Despre sectiune

Sugestii pentru imbunatatirea jocului./Daca descoperiti o eroare anuntati.

Moderator: Romanian Moderators

unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

rAnd1 wrote:Eu as propune ca SPFA sa fie bagat sa cumparam dupa telefon sau altceva , deoarece am incercat sami cumpar cu PayPal si nu merge !
e dificil deoarece jocul e belgian si asta ar insemna sa inchei un contract cu o firma de telefonie mobila din romania.si daca spfa pe 18 saptamani costa 5 euro ar insemna ca la firma de telefonie tariful pentru spfa sa fie undeva la 8-9 euro pe 18 saptamani ca sa ramana si la ei ceva.e dificil de realizat o astfel de optiune.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

dar merge sa cumperi SPFA cu cardul...la mine a fost aproape instant toata treaba asta..am primit SPFA-ul la cateva secunde dupa ce am platit :wink: 8)
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

De ce nu se poate face ca si la SP sa se creeze la fiecare meci jucat indiferent de echipa un meci virtual in care sa se vada jucatorii ... practic sa vedem si meciul nu numai relatarea ? Eu zic ca ar fi o idee buna...dar acum depinde si de moderatorii site-ului.
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

sergiu007 wrote:De ce nu se poate face ca si la SP sa se creeze la fiecare meci jucat indiferent de echipa un meci virtual in care sa se vada jucatorii ... practic sa vedem si meciul nu numai relatarea ? Eu zic ca ar fi o idee buna...dar acum depinde si de moderatorii site-ului.
moderatori sunt numai pe forum.administratorii (programatorii) sitului nu vor sa faca meci virtual deoarece costurile sunt prea mari.ar trebui servere mai puternice si SP se vrea un joc diferit de alte managere online gen hattrick.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
sircos
Team President
Posts: 525
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:46 pm
Location: Bucharest, Romania

Post by sircos »

in momentul actual, hattrickul este "tinut in viata" doar de acest HT-live (traiesti meciul cu adevarat, timp de 90 minute) si de conferintele federatiilor. restul e finish :?
Drumul de la stadion e ieftin. Imparti taxiul cu toata galeria!
La noi la stadion sunt multe locuri libere!
Pentru ca sunt putini spectatori, ai sansa sa te vezi la televizor!
VINO IN REGIE!
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

De ce sa schimbat infatisarea SP ? Mie nu imi place deloc...e mult prea incalcit ... zic eu...nici macar liga nu mai este afisata... :cry: :roll:
sircos
Team President
Posts: 525
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:46 pm
Location: Bucharest, Romania

Post by sircos »

si eu am avut un soc adineaori cand am deschis SP. dar m-am obisnuit repede. e placuta interfata :D
Drumul de la stadion e ieftin. Imparti taxiul cu toata galeria!
La noi la stadion sunt multe locuri libere!
Pentru ca sunt putini spectatori, ai sansa sa te vezi la televizor!
VINO IN REGIE!
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

De fapt...dupa ce mam "plimbat" un pic pe aici...e cat d cat suportabila :lol: imi place la selectia primului 11. A inceput sa imi placa :lol:
borissman
Team Manager
Posts: 240
Joined: Sun Dec 17, 2006 12:08 am
Location: ROMANIA=>IASI

Post by borissman »

prima pagina a site-ului e cam nasoala, adica fondul ala nu exprima nimic. in rest e binisor.
se simtea nevoia unei schimbari. cei care joaca de mai mult timp sp cred ca s-au plictisit sa tot vada aceeasi interfata a jocului
ECHIPA: Fc Iasi
MANAGER: borissman
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!! (Mircea Badea...respect)
borissman
Team Manager
Posts: 240
Joined: Sun Dec 17, 2006 12:08 am
Location: ROMANIA=>IASI

Post by borissman »

sergiu007 wrote:De fapt...dupa ce mam "plimbat" un pic pe aici...e cat d cat suportabila :lol: imi place la selectia primului 11. A inceput sa imi placa :lol:
da, e destul de placuta aceasta sectiune
ECHIPA: Fc Iasi
MANAGER: borissman
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!! (Mircea Badea...respect)
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

mie sincer imi place...desi un prieten ce este in C, m-a sunat si a amenintat ca-si da demisia daca nu se revine la vechiul format :lol: :lol:
chiar cred ca era nevoie de ceva nou sau de o schimbare si uite ca a venit...sper ca schimbarea sa fie de bun augur ptr noi toti :twisted:
Image
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

Da...la inceput am avut un soc mare cand am vazut noua interfata...am zis ca poate a disparut site-ul :lol: dar m-am obisnuit pt inceput...e fainutz :P...pt mine e de bun augur... e chiar 8) :D
Viper^
Team Manager
Posts: 199
Joined: Fri Aug 11, 2006 4:16 pm

Post by Viper^ »

cam nasol , nu prea imi place
Season 13 : 2 in H1845
Season 14 : 9 in G615
Season 15 : 2 in G615
Season 16 : 2 in F205
Season 17 : 10 in E69
Season 18 : 5 in E69
Season 19 : ? in E69
sircos
Team President
Posts: 525
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:46 pm
Location: Bucharest, Romania

Post by sircos »

la voi merge sa va faceti echipele pentru maine ?
sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

Eu am facut mai devreme si mia mers :roll:
Post Reply

Return to “Sugestii pentru joc/Erori in joc (ro)”