GALA LAUREATILOR
Moderator: Romanian Moderators
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 4993
- Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
- Location: Romania
GALA LAUREATILOR
CUPA "DESTEAPTA-TE ROMANE"
Cum bine stiti cu totii, finala acestei cupe imense a avut loc.
Semifinalele:
Torpedoo 1-0 tiramitsu team
Juvenardus FC 0-1 Bunicii
Finala marii finale:
Torpedoo 3-2 Bunicii
Echipa Torpedoo este marele castigator al acestei cupe. Felicitari din partea organizatorilor.
Campionii pe judete:
Bucuresti - oprescu
Timis - bunicutzu
Bacau - pillu
botosani- floczech
Galati- vasi4
Republica Moldova -rodica
Neamt- valyg
Vaslui - andreijr
Vrancea- capca1
Prahova - dani inginerul
Arges - ionel_m_c
Calarasi - Vladutz 2004
Dambovita - TIRAMITSU
Braila - abduraman
Buzau - raul-a
Constanta - ice.liverpool
Tulcea: lupponne
Braila: abduraman
Dolj: ka$mir
Gorj: unicool
Valcea: Lukas17
Covasna - echipa Blue Raiders
Alba Iulia -> echipa: cocoteam;
Arad -> echipa: Fc Micalaca;
Bihor -> echipa: redblue;
Bistrita-Nasaud -> echipa: Metropolitan Bistrita;
Brasov -> echipa: F.C. Brasov;
Cluj -> echipa: SARMASU;
Hunedoara -> echipa: Univ. Craiova;
Mures -> echipa: A.S.A. Armata;
Suceava - niccoss_bar
Iasi - jordao
Teleorman - Miau921
Campionii pe regiuni sunt:
Muntenia: tiramitsu
Ardeal & Banat: napoleonard
Dobrogea: ice.liverpool
Oltenia - Lukas 17
Moldova - spawn_9
La aceasta cupa s-au inscris 267 de echipe.
Au fost reprezentate 30 de judete + Bucuresti + Republica Moldova.
Au fost organizate peste 55 de cupe amicale SP si peste 50 meciuri amicale SP.
Durata cupei a fost de peste 8 luni.
Cum bine stiti cu totii, finala acestei cupe imense a avut loc.
Semifinalele:
Torpedoo 1-0 tiramitsu team
Juvenardus FC 0-1 Bunicii
Finala marii finale:
Torpedoo 3-2 Bunicii
Echipa Torpedoo este marele castigator al acestei cupe. Felicitari din partea organizatorilor.
Campionii pe judete:
Bucuresti - oprescu
Timis - bunicutzu
Bacau - pillu
botosani- floczech
Galati- vasi4
Republica Moldova -rodica
Neamt- valyg
Vaslui - andreijr
Vrancea- capca1
Prahova - dani inginerul
Arges - ionel_m_c
Calarasi - Vladutz 2004
Dambovita - TIRAMITSU
Braila - abduraman
Buzau - raul-a
Constanta - ice.liverpool
Tulcea: lupponne
Braila: abduraman
Dolj: ka$mir
Gorj: unicool
Valcea: Lukas17
Covasna - echipa Blue Raiders
Alba Iulia -> echipa: cocoteam;
Arad -> echipa: Fc Micalaca;
Bihor -> echipa: redblue;
Bistrita-Nasaud -> echipa: Metropolitan Bistrita;
Brasov -> echipa: F.C. Brasov;
Cluj -> echipa: SARMASU;
Hunedoara -> echipa: Univ. Craiova;
Mures -> echipa: A.S.A. Armata;
Suceava - niccoss_bar
Iasi - jordao
Teleorman - Miau921
Campionii pe regiuni sunt:
Muntenia: tiramitsu
Ardeal & Banat: napoleonard
Dobrogea: ice.liverpool
Oltenia - Lukas 17
Moldova - spawn_9
La aceasta cupa s-au inscris 267 de echipe.
Au fost reprezentate 30 de judete + Bucuresti + Republica Moldova.
