Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by PaToM »

puzzle wrote:No a já bych ho nechtěl ani zadarmo :mrgreen: :mrgreen:
Moja reč :mrgreen:. A najmä teraz, keď omladzujem káder, by to nebolo veľmi prospešné. :lol:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Sokol Cejc »

léblík wrote:
mouven wrote:Noo tak diky vsem za odpoved:-) Asi tomu fakt nerozumim, ale ja bych vic nez tech 200K nedal:-D
Ale je pravda, ze v nouzi clovek prihodi..
Neboj jsme dva co tomu nerozumí :mrgreen: Já bych dal max 500K víc ani o píd víc :mrgreen:
Klid hoši, jsme v tom spolu :-)
Andrew - Sokol Čejč
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by léblík »

Sokol Cejc wrote:
léblík wrote:
mouven wrote:Noo tak diky vsem za odpoved:-) Asi tomu fakt nerozumim, ale ja bych vic nez tech 200K nedal:-D
Ale je pravda, ze v nouzi clovek prihodi..
Neboj jsme dva co tomu nerozumí :mrgreen: Já bych dal max 500K víc ani o píd víc :mrgreen:
Klid hoši, jsme v tom spolu :-)
Hrozný,že tomu vůbec nerozumíme :mrgreen: :lol:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Sokol Cejc »

Andrew - Sokol Čejč
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by bono25 »

Tak tvůj je o měsíc mladší, jinak tak plus mínus podobnej :D u tebe je ta cena na průměru
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by puzzle »

Taky budu jednoho na konci sezony prodávat akorád je to agresivní prase.. :evil:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

Když jsem kamošovi hlídal tým, tak s ním nemůžu udělat ani jeden obchůdek že?????
Ten magor ať mu pohlídám tým......tak že jo......a pak začal rozprodávat....teď se chystá prodat svoje perly a já nemůžu nic :cry: :cry: :cry: :cry:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by bono25 »

ps2512 wrote:Když jsem kamošovi hlídal tým, tak s ním nemůžu udělat ani jeden obchůdek že?????
Ten magor ať mu pohlídám tým......tak že jo......a pak začal rozprodávat....teď se chystá prodat svoje perly a já nemůžu nic :cry: :cry: :cry: :cry:
nemusí to tak být vždy, záleží kdy a jak dlouho jsi mu to hlídal :D napiš mi PM a já mrknu
promoe
Assistant Manager
Posts: 85
Joined: Sat Feb 27, 2010 2:25 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by promoe »

Zdravíčko pánové. Koukal jsme na tým, s kterým se mám utkat v poháru... u týmu je krátce (asi jako já u svého), tak jsem koukal na jeho pár zápasů co ještě stihl odehrát v právě zkončené sezoně.... nakoukl jsem do přátelských a co nevidím! Za 6 dní odehrál s JEDNÍM TÝMEM celkem 19 zápasů!! Navíc oba týmy založeny v jeden den (27.února) a rovnou ten den spolu pár zápasů sehráli....Momenálně nejsem doma a jsem pouze na ntb s pomalým internetem...tudíž sem nemůžu hodit obrázek. Tak aspoň odkaz :arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... =33&type=3 Ale chci se zeptat, kde to mám případně hlásit? :D :lol: ....
FC Pinguini
Sezona 34 - H1137 - 1.
Sezona 35 - G379 - ?
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by PaTTTTrick »

promoe wrote:Zdravíčko pánové. Koukal jsme na tým, s kterým se mám utkat v poháru... u týmu je krátce (asi jako já u svého), tak jsem koukal na jeho pár zápasů co ještě stihl odehrát v právě zkončené sezoně.... nakoukl jsem do přátelských a co nevidím! Za 6 dní odehrál s JEDNÍM TÝMEM celkem 19 zápasů!! Navíc oba týmy založeny v jeden den (27.února) a rovnou ten den spolu pár zápasů sehráli....Momenálně nejsem doma a jsem pouze na ntb s pomalým internetem...tudíž sem nemůžu hodit obrázek. Tak aspoň odkaz :arrow: http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... =33&type=3 Ale chci se zeptat, kde to mám případně hlásit? :D :lol: ....
Manažer - Ostatní manažeři - podvodníci....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
promoe
Assistant Manager
Posts: 85
Joined: Sat Feb 27, 2010 2:25 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by promoe »

PaTTTTrick wrote:
Manažer - Ostatní manažeři - podvodníci....
Ok ok... a když s ním mám hrát první kolo poháru..a oni ho zabanují ještě před tím utkáním.. Tak budu hrát jak? Postoupím bez zápasu, nebo případně SP tým??
FC Pinguini
Sezona 34 - H1137 - 1.
Sezona 35 - G379 - ?
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by PaTTTTrick »

promoe wrote:
PaTTTTrick wrote:
Manažer - Ostatní manažeři - podvodníci....
Ok ok... a když s ním mám hrát první kolo poháru..a oni ho zabanují ještě před tím utkáním.. Tak budu hrát jak? Postoupím bez zápasu, nebo případně SP tým??
budeš s ním hrát každopádně... pokud ho zabanují, tak nebude mít přístup k týmu a nemůže si nastavit sestavu, případně upravit pokud už ji měl nastavenou, měnit trénink atd... mazání týmů (převod na SP-tým) probíhá jen uprostřed a na konci sezony....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
ninakmis
Team Manager
Posts: 165
Joined: Sun Jan 20, 2008 11:45 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ninakmis »

Zdravím,
rád by som vás kolegovia upozornil na manažéra "Dutza2010".. Po dohode prestupu hráča a mojom prihodení ceny (jasne, po dvoch rokoch hrania taká blbosť.. :D) hráč u mňa stále nie je. Každopádne nejde o podvod, ten hráč tú hodnotu (aj po navýšení má), ale tým, že budete pri jednaní s týmto kreténom opatrní, možte si eventuálne ušetriť pár nadávok. :roll:
ninakmis: C 4
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jeremy74 »

ninakmis wrote:Zdravím,
rád by som vás kolegovia upozornil na manažéra "Dutza2010".. Po dohode prestupu hráča a mojom prihodení ceny (jasne, po dvoch rokoch hrania taká blbosť.. :D) hráč u mňa stále nie je. Každopádne nejde o podvod, ten hráč tú hodnotu (aj po navýšení má), ale tým, že budete pri jednaní s týmto kreténom opatrní, možte si eventuálne ušetriť pár nadávok. :roll:
Jestli myslíš to SW, tak bude k dispozici až zítra - tak možná proto...
FC JEREMY
ninakmis
Team Manager
Posts: 165
Joined: Sun Jan 20, 2008 11:45 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ninakmis »

Jeremy74 wrote:
ninakmis wrote:Zdravím,
rád by som vás kolegovia upozornil na manažéra "Dutza2010".. Po dohode prestupu hráča a mojom prihodení ceny (jasne, po dvoch rokoch hrania taká blbosť.. :D) hráč u mňa stále nie je. Každopádne nejde o podvod, ten hráč tú hodnotu (aj po navýšení má), ale tým, že budete pri jednaní s týmto kreténom opatrní, možte si eventuálne ušetriť pár nadávok. :roll:
Jestli myslíš to SW, tak bude k dispozici až zítra - tak možná proto...
:oops: takže radšej nerobte kšefty so mnou... Dutza už obdržal moje ospravedlnenie a znovu som mu prihodil. Dúfam, že mmi to nebude mať za zlé.. Uznávam chybu, bola to moja blbosť.
ninakmis: C 4
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”