SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: SP Pohár

Post by Slanec »

Opět výkon o 10 bodů lepší nežli soupeř a výsledek 2:1 v náš prospěch nás posouvají do dalšího kola. V něm se střetneme s týmem statusquo a to bude velmi těžký a vyrovnaný zápas.
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: SP Pohár

Post by PaTTTTrick »

tak i my pokračujeme v soutěži... stále je v poháru více H-čkařů (8) než A-čkařů (7), ale počítám, že příští kolo se to změní :lol:

Náš tým jede tuším poprvé v této sezone ven, ale český tým 1. AC Danili by pro nás neměl být překážkou, ač vede F-divizi...

takže hodně štěstí všem českým (stále jich v poháru 421) přeživším klubům....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Angee
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1474
Joined: Tue Mar 06, 2007 9:32 am
Location: Dambořice

Re: SP Pohár

Post by Angee »

Konečně prohra :D

Ekonomicky mě to vyšlo následovně:
1. zápas :arrow: "zisk" € -124.111
2. zápas :arrow: "zisk" € -97.408
3. zápas :arrow: "zisk" € 68.665
4. zápas :arrow: "zisk" € 80.895
----------------------------------------
sumasumárum: tento ročník SP Poháru mě vyšel na € -71.959 ..to eště de :)
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

Baníček - F.C. MAIDAN 2:1 V:126-114 Zisk:12599 eur. Příště:doma s PČR Mahony(3 v F)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

kopeckar wrote:Finančně jsme si polepšili o 116.238 EUR a jsme opět v zisku 43.872 EUR. Příští kolo to však opět přebarví do ruda a na vině tomu je náš venkovní zápas na stadionu českého týmu tennents (4. v E.22), který má kapacitu pouhých 14.000 míst. No na druhou stranu zapla'ťpánbů za tu jedničku před čtyřkou. :mrgreen: Aniž bychom snižovali kvality soupeře, tak cíl je jednoznačný a to postup dále.
Cíl splněn a po vítězství 1:2 (123:126) jdeme dále. Toto kolo nás přišlo na 84.937 EUR a i celkově jsme v červených číslech. Naše ztráta je však minimální 41.065 EUR a navíc příště přijede k nám jeden G-divizní tým a tak jsou spokojeni všichni. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: SP Pohár

Post by PaTTTTrick »

Tak poměr A-čkařů a H-čkařů v poháru se otočil.... z A divize se rozloučili Babelki a zůstává 6 Adivizních týmů, naproti 2 H-divizním týmům...

Celkově je ve hře stále 210 týmů s českou vlaječkou a tak držím palce všem do dalších bojů.....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SP Pohár

Post by Big El »

I Elnino se řadí mezi českou 210ku přeživších. S dnešním zápasem přišla první radost v tomto týdnu, neboť liga nám ji zatím neudělala.

Siekes Boys - Elnino Prague 0:2 (120:134)

Výkon domácích ovlivnilo jak zranění z první půle, tak druhá žlutá z půle druhé, ale přesto by na nás nejspíš neměli. V první hodině hry sice měli více ze hry, ale pak po naší brance odešli nejen psychicky, ale i fyzicky a Elnino bylo na hřišti pánem.

Zápas byl díky vysoké kapacitě stadionu domácích ziskový. V dalším kole přichází na řadu Sparťanské derby s FC Sparta Mýto, která je 11. v E.12. Máme sice tři vykartované hráče a rozhodčí hraje pro soupeře, ale hrajeme doma a chceme jít dál.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

I my jsme mezi 210 vyvolenými. Porazili jsme PČR Mahony 5:0 V:121-68 Zisk:€ 43561 Ale zase se nám zranil hráč:Tentokrát junior na postu CF :roll: Příště: doma s FC MK(6 v E.55).
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: SP Pohár

Post by jancarik »

FC Jančařík Šterboholy 1 - 0 Athletic Club Sparta Praha zatim -175.756 pristi zapas venku Cetatea Zamca 10 v C peknej stadion pro 12.tis :evil: to zase bude no mozna uz ale na posledy...
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: SP Pohár

Post by Slanec »

Tak s phárem se po prohře 2:3 loučíme. Nešli jsme do toho naplno a možná, kdybych jen nastavil správný individuální pokyny, tak by se tá ztráta o 3 body smazala, ale to je kdyby. Nějak zvlášť nás to nemrzí. Všem českým manažerům přeji hodně štěstí do dalších kol :wink:
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Re: SP Pohár