Au fost organizate peste 55 de cupe amicale SP si peste 50 meciuri amicale SP.
Durata cupei a fost de peste 8 luni.
Last edited by cercel_jr on Tue Sep 25, 2007 5:43 pm, edited 1 time in total.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani
May the random be with me!
Team: Fotbal Club Botosani
May the random be with me!
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 2718
- Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
- Location: IASI
- Contact:
RIC
Castigatoarele ROMANIAN INTERTOTO CUP:
[img][img]http://img510.imageshack.us/img510/2043 ... herux8.jpg[/img]
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=510&i=cu ... herux8.jpg]
[img][img]http://img510.imageshack.us/img510/2043 ... herux8.jpg[/img]
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=510&i=cu ... herux8.jpg]
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 6338
- Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
- Location: Focsani, ROMANIA
- Contact:
CUPA ROMANIEI - ISTORIC
Editia I
1. ALLRIGHT
2. Fc Dinamo
Semifinalisti: Budistii, Nemuritorii
Editia aIIa
1. FC DINAMO
2. Budistii
Semifinalisti: C.T.S., Petrolul Dragasani(care nu mai exista)
Editia aIIIa
1. BUDISTII
2. Atletico Bucuresti
Semifinalisti: Krypton, Ploiestina
Editia aIVa
1. AVRIG UNITED
2. Titanii
Semifinalisti: Budistii, Progresul Berceni
Editia aVa
1. PROGRESUL BERCENI
2. Bucovina Costisa
Semifinalisti: FC Matadorii,Avrig United
Editia aVIa
1. FC MATADORII
2. Avrig United
Semifinalisti: kennys, Steaua 74
Editia I
1. ALLRIGHT
2. Fc Dinamo
Semifinalisti: Budistii, Nemuritorii
Editia aIIa
1. FC DINAMO
2. Budistii
Semifinalisti: C.T.S., Petrolul Dragasani(care nu mai exista)
Editia aIIIa
1. BUDISTII
2. Atletico Bucuresti
Semifinalisti: Krypton, Ploiestina
Editia aIVa
1. AVRIG UNITED
2. Titanii
Semifinalisti: Budistii, Progresul Berceni
Editia aVa
1. PROGRESUL BERCENI
2. Bucovina Costisa
Semifinalisti: FC Matadorii,Avrig United
Editia aVIa
1. FC MATADORII
2. Avrig United
Semifinalisti: kennys, Steaua 74
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 6338
- Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
- Location: Focsani, ROMANIA
- Contact:
CUPA PRIETENIEI - ISTORIC
Editia I:
1.BUDISTII
2.FC Pro
3.Ploiestina
4.Steaua 74
Editia a IIa:
1.AFC RIPENSIA IASI
2.Progresul Berceni
Semi-Finalisti : Budistii,Ploiestina
Editia a IIIa:
1.F.C. MATADORII
2.Titanii
Semi-Finalisti : Budistii,Progresul Berceni
Editia a IVa
Castigatoarele pe regiuni:
UNIREA IASI
OPERETA
F.C U.CRAIOVA
Editia a Va
1.PROGRESUL BERCENI
2.Je_le_PPytanii
Semi-Finalisti: Liverpool,valentino
Editia I:
1.BUDISTII
2.FC Pro
3.Ploiestina
4.Steaua 74
Editia a IIa:
1.AFC RIPENSIA IASI
2.Progresul Berceni
Semi-Finalisti : Budistii,Ploiestina
Editia a IIIa:
1.F.C. MATADORII
2.Titanii
Semi-Finalisti : Budistii,Progresul Berceni
Editia a IVa
Castigatoarele pe regiuni:
UNIREA IASI
OPERETA
F.C U.CRAIOVA
Editia a Va
1.PROGRESUL BERCENI
2.Je_le_PPytanii
Semi-Finalisti: Liverpool,valentino
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 6338
- Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
- Location: Focsani, ROMANIA
- Contact:
CUPA SARPELE CU PENE - ISTORIC
Editia I:
1.SARMIS
2.Any
Semifinalisti A.C. Castillia,Zumer FC.
