Care imi raspunde si mie la o intrebare?

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Gonzy
Team Manager
Posts: 173
Joined: Fri Apr 14, 2006 9:27 pm
Location: Suceava(Romania)

Care imi raspunde si mie la o intrebare?

Post by Gonzy »

In joc la sectiunea Ajutor => Personal - Asistent se spune despre el ca iti ia treburile urgente cat timp esti in vacanta:
"Asistentul: Toată lumea are nevoie de o vacanţă. Când eşti în vacanţă câteva din treburile urgente vor fi luate de asistent. Un asistent bun nu va uita niciodată să reamintească de reînoirea contractelor şi se va ocupa de transferuri în cel mai bun mod posibil."

Care`i treaba cu vacanta asta si cum se poate lua??
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

De luat se ia simplu: Manager-Profil-Vacanta. Cand esti plecat p o perioada mai lunga d timp k sa nu ramai fara cont il lasi p asistent sa se ocupe d echipa selectand vacanta, dar nu este garantat k asistentu va reusi sa fak tot c e mai bine ptr echipa. Eu unu am patit'o. Mi'am furato d la echipe care nu aveau nici o treaba
Image Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

pai na..s intampla....dar dak e la maxim...face lucruri destul d bune...cel putin nu iti sterge echipa
Revenit :)
djsasha25
Team Board Member
Posts: 280
Joined: Tue Jul 05, 2005 8:09 pm
Location: Constanta

Post by djsasha25 »

kennyanu wrote:pai na..s intampla....dar dak e la maxim...face lucruri destul d bune...cel putin nu iti sterge echipa
In cel mai rau caz te retrogradeaza :lol: :lol:
Image
Gonzy
Team Manager
Posts: 173
Joined: Fri Apr 14, 2006 9:27 pm
Location: Suceava(Romania)

Post by Gonzy »

pai cred ca te retrogradeaza daca e foarte slab asistentul nu?
daca e la calitate maxima nu cred sa faca ceva gresit sau prostii.
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

mai face chiar dak e la calitate maxima. Asistentu e bun doar k sa nuti stearga echipa pentru altceva nu prea te poti baza
Image Image
Zidane5
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Thu Feb 16, 2006 2:22 pm
Location: Deva,Romania
Contact:

Post by Zidane5 »

Totusi Gonzy,daca ai echipa buna si ai norocul sa fii ferit de accidentari,poti sa ai rezultate bune...Principalul e ce se spunea si in mesajele anterioare....faptul ca nu iti sterge echipa
Mai bine RAPIDIST decat sa fiu stelist/mai bine GIULESTEAN decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat securist/mai bine MORT decat dinamovist
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”