Recorduri

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Timisorenii si rapidistii - Mereu impreuna !!! :P :P :P

Draga Bizone ai vre-un record ? ... ca sa te laud si eu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

My friend Good Thor, eu nu caut sa am recorduri :twisted: , ci urmaresc performanta :wink: :lol: :P

ps. sorry ptr off-topic
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

io tot cu recordul de victorii m-as lupta ... dar nu stiu bine care e treaba cu el. ca e tare greu de depasit din cauza cupei. adica eu sezonul trecut am ajuns in turul 11 din cupa. adica am jucat meci in cupa in lunea din ultima saptamana din sezon. inainte de ea castigasem in liga niste meciuri (am incheiat sezonul cu 1 infrangere si 1 egal - infrangerea in tur si egalul in retur, nu mai stiu care etapa). sezonul asta am castigat tot (15 meciuri in liga - 5 meciuri in cupa). dar tot nu pot egala recordul respectiv decat daca as castiga cupa :shock: ceea ce evident ca nu e posibil (inca). atunci recordul asta ar putea fi depasit doar asa: infrangere intr-un tur mic in cupa in primul sezon, castigat toate meciurile de liga dupa (28 daca pierzi in primul tur de cupa), castigat toate meciurile din liga cel putin pana la momentul iesirii din cupa (respectiv tot turu' si in cupa ajuns in turul 6). cam greu nu? sunt curios cum a fost facut recordul actual, poate sa-mi spuna cineva?
La un eventual record de cele mai multe victorii intr-un sezon (in meciurile oficiale si neconsecutive) as putea participa cu sezonul meu trecut cand am avut 28 de victorii in campionat si vreo 8 in cupa (1-2 tururi de cupa cred ca le-am trecut la 11m, unul sigur)
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

sezonul asta am deja 11 egaluri, cred ca e un fel de record si asta. sunt curios cate adun pana la sfarsit
Mariu$
Team Board Member
Posts: 444
Joined: Thu Dec 07, 2006 4:17 pm
Location: Timisoara

Post by Mariu$ »

29 meciuri de campionat fara infrangere pe teren propriu... si cred ca va mai creste numarul
FOREVER UNITED
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Mariu$ wrote:29 meciuri de campionat fara infrangere pe teren propriu... si cred ca va mai creste numarul
Ai treaba multa pana sa-l ajungi pe bunicutzu. :lol: :wink:
Bunicutzu! 3 sezoane fara infrangere in liga SP? sau...? :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Pai da eu eram apropae de performanta cu trei sezoane fara infrangere numai ca am plecat in concediu si am lasat echipa pe mina asistentului si ala praf cum e a reusit sa provoace un egel si o infrangere
Daca tin bine minte de prin 16 februarie 2007 nu am mai luat bataie si am avut chiar doua promovari cu maxim de puncte dar asistentul asta :evil: ce sa fac
Saptamana viitoare joc cu echipa care a invins asistentul sa vedem vedem daca acuzatiile mele au fost fondate sau nu :twisted:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

am ajuns la o calitate medie a echipei de 80% asta ma situeaza pe locul 130 in joc:)).

bine, normal ca nu e foarte important oricum in viitorul apropiat fac niste vanzari si mai ales iau 2-3 jucatori tineri si revin din nou pe undeva pe la 77%.

ce am observat e ca doar doua echipe au 87% si ca majoritatea echipelor din D si C au intre 81 si 83%
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Daimon wrote:am ajuns la o calitate medie a echipei de 80% asta ma situeaza pe locul 130 in joc:)).

bine, normal ca nu e foarte important oricum in viitorul apropiat fac niste vanzari si mai ales iau 2-3 jucatori tineri si revin din nou pe undeva pe la 77%.

ce am observat e ca doar doua echipe au 87% si ca majoritatea echipelor din D si C au intre 81 si 83%
Si eu am avut 83% dar m-am apucat sa vand jucatorii buni si agresivi si mi-am luat cativa tineri, si mi-a venit si de la tineret si am ajuns la 76%.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

cate goluri a dat cel mai mult la voi un jucator intr-un meci ? azi mi-a dat unul 6 :lol:
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=21
Alexc.
Team Manager
Posts: 183
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:10 pm
Contact:

Post by Alexc. »

sharky1990
Team Board Member
Posts: 432
Joined: Fri Mar 16, 2007 3:41 pm
Location: galati

Post by sharky1990 »

Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Post by Craziest_1978 »

H1030 echipa Magaru Vesel, am marcat 180 de goluri intr-un singur sezon[/b] http://www.soccerproject.com/spnewl_lig ... p?div=2123
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

:lol: :lol: :lol:

Sunt o gasca de echipe in divizia H cu o gasca de goluri marcate.

Va trebui sa verifici toate diviziile H ca sa vezi daca e un record sau nu. :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Post by Black_eagle »

nu pot dovedi dar eu in H am marcat 195 goluri. nu tin minte numarul dar tin minte exact ca am calculat la sfarsit media si m-am mirat ca era fix 6.5
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”