Logo-urile cluburilor din Romania (vechi si noi)

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Logo-urile cluburilor din Romania (vechi si noi)

Post by Good Thor »

Am gasit un site care are o impresionanta baza de logouri din intreaga lume: http://hqfl.dk

Voi pune cateva logouri aici 8)

ImageImageImageImageImageImageImage ImageImageImageImageImageImageImageImageImage ImageImageImageImageImageImageImage - o sa mai pun alte logouri


ImageImageIn mod ciudat nu aveau logoul cel nou al clubului Rapid ... asa ca adaug eu aici :P Image

Si o dedicatie pentru stelisti :twisted:

HAI MIDDLESBROUGH !!


Image
Last edited by Good Thor on Wed Apr 19, 2006 8:20 am, edited 3 times in total.
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

Am o intrebare pt tine : nu pot fi si tu raman???? nici eu nu sunt stelist. sunt anti steaua dar cred k in meciul asta voi tine totusi cu romania
Image Image
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Din moment ce Becali a spus ca nu sunt roman ... nu tin cu Steaua numai din aceste motive ... si sa nu crezi ca am ceva numai cu Becali ... am ceva si cu ceilalti stelisti.

Am tinut cu Steaua pana cand a jucat cu Rapid ... ca am fost roman nu de alta ... acum nu mai pot fi roman ... sunt rapidist inainte de a fi roman pana cand sunt eliminati acesti inculti :wink:

Este inamistibil ca altii (stelistii si dinamovistii) sa nu recunoasca meritele clubului Rapid pe care le-a facut pentru Romania :cry:

Vezi topicul cu Interzis Ciorilor :cry:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

Nu trebuie sa te cobori la mintea lor mah. Dak ei sunt mai putin dotati (k sa nu spun prosti) asa sunt si nai cum sai schimbi. D cand a venit becali nu vezi c fitze au prins majoritatea stelistilor. C sa spun radoi pleaca din cantonament si tot el are dreptate k ar trebui sa joace la nationala k de, e finul lui becali ce mama draq. Deci cum am mai zis, nu t cobora la nivelul lor.
Image Image
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

NU ma cobor ... deci repet ... tin cu Middlesbrough ca sa nu mai prinda curaj incultii astia ... ma intelegi ? ... daca Steaua trece din fericire pentru tara, dar din nefericire pentru romani ... asta este ... felicit ca a contribuit la imaginea tarii ca are un fotbal frumos, european, bun si comparabil cu alte mari cluburi din Europa ... dar din pacate jale in tara ... adica ies incultii pe strada si se pisa la toate colturile de strada, mananca seminte fara sa pastreze curat strazile, injura ca asa vor ei, ies aurolacii din canale in vazul lumii, si uite asa ne facem imagine proasta in fata Europei ... si uite asa se naste intrebarea ... de ce suntem "tigani" in Romania ? ... si in alte tari civilizate sunt tigani da nu sunt la fel de populari ca in Romania ! ... in nici o tara civilizata nu se da la radio si tv manele in halul in care se face in Romania ! ... si cum vrei sa ne educam intre noi romanii daca Steaua promoveaza Incultismul ?
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
valys
Coach
Posts: 46
Joined: Tue Mar 28, 2006 5:33 pm

Post by valys »

Si inca nu a intrat nici un stelist pe topicul asta :twisted: :D
Ceea ce exista nu poate fi facut sa fie ceea ce este, de vreme ce deja exista.
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Ei lasa ... din partea mea sa nu intre :twisted: ... de fapt as prefera sa intre si sa citeasca, sa se gandeasca ce imagine proasta face "Becali and Co." clubului lor mult iubit, sa se gandeasca cum sa se comporte cu alti suporteri, sa se gandeasca cum sa renunte la muzica aia infecta numita manele si la alte comportari anti-sociale.

Eu propun ca suporteri sa faca imagine clubului compunand un imn frumos nu cu Scooter ala cu melodia aia enervata numita Maria .. sa se gandeasca sa faca coregrafie frumoasa la meciuri, sa se gandeasca sa renunte la injuraturile alea rasiste ... pana la urma este doar un sport, un spectacol :wink:
Last edited by Good Thor on Thu Apr 20, 2006 2:29 pm, edited 1 time in total.
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
valys
Coach
Posts: 46
Joined: Tue Mar 28, 2006 5:33 pm

Post by valys »

Eu am renuntat de mult sa ma mai bag in discutii de genu' asta... (dar imi apar cu indarjire punctul de vedere, daca e cazul :twisted: )

In fotbalul romanesc se potriveste cel mai bine vorba "mai e mult pana departe..."
Ceea ce exista nu poate fi facut sa fie ceea ce este, de vreme ce deja exista.
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

:) imi place cum gandesti tu vis-a-vis discutiilor de genul asta ... din pacate aceea vorba este cat se poate de reala :cry:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
djsasha25
Team Board Member
Posts: 280
Joined: Tue Jul 05, 2005 8:09 pm
Location: Constanta

Post by djsasha25 »

Bine ca e rapidu un club european cu suporteri (vb lui cretzu ) care merg la opera si la teatru care nu injura , nu asculta manele si nu sparg seminte.

Tin sa iti reamintesc ca la meciul in care v`am ELIMINAT eu personal am poze cu jucatorii rapidului care arata degetul mijlociu suporterilor .La fiecare meci pe care il aveti cu orice echipa strigati anti-steaua impreuna cu jucatorii.
Asa ca nu o mai dati atata de garda ,,,ciocu mic si daca va e asa de mare ciuda ca v-a eliminat STEAUA puneti`va o piatra de gat si aruncati-va in mare .

STEAUA V-A ELIMINAT, STEAUA VA DA CLASA ,SUNTEM DEASUPRA VOASTRA !
Image
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

:evil: :evil: ba l-ai uitat pe a lu craiova!!!!!!!! fac scandal!!!!!!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

voi fi fortat sa inchid acest topic dak mai continuati
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Ka$mIR wrote::evil: :evil: ba l-ai uitat pe a lu craiova!!!!!!!! fac scandal!!!!!!
Nu l-am uitat ... pur si simplu nu l-am gasit ... o sa il pun si pe "U" Craiova al tau :wink:

Cei care au logorurile vechi sau noi ale cluburilor din Romania (nu conteaza prin ce divizii sunt) sa mi le dati prin PM sau prin e-mail la Good_Thor sau la Thor_Cel_Bun :wink:

Scuze Budistule pentru faza Middlesbrough - Steaua :wink: ... Stelistilor daca aveti ceva cu mine referitor la aceasta faza dati PM-uri :twisted: ... si sa imi explicati ce este cu acest 4-2 :shock: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

pai punel!!! ca nu e pus!!! :evil:
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”