Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Mirek
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Thu May 08, 2008 7:05 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Mirek »

petrix wrote:Soupeř se dostal do vedení v 47.min(tudíž mě přehrával, když jsem byl ještě v plném počtu), od té doby gól nepadl, mé vyloučení bylo v 66. a 70.min;)
Ten popis zápasu neberu vůbec vážně (popravdě ho většinou ani nečtu). Jinak bych se tu musel ptát, proč už se mi párkrát stalo, že mi napsal v první minutě, "na hřišti to smrdí rybinou, hráč XY je zralý na střídaní." To musel přijít na hřiště totálně ožralej, zakopnout o míč a zůstat ležet. :shock: A dokonce se mi i stalo, že tenhle rybí hráč pak nastřílel během utkání s vyrovnaným soupeřem 3 góly. Od té doby ho strká trenér před zápasem na hodinu do mrázáku, aby byl správně podchlazený na provozní teplotu. :lol:
Prostě podle mě jsou to jenom náhodně vygenerované věty, proložené nějak vygenerovanými góly a kartami.
fifina.5
Team President
Posts: 826
Joined: Thu Dec 27, 2007 6:47 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by fifina.5 »

ona je nějaká změna času simulace ligových zápasů?? já mam najednou všude 5:00...
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

fifina.5 wrote:ona je nějaká změna času simulace ligových zápasů?? já mam najednou všude 5:00...
Myslím si, že to souvisí s nedělní změnou letního času....pak se to myslím zase srovná na 4.00.....
SK Kobeřice - E.36
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

když mám na poolu vytvořenu pozvánku, bere to SP již jako obsazený termín zápasu nebo na ten termín nalosuje turnajový zápas ?
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

tomkycz wrote:když mám na poolu vytvořenu pozvánku, bere to SP již jako obsazený termín zápasu nebo na ten termín nalosuje turnajový zápas ?
Nevím to jistě, ale myslím si, že turnaj se Ti tam nalosovat může. J8 si dělám pozvánky na 18:00 a někdy se stane, že je tam turnaj. Nemám to ale vypozorovaný Někdo určitě podá přesnou reply.
AC Had Bozak

Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hák »

Hadis wrote:
tomkycz wrote:když mám na poolu vytvořenu pozvánku, bere to SP již jako obsazený termín zápasu nebo na ten termín nalosuje turnajový zápas ?
Nevím to jistě, ale myslím si, že turnaj se Ti tam nalosovat může. J8 si dělám pozvánky na 18:00 a někdy se stane, že je tam turnaj. Nemám to ale vypozorovaný Někdo určitě podá přesnou reply.
Nebere se to jako obsazený termín. Takže když se losuje turnaj, tak Ti to tu pozvánku přebije, nalosuje ho tam a pozvánku zruší...
SK Kobeřice - E.36
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

Hák wrote:
Hadis wrote:Nevím to jistě, ale myslím si, že turnaj se Ti tam nalosovat může. J8 si dělám pozvánky na 18:00 a někdy se stane, že je tam turnaj. Nemám to ale vypozorovaný Někdo určitě podá přesnou reply.
Nebere se to jako obsazený termín. Takže když se losuje turnaj, tak Ti to tu pozvánku přebije, nalosuje ho tam a pozvánku zruší...
to je to co jsem chtěl slyšet, aby mi vytvořené pozvánky neblokovaly turnaje....
1.FC HERRY
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1081
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:31 am
Location: Praha
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by 1.FC HERRY »

když chci nahlásit podezřelý prodej (resp. se vyhnout následnému podezření - nováček ode mne koupil hráče na přímý přestup a v týmu má jen trenéra o skauta) a chci tedy oznámit "podvodníka", tak to píšu česky nebo anglicky?? Dík

EDIT: On je to kšeftař ..... já se tu strachuju, když koupí ode mě hráče za 1,6M a vypadá a už ho hodil na TL za 2,5M .... :roll:
Tiger Baros
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4461
Joined: Fri Feb 03, 2006 3:40 pm
Location: Madrid
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Tiger Baros »

1.FC HERRY wrote:když chci nahlásit podezřelý prodej (resp. se vyhnout následnému podezření - nováček ode mne koupil hráče na přímý přestup a v týmu má jen trenéra o skauta) a chci tedy oznámit "podvodníka", tak to píšu česky nebo anglicky?? Dík

EDIT: On je to kšeftař ..... já se tu strachuju, když koupí ode mě hráče za 1,6M a vypadá a už ho hodil na TL za 2,5M .... :roll:
mě tuhle přišla taky nabídka od týmu, co měl jenom skauta a nahlásil sem to česky a tu nabídku mi zrušili....
Tigerinho - SPC Czech Tigers - kdysi A divize, nyní někde mezi H a G
HALA MADRID!
1.FC HERRY
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1081
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:31 am
Location: Praha
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by 1.FC HERRY »

Tiger Baros wrote:mě tuhle přišla taky nabídka od týmu, co měl jenom skauta a nahlásil sem to česky a tu nabídku mi zrušili....
No on už se ted rozjíždí - už má 4 obchody, doplnil další zaměstnance (ne všechny, ale vzhledem k jejich platu nic divného) .....
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

1.FC HERRY wrote: No on už se ted rozjíždí - už má 4 obchody, doplnil další zaměstnance (ne všechny, ale vzhledem k jejich platu nic divného) .....
no preventivně to tam napsat můžeš, sychr je sychr...
1.FC HERRY
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1081
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:31 am
Location: Praha
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by 1.FC HERRY »

tomkycz wrote:
1.FC HERRY wrote: No on už se ted rozjíždí - už má 4 obchody, doplnil další zaměstnance (ne všechny, ale vzhledem k jejich platu nic divného) .....
no preventivně to tam napsat můžeš, sychr je sychr...
Raději jsem to poslal - dle rady Tigerinha - česky, tak doufám, že v tom nebude problém :?
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by pupajdi13 »

1.FC HERRY wrote:
Raději jsem to poslal - dle rady Tigerinha - česky, tak doufám, že v tom nebude problém :?
jo,jo česky stačí, řešil jsem to tehdá s Etwasem i s Patquou .
protože mi pak napsal,že sem to udělal blbě,že sem tak jako podvodníka uved sebe :lol: :mrgreen:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Zabral68
Assistant Manager
Posts: 96
Joined: Tue Oct 16, 2007 5:45 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Zabral68 »

Mám dotaz.
Přijde mi nový mladík do A týmu z mého Hypermoderního centra mládeže. Bude mít vliv na jeho konečné vlastnosti, když ho nebudu moc často, či vůbec, nasazovat do zápasů?
Předem díky za vaše odpovědi.
S pozdravem Zabral68

:)
Error
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1140
Joined: Sun Jan 06, 2008 9:31 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Error »

Ne :)
Akorát mu nenaženeš žádné zkušenosti, no :)
Error >> FK Lipina
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”