Despre sectiune

Sugestii pentru imbunatatirea jocului./Daca descoperiti o eroare anuntati.

Moderator: Romanian Moderators

minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by minasthiryt »

hagi14 wrote:Sa mearga cam 90 de minute meciul sa vedem si noi ce face echipa nu ca este gata in 5 min si sa ramanem pe site cat timp e simularea si vadem tot meciul cum e ca la hattrick(adik aia nu te inebunesc cu pop up si cand e meci stai fara sa iti apara ca in cateva momente va urma simularea !
post mutat din topicul creat de user.
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
Stefan1219
Fan
Posts: 1
Joined: Wed Mar 14, 2012 8:22 pm

Re: Despre sectiune

Post by Stefan1219 »

As avea si eu o propunere...
am observat ca in H daca iti faci echipa joci numai cu echipe controlate de calculator.Ar fi fain sa fie ca acum 2-3 cand jucai cu adevarat pentru a promova liga H.Si ma gandeam daca ar fi posibil eliminarea 90% din echipele controlate de ''N.N'' si sa se refaca competitiile serioase ca sa putem sa fim cat mai atrasi de joc.
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Despre sectiune

Post by Razvanica »

Ti-ai facut tu echipa in H si ai picat numai cu boti? In mod normal problema asta a fost rezolvata de cateva luni.
Harder, better, faster, stronger
StefanCiuhureanu
Fan
Posts: 2
Joined: Wed Apr 04, 2012 4:29 pm

Re: Despre sectiune

Post by StefanCiuhureanu »

As avea si eu cateva sugestii...ca de exemplu sa nu mai joc in orice liga as fi cu echipe ce nu mai au manageri(inteleg situatiile in care s-au lasat de joc sau au fost banate echipele) dar daca am jucat in G un sezon intreg numai cu o echipa cu manager si restul fara...in H cand am inceput la fel...nu se poate face nimic.Candva acum vreo 3 ani ...in H era full de manageri nu mai zic cat trebuia sa te antrenezi ca sa ajungi in G cred ca vreo 2-3 sezoane...si acum din primul sezon in G daca ai putin noroc in 2 sezoane jucate esti in F
Sper sa se rezolve ceva cu acest aspect .O seara faina tuturor!
StefanCiuhureanu
Fan
Posts: 2
Joined: Wed Apr 04, 2012 4:29 pm

Re: Despre sectiune

Post by StefanCiuhureanu »

Scuzati am uitat postarea anterioara...pai da ca sa iti raspund acum in G mai am o echipa cu care m-am batut la titlu dar am castigat...la fel si cand mi-am facut echipa in H aceleasi conditii
F.I.L.I.P
Coach
Posts: 36
Joined: Fri Jul 06, 2012 10:46 am
Location: Calarasi

Re: Despre sectiune

Post by F.I.L.I.P »

Deci sa inteleg ca Nu vor exista imbunatatiri pe viitor :( :cry:
O sa va bat in weekend si in zilele care se termina cu "i"
______________________________________________

Image
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Re: Despre sectiune

Post by cristalqw »

NU
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Despre sectiune

Post by cipriansimi »

Nu cred ca o mai duce mult jocul acesta. Tot mai putini manageri pe zi ce trece
dragos
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1477
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:21 am
Location: Tulcea

Re: Despre sectiune

Post by dragos »

cipriansimi wrote:Nu cred ca o mai duce mult jocul acesta. Tot mai putini manageri pe zi ce trece
si aia care mai sunt nu sunt asa de interesati de joc
exemplu uitate la echipa lu bunicutzu

P.S. - va salut pe toti nu am mai intrat demult pe forum
valentinovp
Fan
Posts: 1
Joined: Sat Aug 10, 2013 8:03 pm

Re: Despre sectiune

Post by valentinovp »

Salut !

Am acceptat mai multe amicale de la un user pe parcursul timpului, si acum cand am acceptat din nou mai multe amicale pe care le-am primit de la acelasi user jocul raspunde "The games have been set, your opponents have been informed.". Problema este ca jocurile nu au fost programate cum sustine jocul. Cand am incercat sa accept un singur amical nu pe toate am primit mesajul "You already played too much friendlies against this opponent. You will not be able to play a friendly game against him for a while.". Am vrut sa raportez acest bug, evident daca nu mai pot juca amicale cu acest user trebuie sa fie un mesaj de eroare/avertizare nu un mesaj de succes.

Distractie placuta!
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by Kosmin »

numarul de amicale intre aceleasi echipa a fost limitate acum cativa ani, mi se pare la 20 daca nu ma insel, asta din cauza trisorilor
Post Reply

Return to “Sugestii pentru joc/Erori in joc (ro)”