Divize A

Moderator: Czech Moderators

JuliusCaesar
Coach
Posts: 45
Joined: Mon Oct 30, 2006 10:19 am
Location: Brno/Piestany

Re: Divize A

Post by JuliusCaesar »

Mne prvy tyzden priniesol viacmenej ocakavany vysledok 10 bodov. Remizoval som v pondelok u bizonov, nejaka sanca na vyhru bola vdaka prisnejsiemu rozhodcovi, ale nakoniec vykon o 3 body lepsi na vitazstvo nestacil.
Michal Kejchal
Team Board Member
Posts: 497
Joined: Mon Oct 30, 2006 9:15 am

Re: Divize A

Post by Michal Kejchal »

Tak první týden nám přinesl vcelku hubené 4 body. Letos bude boj o záchranu zřejmě mimořádně dramatický. Rozdíl mezi A a B divizí se ukazuje být nejen v hráčské kvalitě, ale hlavně v kvalitě koučování.
Venkovní zápasy proti Oslíčkům a Bunicii jsme vypustili, což se ukázalo být dobrým řešením, protože proti výkonům 152 a 150 bychom při nižší týmové náladě mohli uhrát remízu jen s notnou dávkou štěstí.
Jediným světlým momentem tak zůstalo úterní domácí vítězství proti Chmelu. Naopak dnes jsme získali pouze bod proti FCB Mikef, který patří mezi ty žhavější adepty sestupu. FCB udělal pro úspěch maximum možného podpisem hráčů počínaje a součtem agresivity 179 konče... no a protože nekoupil žádnou ČK, bylo dělení bodů nevyhnutelné. Každopádně jsme si zaznamenali do kalendáře datum 11. prosince a v tento den uděláme pro vítězství téměř vše :-)
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Divize A

Post by mouven »

Rumunska mise do puntiku splnena:-D A 9 bodu je paradni vysledek, ktery navic znamena 3 misto v tabulce..coz je po prvnim tydnu pecka:-) Hned si musim udelat screen:-)
oslicek wrote: no, oslíček bude při pátcích hodně snadné sousto :-(. jinak se asi jen potvrzuje, že budeš hlavní kandidát na druhé místo.

teď sem chtěl 4-7 bodů a mám sedm, takže potud spokojenost, ale nebýt randomu, mohlo být více. příští týden se na mě los vyřádil, takže cílem je aspoň bod a tři budou velkým úspěchem - uvažuju o tom, že bych asi podruhé v historii venkovní zápasy pustil a soustředil se na ty domácí, abych tam urval nějaké body, protože letos to s tou záchranou bude nahnuté až do posledních kol.
Nee vsechno spatne.. Proc ja musim hrat pristi patek u Oslicka??? Neee hraj furt na plno:-)
FK Bolka FOREVER
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

Tak druhý ligový týden vyhlašuju jako "morálkový TS" :mrgreen: - to co jsem předvedl o víkendu,bude mít neblahé následky .

Bizone TM
FC Widlaks
FCB Mikef
PC Bonner

Maximalně v posledním zápase doma s PaTTrickem , by jsme se mohli pokusit začít hrát, do té doby to bude pro soupeře procházka růžovým sadem :lol:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
MikeF
Team Manager
Posts: 107
Joined: Sat Jul 12, 2008 7:33 am
Location: Ostrava

Re: Divize A

Post by MikeF »

S bodem na půdě FC Strakapůd jsme opravdu nepočítali, zvláště po dvou pondělních obchodech. Z toho důvodu jsme vypustili domácí zápas s Widláky se kterými by remíza přišla jen s vydatnou pomocí randomu a vše jsme směřovali k pátečnímu duelu. Důkladná příprava na zápas se nakonec vyplatila a remíza je povzbuzením do dalších kol. Strakapůdy 11.12.2009 rádi na našem stadiónku přivítáme a svou kůži rozhodně nedáme zadarmo. :D
Michal Kejchal wrote:Tak první týden nám přinesl vcelku hubené 4 body. Letos bude boj o záchranu zřejmě mimořádně dramatický. Rozdíl mezi A a B divizí se ukazuje být nejen v hráčské kvalitě, ale hlavně v kvalitě koučování.
Venkovní zápasy proti Oslíčkům a Bunicii jsme vypustili, což se ukázalo být dobrým řešením, protože proti výkonům 152 a 150 bychom při nižší týmové náladě mohli uhrát remízu jen s notnou dávkou štěstí.
Jediným světlým momentem tak zůstalo úterní domácí vítězství proti Chmelu. Naopak dnes jsme získali pouze bod proti FCB Mikef, který patří mezi ty žhavější adepty sestupu. FCB udělal pro úspěch maximum možného podpisem hráčů počínaje a součtem agresivity 179 konče... no a protože nekoupil žádnou ČK, bylo dělení bodů nevyhnutelné. Každopádně jsme si zaznamenali do kalendáře datum 11. prosince a v tento den uděláme pro vítězství téměř vše :-)
Gratulace míří k Mouvenovi, který pokračuje ve spanilé jízdě z minulé sezóny a v Áčku se pohybuje jako ryba ve vodě. Jen tak dále. GL :mrgreen:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

tak na tabulku je prima pohled .... jen Widlaci a U utd nám to kazí.. škoda že Strakapoudík taky nemá CZ vlajku a že já nejsem výše :)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Divize A

