Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Nie som tu síce úplne nový, som tu už pomaly 6 sezón, ale mám takú skôr technickú otázku.
Vo štvrtok sa mi rozšíri kapacita štadióna o 1000 sedadiel (z 5000 na 6000). To znamená, že ligový zápas vo štvrtok odohrám ešte s 5000 alebo už s 6000 sedadlami?
Potrebujem to vedieť hlavne kvôli nastaveniu ceny vstupeniek.

Vďaka
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

PaToM wrote:Nie som tu síce úplne nový, som tu už pomaly 6 sezón, ale mám takú skôr technickú otázku.
Vo štvrtok sa mi rozšíri kapacita štadióna o 1000 sedadiel (z 5000 na 6000). To znamená, že ligový zápas vo štvrtok odohrám ešte s 5000 alebo už s 6000 sedadlami?
Potrebujem to vedieť hlavne kvôli nastaveniu ceny vstupeniek.

Vďaka
Nejdříve se odehraje ligové utkání, poté vše ostatní :wink:
AC Had Bozak

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Hadis wrote:
PaToM wrote:Nie som tu síce úplne nový, som tu už pomaly 6 sezón, ale mám takú skôr technickú otázku.
Vo štvrtok sa mi rozšíri kapacita štadióna o 1000 sedadiel (z 5000 na 6000). To znamená, že ligový zápas vo štvrtok odohrám ešte s 5000 alebo už s 6000 sedadlami?
Potrebujem to vedieť hlavne kvôli nastaveniu ceny vstupeniek.

Vďaka
Nejdříve se odehraje ligové utkání, poté vše ostatní :wink:
Aha, tak dik, tym si mi zodpovedal na dalsie otazky, co mi uz dlhsie lezia v hlave :D
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Se(basty)an
Team President
Posts: 867
Joined: Mon Jun 09, 2008 8:52 pm
Location: Kousek od Opavy

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Se(basty)an »

Chci se zeptat :) máte to taky že poslední tři ligové zápasy sezony jsou naplánovany na 03:00?? sem se dival a ja to tak mám :) byla nějaká novinka :) ??že otom nevím :lol:
White Devils FC/Bártek
V současné době v D.6 asi na jednu dvě sezóny !
Slabí člověk přemýšlí před rozhodnutím , silný člověk až po něm !
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by tomkycz »

Se(basty)an wrote:Chci se zeptat :) máte to taky že poslední tři ligové zápasy sezony jsou naplánovany na 03:00?? sem se dival a ja to tak mám :) byla nějaká novinka :) ??že otom nevím :lol:
nebude to přechodem na zimní čas ?
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Azor »

tomkycz wrote:
Se(basty)an wrote:Chci se zeptat :) máte to taky že poslední tři ligové zápasy sezony jsou naplánovany na 03:00?? sem se dival a ja to tak mám :) byla nějaká novinka :) ??že otom nevím :lol:
nebude to přechodem na zimní čas ?
JJ to je ono..ono to bude i po přechodu ve 04:00,ale v teďˇv letním čase to je jako by ve 03:00
ChiconyCZ
Fan
Posts: 3
Joined: Mon Oct 12, 2009 7:11 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ChiconyCZ »

Zdravím.
Mám takový dotaz ohledně pravidel. Brácha hraje tuto hru a já bych rád začal taky. V pravidlech jsme sice narazili na toto:
Je 2 manažerům povoleno používat stejné PC?
Jistě! Počítá se ale s dodržením pravidla žádných obchodů mezi těmito týmy.


Ale zároveň na toto:
Mohu být manažerem více než 1 týmu?
Absolutně ne! Samozřejmě můžete kdykoli začít s novým týmem, pokud se již nebudete přihlašovat k tomu starému.


A proto - jak to někdo pozná? Musím tedy nahlásit někomu, že budeme hrát 2 z jednoho PC ?

Abych předešel zablokování obou účtů ...
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by MošnaM »

Nikam to nemusíš hlásit a zároveň nikdo to nepozná :wink: .
Tady to pravidlo platí hlavně proto, aby si hráči nezakládali takzvané "farmářské týmy" a nestahovali z nich nejlepší hráče do svého prvního týmu za pakatel, což je podvod. Zároveň druhá věc, na které se dá podvodně vydělávat, je hraní přátelských zápasů doma - nasypeš farmářskému týmu pozvánky na přáteláky a on ti je přijme a hraje pořád venku.

