Intrebari/Sugestii/Probleme pentru/cu moderatori

Aici se poate discuta la modul general

Moderator: Romanian Moderators

unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

borissman wrote:
kennyanu wrote:hm...inseamna k am sters eu din greseala.... :-?....nu stiu ce sa zic...scuze ..
asta e ...se mai intampla din greseala sa faci asemenea lucruri
asta am spus si eu,dar totodata am recomandat citirea topicurilor inainte de stergere...indiferent ca sunt spam...deschizi ...vezi ca e spam....si stergi.ca topicul meu putea sa semene cu un spam dar nu era si daca era citit inainte de a fi sters ar fi fost si acum pe forum.nu m-am suparat ci doar am intrebat si am inteles si nu acuz si nu fac pe victima.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

unicool...nu pot face asta....cateodata knd intru sunt cam 15 sau 20..dak stau sa le iau la rand innebunesc....si dau pe you can moderate this forum...si imi arata toate topicurile cu o casuta in dreapta...(dak ai fost moderator ar trebui sa stii :)) si selectez si eu tot ce este spam....se poate sa mai dau si rateuri...
Revenit :)
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

Tuways sau kenny voi nu credeti ca Tara ar trebui sa ia ban dupa toate cele spuse?
Back in SoccerProject :)
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

Jupan[3l]u wrote:Tuways sau kenny voi nu credeti ca Tara ar trebui sa ia ban dupa toate cele spuse?
Lasa ca stiu ei ce trebuie sa faca :wink: stiu totul ei! Si daca se v-a da ban ar trebui sa ia amandoi, eu zic sa le mai acordam o sansa!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
uv_46
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1003
Joined: Wed Jul 12, 2006 4:04 pm
Location: Temeschburg
Contact:

Post by uv_46 »

Ka$mIR wrote:
Jupan[3l]u wrote:Tuways sau kenny voi nu credeti ca Tara ar trebui sa ia ban dupa toate cele spuse?
Lasa ca stiu ei ce trebuie sa faca :wink: stiu totul ei! Si daca se v-a da ban ar trebui sa ia amandoi, eu zic sa le mai acordam o sansa!
care amandoi?
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

mai nu mi se pare corect ceace ati hotarat!!!!! Adica pentru doi oameni care ar merita ban amandoi trebuie sa inchideti voi topicul! Sincer numa acesti 2 oameni fac probleme, asta ar inseamna ca pe orce topic care se apuca ei la cearta ar trebui inchis, deci prin urmare ar trebui inschis tot formul romanesc, deci va rog inca o data sa va mai sfatuiti in privinta acestui lucru! Eu nu cred ca ar trebui inchis, eu din acest topic pot sa invat ceva si nu cred ca numai eu, ci toti care va uitati pe acest topic, te ajuta sa iti faci si tu o cultura generala!
Multumesc!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
uv_46
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1003
Joined: Wed Jul 12, 2006 4:04 pm
Location: Temeschburg
Contact:

Post by uv_46 »

Ka$mIR wrote:mai nu mi se pare corect ceace ati hotarat!!!!! Adica pentru doi oameni care ar merita ban amandoi trebuie sa inchideti voi topicul! Sincer numa acesti 2 oameni fac probleme, asta ar inseamna ca pe orce topic care se apuca ei la cearta ar trebui inchis, deci prin urmare ar trebui inschis tot formul romanesc, deci va rog inca o data sa va mai sfatuiti in privinta acestui lucru! Eu nu cred ca ar trebui inchis, eu din acest topic pot sa invat ceva si nu cred ca numai eu, ci toti care va uitati pe acest topic, te ajuta sa iti faci si tu o cultura generala!
Multumesc!
si lamureste-ma si pe mine de ce as merita ban?
tuways
Team Board Member
Posts: 399
Joined: Sun May 07, 2006 1:55 pm

Post by tuways »

Ka$mIR wrote:mai nu mi se pare corect ceace ati hotarat!!!!! Adica pentru doi oameni care ar merita ban amandoi trebuie sa inchideti voi topicul! Sincer numa acesti 2 oameni fac probleme, asta ar inseamna ca pe orce topic care se apuca ei la cearta ar trebui inchis, deci prin urmare ar trebui inschis tot formul romanesc, deci va rog inca o data sa va mai sfatuiti in privinta acestui lucru! Eu nu cred ca ar trebui inchis, eu din acest topic pot sa invat ceva si nu cred ca numai eu, ci toti care va uitati pe acest topic, te ajuta sa iti faci si tu o cultura generala!
Multumesc!
Topicul e inchis pana maine, sau pana la luarea deciziei. Acolo e "campul de lupta" si am fortat un armistitiu prin asta.

