Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Aici se poate discuta la modul general

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

incepand de astazi voi ajuta la moderarea forumului romanesc.v-as ruga sa pastrati limitele decentei astfel incat sa putem evita eventualele divergente.nu voi accepta bagarea in seama,ironiile nefondate si injuriile la adresa altor manageri.pentru sugestii si reclamatii astept mesajele voastre pe forum cat si in joc la manager cyollo.bafta si sa speram sa avem o colaborare cat mai fructuoasa si decenta.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

felicitari unicool :wink:
Revenit :)
tuways
Team Board Member
Posts: 399
Joined: Sun May 07, 2006 1:55 pm

Post by tuways »

Salut baieti,

Imi pare rau ca nu am mai dat de un secol pe aici, si ca nu am anuntat pe nimeni in afara de Sjarel de motive. Mai ales imi cer scuze fata de kenny, care, desi nu e mult de lucru, a trebuit sa faca fata singur moderarii pe o perioada limitata de timp. Din pacate, si din fericire in acelasi timp, nu mai imi permit sa ma ocup de beta-testing, traducere si moderare, pentru ca de-abia mai gasesc timpul sa ma joc. Am primit un job nou, care ma tine departe de orice alta activitate in jur de 12-13 ore pe zi, si cand ajung acasa trebuie sa acord atentie si prietenei mele si treburilor casnice. Bine, asta nu e interesant, ideea este ca eu voi renunta la soccerproject, desi am incercat sa evit asta... Mai particip acum la ultimul ForumCup al polistilor, editia a 7-a, dupa care voi scoate toti jucatorii la vanzare, voi pastra doar atati cati sunt necesari ca sa nu fie stearsa echipa.

Vreau sa va multumesc prin acest mesaj, pentru un timp excelent petrecut pe acest forum, vreau sa-l felicit pe kenny pentru un job excelent ca si moderator si organizator de intalniri, sa-i doresc mult succes lui unicool pentru noul job si sper ca am participat si eu, chiar daca doar intr-o mica masura, la dezvoltarea acestui forum.

Va doresc numai bine, si nu uitati, cititi regulamentul... :D
BOBO, mereu aproape...
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

multumim tuways pt k ai fost alaturi de noi si ai ajutat la reconstructia forumului. imi pare rau k pleci....dar neavand timp sa intri....te inteleg.

in legatura cu jucatorii tai.....parerea mea este k ar trebui sa ii dai la romani....


succes in viata....si mai vorbim :wink:
Revenit :)
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

topicul [Inscrieri] Cupa Romaniei - Editia VII facut sticky va rog
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Kosmin wrote:topicul [Inscrieri] Cupa Romaniei - Editia VII facut sticky va rog
Done! :wink:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
PItyCU1
Groundsman
Posts: 5
Joined: Mon Jun 25, 2007 6:16 pm

Post by PItyCU1 »

am si eu o problema .. am scos un jucator la vanzare am 20 de oferte .. cum pot sa vad ofertele .. .ce echipa a dat mai mult si sa il vand ??
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

din cate stiu...dai click p numarul ofertelor. si iti arata
Revenit :)
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

da de ce sa il vinzi??? lasa-l pe lista ca poate primesti mai mult..oricum se va transfera el automat la cel care face cea mai mare oferta cand se termina perioada
PItyCU1
Groundsman
Posts: 5
Joined: Mon Jun 25, 2007 6:16 pm

Post by PItyCU1 »

pai asta e problema ca nu am pus data fixa :D
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

PItyCU1 wrote:pai asta e problema ca nu am pus data fixa :D
se vinde automat dupa 6 zile am impresia :)
Revenit :)
PItyCU1
Groundsman
Posts: 5
Joined: Mon Jun 25, 2007 6:16 pm

Post by PItyCU1 »

aha .. ms mult
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Cele 2 topicuri ale Campionatului Romaniei de SoccerProject Liga I si Liga II sa fie facute sticky daca se poate
multumesc anticipat
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

daca am un jucator pe lista de transferuri se va vinde automat in a sasea zi , sau daca se mai pluseaza se asteapta pana nu mai apare nici una peste ultimul ofertant?
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

jully wrote:daca am un jucator pe lista de transferuri se va vinde automat in a sasea zi , sau daca se mai pluseaza se asteapta pana nu mai apare nici una peste ultimul ofertant?
dupa cele 6 zile pentru fiecare oferta noua se va prelungi timpul cu 24 de ore din momentul ofertei.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Post Reply

Return to “Discutii generale (ro)”