Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

Hehe pai ai putea scoate un egal, poate victorie cine stie, dar nu se lasa ai mei fara lupta.
Eu sezonul trecut nu am avut loc de Damned United, a fost prea bun. Am fost multumit de victoria acasa impotriva lui, Primii 3 golgheteri au fost din echipa mea si cam atat. Mai mult de locul 2 in A nu cred ca pot realiza. Acum imi dau seama ca trebuia sa fiu mult mai atent la modul in care chltui banii.
Sezonul acesta concurenta e si mai tare si echipa mea incepe sa imbatraneasca. Voi mai trage cat pot cu echipa asta apoi probabil voi intra din nou in reconstructie. (daca voi mai avea rabdare) :roll:

Bafta tuturor.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by cro1981 »

Sau daca mai rezista jocul sa faci inca o reconstructie
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
emperor
Assistant Coach
Posts: 22
Joined: Thu Mar 04, 2010 10:48 am
Location: Bucuresti

Re: Cum merge campionatu

Post by emperor »

imi place la nebunie cand eu am 136 pe linii,adversarul are 135 si pierd meciul.nici macar egal...
:twisted:
dragos
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1477
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:21 am
Location: Tulcea

Re: Cum merge campionatu

Post by dragos »

promovare in D cu doua etape inainte de finalul sezonului :wink:
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by cro1981 »

1 in C1. Urmeaza B1!
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Deocamdata sunt pe 1 in G.87, m-am ambitionat cu locurile 2 si 3. Pe 2 l-am batut si cu locul 3 am facut egal chiar daca sunt un pic mai buni ca mine. Au cumparat masiv jucatori , nu neaparat buni. In retur cred ca am sa cedez meciurile si mai raman in G un sezon sa mai fac niste bani :). Mai fac niste transferuri daca tot sutn cu TS-ul praf.
Revenit cu Vulturii Lugoj
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

Viola wrote:Deocamdata sunt pe 1 in G.87, m-am ambitionat cu locurile 2 si 3. Pe 2 l-am batut si cu locul 3 am facut egal chiar daca sunt un pic mai buni ca mine. Au cumparat masiv jucatori , nu neaparat buni. In retur cred ca am sa cedez meciurile si mai raman in G un sezon sa mai fac niste bani :). Mai fac niste transferuri daca tot sutn cu TS-ul praf.
o facem asa...in doi?? :)))

ma lupt pt supravietuire in F.
Cu ajutorul tacticii am facut egal cu unu care era pe locul 2 :)

sezonul viitor atac promovarea in E :>
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Daca o facem doar asa in doi :) nu prea o sa facem bani :P
Acum mai serios cred ca e mai bine sa stau inca un sezon in G, sa fac niste transferuri . Cresc baza fanilor si lucrez la infrastructura acum cat am jucatori cu salarii mici. E trist rau la transferuri nu prea mai ai de unde sa iei jucatori , mai ales pe pozitiile centrale e seceta iar cand apare cate unul toti sar pe el si ajunge la niste scoruri :shock:
Revenit cu Vulturii Lugoj
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

Viola wrote:Daca o facem doar asa in doi :) nu prea o sa facem bani :P
Acum mai serios cred ca e mai bine sa stau inca un sezon in G, sa fac niste transferuri . Cresc baza fanilor si lucrez la infrastructura acum cat am jucatori cu salarii mici. E trist rau la transferuri nu prea mai ai de unde sa iei jucatori , mai ales pe pozitiile centrale e seceta iar cand apare cate unul toti sar pe el si ajunge la niste scoruri :shock:
nu m-am uitat prea mult pe transferuri...am luat doar esentialul
Revenit :)
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

eu sunt pe 3 in F.194 ,dar as dori sa promovez :)) am echipa cat de cat dar am avut ghinion la meciurile directe,luni am meci direct cu cel de pe primul loc,dar are 4 puncte in fata mea..
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

julyano3 wrote:eu sunt pe 3 in F.194 ,dar as dori sa promovez :)) am echipa cat de cat dar am avut ghinion la meciurile directe,luni am meci direct cu cel de pe primul loc,dar are 4 puncte in fata mea..
ai incercat sa il faci tactic?
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

julyano3 wrote:eu sunt pe 3 in F.194 ,dar as dori sa promovez :)) am echipa cat de cat dar am avut ghinion la meciurile directe,luni am meci direct cu cel de pe primul loc,dar are 4 puncte in fata mea..
Daca esti atent la tactica si iti fortezi un pic norocul la agresivitate il faci.
Revenit cu Vulturii Lugoj
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

julyano3 wrote:eu sunt pe 3 in F.194 ,dar as dori sa promovez :)) am echipa cat de cat dar am avut ghinion la meciurile directe,luni am meci direct cu cel de pe primul loc,dar are 4 puncte in fata mea..

prietene..cumpara un CB mai de doamne ajuta :D
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Eu m-am hotarat sa nu promovez sezonul asta, intrebarea e daca sa construiesc o echipa agresiva sau nu. Desi unii au atins performante si cu echipe foarte agresive, eu totusi am o retinere, dar cum sunt putini si scumpi jucatorii neagresivi...., mai vedem :mrgreen:
Revenit cu Vulturii Lugoj
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

l-am batut 2-3 pe ala de pe primul loc , am ajuns la 1 punct de el , am urcat pe locul 2 si joi am meci cu ala de pe 3,sper sa mai am sanse la locul 1,as dori sa castig F-ul,dar ar merge si de pe locul 2
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”