zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Evandro Adauto
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1540
Joined: Thu Jan 04, 2007 6:03 pm
Location: Country: Slovakia ...home of vodka and halusky...:p
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Evandro Adauto »

No mna prave bavia tie monopoly, no :mrgreen: A vyssie divizie mi ani nejako nechybaju. V mojich zaciatkoch som sa hnal za postupmi, a v F. ma to prestalo bavit, a zistil som ze ma viac bavi obchodovanie, ako to suche monotonne klikanie na agresivitu, a rozostavenie a pod. Najlepsi je pocit, ked kupis nejakeho hraca s tym, ze ho za par dni strelis o par mega viac, a ono ten hrac ma spadnutych este par skillov a nakoniec ho predas o 10M viac. Alebo podobne. Ked sa ti junior vytrenuje, ako mne teraz, kupil som ho za 1,5M tusim, a par dni dozadu som ho strelil za dvacku aj nejake drobne miliony :D

5zizou5: Ale predstav si, aka by bola ta hra nudna, keby su tu neni prestupy, alebo su hentak brutalne obmedzene, to by som tu stravil 3 minuty denne. A bolo by hotovo. Skor myslim ze aj Sjarelovi ide o to aby boli ludia na stranke co najdlhsie, kedze cim dlhsie si na stranke, tym dlhsie sa pozeras na reklamy, za co ma Sjarel nejake drobne. Ale peniaze ako peniaze, ked sa to vynasobi krat 30k manazerov tak vyjde celkom pekna suma, ked je za jedno nacitanie reklamy dajme tomu 0,001.
4.1.2007
17s->12.H| 18s->2.H| 19s->1.G| 20s->12.F| 21s->11.G| 22s->10.H| 23s->5.H| 24s->5.H| 25s->2.H| 26s->3.G| 27.s->8.G| 28s->3.G| 29s->1.G| 30s->1.F|
31s->11.E| a teraz? SP tím a 100 mega v pi..
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: zajimavosti

Post by 5zizou5 »

Evandro Adauto wrote:No mna prave bavia tie monopoly, no :mrgreen: A vyssie divizie mi ani nejako nechybaju. V mojich zaciatkoch som sa hnal za postupmi, a v F. ma to prestalo bavit, a zistil som ze ma viac bavi obchodovanie, ako to suche monotonne klikanie na agresivitu, a rozostavenie a pod. Najlepsi je pocit, ked kupis nejakeho hraca s tym, ze ho za par dni strelis o par mega viac, a ono ten hrac ma spadnutych este par skillov a nakoniec ho predas o 10M viac. Alebo podobne. Ked sa ti junior vytrenuje, ako mne teraz, kupil som ho za 1,5M tusim, a par dni dozadu som ho strelil za dvacku aj nejake drobne miliony :D

5zizou5: Ale predstav si, aka by bola ta hra nudna, keby su tu neni prestupy, alebo su hentak brutalne obmedzene, to by som tu stravil 3 minuty denne. A bolo by hotovo. Skor myslim ze aj Sjarelovi ide o to aby boli ludia na stranke co najdlhsie, kedze cim dlhsie si na stranke, tym dlhsie sa pozeras na reklamy, za co ma Sjarel nejake drobne. Ale peniaze ako peniaze, ked sa to vynasobi krat 30k manazerov tak vyjde celkom pekna suma, ked je za jedno nacitanie reklamy dajme tomu 0,001.
njn, já Tě chápu, holt Ti vyhovuje SP víc tak jak je, ale pro mě kdyby se mohlo max 10 přestupů za sezónu, tak by se toho moc nezměnilo a bylo by to pro mě zajímavější a méně nudné než teď, ale to je daný mým přístupem k hraní. Sice SP zapínám denně, ale jen abych vzal reklamy(momentálně vesměs ani ne :cry: ), přečetl si jak jsem hrál ligu (což je pro mě asi nejzajímavější), nastavil trénink, soupisky na další den. Pak ještě vždycky koukám na tabulku nej střelců ligy, na což asi manažeři s hlavním cílem dobýt Ačko ani nekoukají a jdou rovnou na přestupy. Nakonec ještě zkontroluju trvání smluv a na obchodování jsem si nikdy moc času neudělal. Prostě by se mi líbil systém, kde by nezáleželo na tom kolik hodin člověk stráví ve hře, ale aby stačilo třeba čtrvt-půl hoďky denně, čehož se ale asi nedočkám... (důvodem asi je i jak píšeš, že jde Sjarelovi o to, aby bylo co nejvíc lidí online)

Jasný, že teď je systém nahozenej vcelku dobře, že kdo se víc snaží, obětuje tomu víc času a je schopnej obchodník s trochou štěstí, tak je to ve výsledku celkem spravedlivě nahoře. Zatímco ten, co se o tým sice stará pěkně, ale zabere to pár minut denně a přestupy dělá jednou za čas, tak na úplnej top nemá moc šanci se dostat.


