Scoruri

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
alexxx

Scoruri

Post by alexxx »

Care este cel mai mare scor pe care l-ari inregistrat intr-un meci ? La mine a fost 17-2 intr-un amical :).Si ma pot mandri k in acelasi sezon l-am batut pe Sjarel intr-un meci amical.........un meci cu foarte mari emotii ;)
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

cu ce echipa a jucat cu a 4-a sau a 5-a :lol: :lol: daca l-ai batu in amical asta nu inseamna ca esti pe sfertu lui :lol:
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Eu am vazut pe la un meci in cupa SP parca shi era un scor de 21-0 :wink:
Nu mai stiu sigur care era meciul.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
alexxx

Post by alexxx »

Kasmir iti dai seama k nu a jukt cu prima echipa oricum :D dar te simti bn knd shti k ai batut pe cnva mai bun k tn :twisted:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

alexxx wrote:Kasmir iti dai seama k nu a jukt cu prima echipa oricum :D dar te simti bn knd shti k ai batut pe cnva mai bun k tn :twisted:
corect.nu-mi pasa cu ce echipa joaca adversarul ci conteaza rezultatul.eu ma mandresc ca l-am batut pe andrei1911 in 2 meciuri consecutive la diferenta de 3 goluri...chiar daca a jucat cu echipa a treia eu ma mandresc...cine se uita la rezultatele echipei mele nu sta sa analizeze daca adversarul a jucat cu echipa a 10-a sau cu titularii.vede doar ce scrie.ma mai mandresc cu victoria impotriva lui nemuritor...care a jucat cu echipa a doua,dar si cu alte rezultate favorabile obtinute impotriva unor formatii galonate din C,D si chiar B.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Ai dreptate unicool, este o stare de relaxare dupa ce vezi k ai batut o echipa din A,B,C shi chiar D.
Eu l-am batut pe kenny akasa la el cu 1-0 shi a jucat cu echipa a 2-a iar eu cu prima.
Iar duminik l-am batut pe unu din D intr-o cupa amicala(semifinale) la penalty, akasa la el. Am fost foarte mandru deoarece shi el shi eu am jucat cu prima echipa. :wink: In acest meci am facut cea mai mare performanta a echipei pe linii : 39-39-42 (cu TS 78% atunci).
Eu 120 (total) iar el 122(total) shi acasa la el(vorba aia -suporteii l-au sustinut ).
In fine aceste rezultate impotriva echipelor mari iti ridica moralul shi te fac sa crezi k se poate.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
alexxx

Post by alexxx »

Deci pana la urma am dreptate :D.Kasmir iti zik sigur k dak shi u ai avea un amical cu o echipa mai puternica decat tine shi ai invinge-o ai fi foarte mandru de echipa ta.Zi u de nu am dreptate :wink:
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

pai eu cu ce sa ma mandresc :cry: ca nu am batut pe nimeni :cry:
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

saptamna viitoare am sa bat si eu unu din div A, ca sa ma mandresc si eu pe aici :wink:
Ce numai voi sa va mandriti ca bateti echipe din D,C,B. :evil: o sa bat si eu unu din A :P
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

eu l-am batut p kfc de pomp cu 1-0....am impresia k a jucat cu echipa 2. cel mai mare scor...13-0
Revenit :)
BOSBOGDAN
Team Board Member
Posts: 285
Joined: Thu May 25, 2006 4:55 pm
Location: Bucharest

Post by BOSBOGDAN »

Cred ca am facut egal cu srajel dar la fel a jucat cu echipa a doua :( cel mai mare scor intr-un amical 8-0 cu o echipa din E (erau vremuri bune cand team spirit era 100% :lol: )
Manager al Echipei Steaua F.C.
Image
Image
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

sezonu trecut l-am batut pe Sjarel tur si retur cu prima echipa :p chiar daca am retrogradat ... 2-1 :wink:
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
just_ic3
Team President
Posts: 536
Joined: Mon Jan 16, 2006 9:12 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by just_ic3 »

Hmmm.. nu prea am cu c sa ma laud.. o singura victorie impotriva lui Lindenhof.. care era in A knd lam invins... si poate victoriile din Cupa Prieteniei impotriva lui mache_13 si lui kenny... cel mai mare scor... sezonul trecut intr'un amical 11-2 cu o echipa din F... nush cum a ajuns baietasul ala in F ;)
Image Image
bogdan_iasi
Team Board Member
Posts: 253
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:56 pm
Location: IASI

Post by bogdan_iasi »

ultimu meci pe care l-am disputat in campionat: Borussia Papa- fora_poli 1-10 \:d/
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”