La revedere Cretzule! Bafta in continuare aptule!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
danbigplayer
Team Board Member
Posts: 255
Joined: Sat Sep 24, 2005 10:42 pm
Location: Bucharest - ROMANIA

La revedere Cretzule! Bafta in continuare aptule!

Post by danbigplayer »

un ochi plange....dupa unul dintre cei mai buni manageri romani din SP: Cretzu :(
un ochi rade....pentru ca poate cea mai buna echipa romaneasca din SP a ramas pe mainile unui manager foarte, foarte bun: tu, aptule! :)

un ochi plange....dupa o alta echipa, dintre si asa prea putinele noastre echipe bune din SP care se va pierde: Opereta :(
un ochi rade...pentru ca sunt sigur ca portdrapelul SPului romanesc, echipa Titani, va continua sa existe la standarde foarte inalte :)

un ochi rade...pentru ca intrand pe userul personal observ ca mai am cateva zile si implinesc 2 ani de SP! :)
un ochi plange....pentru ca (la fel ca alti manageri mai vechi) nu mai am timpul necesar sa ma ocup de echipa asa cum mi-as fi dorit, abia daca mai reusesc sa inru pe forum si mai mult, aflu de acesta fericita preluare a echipei Titanilor, de la fratele meu (sircos), telefonic... dupa doua zile :(

Bafta tuturor! Viata merge inainte! SPul merge inainte!...si noi cu el! Ura!
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

un off topic citind acuma topicul tau mi-am dat seama ce manager varza sunt :) ca eu am echipa de peste 2 ani si e varza adik mult mai slaba in comparatie cu a ta ,totusi cam de juma de an ma ocup cat de cat de jocul asta :))
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

mdea...in "fenomenul" socceprorject am si eu aproape 2 ani:D am avut vreo 3 echipe.. pe asta de acu o am de oleak mai mult de juam de an (de prin mai) daca continui in ritmul asta..cred k voi progresa mult..acu cu putin sansa..voi promova in D..orcum bafta aptule..
PS aptul are echipa Titanii de aproape 1 luna..daca nu mai mult:D
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

lol si eu-s prin F la mijlocul clasamentului :))
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

Nu demult am implinit si eu 1 an de cand joc soccerproject! Bafta tuturor in viata de zi cu zi si in soccerproject. Sper ca in aproximativ 1-2 ani Romania sa fie cea mai buna tara in soccerproject, daca nu, cu siguranta a doua! :D
BAFTA LA TOTI!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

dane...m-ai speriat cu inceputul mesajlui tau...am crezut k si tu ne parasesti....spunei fratelui tau sa intre pe forum..sa il cunoastem si noi...
Revenit :)
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

Si eu am crezut ca s-a lasat si dani de SP!
Cat despre mine la SP joc din sezonul 12 si momentan sunt pe 1 in F.
Back in SoccerProject :)
aptul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Tue Oct 18, 2005 8:54 pm

Post by aptul »

Hai sa traim si sa ne fie bine.Eu nu ma las pana nu castig Cupa SP cu echipa asta.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”