Takže klidně si založ tým a pokud chceš předejít veškerým možným problémům, tak s bratrovým týmem rozhodně neobchoduj, radši nehraj turnaje (v pravidlech je trestná účast v turnajích s vysokým startovným, přičemž "vysoké startovné" není nikde definováno) a já bych doporučil i nehrát přáteláky. A pokud ano, tak na střídačku doma/venku a ne moc často. Ono totiž pokud si založíš tým a budeš v H, tak ti stačí hodit nabídku přáteláku na pool a maximálně do hodiny to někdo vezme. Hrát venku je pro tebe zbytečné - na tom nevyděláváš. A pokud bys hrál často u bráchy, bylo by to podezřelé :wink: .

Edit: Ještě jsem si vzpomněl, že kdysi některý z českých šerifů pustil informaci, že systém kontroly SP sleduje, když jsou dva týmy z jedné IP přihlášeny zaráz - takže na základě této informace bych doporučil systém - jeden se odhlásí, druhý se přihlásí. To společné přihlášení totiž zavání podezřením, že u počítače sedí jeden člověk a obsluhuje oba týmy.
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
ChiconyCZ
Fan
Posts: 3
Joined: Mon Oct 12, 2009 7:11 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ChiconyCZ »

Dobře, díky moc za rychlou odpověď.
Přátelským zápasům se tedy vyhneme, případně maximálně jednou za čas a budeme střídat Doma/venku.
Přihlášení obou týmů asi nehrozí, když se u počítače střídáme ;)

Takže ještě jednou dík :)
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by MošnaM »

ChiconyCZ wrote:Přihlášení obou týmů asi nehrozí, když se u počítače střídáme ;)
A to je takový problém otevřít si dvě okna se dvěma SoccerProjekty? Není že? :wink:
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by 5zizou5 »

MošnaM wrote:
ChiconyCZ wrote:Přihlášení obou týmů asi nehrozí, když se u počítače střídáme ;)
A to je takový problém otevřít si dvě okna se dvěma SoccerProjekty? Není že? :wink:
ted si nejsem jistej, ale mam dojem, ze jakmile se jeden prihlasi, tak to druhyho automaticky odhlasi. Aspon kdyz jsem hlidal jeden tym, tak mi to tak prislo, ze jakmile jsem se prihlasil na svuj a pak jsem chtel zpet na hlidanej, tak jsem se musel zase prihlasovat, ale jak pisu, uz si nejsem jistej, jestli to nebylo jen casem, ale myslim, ze tam je odhlasovaci automat na prihlasovani z jedny ip... (snad nekecam :))
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
MošnaM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2644
Joined: Sun Dec 10, 2006 8:19 pm
Location: Kolín

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by MošnaM »

5zizou5 wrote:
MošnaM wrote:
ChiconyCZ wrote:Přihlášení obou týmů asi nehrozí, když se u počítače střídáme ;)
A to je takový problém otevřít si dvě okna se dvěma SoccerProjekty? Není že? :wink:
ted si nejsem jistej, ale mam dojem, ze jakmile se jeden prihlasi, tak to druhyho automaticky odhlasi. Aspon kdyz jsem hlidal jeden tym, tak mi to tak prislo, ze jakmile jsem se prihlasil na svuj a pak jsem chtel zpet na hlidanej, tak jsem se musel zase prihlasovat, ale jak pisu, uz si nejsem jistej, jestli to nebylo jen casem, ale myslim, ze tam je odhlasovaci automat na prihlasovani z jedny ip... (snad nekecam :))
Upřímně řečeno nevím. Dříve to rozhodně šlo - mám taky bratra, který hraje SP, je sice jinde, ale zpočátku jsme si vzájemně ukazovali týmy a párkrát se mi povedlo po prohlídce jednoho týmu zjistit, že ve sklopeném okně je otevřený druhý tým. Jestli je to už dnes ošetřené netuším :wink: .
FC Kolíkov - 1/2 s14.-4 v H; s15.-3 v H; s.16.-1 v H; s.17.-1 v G; s.18.-3 v F; s.19.-1 v F; s.20.-1 v E; s.21.-8 v D; s.22.-7 v D; s.23.-2 v D; s.24.-4 v C; s.25.-12.v C; s.26.-1 v D; s.27.-4 v C; s.28.-2 v C; s.29.-9 v B; s.30.-4 v B
s.31. - ? v B3
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

Pánové, ted hlídám Big Ela a jakmile jsem úspěšně přihlásil Big El a sebe odhlásil, tak Big El spadl taky.
Takže přihlášení dvou týmů v tutéž dobu z jednoho PC nejde.
AC Had Bozak

ChiconyCZ
Fan
Posts: 3
Joined: Mon Oct 12, 2009 7:11 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ChiconyCZ »

Zřejmě to půjde, ale jako u většiny her - přes dva prohlížeče a každý účet lognout přes jiný.
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by kopeckar »

Tak jsme přišli asi o battlestrategy. :roll:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”