Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

2.3.2010 jsem prodal svoje mlade CM Tom Mellemans agr.13 vykon 66,nutno rict ze horko tezko za 3.8M ,hraji tuto hru pomerne dlouho(zatim bez velkych chyb) a myslim ze to CM ma cenu mezi 3M-4M mozna i 4.5M,co mne zarazilo,ze manazer Pavel Bohemians Jenikov ho obratem prodal za 5.8M,je to zkuseny manazer z B divize mozna i vas kamarad tady na forum,v zadnem pripade si nedovoluji ho nazvat podvodnikem,zajimal by mne ciste nezavisly!!! pohled na cenu toho CM
dekuji
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

roofer wrote:2.3.2010 jsem prodal svoje mlade CM Tom Mellemans agr.13 vykon 66,nutno rict ze horko tezko za 3.8M ,hraji tuto hru pomerne dlouho(zatim bez velkych chyb) a myslim ze to CM ma cenu mezi 3M-4M mozna i 4.5M,co mne zarazilo,ze manazer Pavel Bohemians Jenikov ho obratem prodal za 5.8M,je to zkuseny manazer z B divize mozna i vas kamarad tady na forum,v zadnem pripade si nedovoluji ho nazvat podvodnikem,zajimal by mne ciste nezavisly!!! pohled na cenu toho CM
dekuji
Ono je to trošku relativní říci cenu hráče.
Já např. koupil CM 29 let (narozeniny začátek května) 19% agr. výkon 71 za 1M...když bylo na trhu dost podobných i lepších CM
vyčkal jsem a pak prodal svoje CM 29 let (narozeniny začátek dubna) 56% agr. výkon 70 za 1,15M a to z důvodu, že na TL nebylo v tu chvíli žádné stejné nebo lepší CM pod 2M.
Takže ono to není jen o tom, jaký je to hráč, ale než hráče dáš na TL, podívat se, jaká je tam momentálně konkurence.
Na toto doplatil třeba Tomky, Mouven, NBG.....výprodej ve stejnou dobu. Kdyby se domluvili a dělali výprodeje postupně, dostali by PODLE MĚ daleko více peněz za hráče :wink:

EDIT: i když to není podstatné, ale většina se podle toho řídí. Cena podle BS 6,37M :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

TL sleduji,hraji SP over 3 roky,takze az takovy rookie nejsem,point je v tom,ze prodat hrace obratem ruky o 2M draze mi prijde ,kdyz to neprezenu,tak minimalne divny :shock:
Image
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by léblík »

Osobně si myslim ,že ty si ho prodal pod cenou a Pavel lehce nad,ale nic divného u centrálů nikdy nevíš,nemyslim si,že yb to bylo nějak přestřelené teda :wink:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

léblík wrote:Osobně si myslim ,že ty si ho prodal pod cenou a Pavel lehce nad,ale nic divného u centrálů nikdy nevíš,nemyslim si,že yb to bylo nějak přestřelené teda :wink:
Vidím to úplně stejně :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by léblík »

tom17 wrote:
léblík wrote:Osobně si myslim ,že ty si ho prodal pod cenou a Pavel lehce nad,ale nic divného u centrálů nikdy nevíš,nemyslim si,že yb to bylo nějak přestřelené teda :wink:
Vidím to úplně stejně :)
No vidíš :lol:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Big El »

Mladé, neagresivní CM? Myslím, že několik sezón zpět bych za něj těch 5,8 možná dal. Teď už je pro mě s výkonem příliš nízko a v zásadě souhlasím s tím, co zde padlo. Otázka taky je, jak kdo pracuje s částkou za přímý přestup. To je podle mě taky celkem alchymie.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by roofer »

dekuji za nazory,asi po tech letech hrani mam ceny zkreslene lol,6M za hrace s vykonem 66 mi proste prislo dost njn
good luck
Image
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

roofer wrote:dekuji za nazory,asi po tech letech hrani mam ceny zkreslene lol,6M za hrace s vykonem 66 mi proste prislo dost njn
good luck
tak základ je v tom, že Pavlík je čestnej chlap, já bych za něj dal ruku (muj tým) do ohně ... tudíž v tom nic nekaleho nebylo a s cenou bych se já osobně přikláněl k Tobě,ale u CM-ka je ta výhoda,že to je prostě top post a holt mu klapl prodej ..asi...u RBčka by tohle navýšení asi nepředvedl :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
beda sekacka
Coach
Posts: 49
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:04 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by beda sekacka »

