Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Aici se poate discuta la modul general

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

''COOL''
cam la ce valoare credeti ca putea ajunge acest jucator?http://www.soccerproject.com/spnewl_tra ... d=10178257 si cam cat credeti ca puteam spera sa iau pe el ?
asta ca sa vad daca m-am tepuit prea tare. eu cred ca nu pentru ca avea agresivitatea ff mare, voi ce ziceti?
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
Viper^
Team Manager
Posts: 199
Joined: Fri Aug 11, 2006 4:16 pm

Post by Viper^ »

unicool wrote:
jully wrote:daca am un jucator pe lista de transferuri se va vinde automat in a sasea zi , sau daca se mai pluseaza se asteapta pana nu mai apare nici una peste ultimul ofertant?
dupa cele 6 zile pentru fiecare oferta noua se va prelungi timpul cu 24 de ore din momentul ofertei.
Din cate stiu nu trebe sa stai 24 de ore . Spre exemplu dak un jucator este pe lista de 6 zile si eu ii fac oferta la ora 23:59 , el la ora 04:00 va fi vandut deci doar 4 ore . Cel mai bine e sa faci ofertele cat mai tarziu maxim ora 24:00 dak un jucator este trecut de 6 zile. eu cred ca niciodata nu am licitat , m-am inteles cu managerii pe un transfer instant si cred ca e mai bine . bafta
Season 13 : 2 in H1845
Season 14 : 9 in G615
Season 15 : 2 in G615
Season 16 : 2 in F205
Season 17 : 10 in E69
Season 18 : 5 in E69
Season 19 : ? in E69
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

nu viper...nu e asa..daca tu faci ofera la ora aia termenul se prelungeshte automat cu o zi...si tot asa pana nu mai face nimeni oferte in 24 de ore
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

jully wrote:''COOL''
cam la ce valoare credeti ca putea ajunge acest jucator?http://www.soccerproject.com/spnewl_tra ... d=10178257 si cam cat credeti ca puteam spera sa iau pe el ?
asta ca sa vad daca m-am tepuit prea tare. eu cred ca nu pentru ca avea agresivitatea ff mare, voi ce ziceti?
ok, ok, ok, dar imi poate raspunde cineva la subiect sau nu se poate?
daca nu asta e..... bye
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

nu te-ai tapuit prea tare. din cate am vazut nu e venit de la centru de tineret asa ca foarte probabil ca nu ar fi fost foarte foarte bun. normal.. ai fi putut lua poate cu cateva sute bune mai mult dar la fel de bine, daca il mai tineai puteai sa nu iei decat mult mai putin pe el.
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

As avea o sugestie moderatorilor...sau mai bine spus sa-i pun la treaba :lol: :P la sectiunea Discutii/Intrebari SoccerProject (ro) sunt 1036 de subiecte/topice. Cred ca in jur de 1000 le puteti sterge :lol: pentru ca sunt doar aiurea pe acolo. Arata foarte dezordonat si aiurea acea sectiune.

Asa ca la treaba cu voi :twisted: :lol: :P
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

bizone wrote:As avea o sugestie moderatorilor...sau mai bine spus sa-i pun la treaba :lol: :P la sectiunea Discutii/Intrebari SoccerProject (ro) sunt 1036 de subiecte/topice. Cred ca in jur de 1000 le puteti sterge :lol: pentru ca sunt doar aiurea pe acolo. Arata foarte dezordonat si aiurea acea sectiune.

Asa ca la treaba cu voi :twisted: :lol: :P

lasama....cei curiosi sa vada cine sunt "dinozaurii" dp forum se uita inapoi...sau cine vor sfaturi in diferite privinte tre sa caute :wink:
Revenit :)
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

oricum nu cauta, prefera sa faca un nou topic "ajutati(-)ma" sau "plsssss ajutati(-)ma" deci 2 topicuri mai jos se discuta exact despre chestia aia :)
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

Daimon wrote:nu te-ai tapuit prea tare. din cate am vazut nu e venit de la centru de tineret asa ca foarte probabil ca nu ar fi fost foarte foarte bun. normal.. ai fi putut lua poate cu cateva sute bune mai mult dar la fel de bine, daca il mai tineai puteai sa nu iei decat mult mai putin pe el.
ba e venit de la tineret ,dat fiind faptul ca are agresivitate foarte mare am luat decizia de al pune pe lista de transferuri.
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

bun...deci vad ca lenea-i mare in randul moderatorilor :lol:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

bizone wrote:bun...deci vad ca lenea-i mare in randul moderatorilor :lol:
eu i-am propus asta lui kenny de la inceput,dar nu iau eu deci1ziile singur.eu le-as sterge pe toate mai vechi de o luna.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

unicool wrote:
bizone wrote:bun...deci vad ca lenea-i mare in randul moderatorilor :lol:
eu i-am propus asta lui kenny de la inceput,dar nu iau eu deci1ziile singur.eu le-as sterge pe toate mai vechi de o luna.
ma baieti...acu vreo luna...cautam pt unicool cred un topic in care spunea despre Maluyaca...primul manager cu Eventul.....si citeam primele mele posturi......ce sfatos eram.....ce bine ma simteam knd dadeam sfaturi :))....acu mi-a trecut...las pe altii sa dea sfaturi....d aia nu vreau sa le sterg...amintirea copilariei :roll:
Revenit :)
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

De ce pe forumul romanesc exista doar un singur moderator iar pe cel Ceh sunt 3 si pe cel Polonez 2,desi numarul de jucatori romani este mai numeros decat celelalte.Consider ca "partea noastra de forum" are nevoie de inca un moderator.

Nu zic ca Kennyanu nu isi face bine treaba dar....sa zicem nu esti toata ziua pe forum.Deacea un ajutor nu ti-ar strica.

Nu vreau sa fie luata in nume de rau aceasta propunere si deasemenea vreau sa mai mentionez ceva,NU ma autopropun.
Image ps:Image ImageImage
vyruskill
Team President
Posts: 909
Joined: Tue Aug 01, 2006 8:13 am
Location: Suceava - Romania

Post by vyruskill »

Faur wrote:NU ma autopropun.
si acum sa o luam in spirit de gluma
NICI nu te alegea careva ... sau mai bine zis nu te propunea careva
Image
m. s. w. l. a. f. y. g.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

knd o sa vad k treaba ma va depasi....o sa vb cu sjarel...si o sa facem un poll cu cine este interesat. momentan cred k ma descurc.... :oops:
Revenit :)
Post Reply

Return to “Discutii generale (ro)”