Am primit si niste mesaje private. Le voi raspunde in mare, si public. Nu pot lua in considerare toate antecedentele pe care le au unii cu altii. Si nici nu vreau asta. Pentru mine, de cand sunt moderator, toti au plecat de la 0. Pana acum lucrurile nu au degenerat prea "violent". Acuma s-a intamplat, si hotararea pe care o vom lua, se va referi doar la acest eveniment / incident. Nu la ce s-a intamplat in trecut. Kenny, fiind moderator mai vechi, s-ar putea lega de trecut si de ceea ce s-a mai intamplat si cine e recidivist, dar nu a facut-o.

Deci repet: nu inchiderea topicului este hotararea. :D
BOBO, mereu aproape...
Image
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

tuways wrote:
Ka$mIR wrote:mai nu mi se pare corect ceace ati hotarat!!!!! Adica pentru doi oameni care ar merita ban amandoi trebuie sa inchideti voi topicul! Sincer numa acesti 2 oameni fac probleme, asta ar inseamna ca pe orce topic care se apuca ei la cearta ar trebui inchis, deci prin urmare ar trebui inschis tot formul romanesc, deci va rog inca o data sa va mai sfatuiti in privinta acestui lucru! Eu nu cred ca ar trebui inchis, eu din acest topic pot sa invat ceva si nu cred ca numai eu, ci toti care va uitati pe acest topic, te ajuta sa iti faci si tu o cultura generala!
Multumesc!
Topicul e inchis pana maine, sau pana la luarea deciziei. Acolo e "campul de lupta" si am fortat un armistitiu prin asta.

Am primit si niste mesaje private. Le voi raspunde in mare, si public. Nu pot lua in considerare toate antecedentele pe care le au unii cu altii. Si nici nu vreau asta. Pentru mine, de cand sunt moderator, toti au plecat de la 0. Pana acum lucrurile nu au degenerat prea "violent". Acuma s-a intamplat, si hotararea pe care o vom lua, se va referi doar la acest eveniment / incident. Nu la ce s-a intamplat in trecut. Kenny, fiind moderator mai vechi, s-ar putea lega de trecut si de ceea ce s-a mai intamplat si cine e recidivist, dar nu a facut-o.

Deci repet: nu inchiderea topicului este hotararea. :D
Ok :D am inteles!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

Nu ati observat ca se deschid prea multe topicuri noi in Intrebari/Sugestii SP?

intrebare
intrebare
ce sa fac?
etc.

Ar trebui inchise toate fara discutii, sa se posteze la Intrebari Frecvente pt asta e topicul ala.
Back in SoccerProject :)
jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Rog intervenþia moderatorilor

Post by jar »

Avem o problemã pe topicul cupei Deºteaptã-te române cu managerul Faur. Vã rog sã protejaþi acest topic prin folosirea atribuþiilor pe care le aveþi împotriva acestui individ.
Last edited by jar on Wed Feb 14, 2007 9:48 pm, edited 1 time in total.
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Re: Rog intervenþia moderatorilor

Post by Faur »

jar wrote:Avem o problemã pe topicul cupei Deºteaptã-te române cu managerul Faur. Vã rog sã protejaþi acest topic prin folosirea atribuþiilor pe care le aveþi împotriva aceastui individ.
Poftim ?Dar ce am facut ? :roll:

Jar nu stiu ce ai cu mine in ultima vreme :roll:
Image ps:Image ImageImage
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

Ceau. O mica problema. Am scris mai dimineata un post in "Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)" la topicul "cea mai buna afacere". si nu-l mai vad acolo. l-ati sters voi? Daca da as vrea o explicatie pentru ca nu stiu sa fi scris ceva care sa merite aceasta soarta.
Multumesc
tuways
Team Board Member
Posts: 399
Joined: Sun May 07, 2006 1:55 pm

Post by tuways »

bunicutzu wrote:Ceau. O mica problema. Am scris mai dimineata un post in "Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)" la topicul "cea mai buna afacere". si nu-l mai vad acolo. l-ati sters voi? Daca da as vrea o explicatie pentru ca nu stiu sa fi scris ceva care sa merite aceasta soarta.
Multumesc
Nu stiu nimic...

Edit: Te referi cumva la mesajul :arrow: acesta??

Pentru ca asta nu e postat pe topicul pe care ai spus ca l-ai postat... :roll:
BOBO, mereu aproape...
Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

nu. nu la ala ma refeream, ala e scris in 13.02, asta la care ma refeream a fost scris in 15. na anyway, poate o fi fost o eroare si nu am fost atent. nu e problema, nu a fost asa important.
Post Reply

Return to “Discutii generale (ro)”