portari eliminati

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

portari eliminati

Post by Ronaldinho »

s-a intamplat inevitabilu:)),am 2 portari si unu s-a accidentat si a fost inlocuit cu celalalt iar asta a luat galben si nu poate juca in urmatoarea etapa din cauza cartonashelor galbene,pot sa bag un jucator de camp in poarta,si daca da dupa ce sa ma iau ca sa stiu care e mai bun in poarta :roll: :lol: :lol: :lol:
Image
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: portari eliminati

Post by cercel_jr »

Ronaldinho wrote:s-a intamplat inevitabilu:)),am 2 portari si unu s-a accidentat si a fost inlocuit cu celalalt iar asta a luat galben si nu poate juca in urmatoarea etapa din cauza cartonashelor galbene,pot sa bag un jucator de camp in poarta,si daca da dupa ce sa ma iau ca sa stiu care e mai bun in poarta :roll: :lol: :lol: :lol:
Da. Poti pune orice jucator in poarta.
Vad k numai portarii au joc de picior shi reflex.
Dak pui alt jucator in poarta uitate shi tu la care are mai mare Tehnica shi Suturile sau Respingerile.

Nu stiu sigur cum e mai bine, dar mai ziceti shi altii parerea
Good Thor sau Kennyanu :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: portari eliminati

Post by kennyanu »

pune ma o rezerva cu cea mai mare nota....
Revenit :)
kennyanuvip
Team Manager
Posts: 148
Joined: Sun Nov 27, 2005 1:40 pm
Contact:

Re: portari eliminati

Post by kennyanuvip »

Ronaldinho wrote:s-a intamplat inevitabilu:)),am 2 portari si unu s-a accidentat si a fost inlocuit cu celalalt iar asta a luat galben si nu poate juca in urmatoarea etapa din cauza cartonashelor galbene,pot sa bag un jucator de camp in poarta,si daca da dupa ce sa ma iau ca sa stiu care e mai bun in poarta :roll: :lol: :lol: :lol:
si eu am patit asa intr-un meci ff important kre trebuia sa il castig ... si am pierdut cu 2-1 si sigur din cauza k n-am avut portar ... juc ala mi-a scos numa 25 :)
Sezonu' 1 - Locu' 1 in G 622
Sezonu' 2/3 - Locu' 5/1 in F 208
Sezonu' 4 - Locu' 2 in E 70
Sezonu' 5/6 - Locu' 10/13 in D 24(retrogadarea se datoreaza timpului petrecut alaturi de echipa..foarte putin)
lemdelem

Post by lemdelem »

.......si mai departe,mai cumpara un portar :idea:
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

asta fac,cred ca bag un fundash ca sa aper cu capu:)))),oricum e bine ca am meci ushor,dar sa vedem acuma ca n-am portar poate mi-o iau,asta e SOARTA :lol: :lol: :lol:
Image
kennyanuvip
Team Manager
Posts: 148
Joined: Sun Nov 27, 2005 1:40 pm
Contact:

Post by kennyanuvip »

Ronaldinho wrote:asta fac,cred ca bag un fundash ca sa aper cu capu:)))),oricum e bine ca am meci ushor,dar sa vedem acuma ca n-am portar poate mi-o iau,asta e SOARTA :lol: :lol: :lol:
asa am zis si eu ... k am meci usor si ar trebui sa il casti g cu 1-2 goluri diferenta si cand ma trezesc dimineatza am vaz k am luat-o pe coaja :) :oops:
Sezonu' 1 - Locu' 1 in G 622
Sezonu' 2/3 - Locu' 5/1 in F 208
Sezonu' 4 - Locu' 2 in E 70
Sezonu' 5/6 - Locu' 10/13 in D 24(retrogadarea se datoreaza timpului petrecut alaturi de echipa..foarte putin)
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

nu conteaza c bagi in poarta nu va scoate mai mult d 30 si oricum nu va avea interventii
Image Image
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Post by Gaucho »

am batut cu 6-1:D
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
BOSBOGDAN
Team Board Member
Posts: 285
Joined: Thu May 25, 2006 4:55 pm
Location: Bucharest

Post by BOSBOGDAN »

Sfat pentru data viitoare cand ramaneti fara portar jucati agresiv si 100% in terenul lor ca dak nu intra la voi in teren nu pot sa dea gol si dak e 2-3 lovituri le-o mai lua si improvizatia :P
Manager al Echipei Steaua F.C.
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”