Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

Pippo_cz wrote:Mohl bych se zeptat k cemu presne slouzi vysledkova tabule? Vyplati se ji vylepsovat?
Pipo nebude tam proto že zhýčkaný,opilý fanoušek se alespon na konci zápasu dozví kolik to vůbec skončilo..?? :mrgreen: Pokud jsou fanoušci spokojeni myslím že nikoliv.. :wink:
JPD - B.3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

Pippo_cz wrote:Mohl bych se zeptat k cemu presne slouzi vysledkova tabule? Vyplati se ji vylepsovat?
dle mého názoru ne :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Pippo_cz wrote:Mohl bych se zeptat k cemu presne slouzi vysledkova tabule? Vyplati se ji vylepsovat?
Já mám obě Jednoduchá diodová a Mega za HiTech videostěna nedám ani kdyby se fanoušci měli zbláznit. :lol:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Pippo_cz
Assistant Manager
Posts: 91
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:21 am
Location: Prerov
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Pippo_cz »

Ataner wrote: Pipo nebude tam proto že zhýčkaný,opilý fanoušek se alespon na konci zápasu dozví kolik to vůbec skončilo..?? :mrgreen: Pokud jsou fanoušci spokojeni myslím že nikoliv.. :wink:
To me nenapadlo :lol:
puzzle wrote: Já mám obě Jednoduchá diodová a Mega za HiTech videostěna nedám ani kdyby se fanoušci měli zbláznit. :lol:
To je prave ono, uz ta jednoducha diodova stoji 300.000, tak sem chtel vedet co presne mi to prinese :)

V happynove FAQ sem nasel toto
# silné osvětlení ... € 25
# světelná tabule "HiTech" ... € 20 / ks


ale moc chytrej z toho teda nejsem :?
Zubr Prerov (D.21)
Budu rad kdyz mrknete na nas nejnovejsi projekt http://www.slevajakbrno.cz/?aff=1
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

Pippo_cz wrote:V happynove FAQ sem nasel toto
# silné osvětlení ... € 25
# světelná tabule "HiTech" ... € 20 / ks


ale moc chytrej z toho teda nejsem :?
To znamená, že sa ti o toľko zvýšia náklady na domáci zápas, či už priateľský alebo ligový. :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
zyp
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Wed Jan 27, 2010 2:33 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by zyp »

Nazdárek chlapáci, chci se zeptat, jestli z vás mi někdo poradí, kde bych mohl zjistit za kolik cca. peněz bych mohl prodat svého hráče. Nejde mi o konkrétního hráče, ale o prográmek, který by mi při prodeji, popřípadě při koupi napověděl v jakých mantinelech bych se mohl pohybovat. :D Protože v Batliku už to nefunguje, dík za info.
Live - D.14
s.32-3. H1129
s.33-1.H1129
s.34-2.G377
s.35-2.F126
s.36-8.E42
s.37-8E42
s.38-2E42
s.39-8D14

Velký výprodej hráčů na všech možných pozicích!!!
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

zyp wrote:Nazdárek chlapáci, chci se zeptat, jestli z vás mi někdo poradí, kde bych mohl zjistit za kolik cca. peněz bych mohl prodat svého hráče. Nejde mi o konkrétního hráče, ale o prográmek, který by mi při prodeji, popřípadě při koupi napověděl v jakých mantinelech bych se mohl pohybovat. :D Protože v Batliku už to nefunguje, dík za info.
Poradím: žádný jiný není (alespoň co vím :mrgreen: )
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Big El »

zyp wrote:Nazdárek chlapáci, chci se zeptat, jestli z vás mi někdo poradí, kde bych mohl zjistit za kolik cca. peněz bych mohl prodat svého hráče. Nejde mi o konkrétního hráče, ale o prográmek, který by mi při prodeji, popřípadě při koupi napověděl v jakých mantinelech bych se mohl pohybovat. :D Protože v Batliku už to nefunguje, dík za info.
Prográmek není. Nicméně já vždycky nejvíc dávám na přehled uskutečněných přestupů.

Tým - Přestupy - Přehled

Najdeš si věk a pozici hráče. Seřadíš jak chceš (dle ceny, či hodnocení), porovnáš hráče, kteří měli podobnou agre a měl bys mít orientační cenu. Navíc - a to Ti žádný prográmek nespočítá - cenu tržní, protože to jsou hráči prodaní za poslední měsíc.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
zyp
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Wed Jan 27, 2010 2:33 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by zyp »

Big El wrote:
zyp wrote:Nazdárek chlapáci, chci se zeptat, jestli z vás mi někdo poradí, kde bych mohl zjistit za kolik cca. peněz bych mohl prodat svého hráče. Nejde mi o konkrétního hráče, ale o prográmek, který by mi při prodeji, popřípadě při koupi napověděl v jakých mantinelech bych se mohl pohybovat. :D Protože v Batliku už to nefunguje, dík za info.
Prográmek není. Nicméně já vždycky nejvíc dávám na přehled uskutečněných přestupů.

