Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Post by fifina.5 »

tomkycz wrote:max plat je 70 tis., mám to ovìøené kdy jsem nechtìnì nabídl påat 80 tis. a byl jsem upozornìn že max. je 70 tis.
jo to je jedna z vìcí,mì když prodlužuju smlouvu tak se mì to nìkdy ptá opravdu chcete? a potvrdim ,to samé u nákupù,ale tøeba když jsem nechtìne místo 38 tisíc dal 380 tisíc tak mi tam rovnou skoèilo 70 litru a to mì se*e!

teï to nijak už nemùžu pøevézt na ten bonus za výtìzství a mám prostì hráèe uplnì na hovno,kámoš co taky hraje sp mi øíkal at si ten material už neberu ale já ho ne a ne poslechnout a pak dìlám takovyhle haluze,já snad zkusim vysadit :)

btw navíc už si sice nepamatuju o kolik to šlo pøedtim to první snižování které je nejvìtší ale ted mì to nepustí o víc jak 540 eur
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

Ahója, mìl bych jeden dotaz :)

Když se hrál v pøáteláku vylouèí tøeba ve 3. minutì, tak se mu fyzièka ubere jen podle toho kolik toho odehrál a morálka mu stoupne jako kdyby hrál celej zápas :?: :D
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Post by 5zizou5 »

Tiger Baros wrote:Ahója, mìl bych jeden dotaz :)

Když se hrál v pøáteláku vylouèí tøeba ve 3. minutì, tak se mu fyzièka ubere jen podle toho kolik toho odehrál a morálka mu stoupne jako kdyby hrál celej zápas :?: :D
jo, tak je to, jestli se nepletu:)
proste hraci stoupne moralka po zapase za to, ze si aspon chvilku zahral:)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

Vèera mi pøišly dvì zprávy bez pøedmìtu od stejného manažéra a dnes ráno opìt jedna. Pøitom ten manažer byl naposled pøipojen v 1.59 a zpráva je datována na 6.05 hod. Stalo se vám to nìkdy taky?

[img][img]http://img34.picoodle.com/img/img34/4/7 ... 441907.jpg[/img][/img]
Papa Bouba Diop
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2924
Joined: Sat Jan 13, 2007 1:36 pm
Location: Chomutov,Czech republic
Contact:

Post by Papa Bouba Diop »

kopeckar wrote:Vèera mi pøišly dvì zprávy bez pøedmìtu od stejného manažéra a dnes ráno opìt jedna. Pøitom ten manažer byl naposled pøipojen v 1.59 a zpráva je datována na 6.05 hod. Stalo se vám to nìkdy taky?

[img][img]http://img34.picoodle.com/img/img34/4/7 ... 441907.jpg[/img][/img]
jj já to mám taky...to je ta novinka, že pokud máš nìjaký tým v oblíbených tak ti to hlásí každý jeho pøestup a i snad pøíchod nového juniora :wink:
Papa Bouba Diop - Valcíři Chomutov C.F. - na cestě za chybějícími trofejemi :lol:
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

Papa Bouba Diop wrote:
kopeckar wrote:Vèera mi pøišly dvì zprávy bez pøedmìtu od stejného manažéra a dnes ráno opìt jedna. Pøitom ten manažer byl naposled pøipojen v 1.59 a zpráva je datována na 6.05 hod. Stalo se vám to nìkdy taky?

[img][img]http://img34.picoodle.com/img/img34/4/7 ... 441907.jpg[/img][/img]
jj já to mám taky...to je ta novinka, že pokud máš nìjaký tým v oblíbených tak ti to hlásí každý jeho pøestup a i snad pøíchod nového juniora :wink:
No asi by to mohlo být ono. Snad se to èasem zdokonalí a napíše to co z tìch variant nastalo. :lol:
wc-man
Team Manager
Posts: 203
Joined: Tue Sep 25, 2007 12:09 pm
Location: Šenov
Contact:

Post by wc-man »

mám dotaz:
Jak moc ovlivní nastavená agresivita výkon týmu?
skutečný život má nesrovnatelně vyšší hodnotu než CM 20 let, při 100% xp výkon 78 a agr.0
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Post by Slanec »

wc-man wrote:mám dotaz:
Jak moc ovlivní nastavená agresivita výkon týmu?
Tuším co 10% agresivity to 1 ve výkonu øad.

EDIT: Ale pokavad dostaneš èervenou kartu, je výkon øad samozøejmì nižší.
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

wc-man wrote:mám dotaz:
Jak moc ovlivní nastavená agresivita výkon týmu?
:arrow: http://www.battle-strategy.com/sp_team.aspx
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
JoudeN
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:20 am

Post by JoudeN »

Ahoj chtìl bych se zeptat jak je to s placeným umýstìním v tabulce. Vím že nìjak prvních 5 umístìných týmu dostává finanèní prémii, ale nevím jakou. Prosím mohl by to tu nìkdo napsat? Dopøedu dìkuji za odpovìd.
happyna17
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6903
Joined: Sat Jul 29, 2006 12:41 pm
Location: Praha Vršovice
Contact:

Post by happyna17 »

JoudeN wrote:Ahoj chtìl bych se zeptat jak je to s placeným umýstìním v tabulce. Vím že nìjak prvních 5 umístìných týmu dostává finanèní prémii, ale nevím jakou. Prosím mohl by to tu nìkdo napsat? Dopøedu dìkuji za odpovìd.
VIZ Mùj podpis :wink:ImageImage
zevfifefif
Team Manager
Posts: 141
Joined: Fri Mar 21, 2008 1:30 pm

Post by zevfifefif »

Co je to ta česka SP liga? to se hraje formou přáteláků? a jsou za to nějaké odměny za vítězství?
garcia700
Coach
Posts: 46
Joined: Thu Mar 13, 2008 7:44 pm
Contact:

Post by garcia700 »

zevfifefif wrote:Co je to ta èeska SP liga? to se hraje formou pøátelákù? a jsou za to nìjaké odmìny za vítìzství?
no ja ju sice nehram som totiz slovak...ale ako viem je to liga Ceskych manazerov....a hra sa formou priatelakov....bohuzel penazna odmena nie je! :wink:
Garcia700 - FK Ve¾ký Kýr
Football isn´t only game...Football is a life style...
wc-man
Team Manager
Posts: 203
Joined: Tue Sep 25, 2007 12:09 pm
Location: Šenov
Contact:

Post by wc-man »

když v taktice dám styl 0, ubere to hráèùm ménì fyzièky než styl 100 nebo je to stejné?
skutečný život má nesrovnatelně vyšší hodnotu než CM 20 let, při 100% xp výkon 78 a agr.0
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

wc-man wrote:když v taktice dám styl 0, ubere to hráèùm ménì fyzièky než styl 100 nebo je to stejné?
ano, ubere to mene
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”