Personal

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
thunder91
Assistant Coach
Posts: 14
Joined: Sun Feb 25, 2007 3:05 pm

Personal

Post by thunder91 »

Sunt incepator si nu stiu cum sa incep...la personal cam ce salarii ar trebuie sa aiba antrenorul,scoutul,doctorul etc??
-=Forzza POLI IASI=-
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

dai-l pe cel care si-l alege :wink:
Back in SoccerProject :)
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Re: Personal

Post by unicool »

thunder91 wrote:Sunt incepator si nu stiu cum sa incep...la personal cam ce salarii ar trebuie sa aiba antrenorul,scoutul,doctorul etc??
dar sa fie intre 300 si 500 de euro pe saptamana.sa nu iei staff cu salarii de 15.000 pe saptamana.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Personal

Post by Skulder »

thunder91 wrote:Sunt incepator si nu stiu cum sa incep...la personal cam ce salarii ar trebuie sa aiba antrenorul,scoutul,doctorul etc??
man angajeaza cu salarii mici si pe urma trimitei la cursuri pana ajung la 100 % si vezi ca doar nationalitatea coordanatorului de tineret conteaza adik ce nationalitate el va avea si jucatori scosi de la tineret
jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Re: Personal

Post by jar »

Skulder wrote:
thunder91 wrote:Sunt incepator si nu stiu cum sa incep...la personal cam ce salarii ar trebuie sa aiba antrenorul,scoutul,doctorul etc??
man angajeaza cu salarii mici si pe urma trimitei la cursuri pana ajung la 100 % si vezi ca doar nationalitatea coordanatorului de tineret conteaza adik ce nationalitate el va avea si jucatori scosi de la tineret
Skulder, editeazã, te rog, postul, cã prea nu mai seamãnã nimic a limba românã...
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

lol. ai dreptate jar :)) skulder, please, stiu ca timpul costa bani dar ma doare cand trebuie sa citesc ce ai scris :))
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

nu vreau :) :twisted: :twisted: :twisted: si numai postati off-topic :) nu va obliga nimeni sa cititi ceea ce scriu :)si eu scriu cum am chef :twisted: :twisted: :twisted:
jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Post by jar »

Skulder wrote:nu vreau :) :twisted: :twisted: :twisted: si numai postati off-topic :) nu va obliga nimeni sa cititi ceea ce scriu :)si eu scriu cum am chef :twisted: :twisted: :twisted:
Eu mã simt jignit. Rog moderatorii sã reþinã acest lucru. Nu numai trivialitãþile lui Tara sunt ofensatoare.
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

jar wrote:
Skulder wrote:nu vreau :) :twisted: :twisted: :twisted: si numai postati off-topic :) nu va obliga nimeni sa cititi ceea ce scriu :)si eu scriu cum am chef :twisted: :twisted: :twisted:
Eu mã simt jignit. Rog moderatorii sã reþinã acest lucru. Nu numai trivialitãþile lui Tara sunt ofensatoare.
Mai da sensibil mai esti :roll:
Image ps:Image ImageImage
uv_46
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1003
Joined: Wed Jul 12, 2006 4:04 pm
Location: Temeschburg
Contact:

Post by uv_46 »

Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”