Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

dardar_3 wrote:
Craziest_1978 wrote:fratilor, mi s-a facut nedreptate, cine ma poate ajuta si pe mine va rog !? Dardar, te rog sa faci raport pentru mine te rog, nu se poate asa ceva....... :(((( eram pe primu loc si am jucat cu ala de pe locul 4 la el acasa, scorul pe linii a fost de 119 - 106 pentru mine, plus ca el a avut 2 eliminati si agresivitatea echipei mai mica ca a mea ( el a jucat cu 40 si eu cu 70) si s-a terminat 0-0 scorul !!! Asa ceva n-am mai pomenit. Intr-un alt meci a fost scorul 124-123 pentru adversar si am pierdut cu 2-1, iar acum, cand am 13 procente mai mult decat adversarul fac 0-0 !?!? :((( Stiam ca e random pana la o diferenta de 10 procente, insa la 13 procente, ce inseamna asta !? Imi vine sa ma las de joc cand vad asemenea nedreptate. echipa mea Magaru Vesel G344 Craziest.Robert

Daca SP nu ar mai avea "random"-uri probabil m-as lasa de SP pentru ca ar fi numai calcul matematic.(ceea ce nu atrage emotie si nici curiozitate).


Acolo adversarul tau a jucat un pic mai defensiv... cu 75% stil... Ai avut si tu un om eliminat... iar inca o data se dovedeste ca 4-3-3 long ball folosita in deplasare... te duce la un egal de zile mari... :D


priveste aici putin la "randomul" asta:
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=21
Eu de ce nu am parte de astfel de random-uri :twisted:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Post by Razvanica »

Viola wrote:Infrangere cu 3-2 in deplasare dar se intampla lucruri ciudate la mine.
La adversarul meu de joi in meciul de astazi a fost eliminat un jucator si nu apare ca si suspendat pentru meciul cu mine, cum e posibil asa ceva.
79' Marcello Amoroso iese afară după al doilea cartonaş galben. Intrarea sa l-a lăsat pe arbitru fără opţiuni.
Cine e curios sa se uite la La squadra bianconera HK in D.10 :evil: :?: :evil:
A luat ieri rosu mah, nu astazi.
marius alin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1072
Joined: Thu Jul 13, 2006 7:18 pm
Contact:

Post by marius alin »

dupa 13 victorii consecutive in campionat am facut un egal .... 132(el) - 135(eu) .... pacat, cu ts maxim il bateam .... inca sunt pe primul loc cu 1 pct peste locul 2 si 11 peste locul 3... calificarea este asigurata.... sa vedem de pe ce loc :wink:
bafta
singura diferenta dintre mine si un nebun este ca eu nu sunt nebun
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Viola wrote: La adversarul meu de joi in meciul de astazi a fost eliminat un jucator... Cine e curios sa se uite la La squadra bianconera HK in D.10 :evil: :?: :evil:
eu din ce vad, saracul nici macar nu a luat galben :roll:
Image
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

napoleonard wrote:
Viola wrote: La adversarul meu de joi in meciul de astazi a fost eliminat un jucator... Cine e curios sa se uite la La squadra bianconera HK in D.10 :evil: :?: :evil:
eu din ce vad, saracul nici macar nu a luat galben :roll:
Da scuze greseala mea eram adormit azi dimineata si m-am uitat la penultimul meci nu la ultimul :shock: asta e , greu cu oboseala asta :cry:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Post by Razvanica »

napoleonard wrote:
Viola wrote: La adversarul meu de joi in meciul de astazi a fost eliminat un jucator... Cine e curios sa se uite la La squadra bianconera HK in D.10 :evil: :?: :evil:
eu din ce vad, saracul nici macar nu a luat galben :roll:
Pentru ca n-a jucat :lol:
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Razvanica wrote:
napoleonard wrote:
Viola wrote: La adversarul meu de joi in meciul de astazi a fost eliminat un jucator... Cine e curios sa se uite la La squadra bianconera HK in D.10 :evil: :?: :evil:
eu din ce vad, saracul nici macar nu a luat galben :roll:
Pentru ca n-a jucat :lol:
...na luat galben toata echipa (ma referam la manager), nu jucatorul :wink:
Image
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Post by Craziest_1978 »

am batut cu 5-1 si am revenit pe primul loc, maine joc cu ala de pe locul 2 si cred ca am sa-l bat de am sa-l ascult cu urechea, da nush ce sistem si ce stil sa aplic ca sa-l umilesc mai tare. Am s-o las pe nevastamea sa faca ea echipa, poate e mai inspirata ca mine... :D
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Eu in continuare pe primul loc la 5 puncte de locul 2.
Ultima etapa sper sa nu aduca surprize mari.
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

mah voi jucati si miercurea ? :lol: :lol: :lol:

maine meci destul de greu. partea buna e ca astazi nu joc decat un meci.
masacrem
Team Board Member
Posts: 360
Joined: Fri Oct 26, 2007 4:18 am
Location: in the land of weed
Contact:

Post by masacrem »

Am terminat turul foarte bine cu 15 victorii consecutive:).
Manager of Diablo. / 1. G.548

http://unu-oarecare.blogspot.com
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

3-1 si ne distantam la 8 pt de locul 2.de aici incepe distractia prin cupe amicale si ajutarea romanilor din serie.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
voyna
Team Board Member
Posts: 405
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:14 pm
Location: Bucuresti

Post by voyna »

Am ajuns si in ziua incheierii turului.

In aceasta saptamana am reusit sa adunam 6 puncte din 9 posibile. Infrangerea a venit oarecum asteptat in meciul cu liderul, incheiat cu scorul de 2-3. Pacat.

Momentan, echipa se claseaza pe locul 7 in liga, la 3 puncte de locul 3 si la 7 puncte de locul 2.

Primul loc retrogradabil este la 15 puncte distanta.

Totodata, in aceasta saptamana am parasit si Cupa SP, dupa o infrangere la limita, cu 1-2.

==========

LE: weekend placut tuturor.
PS: daca ma poate ajuta cineva sa imi refac bugetul, am cativa jucatori la vanzare.
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

M-a traznit si pe mine randomul si am facut egal... :roll: Am terminat turul la 1 punct de primul loc. :wink:
Diavolo
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Post by Black_eagle »

am batut cu 2-1 si am terminat unde ne sta bine:primul loc.dupa ce-am vazut pana acum ,returul va fi doar un galop de sanatate.
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”