Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Aici se poate discuta la modul general

Moderator: Romanian Moderators

bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by bizone »

la profilul fiecaruia membru inregistrat apare ba ''Member of the Soccer Project Association'', ba ''Team President'' sau ''Team Board Member''. Ce reprezinta fiecare?
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Skulder »

nu reprezinta nimik mey sunt niste asha zise "functii'" ale tale pe forum in functie de numarul de mesaje postate pe forum ,pe unele forumuri in functie de aceste poti avea sau nu unele facilitati


on topic :baietzi am si eu o sugestie pe viitor sa numai stergeti thread-urile in care se discuta ceva interesant din aceasta categorie (discutii generale)Deorece au fost cateva thread-uri de-a lungul timpului care ar mai fi fost interesante pentru unii daca ar mai fi existat si acuma
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by bunicutzu »

poti sa dai si exemple?
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Skulder »

yep mey si hai sa-ti explic in ceea ce cuprind acele facilitati prima data :acessul in anumite categorii ale forumului ceva de genul asta nu stau sa-mi bat prea mult capul cu tine acuma ca nu meriti asta :P
check http://www.uowforums.com/index.php ca sa-ti dau un exemplu care imi vine acuma in minte dar mai sunt
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Post by Kosmin »

Razvanica wrote:
Kosmin wrote:
cHeT wrote:Deci sa inteleg ca vin la mine locurile 13,14?...
Sunt cam greau la cap la faza asta :oops:
aha, pai daca esti greu de cap, golestel ca se pare ca ai prea multe in el :twisted:
Nu mai scrie off-topic si foloseste edit :twisted: :twisted: :twisted:
pai nam de ce sa folosesc edit daca nu vreau sa modific :D imi scapa mia ceva :oops: si dc mi-ai sters mesaju :x :evil:
mircea_
Team President
Posts: 801
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:32 am

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Post by mircea_ »

ca sa vezi si tu cine-i sefu acum :lol: :twisted:
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Post by Kosmin »

mircea_ wrote:ca sa vezi si tu cine-i sefu acum :lol: :twisted:
ete nah :twisted: eu am probleme cu subordonarea :lol: :lol:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3815
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Post by Razvanica »

Kosmin wrote:pai nam de ce sa folosesc edit daca nu vreau sa modific :D imi scapa mia ceva :oops: si dc mi-ai sters mesaju :x :evil:
Poti sa il folosesti si cand ai ceva de adaugat, astfel incat sa nu faci dublu-triplu-cvadruplu post. Iar cele doua mesaje erau off-topic, discutia respectiva o puteti purta pe messenger.
Harder, better, faster, stronger
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: !! Intrebari frecvente(FAQ)- CITITI INAINTE SA INTREBATI !!

Post by Kosmin »

Razvanica wrote:
Kosmin wrote:pai nam de ce sa folosesc edit daca nu vreau sa modific :D imi scapa mia ceva :oops: si dc mi-ai sters mesaju :x :evil:
Poti sa il folosesti si cand ai ceva de adaugat, astfel incat sa nu faci dublu-triplu-cvadruplu post. Iar cele doua mesaje erau off-topic, discutia respectiva o puteti purta pe messenger.
pai nu era dublu post daca nu sterge cel cu capu greu mesaju intre timp :twisted: deci sunt nevinovat :roll:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3815
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Razvanica »

Am mutat off-topicul aici. Inteleg atunci cand unul nou posteaza aiurea dar nu pot sa inteleg cand unii cu state vechi pe aici scriu doar ca sa se afle in treaba.
Kosmin, imi pare rau daca te-am acuzat pe nedrept, dar cand am intrat eu tu aveai un dublu post. De asta am sugerat sa folosesti "Edit".
Harder, better, faster, stronger
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Kosmin »

Razvanica wrote:Kosmin, imi pare rau daca te-am acuzat pe nedrept, dar cand am intrat eu tu aveai un dublu post. De asta am sugerat sa folosesti "Edit".
stiu nui nika :mrgreen: si mia fost lene sa sterg mesaju si sal pun la precedentu :mrgreen: ia gata cu off-topicul :mrgreen: dar ce-i aici sat fara caini :twisted: nu de alta dar imi face pofta de off-topic :oops:

ps: gata nu mai fac .............................off-topic :twisted: :twisted: :twisted:
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Skulder »

recunosc ca am postat off topic aici dar doar sa raspund la niste intrebari puse aiurea,dar tu marele moderator nu stii sa stergi numai mesajele mele tendentioase ,astfel de mesaje trebuiau sterse din start si sa nu te mai plangi pe forum :evil: :twisted: ,hai ca numai are rost sa va mai zic cate ceva ca nu am cu cine :) prea de treaba sunteti :)
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3815
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Razvanica »

Skulder wrote:recunosc ca am postat off topic aici dar doar sa raspund la niste intrebari puse aiurea,dar tu marele moderator nu stii sa stergi numai mesajele mele tendentioase ,astfel de mesaje trebuiau sterse din start si sa nu te mai plangi pe forum :evil: :twisted: ,hai ca numai are rost sa va mai zic cate ceva ca nu am cu cine :) prea de treaba sunteti :)
Mesajele tale le-am sters pentru ca erau off-topic, la fel ca mesajele lui Kosmin.
Observ ca esti cam sensibil de cand ai reaparut pe forum. Cum bate cineva vreun apropo, cum te simti... Erai mai barbat inainte de faza asta cu dizidenta.
Harder, better, faster, stronger
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Skulder »

pay vreau sa recuperez timpul pierdut :evil: :evil: si s-ar mai repede la scandal,caut orice motiv oricat de mik ar fi :P :twisted:
Last edited by Skulder on Thu Oct 16, 2008 4:22 pm, edited 1 time in total.
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3815
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Post by Razvanica »

Skulder wrote:pay vreau sa recuperez timpul pierdut :evil: :evil: si s-ar mai repede la scandal,caut orice motic oricat de mik ar fi :P
Sa stii ca nu iti editez decat injuraturile, nu ma bag la greseli gramaticale :twisted: :twisted:
Harder, better, faster, stronger
Post Reply

Return to “Discutii generale (ro)”