roofer wrote:2.3.2010 jsem prodal svoje mlade CM Tom Mellemans agr.13 vykon 66,nutno rict ze horko tezko za 3.8M ,hraji tuto hru pomerne dlouho(zatim bez velkych chyb) a myslim ze to CM ma cenu mezi 3M-4M mozna i 4.5M,co mne zarazilo,ze manazer Pavel Bohemians Jenikov ho obratem prodal za 5.8M,je to zkuseny manazer z B divize mozna i vas kamarad tady na forum,v zadnem pripade si nedovoluji ho nazvat podvodnikem,zajimal by mne ciste nezavisly!!! pohled na cenu toho CM
dekuji
Pokud by toho průměrného hráče koupil nějakej splašenej Fkař, tak dejme tomu. Kupovat ho, ale do B ligy a obratem prodávat je dost zvláštní. Osobně bych ho nekoupil a pokud přeci jen ano, tak víc než 2M bych za něj nedal.
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Sokol Cejc »

beda sekacka wrote:Pokud by toho průměrného hráče koupil nějakej splašenej Fkař, tak dejme tomu. Kupovat ho, ale do B ligy a obratem prodávat je dost zvláštní. Osobně bych ho nekoupil a pokud přeci jen ano, tak víc než 2M bych za něj nedal.
3 x blbost :mrgreen:

1) Splašený Efkař na takového hráče nikdy mít nebude
2) Není na tom vůbec nic zvláštního, praktikuje to tak spousta manažerů, podívej se např. na moji historii a kromě minulé sezony vždy najdeš 2 - 3 hráče "na kšeft". Béčko už je finančně poměrně drahá sranda a nikdo nemá tiskárnu na peníze :mrgreen:
3) Ať tak či tak, ten hráč má výrazně vyšší cenu než 2M, to jsi úplně mimo :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by mrakoplas44 »

Ahoj šerife Bono25.

Dovoluji si zde na tomto fóru vložit můj příspěvek (zprostředkovaně přes mého bratra Mrakoplaše) týkající se uděleného BANU od šerifa Razvanici, který mi napsal toto:

First of all please write to me in English as manager etwas is no longer a sheriff and I don't speak Czech.
Second of all, about your ban. Your account was blocked for abusive game behavior. You played more than 70 games in the last season against team FC Sokol Žďárky, all of them on your home field. This brought you a lot of unfair advantages and this is forbidden by the game rules.
I hope you will see this as an opportunity to start the game with a new team, where you will be able to use all the experience you gained in the last seasons but without forgetting about the spirit of fair-play which governs SP.

Znamená to tedy, že nad 70 zápasů sehraných doma se stejným soupeřem je porušení pravidel ? Tak to jsem teda v takovém případě dojel, protože tyto zápasy jsem skutečně s týmem FC Sokol Žďárky odehrál.

Můžu tě prosím požádat, zda-li by mi ze své pozice šerifa pomohl s písemnou audiencí u tvého kolegy šerifa Razvanici ? (Tento postup mi doporučuje i manažer Xixor z divize A, navíc neovládám angličtinu v požadované kvalitě). Moje vyjádření: Skutečně jsem zmiňované zápasy s uvedeným soupeřem odehrál a to na výzvu manažera tohoto týmu na diskusním fóru, kde žádal o posílání pozvánek, neboť doma nemá takový zisk, jako když hraje venku ve vyšších divizích. A tak se stalo. Neviděl jsem na tom nic divného. Krom toho jsem i nějaké další přáteláky, turnaje a Českou 4.A ligu. V pravidlech není nikde uvedeno, kolik přátelských zápasů bych směl odehrát se stejným soupeřem pouze na domácím hřišti, proto jsem na počet takto odehraných zápasů nehleděl. O mých čistých úmyslech a bezelstné prostotě svědčí snad i to, že jsem v tomto jednání pokračoval v současné sezóně. Pokud by mi bylo známo, že počet takto odehraných zápasů je limitován, nečinil bych tak, protože riskovat dostat BAN v divizi D mi přijde holý nerozum a také i ostuda.
Dále poukazuji na to, že Sokol Žďárky není žádný začátečník, takže jeho tým nevznikl jen proto, aby mi toto umožnil. Jak jsem uvedl, pozvánky jsem posílal z jeho iniciativy. Z uvedených důvodů si dovoluji žádat o odblokování mého týmu, protože jsem se proti pravidlům neprovinil, neboť nikde v pravidlech není stanoveno, kolik přátelských zápasů mohu odehrát s jedním týmem na domácím hřišti během jedné sezony. Ano, díky této nemilé situaci jsem o tomto již obeznámen, ale obdobná situace je už řešena níže. Ale sezona trvá 60 dní a za tuto dobu se dá sehrát cca 240 přátelských zápasů. Já jsem z tohoto penza odehrál 70 s jedním týmem a to pouze na domácím hřišti (důvody uvedeny výše), což je k mému podivu v rozporu s pravidly.

