...

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Locked
cretzu= 0

...

Post by cretzu= 0 »

cretzu


Joined: 04 Apr 2005
Location: Romania - Transilvania
Posted: Wed Aug 23, 2006 9:47 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

motive ca sa fie banat existau ... nu e chiar aleator te asigur ... cam atat despre asta
_________________-----------------------
nu ne zici tu care is motivele alea sa auzim si noi daca te pricepi aja de bene, vb gura fara tine...
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Carei faza ? :roll: ... cretzule !!! :roll:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Re: ...

Post by cretzu »

cretzu= 0 wrote:cretzu


Joined: 04 Apr 2005
Location: Romania - Transilvania
Posted: Wed Aug 23, 2006 9:47 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

motive ca sa fie banat existau ... nu e chiar aleator te asigur ... cam atat despre asta
_________________-----------------------
nu ne zici tu care is motivele alea sa auzim si noi daca te pricepi aja de bene, vb gura fara tine...
... deci aveai deja explicatia nu trerbuia sa o mai ceri odata aici ... :roll:

... in primul rand ar trebui sa imi multzumesti pt ca am incercat sa iti primesti echipa inapoi ... in schimb esti cam tupeist si imi raspunzi cu
vb gura fara tine

... masoara-ti te rog cuvintele ... nu cred ca am absolvit aceeasi facultate
... ca sa priceapa si altzii ... e vb de mesajul cu care am inchis un topic despre banari in care cineva cerea explicatii pt banarea lui mady
... mesajul ce urmeaza este mesajul ce i l-am trimis lui mady (pe nikul de aldreaq) cu cateva zile inainte
From: cretzu
To: aldreaqu
Posted: Tue Aug 22, 2006 6:52 am
Subject: Re: buzzz
am vb cu jiman si se pare ca nu o sa iti mai primesti echipa ... el zice ca e o forma de trisare ... nu e numai faptul ca ai jucat cu aceeasi echipa ... adversarul tau lua bataie tot timpu (si GK era pus sa joace ca si atacant de ex ... deci nici urma de meci in adevaratul sens al lui) ... in urma meciurilor ai dobandit bani(meciuri acasa), satisfactia fanilor (castigai), baza fanilor mare(meciuri multe), puncte ca manager (castigai).
Daca te incalzeste cu ceva sa sti ca nu esti nici primul nici ultimul care a luat ban pt asa ceva.
Sorry ....
Citez din reguli
Este strict interzis să ai mai mult de o echipă în SoccerProject. Managerii care sunt prinşi vor fi daţi afară imediat la fel şi userii care încearcă să trişeze în alte feluri. Managerii care joacă de pe acelaşi calculator n-au voie să facă transferuri între ei sau să participe în turnee amicale scumpe.
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
....

...

Post by .... »

1."motive ca sa fie banat existau ... nu e chiar aleator te asigur " - vb gura fara tine imi mentin afirmatia
2. % nu am am absolvit aceeasi facultate
3.gadeste si tu (daca ai cu ce) cum poate sa ma bata cineva cand eu am batut 5 formatii din A (vezi la rezultale), am promovat cu maxim de puncte etc etc cum putea sa ma bate unu din G care nu avea jucatori peste 50 cum si la mine rezervele av 85 ;
4."dversarul tau lua bataie tot timpu (si GK era pus sa joace ca si atacant de ex" nu ii treba mea bui baiatule asta nu am treba eu cu echipa lui , nu ii echipa mea , nu folosim 1 calc etc, nu am 2 echipe , nu am facut transf ilegale etc etc
5. tu habar nu ai ca m`a banat Jimman23 inainte de asta de 5 ori repet de 5 ori degeaba : pe logo , pt user (ai mai auzit aja ceva?), etc etc si mereu sjarel intervenea , repet Degeaba aja nu mai intervenea sjarel....dar ata ete aja ii cand tu ajungi in 3 sezoane cand altii in 10.......
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Re: ...

