SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

No bože sa s toho pojebte že to vyhraju vaši ked to dokážete vy èo tu píšete potom machrujte,povzbudzovat podla toho že je niekto èech a má doteras o dos lepší výkon v zápasoch a hrá doma ...to je ubohé
Drakont
Team Board Member
Posts: 346
Joined: Tue Aug 29, 2006 7:39 pm

Post by Drakont »

Stein 8 wrote:No bože sa s toho pojebte že to vyhraju vaši ked to dokážete vy èo tu píšete potom machrujte,povzbudzovat podla toho že je niekto èech a má doteras o dos lepší výkon v zápasoch a hrá doma ...to je ubohé
co je na tom ubohe? :D ta cislovka za prezdivkou znaci vek? :P
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

Stein 8


Založen: 10. 01. 2008

Zaslal: po duben 07, 2008 1:25 pm Pøedmìt:

--------------------------------------------------------------------------------

Tímto chcem pogratulova jedinému manažérovy zo SVK vlajkou a to tímu frrrr že nám Slovákom spravil dobré meno.Lebo ako vidím ani v B lige žiadny Slovák tento rok neni.Gratulujeme ti.Dufam že to tak dlho nezostane a do B a A divízie sa prebojuju další Slováci.na mna si ešte zopár sezon poèkáte.Asi 50ale isto tam prídem kuknut do roku 2099 kedy mám udajne zomriet je mojim cielom vtedy vybojovat titul v A divízii a to už budem mat 109rokov.

Návrat nahoru


Ty nám nìco povídej ty odborníku pøes všechno o machrování nad cizími výkony. Tohle jsi psal v sekci DIVIZE A.
:lol: :lol: :lol:
garcia700
Coach
Posts: 46
Joined: Thu Mar 13, 2008 7:44 pm
Contact:

Post by garcia700 »

kopeckar wrote:Stein 8


Založen: 10. 01. 2008

Zaslal: po duben 07, 2008 1:25 pm Pøedmìt:

--------------------------------------------------------------------------------

Tímto chcem pogratulova jedinému manažérovy zo SVK vlajkou a to tímu frrrr že nám Slovákom spravil dobré meno.Lebo ako vidím ani v B lige žiadny Slovák tento rok neni.Gratulujeme ti.Dufam že to tak dlho nezostane a do B a A divízie sa prebojuju další Slováci.na mna si ešte zopár sezon poèkáte.Asi 50ale isto tam prídem kuknut do roku 2099 kedy mám udajne zomriet je mojim cielom vtedy vybojovat titul v A divízii a to už budem mat 109rokov.

Návrat nahoru


Ty nám nìco povídej ty odborníku pøes všechno o machrování nad cizími výkony. Tohle jsi psal v sekci DIVIZE A.
:lol: :lol: :lol:
:D ty vole peckaaa to si mu dal teda !!! :D SOSNA DO TOHO !
Garcia700 - FK Ve¾ký Kýr
Football isn´t only game...Football is a life style...
Yamagara no Miharu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Mon Apr 24, 2006 1:14 am
Location: somewhere in south China
Contact:

Post by Yamagara no Miharu »

happyna - a já už jako nejsem Èech? :) doufám, že jsem taky vypadl s vítìzem, a se mám na co vymlouvat :P
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

Yamagara no Miharu wrote:happyna - a já už jako nejsem Èech? :) doufám, že jsem taky vypadl s vítìzem, a se mám na co vymlouvat :P
Asi si to špatnì pochopil :idea: Vypsal jsem jenom manažery co vypadly s týmem SAT :wink:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

Tak to bohužel nevyšlo, ale zahrát výkon 148 na høišti soupeøe no klobouk nahoru. :o
Yamagara no Miharu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Mon Apr 24, 2006 1:14 am
Location: somewhere in south China
Contact:

Post by Yamagara no Miharu »

happyna17 wrote:Asi si to špatnì pochopil :idea: Vypsal jsem jenom manažery co vypadly s týmem SAT :wink:
a jo, neètu poøádnì :P
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

Drakont wrote:
Stein 8 wrote:No bože sa s toho pojebte že to vyhraju vaši ked to dokážete vy èo tu píšete potom machrujte,povzbudzovat podla toho že je niekto èech a má doteras o dos lepší výkon v zápasoch a hrá doma ...to je ubohé
co je na tom ubohe? :D ta cislovka za prezdivkou znaci vek? :P
neboj,vek to není ale èíslovka 8 sa v tom veku nachádza-takže tímto som ti povedal kolko mám rokov
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

kopeckar wrote:Stein 8


Založen: 10. 01. 2008

Zaslal: po duben 07, 2008 1:25 pm Pøedmìt:

--------------------------------------------------------------------------------

Tímto chcem pogratulova jedinému manažérovy zo SVK vlajkou a to tímu frrrr že nám Slovákom spravil dobré meno.Lebo ako vidím ani v B lige žiadny Slovák tento rok neni.Gratulujeme ti.Dufam že to tak dlho nezostane a do B a A divízie sa prebojuju další Slováci.na mna si ešte zopár sezon poèkáte.Asi 50ale isto tam prídem kuknut do roku 2099 kedy mám udajne zomriet je mojim cielom vtedy vybojovat titul v A divízii a to už budem mat 109rokov.

Návrat nahoru


Ty nám nìco povídej ty odborníku pøes všechno o machrování nad cizími výkony. Tohle jsi psal v sekci DIVIZE A.
:lol: :lol: :lol:
hm....cení tvojej námahy vyhladáva o mne veci...ale v poho...no a èo stále je najlepší druhý krát za sebou!
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

Stein 8 wrote: neboj,vek to není ale èíslovka 8 sa v tom veku nachádza-takže tímto som ti povedal kolko mám rokov
takze 8,5! hm, hm :P
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
Drakont
Team Board Member
Posts: 346
Joined: Tue Aug 29, 2006 7:39 pm

Post by Drakont »

elrik wrote:
Stein 8 wrote: neboj,vek to není ale èíslovka 8 sa v tom veku nachádza-takže tímto som ti povedal kolko mám rokov
takze 8,5! hm, hm :P
uroven komentaru by tomu naprosto odpovidala :D
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

Bozajte ma v rit ja už som dávno dospelý a tu máte S.A.T je naj vyhral pohár a sosna pod jahodou èi pod èím si može utiera slzy a šetri sa na dalšiu sezonu.....


Gratulácia tímu S.A.T. :P :P :P :P 8) 8) 8)
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

Tak "Èeský kat" svoji práci dokonal :(
Stein 8
Team Board Member
Posts: 408
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:38 pm

Post by Stein 8 »

S.A.T 8)
8)
S.A.T. je naj 2 SP poháre hovoria za všetko,je to majster taktiky a dobojoval to do konca.jediné èo mi na tom vadí že som t nebol ja....ale raz budem....2099 už sa teším.[/b]
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”