Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Big El »

Ahoj bono, měl bych dotaz, i když odpověď už tuším. Přišel mi dotaz od jednoho manažera, zda by si ode mě mohl na jeden zápas "vypůjčit" dva hráče a vzápětí mi je prodat zpět se ziskem (tedy se ziskem pro mě...) Chci se zeptat: Co na to pravidla? Díky.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by mrakoplas44 »

Přátelé, jen bych si dovolil k mému prohřešku vložit nekrolog. O mých pohnutkách jsem zde již psal, ale Sokol Žďárky byl jak vidno také zabanován, takže ani on se už nemůže k věci vyjadřovat. Budiž. Pokud jsem se provinil, tak budu vyloučen. Nikdy jsem si nemyslel, se se uchýlím k níže uvedenému textu. Nu což aspoň si ulevím. Co mě přivádí do varu je ta skutečnost, že jsou zde v mém případě používána slova jako "jasné porušení pravidel". Mé jednání bylo shledáno jako zcela jasné porušení pravidel, protože jsem získal neoprávněnou výhodu (zejména ziskem zkušeností pro hráče a to nemluvím o bonusu ze vstupného) dle Bona25. Pravidla hovoří takto: Na přátelák může pozvat jakýkoli tým k sehrání přátelského utkání. Tato utkání mají menší návštěvnost, ale jsou dobrou příležitostí pro Vaše hráče z lavičky, jak získat zápasové zkušenosti. Mějte prosím na paměti, že zneužívání této volby, například využíváním či obtěžováním jiného týmu, bude považováno za podvod.
Takže tu hovoříme o "neoprávněné výhodě" a o "obtěžování". TOTO je citace pravidel a jinak pravidla nehovoří. Pokud se týká neoprávněné výhody, tak na úkor koho ? Na úkor Sokola Žďárek? To snad ne ?? Přece kdybych poškozoval tento tým, tak snad nebude zabanován. Nebo se pletu ? Takže asi na úkor někoho dalšího, ale koho? Možná na úkor všech. (Pozn.: Je to nesportovní chování a nebo závist ?) No a o obtěžování snad ani nemůže být řeč, když mi byl zmapován přesný výčet zápasů odehraných se Žďárkama. Podle mého obtěžovaný tým se nechová tak, že pozvánky přijímá. Možná by do budoucna nebylo od věci v tomto směru zcela jasně konkretizovat pravidla. Pak se již nemůže stát podobný případ, když vyzývaný hráč nebude opětovat pozvánky. Hodně štěstí všem.

Classic
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Sokol Cejc »

Big El wrote:Ahoj bono, měl bych dotaz, i když odpověď už tuším. Přišel mi dotaz od jednoho manažera, zda by si ode mě mohl na jeden zápas "vypůjčit" dva hráče a vzápětí mi je prodat zpět se ziskem (tedy se ziskem pro mě...) Chci se zeptat: Co na to pravidla? Díky.
Jste omezeni počtem přestupů mezi dvěma týmy :wink:
Andrew - Sokol Čejč
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Edit classic : jest pravdou , že pravidla jsou sepsána v tomto směru přinejmenším řeknu-li " nedbale " , nedovedu si představit, co by se dělo například v české lize , kdyby tímto zpusobem byla formulována pravidla hry .
je to nekonkretní a nikde zmínka o mnohonasobném pozívání jednoho týmu není ..... leč .... logika věci zase praví , že všeho moc škodí a tys tam toho odkopal opravdu mraky a pohled na ty zápasy pro neutrálního člověka probouzí přinejmenším otazník .... hloupostí o výdělku venku,že doma nevydělá bych se vubec neoháněl ,,tomu se každý vysměje, šerif tuplem......
pokud mužu vložit svou radu , tak oslov dotyčného šerifa s omluvou a návrhem,aby ti jako řešení dal pokutu ve výši násobku výdělku v těchto zápasech jejich počtem,,,,.tedy strh to co jsi tím získal.... to muže být podle mě jediný vstřícný krok z jeho strany....

pupajdí

ps : alespon díky mojí , Kofiho a Etwasově snaze je momentálně v tvém týmu klid a pokud ti ho vrátí,tak nezjistíš, že by ti utekli hráči beze smluv a podobně..