Post by cretzu »

.... wrote:1."motive ca sa fie banat existau ... nu e chiar aleator te asigur " - vb gura fara tine imi mentin afirmatia
2. % nu am am absolvit aceeasi facultate
3.gadeste si tu (daca ai cu ce) cum poate sa ma bata cineva cand eu am batut 5 formatii din A (vezi la rezultale), am promovat cu maxim de puncte etc etc cum putea sa ma bate unu din G care nu avea jucatori peste 50 cum si la mine rezervele av 85 ;
4."dversarul tau lua bataie tot timpu (si GK era pus sa joace ca si atacant de ex" nu ii treba mea bui baiatule asta nu am treba eu cu echipa lui , nu ii echipa mea , nu folosim 1 calc etc, nu am 2 echipe , nu am facut transf ilegale etc etc
5. tu habar nu ai ca m`a banat Jimman23 inainte de asta de 5 ori repet de 5 ori degeaba : pe logo , pt user (ai mai auzit aja ceva?), etc etc si mereu sjarel intervenea , repet Degeaba aja nu mai intervenea sjarel....dar ata ete aja ii cand tu ajungi in 3 sezoane cand altii in 10.......
... stiam de chestile astea ... nu te agita ... am vorbit si cu Sjarel despre asta ... referitor la ce zici tu ... inseamna ca tipul cu care jucai 3 amicale pe zi era cam redus ... in fiecare zi 3 amicale toate la tine acasa ... niciodata nu castiga el si cu toate astea accepta cate 3 amicale/ infrangeri pe zi ... cauta-mi si mie un adversar din asta ...
io ti-am zis ca nu am nimic cu tine si dimpotriva am incercat sa pun vb buna sa iti recapeti echipa ...
in concluzie nu am vb aiurea si am acoperire asupra a ceea ce am zis ... si nu eu am inventat motivele astea ... asa mi-au fost transmise
... altadata cauta-ti adversari mai puternici din cand in cand ...
PS: si nu e vina mea ca ai fost banat ...
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

inca o chestie pe viitor ... degeaba zici ca ti-ai facut o echipa in 3 sezoane pe care altii si-au construit-o in 10 pentru ca nu ai fi ajuns cu ea in diviziile superioare niciodata ... motivul e destul de simplu .... ai investit in jucatori valorosi dar batrani ... iar pt o promovare iti trebuia cel putin un sezon ... la varsta jucatorilor tai nu ai fi ajuns departe din pacate cu jucatorii pe care-i ai ... asa ca pe viitor poti achizitiona si ceva jucatori mai tineri ... nu ti-ar strica ... e un sfat prietenesc nu o dojeneala rautacioasa
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Post by jar »

Scuzati-ma daca sunt inoportun in discutie, dar daca nu o voiati publica nu o faceati pe forum. Am urmarit evolutia lui sweetie (pe stadionul "dulce") de origine belgiana, si consider ca faza nu numai ca trebuie sa duca la ban, dar este atat de prost si rusinos facuta incat ne face un deserviciu de imagine tuturor romanilor. E cam cum au facut aia care au mancat lebedele din Viena...
....

....

Post by .... »

si cum iti explici ca putea ala sa ma bata pe mine? iti zic eu nu are treba ca am jucat eu amicale multe ...nu au legatura amicalele cu banul meu iti repet totul al inceput d` cand l`am zburat pe Jimman23 in semifinala unei cupe de 3 mil parca nu mai stiu exact d`atunci a inceput cu banu` pe unde ma prindea p`acolo ma bana , cat despre jucatori ca is prea batrani stai linistit ca mai aveam 85 mil in cont , normal ii rusinos ca pe tine din A sa te bata unu din G nu? cat despre jucatori ca is prea batrani stai linistit ca mai aveam 85 mil in cont + 150 M am bagat int ransferuri ....nu is primu si nici ultimul manager roman care ii banat abuziv de catre "serifi"
mai repede te ajuta strainii decat romanii...
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

mai repede te ajuta strainii decat romanii...
... mai greu te crezut ... si nu poti acuza pe nimeni ca nu a incercat sa te ajute :roll:
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

fratilor din punctul meu de vedere acest manager a fost banat c-am fara motive...motivul pe care l-au spus ei.. te duce foarte putin in avantaj...dar asta e... sincer imi pare rau ca am pierdut un manager foarte bun... SI INCA O DATA CRED CA SHERIFU ALA E C-AM ... ma abtin.. si pe mine m-a banat aiurea, dar am avut noroc cu sjarel.
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

asta e un topic inchis
Revenit :)
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”