Despre sectiune

Sugestii pentru imbunatatirea jocului./Daca descoperiti o eroare anuntati.

Moderator: Romanian Moderators

Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

daca nu ai observat nu se pune aici:
Go To: Discutii/Intrebari SP - Greseli la traducere si adaptare
Back in SoccerProject :)
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

As avea o propunere dar asta ar insemna sa schimbe total acest joc online

Dar oricum propun sa se creeze Liga 1+2,3,4.... in care sa doar jucatori Romani , la fel si in celelalte tari :Cehia,Germania,Franta etc iar castigatoarele campionatului din fiecare tara sa joace intr-o cupa (un fel de CL);)

Ar fi ceva dar e mult de munca....e o idee :wink:
Jupan[3l]u
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1641
Joined: Sun Jul 23, 2006 3:30 pm
Location: Romania - Iasi
Contact:

Post by Jupan[3l]u »

nu mi se pare o idee asa de buna :roll:
Back in SoccerProject :)
Carly
Team Manager
Posts: 160
Joined: Sun Mar 05, 2006 2:12 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Post by Carly »

da ar fii foarte interesant pt. tarile in care sunt multi jucatori dar ce facem cu tarile unde-s 3-4 manageri ???? aia joaca intotdeuna in champion league si ar juca 80% din meciuri cu echipe practic inexistente !
Image
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

campionate pe tari nu se vor face din cate stiu eu...si sunt destul d informat ;)
Revenit :)
tzipra
Fan
Posts: 2
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:09 pm

Post by tzipra »

EU AM O PROBLEMA CU JOCUL. CAND MA CONECTEA LA MENIUL DIN STANGA DACA DAU LA BANI IMI APARE SI IN SI IN FEREASTRA PRINCIPALA SI IN CEA DIN STANGA ACELASI LUCRU. CA SA CUMPAR JUCATOR DUPA CE PUN SI BANI SI TOT CAND DAU CONTINUARE MI SE DECONECTEAZA LA FEL CAND IMI PUN JUCATORII LA ANTRENAMENT ALES DE MINE.
MENTIONEZ CA ACEST LUCRU MI SE INTAMPLA DE APROX. 4 5 ZILE
AS RUGA SA MI SE DEA O SOLUTIE SAU SA SE FACA CEVA IN ACESTA PRIVINTA DEOARECE NU MAI POT EFECTUA TRANSFERURI SAU JUCA JOCUL IN CONDITII
O ZI BUNA TUTUTOROR
republik banat
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Pai nu esti singurul cu asemenea probleme. De vina este browser-ul pe care il folosesti.

Dak iti pui Mozilea Firefox nu vei mai avea probleme.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
tzipra
Fan
Posts: 2
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:09 pm

Post by tzipra »

cercel_jr wrote:Pai nu esti singurul cu asemenea probleme. De vina este browser-ul pe care il folosesti.

Dak iti pui Mozilea Firefox nu vei mai avea probleme.
NU INTELEG, DE CE SA-MI SCHIMB BROWSERUL, CA SUNT F MULTUMIT CU IE? SI CUM DEODATA NU MAI MERE BINE CA AM ZIS CA ACEASTA PROBLEMA O AM DOAR DE CATEVA ZILE.
ASA CA CEI CARE SUNT ADMINISTRATORI AS DORI SA TINA CONT CA NU SUNT SINGURUL CARE ARE PROBLEME
republik banat
sircos
Team President
Posts: 525
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:46 pm
Location: Bucharest, Romania

Post by sircos »

da` poti vorbi si mai in soapta, nu trebuie sa tipi la noi ! :?
Drumul de la stadion e ieftin. Imparti taxiul cu toata galeria!
La noi la stadion sunt multe locuri libere!
Pentru ca sunt putini spectatori, ai sansa sa te vezi la televizor!
VINO IN REGIE!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

tzipra. nu mai pune intrebari. IE nu este bun. cel putin variantele vechi nu sunt bune. ultimul IE am inteles k este cel mai bun browser...dar dak il ai orginal. asa k nu te mai incapatana si baga opera sau mozila. si site-ul iti va merge bine.
Revenit :)
alexis
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sun Dec 17, 2006 8:29 pm

Post by alexis »

am si eu o problema. cand intru la antrenament si incerc sa salvez antrenamentul, imi iese din jos, si ma duce pe pagina cu logare...acelasi lucru mi se intampla si cand incerc sa salvez ordinele individuale...deci, ce sa mai, orice incerc sa salvez imi iese din joc, doar tactica se salveaza :cry: vreau putin ajutor :lol:
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

alexis wrote:am si eu o problema. cand intru la antrenament si incerc sa salvez antrenamentul, imi iese din jos, si ma duce pe pagina cu logare...acelasi lucru mi se intampla si cand incerc sa salvez ordinele individuale...deci, ce sa mai, orice incerc sa salvez imi iese din joc, doar tactica se salveaza :cry: vreau putin ajutor :lol:
problema este de la browserul folosit si de la un panou publicitar.nu mai stiu care sigur dar e un panou publicitar din cauza caruia esti delogat.mie nu mi s-a intamplat deloc dar altii de pe global au avut aceeasi problema si sjarel a descoperit panoul problema si zicea ca o sa il scoata pana la remedierea problemei.dar daca tu il ai deja in stadion nu ai ce face pana nu expira.incearca cu alt browser....cu mozilla firefox de ex.mie nu mi-a facut probleme niciodata mozilla.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
alexis
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sun Dec 17, 2006 8:29 pm

Post by alexis »

unicool wrote:
alexis wrote:am si eu o problema. cand intru la antrenament si incerc sa salvez antrenamentul, imi iese din jos, si ma duce pe pagina cu logare...acelasi lucru mi se intampla si cand incerc sa salvez ordinele individuale...deci, ce sa mai, orice incerc sa salvez imi iese din joc, doar tactica se salveaza :cry: vreau putin ajutor :lol:
problema este de la browserul folosit si de la un panou publicitar.nu mai stiu care sigur dar e un panou publicitar din cauza caruia esti delogat.mie nu mi s-a intamplat deloc dar altii de pe global au avut aceeasi problema si sjarel a descoperit panoul problema si zicea ca o sa il scoata pana la remedierea problemei.dar daca tu il ai deja in stadion nu ai ce face pana nu expira.incearca cu alt browser....cu mozilla firefox de ex.mie nu mi-a facut probleme niciodata mozilla.
ms mult, firefox folosesc :D
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Interesant faptul ca MS-ul cu ultima versiune de IE a reintrat in competitie cu Firefox ... ba chiar a preluat niste chestii de la Firefox :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
rAnd1
Fan
Posts: 2
Joined: Tue Jun 05, 2007 3:11 pm

Post by rAnd1 »

Eu as propune ca SPFA sa fie bagat sa cumparam dupa telefon sau altceva , deoarece am incercat sami cumpar cu PayPal si nu merge !
Post Reply

Return to “Sugestii pentru joc/Erori in joc (ro)”