Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Cum merge campionatu

Post by budist »

ma rog, n-am gasit topic despre asta asha ca am facut unu sa mai zic shi eu cate ceva

in primul rand div. mea mi se pare super echilibrata acum
sunt pe locul 8, jordao pe 9, dar intre mine shi promovare sunt 4 puncte diferentza, intre jordao shi promovare 5 pct diferentza, cu un joc bun se poate trece de la retrogradare la promovare.

Cretzu are shanse mari de promovare

Opereta e la 6 puncte de promovare, 2 meciuri slabe adversaru shi el 2 meciuri bune shi s-ar putea sa mai avem in B un roman

Mai vreau sa-mi cer scuze comunitatii de frecventarea mai slaba a forumului, nu prea mai am atata timp sa postez, SP nu mai e demult o prioritate in timpul meu, am vrut sa mai spun cateva cuvinte. In alta ordine de idei, proiectul la care am zis mai demult ca lucrez, este cam pe la jumatate gata, nu ar mai fi o pb aparitzia lui, pb este cand o sa apara.

In rest, ziceti cum va merge prin campionat, cupa, etc

Succes tuturor pt promovare
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
djsasha25
Team Board Member
Posts: 280
Joined: Tue Jul 05, 2005 8:09 pm
Location: Constanta

Post by djsasha25 »

Sezonul acesta promovez si eu in C ( sunt pe locul 2 la diferenta de 2 pct de lider si la 11 pct de locul 3 ) si bineinteles din nou, golgheterul seriei este un atacant de-al meu :wink:
Image
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

Locul 1 in C9 ... doamne ajuta in continuare .... 2 infrangeri si 4 egaluri .. in rest victorii ... mai am noroc si cu dan si mercury care le mai pun bete in roate adversarilor ... mersi baieti ... si bafta :wink:
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
Lyon
Team President
Posts: 635
Joined: Thu May 26, 2005 12:09 am
Location: SUCEAVA

Post by Lyon »

Ce sa zik se pare k voi ajunge in C9 si sper sa nu`l gasesc pe cretzu acolo, in rest un sezon incredibil am recuperat 13 puncte care ma desparteau de locul 2 ba mai mult am acum 4 puncte fata locului 3 am un retur fara infragere inca si sper k asa sa ramana pana la sf returului...
In cupa soccerproject am iesit pt k mi`am subestimat adversarul si am folosit rezervele in turul trecut....altfel cred k avea viata lunga si acolo
In cupa Romaniei am ajuns in semifinale si sper sa ajung macar in finala sezonul asta, in UEFa am dezamagit nereusind sa trec de faza grupelor datorita team spiritului scazut la inceput de sezon si la inceputul grupei UEfa
In cupa Prieteniei sunt in turul 2
Si mai sunt angrenat in 2 cupe cu sume destul de mari de cvastigat...
In rest totul bine si frumos la mine :lol:
Bucovina Costisa
danbigplayer
Team Board Member
Posts: 255
Joined: Sat Sep 24, 2005 10:42 pm
Location: Bucharest - ROMANIA

Cum mai sta in SP

Post by danbigplayer »

Obiective pentru sezonul in deesfasurare:

1. Salvarea de la retrogradare in campionat....de azi a inceput sa se vada la orizont "linia magica". ( ce mult conteaza spiritul echipei la nivelul asta!...mai bine zis lipsa lui);
2. Finala Cupei Romaniei...dar mai am de trecut doua hopuri tari: Rm.Valcea, cu echipa foarte buna si cine o mai fi in semifinale, in care toate meciurile vor fi pe muchie de cutit;
3. Turneul final in Cupa Prieteniei. Dar aici iar vor fi probleme, mai e un tur eliminatoriu si in zona Muntenia nu sunt decat echipe cu greutate si pe urma un turneu zonal in care "se vad" numai laureati ai cupelor interne! Cam mare diferenta valorica fata de celelalte zone! :?
Daniy_EL
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Sat Feb 05, 2005 11:30 pm
Location: Iasi

Post by Daniy_EL »

-in campionat si eu ca si lyon am recuperat o groaza de puncte. daca prin etapa a 10-a eram varza ca dan (la retrogradare, cu multe puncte sub un loc salvator) acu sunt pe locul 6 la un vant de locul 5 (loc 5 care va mai trebui sa astepte ca maine sunt darnic si fac cadou un martisor unui romanas :twisted: ). in ceea ce priveste revenirea in B, nici o sansa! sezonu viitor :P
-in cupa soccer, la fel ca lyon, mi-am subestimat adversaru si mi-am luat-o in moaca :evil:
-in cupa romaniei am iesit in meciurile eliminatorii (m-a eliminat dan cu tsu lui plângăcios :mrgreen:)
-a mai ramas cupa prieteniei
-in Champions League... :evil:
S3: 2 in F.230 ||S4: 10 in E.77 ||S5: 3 in E.77
S6: 1 in E.77 ||S7: 1 in D.26 ||S8: 2 in C.9
S9: primu roman in B: 13 in B.3
S10: 7 in C.7 || S11: 5 in C.7 ||S12: 15 in C.7
S13: 7 in D.20 ||S14: 15 in D.20 ||S15: 1 in E.59
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

eu sezonu asta o sa promovez in E :twisted: :twisted:
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

1. in camp sper sa promovez in C2. cu toate k am facut un egal si sunt acu la 3 pct d locu 2....
2. in Cupa SP. merg excelent. tocmai am eliminat un adversar din B. cred k m-a luat la mishto :D


sper sa promovez si la anu sa intru in C cu o echipa tanara...
Revenit :)
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

:shock: :shock: deci cum sta treaba /// cum va merge campionatu!! ce spereante aveti la cupe pt sezonu viitor :twisted: :twisted:
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

... io de azi is oficial promovat in B ... 10 pct fata de locu 2 si mai sunt 3 etape ... 2 infrangeri tot sezonu ... bafta celor care mai lupta pt promovare/salvare :wink:
PS: mercury nu trbeuia sa piarda meciul de azi inca mia are sanse sa ramana ... io-i urez noroc mult ... si inca mai sper sa se salveze ... numai sa creada in el
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
maryuz
Team Board Member
Posts: 385
Joined: Tue Nov 08, 2005 7:57 pm
Location: DIN NOU ACASA!!!!URAAAA!!!

Post by maryuz »

Din nou in F... :lol: :cry:
Image
Managerul echipei F.C Boldestina.
cry5ty
Team Manager
Posts: 121
Joined: Mon Jul 04, 2005 9:14 pm
Location: ramnicu valcea

Post by cry5ty »

In sfarsit in E!!!
jordao
Assistant Manager
Posts: 93
Joined: Wed Oct 19, 2005 5:40 am
Location: IASI

Post by jordao »

Felicitari " TITANILOR" !!!!!!!! Succes in B !!!!!!!
Image
aptul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Tue Oct 18, 2005 8:54 pm

Post by aptul »

Eu sunt in aproape in grafic.Sunt in continuare unul din putinii reprezentanti ai Romaniei atat in Cupa SP,cat si in Uefa.Joc inca in Cupa prieteniei.Mi-am intarit bine lotul,la anul trag la promovare in B cu sanse bune.Singurul regret ramane Cupa Romaniei,m-a scos Mache desi suma ratingurilor a fost egala.
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

Eu ma declar multumit si d locul 3 p kre cred k o sa'l pastrez pana la final. Primul sezon in kre am jucat am terminat tot p 3 in G urmatorul am promovat d p primul loc. Sper sa s intample si acum la fel :P
Image Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”