www.ro-sp.tk Forumul Tutoror Romanilor din Sp

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Post by jar »

Bine ai revenit. Þi-am simþit lipsa.
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

Off Topic : Nu a revenit ci a facut o mica vizita
Back in SoccerProject :)
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

mi-am facut si eu cont pe noul forum.sa speram ca va fi populat cat mai mult.
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

Am organizat compania Help 4 All Managers pe noul forum :wink: regulile se pot vedea aici : http://www.rosoccerproject.myforum.ro/ajutor-vf10.html

Ajutam managerii noi cu o suma de bani CADOU iar pe ceilalti cu o suma de bani de la 100k pana la 1-2M, dar doar in cazuri URGENTE
Back in SoccerProject :)
Mr.Juve
Team Manager
Posts: 191
Joined: Thu Sep 21, 2006 8:57 pm

Post by Mr.Juve »

Rog toate persoanele sa ne ajute in promovarea siteului sau macar o idee de promovare.
Eu am o idee si as vrea sa stiu parerea voastra.
Ma gandeam k fiecare manager sa faca publicitate in joc, pe privat la toti managerii romani.
Fiecare manager in parte sa aleaga o categorie de liga pt a face reclama...cu atat mai multi cu atat mai bine....
Eu mi-am propus sa fac publicitate pe LIGA G.
Astept parerile voastre... :)
....poate Laura Andresan sa faca armata???
bogdan_iasi
Team Board Member
Posts: 253
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:56 pm
Location: IASI

Post by bogdan_iasi »

Mr.Juve wrote:Rog toate persoanele sa ne ajute in promovarea siteului sau macar o idee de promovare.
Eu am o idee si as vrea sa stiu parerea voastra.
Ma gandeam k fiecare manager sa faca publicitate in joc, pe privat la toti managerii romani.
Fiecare manager in parte sa aleaga o categorie de liga pt a face reclama...cu atat mai multi cu atat mai bine....
Eu mi-am propus sa fac publicitate pe LIGA G.
Astept parerile voastre... :)
o idee buna.

PS: imi place semnatura ta: Laura Andresan.... :P
gonzales
Team Board Member
Posts: 350
Joined: Mon Oct 09, 2006 9:18 pm
Location: London
Contact:

Post by gonzales »

:roll: nu prea inteleg eu ce va mai trebuia voua inca un forum. asta nu e bun sau ce are? na pana la urma nu am nimik in potriva dar nu cred ca are rost.
Cand suntem toti baietii in peluza/Ca suntem huligani lumea ne-acuza/
Dar noi suntem stelisti adevarati/De nimeni intelesi dar respectati.
Image
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

daca doriti sa ne dati si niste sugestii pentru forum .... :lol:
Back in SoccerProject :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

asta le-am zis eu gonzy....nu stiu dc le-a trebuit alt forum :?:
Revenit :)
jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Post by jar »

De când s-a retras Baptist, acest forum aratã ca o structurã fãrã ºef. Toatã lumea o simte, iar reacþiile sunt diferite. Unii îºi permit sã încalce în mod repetat regulile, alþii îºi rãresc vizitele. Alþii îºi pun întrebarea: " de ce sã nu fiu eu noul ºef ?". ªi pentru cã relativa ierarhie deja stabilitã, precum ºi bunul simþ, nu le permit sã cearã oficial aceastã funcþie, au gãsit soluþia: facem un nou forum, condus de noi. Din pãcate, pe lângã o organizare la care s-a muncit, ºi se vede, apar decizii eronate, cum e cea cu ajutorul material acordat începãtorilor, care este evident triºare, ºi care nu va fi permisã de ºerifi. ªi e clar cã vor mai apãrea decizii populiste eronate, care, cucerind pe unii, deranjeazã pe alþii. Deci noul forum este sortit dispariþiei, ºi sã-mi spuneþi " cuþu " dacã va fi altfel. Cert este cã avem nevoie ca doi-trei dintre jucãtorii cu mare experienþã, ºi care au timpul disponibil, sã-ºi asume responsabilitãþile bunei gestiuni a forumului oficial SP.
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

jar wrote:De când s-a retras Baptist, acest forum aratã ca o structurã fãrã ºef. Toatã lumea o simte, iar reacþiile sunt diferite. Unii îºi permit sã încalce în mod repetat regulile, alþii îºi rãresc vizitele. Alþii îºi pun întrebarea: " de ce sã nu fiu eu noul ºef ?". ªi pentru cã relativa ierarhie deja stabilitã, precum ºi bunul simþ, nu le permit sã cearã oficial aceastã funcþie, au gãsit soluþia: facem un nou forum, condus de noi. Din pãcate, pe lângã o organizare la care s-a muncit, ºi se vede, apar decizii eronate, cum e cea cu ajutorul material acordat începãtorilor, care este evident triºare, ºi care nu va fi permisã de ºerifi. ªi e clar cã vor mai apãrea decizii populiste eronate, care, cucerind pe unii, deranjeazã pe alþii. Deci noul forum este sortit dispariþiei, ºi sã-mi spuneþi " cuþu " dacã va fi altfel. Cert este cã avem nevoie ca doi-trei dintre jucãtorii cu mare experienþã, ºi care au timpul disponibil, sã-ºi asume responsabilitãþile bunei gestiuni a forumului oficial SP.
Bine spus, doar ca e Budist, nu Baptist ;)
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Post by jar »

Iartã-mã. M-a luat valul...
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

mam uitat si eu pe forum...si sincer nu vad de ce a fost facut..aceleasi topicuri..aceasi branza....sincer spun k multi altii k nu are rost...daca cineva vrae sa intre pe forum...PRIMUL VA FI ACESTA..deci automat mult mai populat, chiar daca voi vreti forum doar al ROMANIEI...mie mi se pare MULT mai bine forum cu alti straini..in felul asta vorbesti mult mai usor cu ei..si afli lucruri noi...zimi si mie cineva de "talia" lui sjarel care intra pe forumul ala sa dea vesti noi si sa lamureasca anumite lucruri..deci parerea mea e ca NU ARE ROST...mai bine vorbiti pe MIRC sau conferinta pe YM
gonzales
Team Board Member
Posts: 350
Joined: Mon Oct 09, 2006 9:18 pm
Location: London
Contact:

Post by gonzales »

mda... asta e vor ei s afie sefi... aici nu au cum deci si`au facut alt forum... eu oricum nu`mi fac cont... altii nu au decat sa`si faca... infine...
Budist ce te`o ars jar ma jur =)))) Baptist
Cand suntem toti baietii in peluza/Ca suntem huligani lumea ne-acuza/
Dar noi suntem stelisti adevarati/De nimeni intelesi dar respectati.
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”