Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

2-2 acasa desi am avut cu 9 pe linii mai mult decat adversarul... stil mai mare... agresivitate mai mare... note mai bune...


Insa sufiecient sa imi asigure castigarea matematica a diviziei cu 4 etape inainte de final... :D
Diavolo
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

mosmartin wrote:Am facut doar un egal azi in liga, sper sa merite 800mii egalul asta. :lol: :lol:
:idea: Sa intelegem ca ai vandut meciul?

Eu am castigat si azi, nu-mi vine sa cred ca am saptamana asta 2 victorii si un egal cu TS-ul ce l-am avut :twisted: Maine am meci cu Progresul Berceni ... nu va fi usor. el e retrogradat deja :( sper ca Unirea Iasi sa se salveze, eu cred ca m-am salvat. Se face schimbul de generatii in B3 :P
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

bunicutzu wrote: :idea: Sa intelegem ca ai vandut meciul?
:lol: :lol: Nici asa, chiar daca belgianul respectiv ma rugase sa-l ajut acum 2 saptamani cand pierduse locul 2, s-a ajutat si singur.
Ne cunoastem din H, era sa-i fur locul doi in primul sezon(cat am jucat din el). :lol:

Am avut cativa suspendati din rezerve si am folosit ceva tineri cu moral praf.

Ideea e ca am finala unei cupe(a unui loc 1 in D) diseara si vreau sa-i pregatesc o surpriza ca data trecuta m-am ofticat ca nu i-am luat cupa, sa vedem daca voi si reusi. :twisted: :twisted:

PS: La voi merge siteul ca mie imi da unable to connect to database si vroiam sa-mi vad si eu noul jucator? :cry: :cry:
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Victorie cu 2-1 dar matematic inca nu sunt salvat de retrogradare, insa nu cred ca se poate pune problema.
Nici mie nu imi mere sp-ul :evil:
Revenit cu Vulturii Lugoj
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

snowmane.soccerproject.com

Incercati aici pana isi revine, ca merge. :P
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Victorie 1-0 cu un fost contracandidat si titlul pare din ce in ce mai aproape de mine. :D
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
neXium
Assistant Manager
Posts: 95
Joined: Mon Sep 10, 2007 10:47 am

Post by neXium »

victorie chinuita cu 1-0 la un robot ...am facut greseala sa bag rezerve si era sa pierd niste puncte care nu prea mai conteaza ... vreau sa se termine campionatul cat mai repede. :)
NeXIum
Cea mai buna aparare ramane atacul
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

2-1 in deplasare cu locul 2 in divizie, desi aseara nu am avut net... :( si au intrat random jucatorii... si agresivitatea a lasat de dorit... :)
Diavolo
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

2-0 afara si sunt pe loc 2 la egalitate de pct cu loc 3. mai am un meci teoretic greu, asta in cazul in care asta de pe 3 bate tot, si pot spune ca sunt in C :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Image
Tito
Team President
Posts: 521
Joined: Thu Sep 06, 2007 1:03 pm

Post by Tito »

am pierdut cu 4-0 in fata locului 9. nu am mai reusit sa setez formatia pentru meciul de la 4 si au jucat cei mai slabi (a 3 a echipa). ma mentin pe prima pozitie.
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

infrangere 2-1 din cauza problemelor de ieri nu am reusitr sa setez echipa :evil:
Revenit cu Vulturii Lugoj
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

eu am stat pana a mers :D desi aveam echipa facuta. am castigata cu Progresul Berceni, ii multumesc ca nu a jucat cu "rautate" :lol: din pacate el era deja retrogradat :( insa eu am scapat si matematic de retrogradare.
barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

Post by barosanu »

eu m am ales cu o infrangere, care 90%imi anuleaza sansele de a mai castiga titlul, va tre sa ma multumesc doar cu banii de loc 2, acum nu mai am egalitate de pucte cu loc 1 iar golaverajul de la 1 dioferentaq s a marit la 3 sau 4 asa ca meciul cu loc unu va treb sa fie unul extraordinar de bun, mai ales ca el are de jucat inca un meci cu bot

asta nseamna sa si bata joc de servere si de nervii nostri
tre sa vb acum cu un loc 1 din liga(roman )sa ma ajute si sa bage numai incompetenti in echipa(nu are cum scapade retrogradare) dar dc ar juca ca si cum ar fi bot ar fi excelent, ramaned e vazut dc il pot convinge
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
nihilist
Team Manager
Posts: 161
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:39 am

Post by nihilist »

dupa o serie de infrangeri care se datoreaza neatentie mele (jucatorii avand conditii de 80-90 si moral de 90) am castigat azi 3-1 si am revenit pe 3 , care este si scopul acestui sezon. In mod normal, chiar daca sunt doar 2 pct intre locul 4 si mine, nu am cum sa pierd locul 3 dect daca gresesc din nou mult si el joaca exceptional.
oricum eu ma mandresc cu performanta mea din cupa!!!
inca nu am iesit si sper ca nici maine sa nu ies!
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

eu avand l-a dispozitie doar 4 titulari cu echipa de pe lokul 2 bineinteles ca am pierdut spre surprinderea mea doar cu 0-1:( nasol e ca am ajuns pe 5 in clasament si tinand cont ca m-am hotorat sa mai fac ceva transferuri daca tot imi merge asha de rau in retur , o sa mai cad cateva pozitii cred dar oricum o sa ma mentin in D
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”