zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

Tak bývalý tým " Vlalex " už stihl propadnout až na dno do H divize :shock: - to je teda rychlost, přijde mi to jako včera,když jsem ho sledoval v soubojích A divize.

http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... eamID=4047
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

pupajdi13 wrote:Tak bývalý tým " Vlalex " už stihl propadnout až na dno do H divize :shock: - to je teda rychlost, přijde mi to jako včera,když jsem ho sledoval v soubojích A divize.

http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... eamID=4047
Kdoví, jestli si je nováček vědom, jakou má jeho tým historii
Andrew - Sokol Čejč
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

Sokol Cejc wrote: Kdoví, jestli si je nováček vědom, jakou má jeho tým historii
přesně tohle jsem k tomu příspěvku chtěl ještě dopsat :wink:

ovšem česká vlajka s jazykem espaňa a bez zaměstnanců nic dobrého nevěští
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

Zajímavé složení realizačního týmu mého příštího soupeře v SP CUPu. :mrgreen:

http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... p?tid=5610
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: zajimavosti

Post by Sokol Cejc »

kopeckar wrote:Zajímavé složení realizačního týmu mého příštího soupeře v SP CUPu. :mrgreen:

http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... p?tid=5610
Trošku schíza :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

Nevím jak vám, ale moje prodeje i nákupy jsou pořád nahlášeny od někoho jako podvody. :lol: Někdo se asi nudí nebo nevím. 8)
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

zajdaz wrote:Nevím jak vám, ale moje prodeje i nákupy jsou pořád nahlášeny od někoho jako podvody. :lol: Někdo se asi nudí nebo nevím. 8)
nebo máš nějakého věrného fanouška
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

Já asi tuším, že to dělá jeden polák. Potřeboval jsem koupit jednoho hráče na přímý přestup ale nemohl jsem nakupovat, protože jsem měl plný tým. Na TL byl v tu chvíli mimo jiné i SW, za kterýho nabízel 1000 €. Tak jsem mu napsal, že když nabídne 100k, potvrdím mu hned přestup (ještě nešlo nastavit přestupovou částku přímého přestupu). Na to se mi vysmál, že kdybych napsal 1000 €, tak by to bral. Takže jsem se nasral, hodil jsem inzerát sem na fórum, a hned jak to šlo jsem dal 100k na přímý přestup. Druhý den ho někdo koupil za 100k a on zřejmě ponížen se mi mstí. Ale nevím, může to být kdokoliv. Až na jednoho hráče, kterého kupoval tým jen se skautem (sám jsem ho i pro jistotu nahlásil), jsou přestupy v pořádku.
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: zajimavosti

Post by 5zizou5 »

včera večer mi přisly dvě pozvánky na přátelský zápas od pro mě neznámých manažerů, nějak jsem je neřešil, protože jedna byla na příští neděli a nevim, jestli tu neděli nezablokuju úplně a další byla až za 10 dní (úterý)...
Takže jsem ty pozvánky vůbec neřešil a smazal s tím, že uvidím dýl, jestli pozvání příjmu nebo ne. A dneska kouknu do pošty - přišla mi zpráva od někoho, koho neznám, ale po přečtení zprávy jsem zkouknul, že je to jeden z těch, co mi poslal pozvánku na přátelák včera (tu na úterý za 10 dní). Následně jsem zkouknul i to, že mi přijal jednu z mých vypsaných pozvánek na poolu :)

Ale docela vyčůránek, nemyslíte? :lol:
(zpravy jsou serazeny, prvni prijata, pak moje odpoved a pak jeho reakce)
Image
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: zajimavosti

Post by pupajdi13 »

tak tvuj soupeř je tohoto data narození : Datum narození 31 - 12 - 1900 to se pak nemužeš divit, že děda je vzteklej , já bych byl taky ve 109 letech :mrgreen:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: zajimavosti

Post by 5zizou5 »

pupajdi13 wrote:tak tvuj soupeř je tohoto data narození : Datum narození 31 - 12 - 1900 to se pak nemužeš divit, že děda je vzteklej , já bych byl taky ve 109 letech :mrgreen:
njn, kua..., urcite ted pripsal do zaveti, at nikdo neprijima moje pozvanky na poolu :mrgreen:
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by kopeckar »

5zizou5 wrote:
pupajdi13 wrote:tak tvuj soupeř je tohoto data narození : Datum narození 31 - 12 - 1900 to se pak nemužeš divit, že děda je vzteklej , já bych byl taky ve 109 letech :mrgreen:
njn, kua..., urcite ted pripsal do zaveti, at nikdo neprijima moje pozvanky na poolu :mrgreen:
Děláš si prdel, ale ročník 1900 byl obvzláště silnej. Tady končí sranda. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
_vesly_
Assistant Coach
Posts: 24
Joined: Tue Dec 16, 2008 6:39 pm
Location: Chlumec u Ústí nad Labem
Contact:

Re: zajimavosti

Post by _vesly_ »

5zizou5 wrote:včera večer mi přisly dvě pozvánky na přátelský zápas od pro mě neznámých manažerů, nějak jsem je neřešil, protože jedna byla na příští neděli a nevim, jestli tu neděli nezablokuju úplně a další byla až za 10 dní (úterý)...
Takže jsem ty pozvánky vůbec neřešil a smazal s tím, že uvidím dýl, jestli pozvání příjmu nebo ne. A dneska kouknu do pošty - přišla mi zpráva od někoho, koho neznám, ale po přečtení zprávy jsem zkouknul, že je to jeden z těch, co mi poslal pozvánku na přátelák včera (tu na úterý za 10 dní). Následně jsem zkouknul i to, že mi přijal jednu z mých vypsaných pozvánek na poolu :)

Ale docela vyčůránek, nemyslíte? :lol:
(zpravy jsou serazeny, prvni prijata, pak moje odpoved a pak jeho reakce)
Image
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Píše mi to stejný... :-)) Dneska jsem snim propsal celej den snad... :-))
Tohle mi napsal:
Bezusch: neboj, dám kámošům echo, aby ti nic nebrali.
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

_vesly_ wrote:Píše mi to stejný... :-)) Dneska jsem snim propsal celej den snad... :-))
Tohle mi napsal:
Bezusch: neboj, dám kámošům echo, aby ti nic nebrali.
Kolik tak může mít těch kámošů? :lol: Fakt mě zničí, že mi on a jeho kamarádíčci (pokud nějaký má) nebudou brát pozvánky na přáteláky. :lol:
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: zajimavosti

Post by 5zizou5 »

Nešlo by mu dát aspoň týdenní ban za nadávání/urážení jinych manazeru? Protoze mi ted zacal nadavat do debilu, resp. na to co jsem tu kopiroval jsem mu poslal radku vysmatych smajliku:D:D:D:D:D (je teda pravda, ze dosti delsi radku smajliku, ale proste musel jsem se mu vysmat:D)

na to reagoval, ze to D se ke mne hodi, ze D jako Debil, kdyz jsem mu pak odpovedel, ze ta jeho slovni zasoba neni moc nachlubeni, tak at radsi ty nadavky uz nepise...
Tak v jeho reakci zase zminoval, ze me "otituloval" debilem, protoze si to zaslouzim svym pristupem a zakoncil to: "na rozdíl od tebe hraju košer a nehamtám jen na svým písečku."
ale jak vidim, tak nehamta jen u me :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

edit: Tak jsem ho schvalne zkusil nahlasit, ikdyz je jasny, ze za jednoho debila mu ban nehrozi. Ale jestli nadaval skoro kazdymu, komu prijal pozvanku z poolu...
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”