(následující text pod čarou je dosti nereálný, ale musel jsem si písnout svuj nazor na utopii)
____________________________________________________________________________
Kdyby záviselo na mně, tak bych SP od příští sezóny zrestartoval :mrgreen:. (Si asi teď říkáte: "Ještě že na tobě vole nezáleží.") Ale myslím, že hodně manažerům by to přineslo oživení. Jasný, těch pár top by to asi naštvalo, ale vzhledem k počtu 30k manažerů, by to většina určitě uvítala :P. Ale nemyslím teda úplný restart, jen částečný (ale i ten je nereálný), že by se prostě ze všech týmů stali vesměs nový týmy, ale zachovalo by se skoro všechno( jména manažerů, týmů, stadiónů, pak i peníze na kontě, aby to nebylo vůči skrblíkům nefér atak). Ale hráče bych zrestartoval všechny, jako když se dostává nový tým. Čímž by pár následujících sezón bylo hodně o štěstí. Divize bych taky teda zachoval, aby divizi A by vyhrál někdo z těch, kteří tam jsou teď (takže někdo slabší z Ačka by restart taky mohl uvítat). Prostě by mi to přišlo jako znovuoživení, pro ty který mají dost obchodování :mrgreen:. Jasný že by daleko víc při takovýmhle restartu se změnou přestupů na max 10 záleželo, jaký kdo bude mít štěstí, ať už počáteční tým, příchody juniorů, ale časem by se to taky ustálilo o tom, kdo by jak efektivně využíval 10 přestupů a chtělo by to dodat nějaké další volby taktik. Ale to bych asi z SP dělal něco jinýho.
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

Tak samo sebou, že by změny měly jít ruku v ruce. To znamená, že pokud by se omezil dramaticky počet přestupů za sezónu, kterej je pro nějakou nezanedbatelnou skupinu manažérů tím jedinným co je tu drží (a já myslím, že by zcela určitě měl), měl by být kompenzován větší hratelností. Více herních rozestavení sed zařazením SW na post CB bez ztráty výkonu, možnost nastavení individuálních pokynů přímo k hráči a ne do herního systému (při zranění a nasazení hráče s lavičky by ten hráč hrál s pokyny pro něj nejlepšími), možnost se přihlásit do dalšího turnaje hned po vypadnutí (nemuset čekat na konec daného turnaje) atp.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
kofi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3227
Joined: Thu Nov 09, 2006 1:46 pm
Location: Havlíčkův Brod...Vysočina
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kofi »

etwas wrote: neves hlavu myslim si, ze zase zacal v hacku :-D takze ho tu mozna mame zpet ;-)
Obdržel jste novou nabídku za hráče Martin Šmahaj. FrrFrr nabízí € 200.000,00. Představenstvo klubu.
mamííí, pomóóc :mrgreen:
uklildňuje mě, že za takovýho hráče bych částku s tolika nulama vážně nedal, ani na přímej, takže se potvzuje, že je to jen imitátor :twisted:
FC Alkoholicks
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: zajimavosti

Post by frankie_doparoma »

Promazano, neco presunuto do pokecu o vsem moznem do topicu Kelisova.

Upozorneni, zajimavasti se maji tykat jen a pouze veci co maji co docineni s SP (ostatne jako vse v tyhle sekci VSE O SP)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
lotky
Team President
Posts: 913
Joined: Mon Oct 30, 2006 2:44 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by lotky »

Příští tejden mě čekají zápasy s 2., 4. a 5. týmem tabulky, celkově jsou mezi náma 3 body a mě se zraní Ačkový i Béčkový SW. To mě přinutilo snad poprvý udělat čistě účelovej obchod a za trochu vyšší cenu pořídit SWčko s odpovídajícím výkonem jenom pro tydle zápasy :|
old era: lotky - FC Mojžíř - R.I.P.

new era: lotky - Letajici Lenochodi (H.721)
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

lotky wrote:Příští tejden mě čekají zápasy s 2., 4. a 5. týmem tabulky, celkově jsou mezi náma 3 body a mě se zraní Ačkový i Béčkový SW. To mě přinutilo snad poprvý udělat čistě účelovej obchod a za trochu vyšší cenu pořídit SWčko s odpovídajícím výkonem jenom pro tydle zápasy :|
Zas ta cena nebyla tak strašná a pokud se ti podaří aspoň ten třetí flek udržet, vyděláš na prémii...Ale jinak uznávám že tohle je pešek.