Post by pupajdi13 »

PaTTTTrick wrote:tak na tabulku je prima pohled .... jen Widlaci a U utd nám to kazí.. škoda že Strakapoudík taky nemá CZ vlajku a že já nejsem výše :)
nevím,co se ti líbí na mém 14 místě :lol:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Michal Kejchal
Team Board Member
Posts: 497
Joined: Mon Oct 30, 2006 9:15 am

Re: Divize A

Post by Michal Kejchal »

pupajdi13 wrote:
PaTTTTrick wrote:tak na tabulku je prima pohled .... jen Widlaci a U utd nám to kazí.. škoda že Strakapoudík taky nemá CZ vlajku a že já nejsem výše :)
nevím,co se ti líbí na mém 14 místě :lol:
No, už takhle je to ČR versus zbytek světa. Budte rádi, že je tam aspon nějaký asijský tým. :wink:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Divize A

Post by PaTTTTrick »

PaTTTTrick wrote:tak na tabulku je prima pohled .... jen Widlaci a U utd nám to kazí.. škoda že Strakapoudík taky nemá CZ vlajku a že já nejsem výše :)
no hurá, po 4 výhrách v řadě jsem se probojoval ze 14.tého na 4.místo :D ... krom prvního místa a dvou posledních to bude letos asi hodně vyrovnané, zvlášt když několik týmů vypouští venkovní zápasy :-)

Dneska se Bizoni pěkně připravili na Blšany, před zápasem propustili trenéra a zvítězili 5:4....pěkný zápas..... u měi při dvou redkách výhra nad Strakapoudem.. trochu při mě stálo štěstí a hlavně jeho nízká agrese 8)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Tak i 2.týden byl u mě celkem povedený a znamenal další přísun 10 bodů. Pokud by se to opakovalo i příští týden, určitě bych nezlobil :D
Hned v pondělí mě však čeká přetěžký souboj u Julia, ale snad se mi podaří od něj si něco odvézt (a tím nemyslím kupu gólů :) ).

Jinak po čtvrtině soutěže jsou všechny vlaječky nad čárou ponoru, až tedy na pana pupajdiho, ale o něj strach nemám, poněvadž rudá mašina se teprve rozjíždí :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

tak sem převelice spokojený - povedlo se získat šest bodů, namísto očekávaných 1-3 bodů, byť na to padla výměna trenéra:-(. příští týden je cílem získat opět šest bodů z domácích zápasů neboť z venku vysoce pravděpodobně nic nepřivezu.

jinak resi se drží čela jako klíště a je už teď jasné, že se hraje pouze o 3. - 14. místo.
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

PaTTTTrick wrote:
Dneska se Bizoni pěkně připravili na Blšany, před zápasem propustili trenéra a zvítězili 5:4....pěkný zápas..... u měi při dvou redkách výhra nad Strakapoudem.. trochu při mě stálo štěstí a hlavně jeho nízká agrese 8)
Tak prohru u Bizonů jsem včera bohužel očekával, stejně jako tu pondělní na Slovensku...Bizoni jako kdyby tušili,že já nemůžu vyměnit trenéra kvůli mínusovému zůstatku na účtě a tím předem rozhodli o své výhře - moji svěřenci byli na ručník za stavu 5:0, ale pak závěrečný tlak přece jen přinesl aspoň lichotivou prohru...
Dneska povinná výhra a jsem 3. - což podle aktuálního kádru widláka a resiho je nejvyšší možné umístění všech nás ostatních :lol:
takže klidně můžeme po dnešku uzavřít tabulku

Mimochodem, když už jsem u toho mínusu - nevíte jak dlouho můžu být v mínusu, případně kde je hranice na zablokování týmu? ;)
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Divize A

Post by kopeckar »

bono25 wrote:Mimochodem, když už jsem u toho mínusu - nevíte jak dlouho můžu být v mínusu, případně kde je hranice na zablokování týmu? ;)
Dokud nejsi mínus 2M, tak jak dlouho chceš, ale nemůžaš prodlužovat smlouvy. Jak jsi 2M, tak máš mám pocit týen na srovnání dluhu, jinak končíš.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

kopeckar wrote:
bono25 wrote:Mimochodem, když už jsem u toho mínusu - nevíte jak dlouho můžu být v mínusu, případně kde je hranice na zablokování týmu? ;)
Dokud nejsi mínus 2M, tak jak dlouho chceš, ale nemůžaš prodlužovat smlouvy. Jak jsi 2M, tak máš mám pocit týen na srovnání dluhu, jinak končíš.
potvrzuji :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by bono25 »

kopeckar wrote: Dokud nejsi mínus 2M, tak jak dlouho chceš, ale nemůžaš prodlužovat smlouvy. Jak jsi 2M, tak máš mám pocit týen na srovnání dluhu, jinak končíš.
Díky, takhle hluboko snad neklesnu..ale je fakt,že od půlky minulé sezony balancuju na hranici 0 až -1.000.000 :lol:
jiný by rozprodal hráče,ale při mém složení kádru bych byl rád,kdybych se přehoupl do plusu 8)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”