merita un topic!

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

utopicul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Wed Jun 20, 2007 8:31 pm

merita un topic!

Post by utopicul »

Asa ceva eu nu am mai vazut si nu m-am putut abtine fara sa creez acest topic.
Am pus niste invitatii deschise si evident au acceptat cateva echipe. Ma uit la jucatorii celei cu care o sa joc astazi...o echipa din H, loc 1, modesta...si hop imi sare un jucator in fata! calitate generala 89%.
19 ani! agr. 40!
Ma uit imediat la history si incredibil, jucatorul n-a fost transferat. Ma uit la cei veniti de la centru...doar un CM in crestere.
Cum draq a primit omul ala asa echipa?....super noroc. Cred ca e cel mai bun RM din tot SP (raportul varsta, calitate, pret(gratis, primit de la inceput)). + ca mai avea inca cativa de peste 80%...niciunul transferat sau de la centru.
Eh, si voi spuneati ca Utopia era norocoasa....ce sa mai zic de asta(poate-i neam cu programatorii :P ). Pe jucatorul ala ia 30 de M si isi construieste intreaga echipa :)...sau il tine si ajunge pe la 93%.
Mariu$
Team Board Member
Posts: 444
Joined: Thu Dec 07, 2006 4:17 pm
Location: Timisoara

Post by Mariu$ »

cred ca e imposibil ce spui tu... probabil e o echipa mai veche care a retrogradat...
FOREVER UNITED
utopicul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Wed Jun 20, 2007 8:31 pm

Post by utopicul »

Mariu$ wrote:cred ca e imposibil ce spui tu... probabil e o echipa mai veche care a retrogradat...
pai m-am uitat la tot history-ul :)....tot in H a fost : locu 7, locu 5 si acum locu 1 :)
inainte nu era actualul manager.
Daca nu crezi uita-te la ce meciuri am....e cel de la ora 22 diseara.
Echipa mea e Panta Rhei.

P.S. De ce crezi ca am creat acest topic? Am onoarea sa joc cu vedeta!!!!!!!!!!!!

F.C. De Barcatjes asa o cheama pe echipa.
Mariu$
Team Board Member
Posts: 444
Joined: Thu Dec 07, 2006 4:17 pm
Location: Timisoara

Post by Mariu$ »

e manager din aprilie 2007, pe atunci RM-ul ala avea 17 ani si avea calitate globala vreo 30%, pur si simplu atat a crescut el... mi se pare OK. daca era manager nou atunci era imposibil
FOREVER UNITED
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Mariu$ wrote:e manager din aprilie 2007, pe atunci RM-ul ala avea 17 ani si avea calitate globala vreo 30%, pur si simplu atat a crescut el... mi se pare OK. daca era manager nou atunci era imposibil
Corect, a avut noroc ca a primit un asa jucator.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

poi nu a zis ca l-a primit direct la 89% calitate :lol: :lol: :lol: :lol: dar totusi.. sa ai asa noroc sa iti ajunga un jucator de 17 ani din echipa de start la 89%...uluitor....ma prind ca eu am primit o echipa de kko :x :x :evil:
utopicul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Wed Jun 20, 2007 8:31 pm

Post by utopicul »

loooooooooool....pai cum draq sa cred ca a primit jucator de 89% :)))))))))))))))))))....insa toti spun ca jucatori pe care ii primesti sunt kk. Daca ajung la 83-84 cu experienta mare inseamna ca ai noroc.....eu la asta ma refer. Sa ai jucator din prima echipa care ajunge peste 90 inseamna ca....vorba romanului(managerul nu e roman dar noh..) o mancat kkt. :oops:
utopicul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Wed Jun 20, 2007 8:31 pm

Post by utopicul »

Mariu$ wrote:e manager din aprilie 2007, pe atunci RM-ul ala avea 17 ani si avea calitate globala vreo 30%, pur si simplu atat a crescut el... mi se pare OK. daca era manager nou atunci era imposibil
hmm...cati jucatori din prima ta echipa au ajuns peste 85%? :)
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

utopicul wrote:
Mariu$ wrote:e manager din aprilie 2007, pe atunci RM-ul ala avea 17 ani si avea calitate globala vreo 30%, pur si simplu atat a crescut el... mi se pare OK. daca era manager nou atunci era imposibil
hmm...cati jucatori din prima ta echipa au ajuns peste 85%? :)
La mine 3, 2 de 88% si 1 de 85% dar acum nu mai sunt la echipa din cauza batranetii. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

la mine 0..ce mama dreaq de echipa am primit eu mah aici :x :x :evil: :evil: :evil:
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

warchilde wrote:la mine 0..ce mama dreaq de echipa am primit eu mah aici :x :x :evil: :evil: :evil:
Nah la mine mai e si experienta care era in jur de 75% cand au imbatranit deci 5 puncte in plus la calitatea globala.
Dar asta are noroc cu carul.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

daaa..dar la mine unu singur a ajuns la 84% si ala cu agr 89%..restul nu a atins niciunul macar 80%..deci asta e ceva de speriat.....oare e ala care a cashtigat la loto? :lol: :lol: :lol: :lol:
Mariu$
Team Board Member
Posts: 444
Joined: Thu Dec 07, 2006 4:17 pm
Location: Timisoara

Post by Mariu$ »

utopicul wrote:
Mariu$ wrote:e manager din aprilie 2007, pe atunci RM-ul ala avea 17 ani si avea calitate globala vreo 30%, pur si simplu atat a crescut el... mi se pare OK. daca era manager nou atunci era imposibil
hmm...cati jucatori din prima ta echipa au ajuns peste 85%? :)
unul singur, un CM a ajuns la 87% si l-am vandut cu 32M :lol: :lol: :lol:
FOREVER UNITED
utopicul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Wed Jun 20, 2007 8:31 pm

Post by utopicul »

ce sa zic....cred ca pana la urma nu e chiasr asa rau sa iei jucatori de la echipe din H cu 300k. poate am si eu noroc sa dau peste un deasta ca al vostru :)
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Foarte norocosi cei ce povestiti pe aici.
Din jucatorii cu care am inceput nu a trecut unul de 78% GR cu experienta 15. :evil: :evil:

Si cand ma gandesc ce bune erau 15-25M de pe un astfel de jucator.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”