hodně štěstí
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
beda sekacka
Coach
Posts: 49
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:04 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by beda sekacka »

mrakoplas44 wrote:Přátelé, jen bych si dovolil k mému prohřešku vložit nekrolog. O mých pohnutkách jsem zde již psal, ale Sokol Žďárky byl jak vidno také zabanován, takže ani on se už nemůže k věci vyjadřovat. Budiž. Pokud jsem se provinil, tak budu vyloučen. Nikdy jsem si nemyslel, se se uchýlím k níže uvedenému textu. Nu což aspoň si ulevím. Co mě přivádí do varu je ta skutečnost, že jsou zde v mém případě používána slova jako "jasné porušení pravidel". Mé jednání bylo shledáno jako zcela jasné porušení pravidel, protože jsem získal neoprávněnou výhodu (zejména ziskem zkušeností pro hráče a to nemluvím o bonusu ze vstupného) dle Bona25. Pravidla hovoří takto: Na přátelák může pozvat jakýkoli tým k sehrání přátelského utkání. Tato utkání mají menší návštěvnost, ale jsou dobrou příležitostí pro Vaše hráče z lavičky, jak získat zápasové zkušenosti. Mějte prosím na paměti, že zneužívání této volby, například využíváním či obtěžováním jiného týmu, bude považováno za podvod.
Takže tu hovoříme o "neoprávněné výhodě" a o "obtěžování". TOTO je citace pravidel a jinak pravidla nehovoří. Pokud se týká neoprávněné výhody, tak na úkor koho ? Na úkor Sokola Žďárek? To snad ne ?? Přece kdybych poškozoval tento tým, tak snad nebude zabanován. Nebo se pletu ? Takže asi na úkor někoho dalšího, ale koho? Možná na úkor všech. (Pozn.: Je to nesportovní chování a nebo závist ?) No a o obtěžování snad ani nemůže být řeč, když mi byl zmapován přesný výčet zápasů odehraných se Žďárkama. Podle mého obtěžovaný tým se nechová tak, že pozvánky přijímá. Možná by do budoucna nebylo od věci v tomto směru zcela jasně konkretizovat pravidla. Pak se již nemůže stát podobný případ, když vyzývaný hráč nebude opětovat pozvánky. Hodně štěstí všem.

Classic
Okem bejvalého podvodníka tipuju, že Sokol Ždárky jsou dojná kráva pro A a B tým stejného manažera, ono i mrakoplas44 má s Ždárkama odehráno doma víc než dost přáteláků. Nejspíš všem týmů šéfuje stejný amatérský podvodníček.
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

beda sekacka wrote:

Okem bejvalého podvodníka tipuju, že Sokol Ždárky jsou dojná kráva pro A a B tým stejného manažera, ono i mrakoplas44 má s Ždárkama odehráno doma víc než dost přáteláků. Nejspíš všem týmů šéfuje stejný amatérský podvodníček.
to je poprvé,co ti musím dát za pravdu ... moje studie těchto tří týmu vyšla stejným výsledkem... je to až moc zvláštní.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by puzzle »

Mohl bych malou otázku Bono? Kolik max. můžu dostat za toho hráče přeci jenom už neni nejmladší, ale jeho hatrick v nejlepším střelci by mohl jeho cenu zvýšit nebo se pletu? http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hák »

puzzle wrote:Mohl bych malou otázku Bono? Kolik max. můžu dostat za toho hráče přeci jenom už neni nejmladší, ale jeho hatrick v nejlepším střelci by mohl jeho cenu zvýšit nebo se pletu? http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
Nechci Ti brát iluze, ale trojnásobná kopačka pro nejlepšího střelce nemá na cenu vůbec vliv :wink:
SK Kobeřice - E.36
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by mrakoplas44 »

beda sekacka wrote:
mrakoplas44 wrote:Přátelé, jen bych si dovolil k mému prohřešku vložit nekrolog. O mých pohnutkách jsem zde již psal, ale Sokol Žďárky byl jak vidno také zabanován, takže ani on se už nemůže k věci vyjadřovat. Budiž. Pokud jsem se provinil, tak budu vyloučen. Nikdy jsem si nemyslel, se se uchýlím k níže uvedenému textu. Nu což aspoň si ulevím. Co mě přivádí do varu je ta skutečnost, že jsou zde v mém případě používána slova jako "jasné porušení pravidel". Mé jednání bylo shledáno jako zcela jasné porušení pravidel, protože jsem získal neoprávněnou výhodu (zejména ziskem zkušeností pro hráče a to nemluvím o bonusu ze vstupného) dle Bona25. Pravidla hovoří takto: Na přátelák může pozvat jakýkoli tým k sehrání přátelského utkání. Tato utkání mají menší návštěvnost, ale jsou dobrou příležitostí pro Vaše hráče z lavičky, jak získat zápasové zkušenosti. Mějte prosím na paměti, že zneužívání této volby, například využíváním či obtěžováním jiného týmu, bude považováno za podvod.
Takže tu hovoříme o "neoprávněné výhodě" a o "obtěžování". TOTO je citace pravidel a jinak pravidla nehovoří. Pokud se týká neoprávněné výhody, tak na úkor koho ? Na úkor Sokola Žďárek? To snad ne ?? Přece kdybych poškozoval tento tým, tak snad nebude zabanován. Nebo se pletu ? Takže asi na úkor někoho dalšího, ale koho? Možná na úkor všech. (Pozn.: Je to nesportovní chování a nebo závist ?) No a o obtěžování snad ani nemůže být řeč, když mi byl zmapován přesný výčet zápasů odehraných se Žďárkama. Podle mého obtěžovaný tým se nechová tak, že pozvánky přijímá. Možná by do budoucna nebylo od věci v tomto směru zcela jasně konkretizovat pravidla. Pak se již nemůže stát podobný případ, když vyzývaný hráč nebude opětovat pozvánky. Hodně štěstí všem.