Proto se Vy, ostatní, vyvarujte podobné chyby. Jednal-li jsem skutečně tak, že jsem hrubým způsobem porušil pravidla, jsem připraven za to nést následky v plném rozsahu. Proto bych chtěl popřát mnoho sportovních úspěchů Šutrtýmu, se kterým jsme si pěkně poklábosili na 4.A lize, Xixorovi, Joseyovi, Aznohovi, Romanovi44 z Mrakoplaše a všem nadšencům. Doufám ale, že také bude přihlédnuto k mým pohnutkám. Pokud by mi někdo byl ochoten pomoci s překladem do angličtiny mého odvolání pro Razvanicu (pokud šerif Bono25 nebude moci), budu přešťastný.

http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... &start=195

Dále bych si touto cestou dovolil oslovit manažera týmu Sokol Žďárky, zda-li by byl ochoten se k celé situaci vyjádřit.

Classic, Nescafe D 18 nescafeclassic@email.cz
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
jonY.h
Team President
Posts: 632
Joined: Mon Oct 06, 2008 4:30 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by jonY.h »

Tak nato ti řeknu jen hooodně štěstí! Snad jen, pokud by manažer toho týmu sám "přiznal" že chtěl aby si ty hrál doma, ale nevím, jestli i to málo ti k něčemu bude. Jen nevím, kde ten manažer přišel nato že hrát venku se mu vyplatí víc než doma :shock: a počet zápasů opravdu neni dán, ale kdokoliv kdo se nato mrkne a uvidí 70zápasů u tebe a 0 u něho, tak by to určitě přišlo přinejmenším zvláštní! přesto, pokud jsi "čistý" → hodně štěstí s obhajobou!!!
Brujeria - jonY.hBruj3ria - jonY.h
... 77/G.289 - 78/F.97
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

mrakoplas44 wrote:Ahoj šerife Bono25.
(...)
Classic, Nescafe D 18 nescafeclassic@email.cz
Co jsem se díval do Tvé historii, tak si myslím, že jsi bez šance.

Tuto sezónu jsi sehrál 23 přáteláků, z toho 20 doma s FC Sokol Žďárky.
Minulou sezónu jsi sehrál celkem 133 přáteláků, z toho doma 115 s FC Sokol Žďárky.
Sezónu před tím 151 přáteláků, z toho doma 114 s FC Sokol Žďárky.
Z těch zápasů jsi měl profit jedině Ty (jak finanční, tak sportovní), ne soupeř.

S argumentem, že Tě o posílání pozvánek žádal soupeř, neboť doma nemá takový zisk, jako když hraje venku ve vyšších divizích, taky asi neuspěješ, poněvadž se mu nedá objektivně věřit. Ty máš přes 27.000 fanoušků, Žďárky přes 25.000 fanoušků. Domácí tým přitom získá 95% příjmů ze vstupného.

Píšeš, že jsi v D divizi, předpokládám, že Tě už za tu dobu napadlo někdy nahlédnout do pravidel: Přátelák: Může pozvat jakýkoli tým k sehrání přátelského utkání. Tato utkání mají menší návštěvnost, ale jsou dobrou příležitostí pro Vaše hráče z lavičky, jak získat zápasové zkušenosti. Mějte prosím na paměti, že zneužívání této volby, například využíváním či obtěžováním jiného týmu, bude považováno za podvod.

Uvidíme, co Ti k tomu poví Bono...
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by bono25 »

Souhlasím s tebou Tome. Jasný a výstižný ban. Bohužel už to tu bylo zmíněno a bylo na to mnou někde zkraje upozorněno.
Přesto je zcela jasné porušení pravidel, pokud takto kdokoliv získá neoprávněnou výhodu (zejména ziskem zkušeností pro hráče a to nemluvím o bonusu ze vstupného).

Každopádně pokud budeš chtít, hoď mi sem mail a já ti přeložim tu zprávu.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”