Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

JoudeN
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Tue Jul 22, 2008 11:20 am

Post by JoudeN »

happyna17 wrote:
JoudeN wrote:Nevìdìl jsem kam to napsat tak asi sem..... chtìl jsem se zeptat v kolika letech podává golman nejlepší výkon... a vlastnì ne jen golma ale i hráèi na ostatních postech.. :wink:
Staèí trošku èíst a hledat :idea: ZDE
Tak v tom pøípadì se omlouvám :D Toto jsem už èetl asi 5krát, ale jaksi jsem zapomìl?! :D :D :D
SS FC
Team Manager
Posts: 125
Joined: Thu Oct 25, 2007 9:51 am

Post by SS FC »

Nejsem nový, ale potøebuju pomoci.
Co se stane s fyzièkou a morálkou hráèù pøi zápase, který se kontumuje v mùj prospìch kvùli nevyhovujícímu stavu høištì domácího?
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

SS FC wrote:Nejsem nový, ale potøebuju pomoci.
Co se stane s fyzièkou a morálkou hráèù pøi zápase, který se kontumuje v mùj prospìch kvùli nevyhovujícímu stavu høištì domácího?
Jestli si to dobøe pamatuji a já doufám, že jo, tak se vùbec nepohnou ani nahoru ani dolù. Jen týmová nálada se ti pøípadnì zvedne, pokud ji nemáš na 100%.
fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Post by fifina.5 »

kopeckar wrote:
SS FC wrote:Nejsem nový, ale potøebuju pomoci.
Co se stane s fyzièkou a morálkou hráèù pøi zápase, který se kontumuje v mùj prospìch kvùli nevyhovujícímu stavu høištì domácího?
Jestli si to dobøe pamatuji a já doufám, že jo, tak se vùbec nepohnou ani nahoru ani dolù. Jen týmová nálada se ti pøípadnì zvedne, pokud ji nemáš na 100%.
moralka se zvedne ne? ae taky si nejsem stoprocentnì jistej
lotky
Team President
Posts: 913
Joined: Mon Oct 30, 2006 2:44 pm
Contact:

Post by lotky »

fifina.5 wrote:
kopeckar wrote:Jestli si to dobøe pamatuji a já doufám, že jo, tak se vùbec nepohnou ani nahoru ani dolù. Jen týmová nálada se ti pøípadnì zvedne, pokud ji nemáš na 100%.
moralka se zvedne ne? ae taky si nejsem stoprocentnì jistej
nezvedne. Je to jak, když se ten zápas nehrál, akorát máš vítìzství 5:0.
old era: lotky - FC Mojžíř - R.I.P.

new era: lotky - Letajici Lenochodi (H.721)
SS FC
Team Manager
Posts: 125
Joined: Thu Oct 25, 2007 9:51 am

Post by SS FC »

Díky, a co karetní tresty?
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

SS FC wrote:Díky, a co karetní tresty?
Tak to jsem nesledoval, ale logicky vzato je jasný, že ten zápas mohl být a tak se stopky za karty mažou tìm co nesmìli hrát.
Koudy
Team Manager
Posts: 208
Joined: Thu Oct 12, 2006 9:21 pm
Location: M. Budějovice

Post by Koudy »

Nìjak se nemùžu pøihlásit na SP. Píše mi to:
Unable to connect to database

Jsem v tom sám, nebo má nìkdo stejný problém?
SK MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
manažer Koudy
Zaxus
Assistant Manager
Posts: 74
Joined: Mon Jun 18, 2007 6:01 pm
Location: CZ

Post by Zaxus »

bohužel nejsi - prostì nejede....
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Post by Tiger Baros »

Prosim Vás, nevíte, jaká je nejvìtší povolená velikost velkého loga?
Protože tohle je na mì fakt moc....:
http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... ?tid=36331
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

Víte nìkdo jak moc ovlivòuje kapitánská páska výkon týmu? Já dnes nastavil sestavu, individuální pokyny, rozestavení, agresi i styl, jen jsem mamlas zapomnìl dát kapitánskou pásku tomu komu patøila zùstala u GK. Tem má zkušenost 77% a ten co ji mìl dostat 100%. Zápas jsem prohrál 1:2 po souètech 124:125. Nemìl jsem žádného vylouèeného. Pøedpokládaný výkon mìl být 131. Je možné, aby tìch 23% rozdílu zkušeností mezi tìmi dvìma hráèi snížil výkon týmu o 7 bodù? Máte s tím nìkdo zkušenosti?
H.Crespo(FC.Inter.Milano)
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1934
Joined: Sat Nov 04, 2006 6:53 pm
Location: Olomouc