Tým - Přestupy - Přehled

Najdeš si věk a pozici hráče. Seřadíš jak chceš (dle ceny, či hodnocení), porovnáš hráče, kteří měli podobnou agre a měl bys mít orientační cenu. Navíc - a to Ti žádný prográmek nespočítá - cenu tržní, protože to jsou hráči prodaní za poslední měsíc.

Díky ele, to by mě nenapadlo. Dobrá rada do života sp :mrgreen: Je vidět, že se mám co učit :D
Live - D.14
s.32-3. H1129
s.33-1.H1129
s.34-2.G377
s.35-2.F126
s.36-8.E42
s.37-8E42
s.38-2E42
s.39-8D14

Velký výprodej hráčů na všech možných pozicích!!!
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Big El »

Ani nechtěj vědět, jak dlouho trvalo mě, než jsem tohle objevil a začal používat :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
zyp
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Wed Jan 27, 2010 2:33 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by zyp »

Big El wrote:Ani nechtěj vědět, jak dlouho trvalo mě, než jsem tohle objevil a začal používat :lol:

Tak to si dokážu představit :D Nebýt toho, že na batliku to přestalo fungovat, tak bych se o to vůbec nezajímal a to by byla škoda, protože mi to přijde přesnější a hlavně je tam větší možnost prodeje, tak dík ele :mrgreen:
Live - D.14
s.32-3. H1129
s.33-1.H1129
s.34-2.G377
s.35-2.F126
s.36-8.E42
s.37-8E42
s.38-2E42
s.39-8D14

Velký výprodej hráčů na všech možných pozicích!!!
lajcik
Coach
Posts: 29
Joined: Tue Jun 09, 2009 7:53 am
Location: Havířov
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by lajcik »

Zdravím.
Tak mnou prezentovaný problém stále trvá. Jedná se o SPMT a jeho data. Mám verzi 3.1.0. Když ho spustím, tak v něm sice jede všechno tak jak má, ale když si chcu z něj vytáhnout data tak to nejde. Najedu do složky:
C:\Program Files\SPMT\Data\BACKUP
a tam se nachází soury a v každém z nich je uloženo jedno načtení SPMT. Vyberu si soubor a otevřu ho v raru, tam na mě čeká další soubor. Ten si zkopíruju na plochu. Dám otevřít v Excelu a napíše mi to hlášku:
"Soubor formátu XML, který jste otevřeli, obsahoval více řádků nebo sloupců dat, než kolik podporuje aplikace Microsoft Excel. Řádky nebo sloupce přesahující podporovaný počet byly ignorovány."
Tohle mi nikdy nepsalo a vždycky se to otevřelo krásně v excelu v tabulce.
Nevím jestli tohle někdo používáte. Mš tohle prostě přestalo jet. Zkoušel jsem nainstalovat i na druhý PC a taky nic. Zkuste to někdo doma ať vím jestli mám doma špatné offisy (office XP) nebo windowsy (mám XP sp2) a nebo už nevím.. trvá to přes měsíc. Díky za tipy a za rady, snad to vyřešíme.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

lajcik wrote:Zdravím.
Tak mnou prezentovaný problém stále trvá. Jedná se o SPMT a jeho data. Mám verzi 3.1.0. Když ho spustím, tak v něm sice jede všechno tak jak má, ale když si chcu z něj vytáhnout data tak to nejde. Najedu do složky:
C:\Program Files\SPMT\Data\BACKUP
a tam se nachází soury a v každém z nich je uloženo jedno načtení SPMT. Vyberu si soubor a otevřu ho v raru, tam na mě čeká další soubor. Ten si zkopíruju na plochu. Dám otevřít v Excelu a napíše mi to hlášku:
"Soubor formátu XML, který jste otevřeli, obsahoval více řádků nebo sloupců dat, než kolik podporuje aplikace Microsoft Excel. Řádky nebo sloupce přesahující podporovaný počet byly ignorovány."
Tohle mi nikdy nepsalo a vždycky se to otevřelo krásně v excelu v tabulce.
Nevím jestli tohle někdo používáte. Mš tohle prostě přestalo jet. Zkoušel jsem nainstalovat i na druhý PC a taky nic. Zkuste to někdo doma ať vím jestli mám doma špatné offisy (office XP) nebo windowsy (mám XP sp2) a nebo už nevím.. trvá to přes měsíc. Díky za tipy a za rady, snad to vyřešíme.

Zkus si nainstalovat XP Servis Pack 3
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

Můžu se zepat když jedu v sobotu poslední zápas Áčka ve 22:00 jsem ráno 100/100 nepochopim jak je mám do pondělí udržet pokaždý morálka na ligu ráno 99 .. :mrgreen: Díky
JPD - B.3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

Ataner wrote:Můžu se zepat když jedu v sobotu poslední zápas Áčka ve 22:00 jsem ráno 100/100 nepochopim jak je mám do pondělí udržet pokaždý morálka na ligu ráno 99 .. :mrgreen: Díky
hraješ v neděli nějaký zápas?
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”