Editia a IIa:
1.SUPER STEAUA CF
2.JUNIORUL
Semifinalisti FC Stranba Lemne,UltranatiV_TM
Editia 4
1. tiramitzu team
2.FC Cibernetica
Editia 5
1.FC Cibernetica
2.Steaua Ticleni
3,4 FRANCY TEAM & AFC RAPID BV
Editia 6
1.Din@mo
2.fc picioare ingard
3,4 FCLogoj & echipa lui alin
Editia I:
1.SARMIS
2.Any
Semifinalisti A.C. Castillia,Zumer FC.
Editia a IIa:
1.SUPER STEAUA CF
2.JUNIORUL
Semifinalisti FC Stranba Lemne,UltranatiV_TM
Editia 4
1. tiramitzu team
2.FC Cibernetica
Editia 5
1.FC Cibernetica
2.Steaua Ticleni
3,4 FRANCY TEAM & AFC RAPID BV
Editia 6
1.Din@mo
2.fc picioare ingard
3,4 FCLogoj & echipa lui alin
Last edited by Kosmin on Mon Nov 19, 2007 10:01 am, edited 1 time in total.
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 1030
- Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
- Location: Suceava
- Contact:
Cupa Sarpele cu Pene editia a VII-a:
Locul I: Buffalo Braila
Locul II: barosanu
Locul III/IV: F.C Corsica/[REAL_MADRID]
Felicitari echipei Buffalo Braila si managerului Kosmin. Astept si alti inscrisi pentru editia a VIII-a.
Locul I: Buffalo Braila
Locul II: barosanu
Locul III/IV: F.C Corsica/[REAL_MADRID]
Felicitari echipei Buffalo Braila si managerului Kosmin. Astept si alti inscrisi pentru editia a VIII-a.
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!
SP National Teams
SP National Teams
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 6338
- Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
- Location: Focsani, ROMANIA
- Contact:
CUPA ROMANIEI => EDITIA a IX - a
Saisprezecimi de Finala(pana pe 16 noembrie)
barosanu(barosanu) - AFC RAPID BV(d3m0nb0y) 2 - 1
RAW2007(pirloronaldinhomutu) - FC U.Craiova(nepotu) 0 - 3
[REAL_MADRID](constantin) - echipa lui alin(marius alin) 0 - 1
CS Brica Bogdanesti(brica olteanul nr.1) - FK Partizan(Balcanic) 0 - 3
Real Madrid!('mosmartin') - URBANTM(daimon) 1 - 0
oNEE(oNEE) - Real Madrid 90(shadow-01) 0 - 3
F.C. Concordia Chiajna(Hamy) - Irina FC(croco)
poli stinta 1921 timisoara(mdm) - Fc STEAUA IASI(spawn_9) 1 - 7
F.C Avantul Prabusirea(f_mitroi) - A.S. minerul-Venus Motru(gatgolash)
Buffalo Braila(Buffalo) - Bunicii(bunicutzu) 2 - 6
Royal Syna Montevideo(Deportivo_TSK) - FCLogoj(Viola) 3 - 2
Poli MINASTHIRYT Iasi F.C.(minasthiryt) - Internazionale Iasi(bogdan.r) 0 - 1
FC Dinamo Bucuresti(CoolRain) - FC Cibernetica(Skulder) 1 - 1 & 2 - 3
Siro Ramnicu Valcea(dinamonumber1) - SARMIS(Scorillo) 0 - 3
Rapid F.C.(joe black) - F.C. Brasov(Viper^) 1 - 1 & 0 - 1
F.C. Corsica(Korsarul Negru) - Diavolo(dardar_3) 0 - 1
Optimi de Finala(pana pe 25 noembrie)
Royal Syna Montevideo(Deportivo_TSK) - Bunicii(bunicutzu) 1 - 3