Post by H.Crespo(FC.Inter.Milano) »

kopeckar wrote:Víte nìkdo jak moc ovlivòuje kapitánská páska výkon týmu? Já dnes nastavil sestavu, individuální pokyny, rozestavení, agresi i styl, jen jsem mamlas zapomnìl dát kapitánskou pásku tomu komu patøila zùstala u GK. Tem má zkušenost 77% a ten co ji mìl dostat 100%. Zápas jsem prohrál 1:2 po souètech 124:125. Nemìl jsem žádného vylouèeného. Pøedpokládaný výkon mìl být 131. Je možné, aby tìch 23% rozdílu zkušeností mezi tìmi dvìma hráèi snížil výkon týmu o 7 bodù? Máte s tím nìkdo zkušenosti?
Nebo to bude tím, že jsi dal taktiku pøihrávky... :wink:
Hernán Crespo - FC Inter Milano
S44-2.-A division
S43-1.-A division
S42-1.-A division
S41-1.-A division - 1.-SP cup
S40-1.-A division
S39-1.-B2 - 1.-SP cup
S38-1.-C4 - 1.-SP cup
S37-1.-D12 - 1.-SP cup
S36-1.-E35 - 1.-SP cup
S25 - 1. - SP cup
S24 - 1. - A
elrik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1124
Joined: Thu Aug 17, 2006 11:26 am
Location: Czech republic
Contact:

Post by elrik »

kopeckar wrote:Víte nìkdo jak moc ovlivòuje kapitánská páska výkon týmu? Já dnes nastavil sestavu, individuální pokyny, rozestavení, agresi i styl, jen jsem mamlas zapomnìl dát kapitánskou pásku tomu komu patøila zùstala u GK. Tem má zkušenost 77% a ten co ji mìl dostat 100%. Zápas jsem prohrál 1:2 po souètech 124:125. Nemìl jsem žádného vylouèeného. Pøedpokládaný výkon mìl být 131. Je možné, aby tìch 23% rozdílu zkušeností mezi tìmi dvìma hráèi snížil výkon týmu o 7 bodù? Máte s tím nìkdo zkušenosti?
urcite tam nejaky postih za ten rozdil je, ale ciselne ho vyjadrit nedokazu (5bodu zkus. za 1bod vykonu :?: )
elrik, M 11
IT'S LEGAL TO BE LOSER


S25 : 11. D.22 // S24 : 10. D.22 // S23 : 2. E.64 // S22 : 5. E.64 // S21 : 14. D.22 // S20 : 10. D.22 // ... // S12 : start in G
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Post by kopeckar »

H.Crespo(FC.Inter.Milano) wrote:
kopeckar wrote:Víte nìkdo jak moc ovlivòuje kapitánská páska výkon týmu? Já dnes nastavil sestavu, individuální pokyny, rozestavení, agresi i styl, jen jsem mamlas zapomnìl dát kapitánskou pásku tomu komu patøila zùstala u GK. Tem má zkušenost 77% a ten co ji mìl dostat 100%. Zápas jsem prohrál 1:2 po souètech 124:125. Nemìl jsem žádného vylouèeného. Pøedpokládaný výkon mìl být 131. Je možné, aby tìch 23% rozdílu zkušeností mezi tìmi dvìma hráèi snížil výkon týmu o 7 bodù? Máte s tím nìkdo zkušenosti?
Nebo to bude tím, že jsi dal taktiku pøihrávky... :wink:
No zcela jistì, ono to vedro udìlalo svoje. No co se dá dìlat :lol: Každopádnì to je moje nejvìtší chyba na SP. Co by za to dal takovej fifina.5, kdyby to mohl øíct taky :lol: :lol: :lol:
zvonenie33
Groundsman
Posts: 7
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:57 pm

Post by zvonenie33 »

Novy sice niesom, ale neda sa mi na to nespytat. Ovplynuje nieco to aka pozicia mi pride junior? lebo mi prisiel uz 4. CM v rade..(nestazujem sa :) )
Sezona 20 zvonenie331 sa stal manažérom klubu a premenoval ho na FC KOCKATA LOPTA .
Sezona 21 FC KOCKATA LOPTA bol šampión v divízii H.2184 (a postúpil).
Sezona 24 FC KOCKATA LOPTA bol druhý v divízii G.728 (a postúpil).
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”