Classic
Okem bejvalého podvodníka tipuju, že Sokol Ždárky jsou dojná kráva pro A a B tým stejného manažera, ono i mrakoplas44 má s Ždárkama odehráno doma víc než dost přáteláků. Nejspíš všem týmů šéfuje stejný amatérský podvodníček.
Neposuzuj všechny podle sebe. Jestli jsi zkoušel vědomě podvádět je to tvoje věc , ale nás do toho netahej.
Já jsem Mrakoplaš , brácha je Classic který mi hlídál tým (což už teď nejde) a Ždárky neznam manažera.
S Classicem nikdy neobchodujem a už ani nevím jestli jsme spolu někdy hráli přátelák. (chtěli jsme se vyhnout tomu co stejně přišlo)
Domácí přáteláky sháním kde můžu a když se pořádně podíváš tak hraju DP i s dalšíma týmama, které radši nebudu jmenovat protože možná zítra ještě chtějí hrát ligu.
Neznám jinej způsob jak střádat peníze.
Teď JEŠTĚ přemýšlím kdo je tady ten ŠÉF? Asi brácha protože je starší.
Ahoj (asi zanedlouho zabanovanej manažer, protože nevím kolik je menší než větší množství)
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by bono25 »

mrakoplas44 wrote:Přátelé, jen bych si dovolil k mému prohřešku vložit nekrolog. O mých pohnutkách jsem zde již psal, ale Sokol Žďárky byl jak vidno také zabanován, takže ani on se už nemůže k věci vyjadřovat. Budiž. Pokud jsem se provinil, tak budu vyloučen. Nikdy jsem si nemyslel, se se uchýlím k níže uvedenému textu. Nu což aspoň si ulevím. Co mě přivádí do varu je ta skutečnost, že jsou zde v mém případě používána slova jako "jasné porušení pravidel". Mé jednání bylo shledáno jako zcela jasné porušení pravidel, protože jsem získal neoprávněnou výhodu (zejména ziskem zkušeností pro hráče a to nemluvím o bonusu ze vstupného) dle Bona25. Pravidla hovoří takto: Na přátelák může pozvat jakýkoli tým k sehrání přátelského utkání. Tato utkání mají menší návštěvnost, ale jsou dobrou příležitostí pro Vaše hráče z lavičky, jak získat zápasové zkušenosti. Mějte prosím na paměti, že zneužívání této volby, například využíváním či obtěžováním jiného týmu, bude považováno za podvod.
Takže tu hovoříme o "neoprávněné výhodě" a o "obtěžování". TOTO je citace pravidel a jinak pravidla nehovoří. Pokud se týká neoprávněné výhody, tak na úkor koho ? Na úkor Sokola Žďárek? To snad ne ?? Přece kdybych poškozoval tento tým, tak snad nebude zabanován. Nebo se pletu ? Takže asi na úkor někoho dalšího, ale koho? Možná na úkor všech. (Pozn.: Je to nesportovní chování a nebo závist ?) No a o obtěžování snad ani nemůže být řeč, když mi byl zmapován přesný výčet zápasů odehraných se Žďárkama. Podle mého obtěžovaný tým se nechová tak, že pozvánky přijímá. Možná by do budoucna nebylo od věci v tomto směru zcela jasně konkretizovat pravidla. Pak se již nemůže stát podobný případ, když vyzývaný hráč nebude opětovat pozvánky. Hodně štěstí všem.