Btw, já bych byl úplně v pytli, ančto mám 35 hráčů :D
Andrew - Sokol Čejč
lotky
Team President
Posts: 913
Joined: Mon Oct 30, 2006 2:44 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by lotky »

Sokol Cejc wrote:Zas ta cena nebyla tak strašná a pokud se ti podaří aspoň ten třetí flek udržet, vyděláš na prémii...Ale jinak uznávám že tohle je pešek.

Btw, já bych byl úplně v pytli, ančto mám 35 hráčů :D
Tak za skoro stejnou cenu tam šel ten samej den hráč s výkonem o 3 body lepšim, o rok mladší a s o 5 bodů vyšší agresivitou. :D Ale jako ta cena je trochu nadsazená, ale přemrštěná ani náhodou, to jsem si kontroloval samozřejmě. :) Ale za normálních okolností bych tolik peněz za takovýho hráče nedal.

A mimochodem, jenom se třetim místem se spokojit nechci :D
old era: lotky - FC Mojžíř - R.I.P.

new era: lotky - Letajici Lenochodi (H.721)
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

lotky wrote:
Sokol Cejc wrote:Zas ta cena nebyla tak strašná a pokud se ti podaří aspoň ten třetí flek udržet, vyděláš na prémii...Ale jinak uznávám že tohle je pešek.

Btw, já bych byl úplně v pytli, ančto mám 35 hráčů :D
Tak za skoro stejnou cenu tam šel ten samej den hráč s výkonem o 3 body lepšim, o rok mladší a s o 5 bodů vyšší agresivitou. :D Ale jako ta cena je trochu nadsazená, ale přemrštěná ani náhodou, to jsem si kontroloval samozřejmě. :) Ale za normálních okolností bych tolik peněz za takovýho hráče nedal.

A mimochodem, jenom se třetim místem se spokojit nechci :D
No bylo by fajn Tě po těch cca 100 letech vidět v C :-)
Andrew - Sokol Čejč
lotky
Team President
Posts: 913
Joined: Mon Oct 30, 2006 2:44 pm
Contact:

Re: zajimavosti

Post by lotky »

Sokol Cejc wrote:No bylo by fajn Tě po těch cca 100 letech vidět v C :-)
Tak já bych tam asi už byl, kdybych 4x v týdle sezoně nezapoměl nastavit taktiku. Tam jsem takovejch 7-8 bodů ztratil určitě :D A obávám se, že jestli to nevyjde tudle sezonu, tak další sezonu budu mít poslední šanci, pak ten tým začne stárnout a budu mít jiný starosti :D
old era: lotky - FC Mojžíř - R.I.P.

new era: lotky - Letajici Lenochodi (H.721)
Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: zajimavosti

Post by Mirek »

30k hráčů padne 19/2/08 ve 4:00 :D
Tak jsem se seknul o 3 dny. :x
Tom23
Team President
Posts: 997
Joined: Mon Mar 13, 2006 5:29 pm
Location: Praha

Re: zajimavosti

Post by Tom23 »

Mirek wrote:
30k hráčů padne 19/2/08 ve 4:00 :D
Tak jsem se seknul o 3 dny. :x
Ted jich je 30135.
Tom23 - Tatran Praha
Angee
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1474
Joined: Tue Mar 06, 2007 9:32 am
Location: Dambořice

Re: zajimavosti

Post by Angee »

Po více jak dvou rokách sem zjistil, že su manažer uplně naprd :lol: ...já sem to tak nejak tušil a teď to mám potvrzený: spočítal sem si, že kdybych hrál 100 přáteláků za sezónu na svým stadionu, tak budu z teho mět minimálně 2M čisté zisk... no ale ze své zkušenosti vím, že já 100 přáteláků nejsu schopné zajistit :|
Image
Se(basty)an
Team President
Posts: 867
Joined: Mon Jun 09, 2008 8:52 pm
Location: Kousek od Opavy

Re: zajimavosti

Post by Se(basty)an »

Chci se zeptat jestli máte v přestupech sloupec Připojeno ?
já sem si toho nikdy nevším :lol:
[URL=http://imageshack.us][img]http://i ... .png[/img]
Image[/url]
White Devils FC/Bártek
V současné době v D.6 asi na jednu dvě sezóny !
Slabí člověk přemýšlí před rozhodnutím , silný člověk až po něm !
psc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1553
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:52 pm
Location: Slaný

Re: zajimavosti

Post by psc »

samozřejmě že to tam má každej, akorát tobě se nanačítaj ty balony ( zelenej/cervenej ) -> talkerbee
Psc United
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”