Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cum merge campionatu

Post by cipriansimi »

ai mers excelent. 0 infrangeri. imposibil sa iti scape titlul.
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

Si eu sunt fara infrangere in D la 23 de puncte de locul 2. Cred ca vor veni si cateva infrangeri sau egaluri, o sa vedem. O sa joc cateva meciuri cu echipa a 2-a pt ca vreau sa incerc mai mult in cupa.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by mate1976 »

cipriansimi wrote:ai mers excelent. 0 infrangeri. imposibil sa iti scape titlul.
asa este, dar uite ca nu prea mai am noroc. astazi daca nu gresesc, +7 si fac egal, bine ca nu am luat bataie.
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by mate1976 »

matematic am castigat seria, imi adaug in palmares dupa H,G,F si E-ul. Obiectiv sezonul urmator: sa stau cat mai mult in D.
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by Razvanica »

Ca sa se mentina suspansul pana in ultima etapa, azi am reusit sa incasez 2 cartonase rosii directe si sa pierd un meci in care in mod normal nu as fi avut nici o problema. Asa ca inainte de ultima etapa raman pe locul 2, dar diferenta fata de locul 3 a scazut la 2 puncte. Inca un meci ca asta joi si ratez promovarea in cel mai ciudat sezon de cand joc SP (cred ca in 50% din meciuri am avut random, fie pentru, fie impotriva).
Harder, better, faster, stronger
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Tot mai aiurea a devenit jocul, m-am saturat de el :(
Revenit cu Vulturii Lugoj
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by calin_g »

Razvanica wrote:Ca sa se mentina suspansul pana in ultima etapa, azi am reusit sa incasez 2 cartonase rosii directe si sa pierd un meci in care in mod normal nu as fi avut nici o problema. Asa ca inainte de ultima etapa raman pe locul 2, dar diferenta fata de locul 3 a scazut la 2 puncte. Inca un meci ca asta joi si ratez promovarea in cel mai ciudat sezon de cand joc SP (cred ca in 50% din meciuri am avut random, fie pentru, fie impotriva).
urat... esti si fortat sa bati joi, din pacate egalul nu te ajuta din cate observ :?
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cum merge campionatu

Post by cipriansimi »

mda. esti fortat sa bati. adversarul nu e unul usor. in cupa nu mai e dar, miercuri joaca full si probabil daca nu fa face vre-o miscare inteligenta va pierde ceva conditie la jucatori. intre timp poate pierde si 5TS
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by Razvanica »

Da, tre' sa bat, pentru ca am facut 7 egaluri, 5 cu random impotriva si 2 cu random pentru. As fi preferat sa pierd meciurile pe care trebuia sa le pierd si sa le castig pe cele in care trebuia sa castig, as fi avut mai multe puncte... De fapt asta a si facut diferenta cu locul 1, el a avut un singur egal tot sezonul (cu random impotriva), in rest si-a castigat toate meciurile in care a fost peste adversar si le-a pierdut pe toate in care a fost sub.

Oricum, a fost aiurea rau sezonul asta, pana si programul a fost nashpa, am avut in prima saptamana meciuri in deplasare la locul 1 si locul 3, eu cu TS mult mai mic decat ei. Plus ca toate meciurile usoare au fost unul dupa altul, nu m-a ajutat cu nimic ca am jucat cu o echipa in reconstructie si puteam sa imi odihnesc titularii, pentru ca meciul urmator era tot unul usor...
Harder, better, faster, stronger
calin_g
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1451
Joined: Sun Dec 02, 2007 11:23 am
Location: Iasi, Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by calin_g »

cum ti-o fi norocul de-acum... in orice caz, iti urez somn usor pentru noaptea de miercuri :lol:
SP Club Inter 15
...........***...........
SP: a love and hate thing..
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by Razvanica »

Am castigat si am terminat pe 2 :D Am schimbat antrenorul ca sa fiu sigur, dar pana la urma ala de pe 3 a jucat cu rezervele si a pierdut azi, deci nu era neaparat nevoie de un asa "sacrificiu". Dar nah, frica pazeste pepenii :P Acum am meci cu locul 3 sambata in cupa :lol:
Harder, better, faster, stronger
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cum merge campionatu

Post by cipriansimi »

Razvanica wrote:Am castigat si am terminat pe 2 :D Am schimbat antrenorul ca sa fiu sigur, dar pana la urma ala de pe 3 a jucat cu rezervele si a pierdut azi, deci nu era neaparat nevoie de un asa "sacrificiu". Dar nah, frica pazeste pepenii :P Acum am meci cu locul 3 sambata in cupa :lol:
felicitari! pacat ca ai schimbat antrenorul.
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

Cel mai bun sezon din istoria echipei.
Locul 1 cu maxim de puncte posibil in D24, locul 2 la 27 de puncte in spatele meu + golgheter. 8)
Divizia C se anunta mai comepetitiva.
Incep sa caut jucatori de 74+ ofer intre 20-30M pt LB, CB, RB, CM, CF. Varsta sa fie maxim 25.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by Razvanica »

cipriansimi wrote:
Razvanica wrote:Am castigat si am terminat pe 2 :D Am schimbat antrenorul ca sa fiu sigur, dar pana la urma ala de pe 3 a jucat cu rezervele si a pierdut azi, deci nu era neaparat nevoie de un asa "sacrificiu". Dar nah, frica pazeste pepenii :P Acum am meci cu locul 3 sambata in cupa :lol:
felicitari! pacat ca ai schimbat antrenorul.
Eh, oricum nu castigam eu cupa ca sa zic ca as fi pastrat schimbarea antrenorului pentru finala ori semifinala. Era prea riscant altfel, am avut arbitru cu strictete 98%, se putea intampla orice cu cartonasele. Nu aveam LM complet disponibil, a trebuit sa bag unul cu fitness 90%... Plus ca formula cea mai buna tinand cont de jucatorii disponibili era 5-4-1. Erau prea mari riscurile unui egal ca sa incerc altceva.
Harder, better, faster, stronger
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

Inceput cu dreptul, victorie in deplasare 1-2. Poate mai reusesc o promovare fara infrangere. Ramane de vazut. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”