F.C. Brasov(Viper^) - A.S. Minerul-Venus Motru(gatgolash) 0 - 1
Real Madrid 90(shadow-01) - Internazionale Iasi(bogdan.r) 1 - 0
Irina FC(croco) - FC Cibernetica(Skulder) 0 - 1
Diavolo(dardar_3) - SARMIS(Scorillo) 3 - 2
barosanu(barosanu) - FC U.Craiova(nepotu) 6 - 4
echipa lui alin(marius alin) - Fc STEAUA IASI(spawn_9) 0 - 3(N)
Real Madrid!('mosmartin') - FK Partizan(Balcanic) 5 - 4
Sferturi de Finala(Turul:28 Noembrie ; Returul: 1 Decembrie 2007)
FC Cibernetica(Skulder) - Real Madrid 90(shadow-01) 2 - 0 3 - 0(N)
A.S. Minerul-Venus Motru(gatgolash) - barosanu(barosanu) 2 - 1 2 - 3
Bunicii(bunicutzu) - Diavolo(dardar_3) 2 - 3 1 - 1
Fc STEAUA IASI(spawn_9) - Real Madrid!('mosmartin') 1 - 1 0 - 1
Semifinale(Turul:5 Decembrie 2007 ; Returul:8 Decembrie 2007)
A.S. Minerul-Venus Motru(gatgolash) - Diavolo(dardar_3) 1 - 1 0 - 1
FC Cibernetica(Skulder) - Real Madrid!(mosmartin) 2 - 2 0 - 3
FINALA
Real Madrid!(mosmartin) - Diavolo(dardar_3) 3 - 2 3 - 2
Saisprezecimi de Finala(pana pe 16 noembrie)
barosanu(barosanu) - AFC RAPID BV(d3m0nb0y) 2 - 1
RAW2007(pirloronaldinhomutu) - FC U.Craiova(nepotu) 0 - 3
[REAL_MADRID](constantin) - echipa lui alin(marius alin) 0 - 1
CS Brica Bogdanesti(brica olteanul nr.1) - FK Partizan(Balcanic) 0 - 3
Real Madrid!('mosmartin') - URBANTM(daimon) 1 - 0
oNEE(oNEE) - Real Madrid 90(shadow-01) 0 - 3
F.C. Concordia Chiajna(Hamy) - Irina FC(croco)
poli stinta 1921 timisoara(mdm) - Fc STEAUA IASI(spawn_9) 1 - 7
F.C Avantul Prabusirea(f_mitroi) - A.S. minerul-Venus Motru(gatgolash)
Buffalo Braila(Buffalo) - Bunicii(bunicutzu) 2 - 6
Royal Syna Montevideo(Deportivo_TSK) - FCLogoj(Viola) 3 - 2
Poli MINASTHIRYT Iasi F.C.(minasthiryt) - Internazionale Iasi(bogdan.r) 0 - 1
FC Dinamo Bucuresti(CoolRain) - FC Cibernetica(Skulder) 1 - 1 & 2 - 3
Siro Ramnicu Valcea(dinamonumber1) - SARMIS(Scorillo) 0 - 3
Rapid F.C.(joe black) - F.C. Brasov(Viper^) 1 - 1 & 0 - 1
F.C. Corsica(Korsarul Negru) - Diavolo(dardar_3) 0 - 1
Optimi de Finala(pana pe 25 noembrie)
Royal Syna Montevideo(Deportivo_TSK) - Bunicii(bunicutzu) 1 - 3
F.C. Brasov(Viper^) - A.S. Minerul-Venus Motru(gatgolash) 0 - 1
Real Madrid 90(shadow-01) - Internazionale Iasi(bogdan.r) 1 - 0
Irina FC(croco) - FC Cibernetica(Skulder) 0 - 1
Diavolo(dardar_3) - SARMIS(Scorillo) 3 - 2
barosanu(barosanu) - FC U.Craiova(nepotu) 6 - 4
echipa lui alin(marius alin) - Fc STEAUA IASI(spawn_9) 0 - 3(N)
Real Madrid!('mosmartin') - FK Partizan(Balcanic) 5 - 4
Sferturi de Finala(Turul:28 Noembrie ; Returul: 1 Decembrie 2007)
FC Cibernetica(Skulder) - Real Madrid 90(shadow-01) 2 - 0 3 - 0(N)
A.S. Minerul-Venus Motru(gatgolash) - barosanu(barosanu) 2 - 1 2 - 3