Classic
ahoj, odkážu tě na úvodní stránku tohoto topicu:


Nejběžnější důvody banu:

- předražený přestup či nabídka na přestup
- vlastnictví více týmů nebo jednostranně výhodná spolupráce s dalšími týmy
- opakovaná vulgárnost ve hře či název týmu/manažera/stadionu podporující nenávist vůči jinému pohlaví, rase, náboženskému vyznání atd.
- získání jiné neoprávněné výhody (zejména opakováním hraním přátelských zápasů či turnajů se stejnými týmy)
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by bono25 »

puzzle wrote:Mohl bych malou otázku Bono? Kolik max. můžu dostat za toho hráče přeci jenom už neni nejmladší, ale jeho hatrick v nejlepším střelci by mohl jeho cenu zvýšit nebo se pletu? http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
Vstřelené goly nehrajou vůbec žádnou roli. Jeho cena je tak 200-500k
bono25
Team President
Posts: 645
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:21 pm
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by bono25 »

mrakoplas44 wrote: Neposuzuj všechny podle sebe. Jestli jsi zkoušel vědomě podvádět je to tvoje věc , ale nás do toho netahej.
Já jsem Mrakoplaš , brácha je Classic který mi hlídál tým (což už teď nejde) a Ždárky neznam manažera.
S Classicem nikdy neobchodujem a už ani nevím jestli jsme spolu někdy hráli přátelák. (chtěli jsme se vyhnout tomu co stejně přišlo)
Domácí přáteláky sháním kde můžu a když se pořádně podíváš tak hraju DP i s dalšíma týmama, které radši nebudu jmenovat protože možná zítra ještě chtějí hrát ligu.
Neznám jinej způsob jak střádat peníze.
Teď JEŠTĚ přemýšlím kdo je tady ten ŠÉF? Asi brácha protože je starší.
Ahoj (asi zanedlouho zabanovanej manažer, protože nevím kolik je menší než větší množství)
Je minimálně zvláštní, že tu píšeš jako Markoplaš a podepisuješ se jako Classic, ale za tohle tě sankcionovat nechci. Jde o to, že pokud hraješ velké množství přátelských zápasů s jedním týmem v domácím prostředí, tak získáváš velké množství peněz bez svého přičinění (stačí si najít nějakou "dojnou krávu"). Ohledně pořádání přátelských zápasů tu už delší dobu funguje pool a přes něj můžeš rozeslat pozvánek co hrdlo ráčí. Ale využít pouze jediný tým k tomu, abys získal kupříkladu 80 zápasů x 50.000 ze vstupného, to už je opravdu neoprávněná výhoda - a to je tu trestána banem pro oba zúčastněné týmy. A opravdu mě dojímají výmluvy typu: ten druhý s tím souhlasil. Proč s tím vlastně nesouhlasit, když je to pro mě tak výhodné hrát pořád jen venku.
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by mrakoplas44 »

bono25 wrote:
mrakoplas44 wrote: Neposuzuj všechny podle sebe. Jestli jsi zkoušel vědomě podvádět je to tvoje věc , ale nás do toho netahej.
Já jsem Mrakoplaš , brácha je Classic který mi hlídál tým (což už teď nejde) a Ždárky neznam manažera.
S Classicem nikdy neobchodujem a už ani nevím jestli jsme spolu někdy hráli přátelák. (chtěli jsme se vyhnout tomu co stejně přišlo)
Domácí přáteláky sháním kde můžu a když se pořádně podíváš tak hraju DP i s dalšíma týmama, které radši nebudu jmenovat protože možná zítra ještě chtějí hrát ligu.
Neznám jinej způsob jak střádat peníze.
Teď JEŠTĚ přemýšlím kdo je tady ten ŠÉF? Asi brácha protože je starší.
Ahoj (asi zanedlouho zabanovanej manažer, protože nevím kolik je menší než větší množství)
Je minimálně zvláštní, že tu píšeš jako Markoplaš a podepisuješ se jako Classic, ale za tohle tě sankcionovat nechci. Jde o to, že pokud hraješ velké množství přátelských zápasů s jedním týmem v domácím prostředí, tak získáváš velké množství peněz bez svého přičinění (stačí si najít nějakou "dojnou krávu"). Ohledně pořádání přátelských zápasů tu už delší dobu funguje pool a přes něj můžeš rozeslat pozvánek co hrdlo ráčí. Ale využít pouze jediný tým k tomu, abys získal kupříkladu 80 zápasů x 50.000 ze vstupného, to už je opravdu neoprávněná výhoda - a to je tu trestána banem pro oba zúčastněné týmy. A opravdu mě dojímají výmluvy typu: ten druhý s tím souhlasil. Proč s tím vlastně nesouhlasit, když je to pro mě tak výhodné hrát pořád jen venku.
Vkládám sem příspěvky svým jménem, protože Classic nemá možnost je sem vložit. Příspěvky dostávám od Classica z mailu, neboť on může pouze číst.
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Big El »

