Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

cercel_jr wrote:Victorie 1-0, si incredibil, sunt pe locul 3 la 4 puncte de promovare. :shock: 8) :lol:
:shock: nu pot sa cred, ai spus-o si pe asta :lol:
Totusi pe mine ma intereseaza la cate puncte esti de retrogradare :lol: :lol: :lol:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

bizone wrote:
cercel_jr wrote:Victorie 1-0, si incredibil, sunt pe locul 3 la 4 puncte de promovare. :shock: 8) :lol:
:shock: nu pot sa cred, ai spus-o si pe asta :lol:
Totusi pe mine ma intereseaza la cate puncte esti de retrogradare :lol: :lol: :lol:
Chiar nu ma asteptam sa urc atat de mult cu toate ca am TS sub 90% de 2 saptamani. De asta cred ca am izbucnit asa in postul ala. :lol:

PS.: Sunt la 18 puncte de retrogradare cu 7 victorii in fata celui de pe locul 11. :wink: :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

victorie cu 3-1 cu locul doi :lol:
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

egal 0-0 cu locul 1 8) 8) eu cu ts 38 el 100 :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. nu pot sa cred...cercel, vrei sa promovezi??? prevad raspunsul, dar totusi :shock:
roby_ionut
Team Manager
Posts: 145
Joined: Mon Jul 09, 2007 3:25 pm
Location: Bucuresti

Post by roby_ionut »

victorie cu 1-0 in deplasare cu echipa de pe locu 2 si am egalato la puncte :lol: :lol: :lol:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

imi cer scuze napo, trebuie sa ma laud iar :D am castigat si meciul asta cu 3-2 in deplasare. asa ca sunt pe 2 la 6 puncte de locul 1 si la 4 de locul 3.
joi am meci cu locul 3 dar pana atunci am maine meci cu "el stino" in cupa. si nu am CF ca tocmai l-am vandut si rezerva mi-e suspendata si titularul va fi menajat. asa ca va juca un tanar RF pe post de CF. si restul rezerve. deci nu am sperante.
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

bunicutzu wrote:imi cer scuze napo, trebuie sa ma laud iar :D am castigat si meciul asta cu 3-2 in deplasare. asa ca sunt pe 2 la 6 puncte de locul 1 si la 4 de locul 3.
joi am meci cu locul 3 dar pana atunci am maine meci cu "el stino" in cupa. si nu am CF ca tocmai l-am vandut si rezerva mi-e suspendata si titularul va fi menajat. asa ca va juca un tanar RF pe post de CF. si restul rezerve. deci nu am sperante.
a doua victorie la rand :wink: ...si am urcat de pe locurile retrogradabile. inca o victorie in urmatoarele 2 meciuri si o sa am un week linistit :lol:
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

mda....un egal cu locu 3 dupa o victorie impotriva locului 1.....ma mentin p locu 2
Revenit :)
suporteru_1st
Team Manager
Posts: 207
Joined: Sat May 13, 2006 9:33 am

Post by suporteru_1st »

victorie in deplasare cu butzii: scor 10-1
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Post by minasthiryt »

8) defilez in H.1127...desi echipele de pe 2 si 3 au echipe bunicele...insa am reusit inca de la sfarsitul turului sa ma distantez la 6 pte atat de locul 2 cat si de 3...interesanta va fi lupta pt al 2-lea loc de promovare..pt ca sigur o sa ies campion al diviziei H.1127 in acest sezon...deja am inceput strategia si planurile pt sezonul viitor,desi campionatul e de departe de a fi jucat..insa cel putin promovare nu am cum sa o pierd.. 8) in ultimul meci am batut cu 5-1 echipa de pe locul 5...

BAFTA TUTUROR in etapele ce au mai ramas!
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

victorie cu 3-2 acasa, am 4 pct avans fata de locurile retrogradabile. meci foarte important joi cu o echipa de sub linie. daca mai scot inca 3 pct cred ca o sa fiu linistit in ultima parte a campionatului.
maine zi grea, cupa cu locul 1G + e cupe amicale dintre care super derbyul cu Bizone :twisted:
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Victorie cu 6-1 si m-am distantat la 7 puncte de locul 2 si se pare ca nu am cum sa pierd locul intai in F :D :twisted:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

3-0 cu o echipa care e mai sus decat mine cu 4 locuri !! Oare nu si-a setat asta echipa ? ... :?
Image ps:Image ImageImage
Smileman
Assistant Coach
Posts: 24
Joined: Tue Aug 07, 2007 8:58 pm

Post by Smileman »

tocmai am trecut p locul 2 in H 2136 dupa o victorie a mea...si o infrnagere a echipe d p 2....
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

Daimon wrote: maine zi grea, cupa cu locul 1G + e cupe amicale dintre care super derbyul cu Bizone :twisted:
te astept pe Arena Viola, fanii abia asteapta meciul :D

ps. kenny, ce ghinion ai putut sa ai cu installatietechnicus , ai fost peste el cu 5 puncte. Asta o jucat cu rezervele? Ca-n meciul cu mine a scos 134.
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”