Bunicii(bunicutzu) - Diavolo(dardar_3) 2 - 3 1 - 1
Fc STEAUA IASI(spawn_9) - Real Madrid!('mosmartin') 1 - 1 0 - 1
Semifinale(Turul:5 Decembrie 2007 ; Returul:8 Decembrie 2007)
A.S. Minerul-Venus Motru(gatgolash) - Diavolo(dardar_3) 1 - 1 0 - 1
FC Cibernetica(Skulder) - Real Madrid!(mosmartin) 2 - 2 0 - 3
FINALA
Real Madrid!(mosmartin) - Diavolo(dardar_3) 3 - 2 3 - 2
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 2503
- Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
- Location: IASI
- Contact:
CUPA REGELUI Ed. 1 : CAMPION : Echipa ~ Goshpy Fc Manager ~ Balcanic
CUPA REGELUI
ed I
Organizator: minasthiryt
HALL OF FAME
CAMPION : Goshpy Fc
FINALIST : Scorpyo
SEMIFINALISTI : echipa lui alin / CRAIOVA MAXIMA
SFERTFINALISTI : Valencia Club / F.C. Corsica / URBANTM / bandithos
STATISTICA
Durata competitie: 24.11.2007 ~ 22.02.2008
Numar echipe participante: 29
Numar meciuri jucate: 99 ~ total
76 ~ meciuri programate si jucate
23 ~ meciuri neprogramate (V/I la masa verde)
Cel mai bun golaveraj +/-: Goshpy Fc ~ 26/10 ~ +16
Cel mai bun atac: CRAIOVA MAXIMA ~ 30 goluri marcate
Cea mai buna aparare: Scorpyo ~ 4 goluri primite
Cea mai mare diferenta de scor: Etapa 6: 12/13.01.2008-Grupa C- KF Poli Timisoara - Goshpy Fc 1-8
Cel mai frumos meci: Etapa 7: 19/20.01.2008-Grupa B- Valencia Club – sageata 3-3 (1-0~min20/1-1~min50/1-2~min66/2-2~min68/2-3~min81/3-3~min86.)
Total goluri marcate: 332
312 ~ in faza grupelor
20 ~ in faza eliminatorie
Media golurilor marcate/meci: 3,35 goluri/meci
GOLGETER: Eduard Ion (CRAIOVA MAXIMA) ~ 13 goluri
BEST GK: Pascal Sikora (Scorpyo) ~ goluri primite/meciuri jucate ~ 4/6
~~~~~~~~~~~~~~~
SFERTURI:
bandithos 2-4 Goshpy Fc
Valencia Club 3-4 CRAIOVA MAXIMA
URBANTM 0-1 Scorpyo
echipa lui alin 1-0 F.C. Corsica
SEMIFINALE:
Goshpy Fc 1-0 echipa lui alin
Scorpyo 1-0 CRAIOVA MAXIMA
FINALA:
Goshpy Fc 2-1 Scorpyo
CUPA REGELUI
ed I
Organizator: minasthiryt
HALL OF FAME
CAMPION : Goshpy Fc
FINALIST : Scorpyo
SEMIFINALISTI : echipa lui alin / CRAIOVA MAXIMA
SFERTFINALISTI : Valencia Club / F.C. Corsica / URBANTM / bandithos
STATISTICA
Durata competitie: 24.11.2007 ~ 22.02.2008
Numar echipe participante: 29
Numar meciuri jucate: 99 ~ total
76 ~ meciuri programate si jucate
23 ~ meciuri neprogramate (V/I la masa verde)
Cel mai bun golaveraj +/-: Goshpy Fc ~ 26/10 ~ +16
Cel mai bun atac: CRAIOVA MAXIMA ~ 30 goluri marcate
Cea mai buna aparare: Scorpyo ~ 4 goluri primite
Cea mai mare diferenta de scor: Etapa 6: 12/13.01.2008-Grupa C- KF Poli Timisoara - Goshpy Fc 1-8
Cel mai frumos meci: Etapa 7: 19/20.01.2008-Grupa B- Valencia Club – sageata 3-3 (1-0~min20/1-1~min50/1-2~min66/2-2~min68/2-3~min81/3-3~min86.)