mrakoplas44 wrote:
bono25 wrote:
mrakoplas44 wrote: Neposuzuj všechny podle sebe. Jestli jsi zkoušel vědomě podvádět je to tvoje věc , ale nás do toho netahej.
Já jsem Mrakoplaš , brácha je Classic který mi hlídál tým (což už teď nejde) a Ždárky neznam manažera.
S Classicem nikdy neobchodujem a už ani nevím jestli jsme spolu někdy hráli přátelák. (chtěli jsme se vyhnout tomu co stejně přišlo)
Domácí přáteláky sháním kde můžu a když se pořádně podíváš tak hraju DP i s dalšíma týmama, které radši nebudu jmenovat protože možná zítra ještě chtějí hrát ligu.
Neznám jinej způsob jak střádat peníze.
Teď JEŠTĚ přemýšlím kdo je tady ten ŠÉF? Asi brácha protože je starší.
Ahoj (asi zanedlouho zabanovanej manažer, protože nevím kolik je menší než větší množství)
Je minimálně zvláštní, že tu píšeš jako Markoplaš a podepisuješ se jako Classic, ale za tohle tě sankcionovat nechci. Jde o to, že pokud hraješ velké množství přátelských zápasů s jedním týmem v domácím prostředí, tak získáváš velké množství peněz bez svého přičinění (stačí si najít nějakou "dojnou krávu"). Ohledně pořádání přátelských zápasů tu už delší dobu funguje pool a přes něj můžeš rozeslat pozvánek co hrdlo ráčí. Ale využít pouze jediný tým k tomu, abys získal kupříkladu 80 zápasů x 50.000 ze vstupného, to už je opravdu neoprávněná výhoda - a to je tu trestána banem pro oba zúčastněné týmy. A opravdu mě dojímají výmluvy typu: ten druhý s tím souhlasil. Proč s tím vlastně nesouhlasit, když je to pro mě tak výhodné hrát pořád jen venku.
Vkládám sem příspěvky svým jménem, protože Classic nemá možnost je sem vložit. Příspěvky dostávám od Classica z mailu, neboť on může pouze číst.
Tohle se mi moc nezdá. Pokud vím, tak Classic na fóru registrovaný byl a zaniknutí týmu se nevztahuje na zaniknutí nicku na fóru (krásným příkladem je například Kofi). K ostatnímu snad ani nemá smysl se vyjadřovat... Hrajete oba dost dlouho na to, abyste věděli, jak finance a vše ostatní na SP fungují.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by šutr »

Ahoj všichni,
chtěl bych se taky vyjádřit ke Classikovému banu. Classika znám cca tři měsíce a to z našeho naváčkovského působení v České lize, kdo zná naši 4A českou ligu a její Topic tak ví, že hlavně díky němu to tam žije :mrgreen: . I proto mne docela překvapilo že drtivá většina jste ho odsoudili jako podvodníka :cry:
Takže popořádku, ano tým Nescafé sehrál cca 250 přátelských utkání s týmem Žďárky(všechno doma). Přilepšil si tak finančně(sice někteří tady píší jakkdyby vyhrál ve sportce-já bych to tak dramaticky neviděl), a hlavně měl postaráno o tým, který ty zápasy většinou vyhrával (tudíž nálada rostla) a samozřejmě zkušenosti hráčů. Tým Žďárky se k celé situaci zatím bohužel nevyjádřil a to ukazuje na možnou spojitost či ovládání dvou týmů, jedním manažerem. Je to ale pouze spekulace a můj osobné názor je, že to tak není. Je už to pomalu dva týdny a Classik nedostal žádné přímé vyjádření, sám navrhoval šéfovi Razvanicovi a českému šerifu Bono25 pokutu 8-10mil. na kterou samozřejmě nemá a musel by prodat 2-3 top hráče. Už teď je jisté, že spadne ze své divize a přijde o postup v české lize. Kdo je na SP závislý jako já, ví, že nejhorší je na tom ten ban a ta nejistota :cry: Když to všechno sečtu, zjistím, že tým Nescafé je potrestaný víc než dost a určitě si zaslouží druhou šanci! Neberme nikomu dvouleto práci, když má snahu dát vše dopořádku. Za tři roky, co SP hraji, tak již ubylo hodně manažerů a my přece chceme jít opačným směrem. Tímto vych chtěl vyzvat Bona25 (čský šerif), aby situaci s vedením SP vyřešil a dal Clasikovi konečně štanovisko. Přeji si, aby bylo KLADNÉ :!:

šutr (Šutrtem C9)
Šutr
Šutrteam B3
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”