Despre sectiune

Sugestii pentru imbunatatirea jocului./Daca descoperiti o eroare anuntati.

Moderator: Romanian Moderators

mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by mate1976 »

00h:36m:21s
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by mate1976 »

Razvanica wrote:
cro1981 wrote:STIE CAREVA CAT TINE BELEAUA?
Nope
00h:36m:21s
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Despre sectiune

Post by Razvanica »

mate1976 wrote:
Razvanica wrote:
cro1981 wrote:STIE CAREVA CAT TINE BELEAUA?
Nope
00h:36m:21s
Si stii tu ce simulare e asta? :roll: Aia de la 22, aia de la 4, aia de la 10?
Harder, better, faster, stronger
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by mate1976 »

habar nu am. s-ar putea sa fie toate trei, 22:00, 04:00 si 10:00. Acum sunt online si ma anunta ca simularea de la 10:00 va fi in cateva momente.
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by mate1976 »

vad ca s-a schimbat si durata de asteptare - 01h:16m:40s.
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by minasthiryt »

mate1976 wrote:vad ca s-a schimbat si durata de asteptare - 01h:16m:40s.
mai sunt 4 min...s-a mai redus
:wink:


L.E.:
Acum este accesibil, sa speram ca nu o sa mai fie probleme.

Totusi cu un +30 aproape pe linii am batut doar cu 4-1 :roll:
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
jeicky
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Thu Jan 25, 2007 4:13 pm
Location: Lupeni - HD

Re: Despre sectiune

Post by jeicky »

Si inca o EROARE pe care administratorii sunt incompetenti sa o rezolve...
Am mai pierdut un jucator din cauza administratorilor, expirandu-i contractul(2-3 cazuri)...
Asa ceva se rezolva domnilor, se face un back-up, nu se pierd datele asa cum se intampla la voi tot timpul...
Imi pare rau sa o spun dupa atatea sezoane petrecute cu voi, dar sunteti depasiti...
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by Kosmin »

jeicky wrote:Si inca o EROARE pe care administratorii sunt incompetenti sa o rezolve...
Am mai pierdut un jucator din cauza administratorilor, expirandu-i contractul(2-3 cazuri)...
Asa ceva se rezolva domnilor, se face un back-up, nu se pierd datele asa cum se intampla la voi tot timpul...
Imi pare rau sa o spun dupa atatea sezoane petrecute cu voi, dar sunteti depasiti...
si eu va spun ca asa va trebuie daca lasati pe ultimele zile :twisted:
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Despre sectiune

Post by Razvanica »

Hai frate, va lasati jucatorii pana in ultima zi la simularea de la ora 22 si dupa aia va plangeti de admini.
Harder, better, faster, stronger
jeicky
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Thu Jan 25, 2007 4:13 pm
Location: Lupeni - HD

Re: Despre sectiune

Post by jeicky »

NU va dau dreptate, eu pot sa prelungesc contractele si in ultimele 2-3 minute doar cu riscul din partea mea, nu si a jocului care trebuie sa prevada eventualele erori sau alte probleme...cum se poate ca jocul sa functioneze(ma refer la faptul ca el a facut simularile, dar fara ca eu sa am acces), dar eu ca manager sa nu pot face nimic...

@Razvanica iti dau un exemplu la care sa vad raspunsul tau...sunt plecat pentru cateva zile fara acces la internet si cu contractele jucatorilor in timpul necesar revenirii mele acasa(la internet), ajungand seara tarziu, surpriza; jocul nu fuctioneaza.

Asta este inca o bila mare neagra dupa cea de acum 1-2 sezoane cu reluarea simularilor(atunci pierzand cu un bot-manager)
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by Kosmin »

jeicky wrote: @Razvanica iti dau un exemplu la care sa vad raspunsul tau...sunt plecat pentru cateva zile fara acces la internet si cu contractele jucatorilor in timpul necesar revenirii mele acasa(la internet), ajungand seara tarziu, surpriza; jocul nu fuctioneaza.
iti dau eu raspunsul :mrgreen: tu poti reinnoi contractele o data la 30 de zile deci ca stii ca pleci undeva fara acces la net iti reglezi conturile cu echipa ca sa nu aibe de suferit, si cum spune in regulament: ca de managementul unei echipe e raspunzator 100% doar managerul, iar cand situl pica doar pt cateva ore, nu-i vinovat administratorul ca tu vrei sa prelungesti in ultimul minut, e problema ta :mrgreen:
ic33
Team Board Member
Posts: 333
Joined: Mon Jan 19, 2009 8:29 am
Location: Zalau

Re: Despre sectiune

Post by ic33 »

Nu dati vina pe baiat....e treaba lui cand isi prelungeste contractele si e treaba celor ce administreaza jocul sa se asigure ca acesta functioneaza 24/24 .
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: Despre sectiune

Post by Kosmin »

ic33 wrote:Nu dati vina pe baiat....e treaba lui cand isi prelungeste contractele si e treaba celor ce administreaza jocul sa se asigure ca acesta functioneaza 24/24 .
nu-l acuza nimeni doar incercam sa-i spunem unde a gresit ca alta data sa nu mai faca greseli, dar sa dai vina pe joc ca tu lasi pe ultim moment contractele nu e vina adminul, pt ca ai avut destul timp la dispozitie ca sa le prelungesti, asta mi se pare o lipsa de responsabilitate :)
Razvanica
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3813
Joined: Tue Apr 15, 2008 4:22 pm

Re: Despre sectiune

Post by Razvanica »

ic33 wrote:Nu dati vina pe baiat....e treaba lui cand isi prelungeste contractele si e treaba celor ce administreaza jocul sa se asigure ca acesta functioneaza 24/24 .
Nu dau vina pe el, nu e normal ca jocul sa pice asa des. Dar... Un manager bun nu lasa contractele pe ultima zi. Plus ca initial zice:
Asa ceva se rezolva domnilor, se face un back-up, nu se pierd datele asa cum se intampla la voi tot timpul.
iar apoi
Asta este inca o bila mare neagra dupa cea de acum 1-2 sezoane cu reluarea simularilor(atunci pierzand cu un bot-manager)
Deci cu el nu ar fi bine nicicum, nici daca fac back-up (pentru ca daca fac un back-up trebuie sa se repete simularile), nici daca nu fac back-up. De fapt ce vrea el este ca atunci cand exista o problema si el are nevoie sa se repete simularea, sa se repete. Iar daca el nu are nevoie, atunci sa nu se repete.
Harder, better, faster, stronger
jeicky
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Thu Jan 25, 2007 4:13 pm
Location: Lupeni - HD

Re: Despre sectiune

Post by jeicky »

Mai razvanica atunci cand am pierdut cu bot-managerul a fost pentru ca la reluarea simularii au intrat pe teren jucatorii cei mai slabi pe care ii aveam pregatiti pentru meciul amical programat, inteles?
- nu o sa mai repet "greseala" pentru ca nu mai joc.

Daca nu am avut acces la joc pentru nu stiu ce probleme, nu era normal ca si jocul sa fie oprit, nu el sa simuleze undeva si noi sa nu ne putem loga...bine ca nu se opreste accesul managerilor la logare pentru 2-3 zile, iar dupa aceea sa vada stupefiati ca jocul nu a "stat" ci el si-a facut linistit simularile.
Last edited by jeicky on Tue Jul 20, 2010 3:26 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Sugestii pentru joc/Erori in joc (ro)”