Total goluri marcate: 332
312 ~ in faza grupelor
20 ~ in faza eliminatorie
Media golurilor marcate/meci: 3,35 goluri/meci
GOLGETER: Eduard Ion (CRAIOVA MAXIMA) ~ 13 goluri
BEST GK: Pascal Sikora (Scorpyo) ~ goluri primite/meciuri jucate ~ 4/6
~~~~~~~~~~~~~~~
SFERTURI:
bandithos 2-4 Goshpy Fc
Valencia Club 3-4 CRAIOVA MAXIMA
URBANTM 0-1 Scorpyo
echipa lui alin 1-0 F.C. Corsica
SEMIFINALE:
Goshpy Fc 1-0 echipa lui alin
Scorpyo 1-0 CRAIOVA MAXIMA
FINALA:
Goshpy Fc 2-1 Scorpyo
-
- Team President
- Posts: 504
- Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
- Location: ROMANIA
- Contact:
-
- Team President
- Posts: 504
- Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
- Location: ROMANIA
- Contact:
Cupa Romaniei Editia a X-a
Sferturile de Finale
SARMIS - S.S.Lazio 1-0 1-0
Diavolo - [REAL_MADRID] 2-2 1-0
Bunicii - echipa lui alin 0-0 2-1
URBANTM - Royal Syña Móntevidéo 1-1 2-1
Semifinalele
URBANTM - Diavolo 2-3 0-1
Bunicii - SARMIS 2-1 4-3
Finala
Tur: Bunicii(A)* 3~2 Diavolo(E.12)* Vineri Ora 22:00
Retur: Diavolo(E.12)* 0-0 Bunicii(A)* Sambata Ora 18:00
Statisticile Editiei X
Cupa Romaniei Editia a X-a
Perioada ~ 13.01.2008 - 08.03.2008
Echipe
au fost inscrise ~ 22 de echipe:
H ~ 4 echipe
G ~ 1 echipa
F ~ 7 echipe
E ~ 6 echipe
D ~ 1 echipa
C ~ 1 echipa
B ~ 1 echipa
A ~ 0 echipe
Cel mai bun atac ~ Diavolo:24 goluri
Cea mai buna aparare ~ echipa lui alin :3 goluri primite
Meciuri
total ~ 52 meciuri
jucate ~ 43 meciuri
neprogramate ~ 9 meciuri
Sferturile de Finale
SARMIS - S.S.Lazio 1-0 1-0
Diavolo - [REAL_MADRID] 2-2 1-0
Bunicii - echipa lui alin 0-0 2-1
URBANTM - Royal Syña Móntevidéo 1-1 2-1
Semifinalele
URBANTM - Diavolo 2-3 0-1
Bunicii - SARMIS 2-1 4-3
Finala
Tur: Bunicii(A)* 3~2 Diavolo(E.12)* Vineri Ora 22:00
Retur: Diavolo(E.12)* 0-0 Bunicii(A)* Sambata Ora 18:00
Statisticile Editiei X
Cupa Romaniei Editia a X-a
Perioada ~ 13.01.2008 - 08.03.2008
Echipe
au fost inscrise ~ 22 de echipe:
H ~ 4 echipe
G ~ 1 echipa
F ~ 7 echipe
E ~ 6 echipe
D ~ 1 echipa
C ~ 1 echipa
B ~ 1 echipa
A ~ 0 echipe
Cel mai bun atac ~ Diavolo:24 goluri
Cea mai buna aparare ~ echipa lui alin :3 goluri primite
Meciuri
total ~ 52 meciuri
jucate ~ 43 meciuri
neprogramate ~ 9 meciuri
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson
25=>H.1392-(?)
Manager:sir.alex.ferguson
25=>H.1392-(?)