Post by Libo »

manado fc - Libo Team 1:2

Vykony: 116 - 124

Tak serial s nazvem Jak si zrujnovat pokladnu jiz dospel do sveho sesteho pokracovani. Do zapasu jsem postavil becko, ktere si celkem v pohode poradilo indoneskym efkarem. Tentokrate se nam podarilo prosustrovat pouze 170 tisic, cili celkova ztrata v poharu se uz vysplhala na zavratnych 611 tisic a dobrou zpravou je, ze tento zisk nemusi byt konecnou :mrgreen:
V dalsim kole hraje s tymem FC Bomberos, hrajici divizi F. Vede ho manazer Piglovač, jenz hraje pod rumunskou vlajkou, ale vlastni ceskou klavesnici :mrgreen: Hlavni ale je, ze hraju doma, i kdyz muj stadion pro 13 tisic divaku taky neni nic moc, ale uvidime, treba uz vypadnu :P
39th season - F.179
Image
Image
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: SP Pohár

Post by 5zizou5 »

no, tak los tento ročník pro mě nebyl tak přívětivý jako spousty ročníků předešlých, když mi teď přidělil Ačkovou Bunicii. Navíc mají 4 moji hráči stop do dalšího pohárovýho utkání, ikdyž z nich svojí absencí můj výkon zhorší jen můj kapitán. Takže co se týče trestů, tak jsem na tom jako tym Bunicii, kterým bude určitě chybět Ačkový CF, snad mu příjde ňáký zranění a mně žádný:). Stačí, že moje Ačkový RF bude mít problémy s fyzičkou, když je ted kaput. Ale největší svoji nevýhodu vidím (krom zjevné kvality Ackoveho tymu) v náladě týmu. Mel jsem ji nedavno na 100 celkem dyl, ale ted jsem udelal narazove hodne obchodu a tak ani kdyby mi Bunicii podcenilo, tak s momentalni naladou to vypada blede, a to mam jeste nekolik nejvyssich nabidek kua :(.

Ale aby to nevypadalo, tak jsem spokojen, že na Prazdroj prvne zavita na soutezni utkani Ackovy tym :).
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: SP Pohár

Post by 5zizou5 »

Tak sance, ze prekvapim, hodne klesly. Kapitán RB vykartován a Béčkovej RB se ted zranil na 8 dni a poharovy zapas nestihne. Takže na postu RB bude muset hrát Béčkový LB a vykon bude spatnej...
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: SP Pohár

Post by Azor »

Tak jsme vypadli. Baníček - FC MK 0:0 Pentle: 10:11 V:121-123 Ztráta: €-31.993 Byla bouřka proto přišlo méně diváků. Ale s pohárem jsme spokojeni.došli jsme do 7.kola což je historický úspěch :)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: SP Pohár

Post by kopeckar »

kopeckar wrote:Cíl splněn a po vítězství 1:2 (123:126) jdeme dále. Toto kolo nás přišlo na 84.937 EUR a i celkově jsme v červených číslech. Naše ztráta je však minimální 41.065 EUR a navíc příště přijede k nám jeden G-divizní tým a tak jsou spokojeni všichni. :mrgreen:
No nechtěli jsme až zas moc riskovat a tak šlo na plac Béčko doplněné LF(A) a LM + RF (oba C-tým). Nesnažili jsme se hrotit agresi, ale i tak 81% rozhodčího + 50% týmová = 5 ŽK, z toho jednou double (už v 67.minutě) a tomu odpovídal náš výkon. Naštěstí byl sudí přísný na obě strany a tak hosté dohráli dokonce v 9-ti lidech, když hráli agesi 60%. Zápas skončil výsledkem 4:2 (118:99) a finančním ziskem 125.063 EUR. Opět jsme tak po tomto mači v plusu a to 83.998 EUR.

V dalším kole hrajeme opět doma (to co slyšíte v ruchových mikrofonech je jásající pokladík) a los nám postavil do cesty nesrovnatelně těžšího soupeře a to 15-tý tým divize A Spartu Palmeras. Rozhodčí a výhoda domácího hřiště je na naší straně, ale uvidíme, jestli to bude stačit. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”