Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Patan90
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sun Jul 25, 2010 2:50 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Patan90 »

Zdravim, mám dotaz ohledně přestupů. Nejdřiv jsem měl spadeno na jednoho hráče - 25 Čnc (22:00)-30 Čnc (04:00) - proto jsem vstal 30. července ve 3:55 ráno a podal jsem nabídku s tím, že budu mít hráče hned po simulaci ve 4:00. Nestalo se tak a našel jsem příčinu proč. Když podáte nabídku na hráče v den, kdy se má prodat, tak se datum prodání automaticky prodlouží o jeden den. TO CHÁPU. ALE! Vyhlídl jsem si dalšího hráče [(25 Čnc (10:00)-31 Čnc (04:00)] a abych už neudělal stejnou chybu, tak jsem na hráče nepodal nabídku v den prodeje, ale ještě den předtím 30. července ve 23:55 a počítal jsem s tím, že hráče dostanu 31.července po simulaci ve 4:00, jenže opět se prodloužil datum prodání hráče o den. Nechápu proč - nepodával jsem nabídku v den prodeje :cry: ! Tím se vás ptám, kdy nepozději mohu podat nabídku, aby mi byl hráč prodán co nejdřív. Díky za odpověď.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

Patan90 wrote:Zdravim, mám dotaz ohledně přestupů. Nejdřiv jsem měl spadeno na jednoho hráče - 25 Čnc (22:00)-30 Čnc (04:00) - proto jsem vstal 30. července ve 3:55 ráno a podal jsem nabídku s tím, že budu mít hráče hned po simulaci ve 4:00. Nestalo se tak a našel jsem příčinu proč. Když podáte nabídku na hráče v den, kdy se má prodat, tak se datum prodání automaticky prodlouží o jeden den. TO CHÁPU. ALE! Vyhlídl jsem si dalšího hráče [(25 Čnc (10:00)-31 Čnc (04:00)] a abych už neudělal stejnou chybu, tak jsem na hráče nepodal nabídku v den prodeje, ale ještě den předtím 30. července ve 23:55 a počítal jsem s tím, že hráče dostanu 31.července po simulaci ve 4:00, jenže opět se prodloužil datum prodání hráče o den. Nechápu proč - nepodával jsem nabídku v den prodeje :cry: ! Tím se vás ptám, kdy nepozději mohu podat nabídku, aby mi byl hráč prodán co nejdřív. Díky za odpověď.
Pokud se nepletu tak po každém přihození je doba opět o den prodloužena,dalším případným zájemcům..Až pokud nebude do dalších 24hodin podána jiná nabídka proběhne prodej po ranní simulaci..tedy podle mého zítra.. :wink:
No nevím jestli se nepletu ale on se někdo ozve ještě.. :mrgreen:
JPD - B.3
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Netris1 wrote:
puzzle wrote:Zajímá mě jedna věc... Já jako řadový člen na forum nemám právo měnit název mnou vytvořeného ani jiného příspěvku..., jak je to potom s turnajema, to každý turnaj pokud je potřeba upravit název mění moderátor?
Nemění se náhodou název topicu editací prvního příspěvku?
vidiš to mě nenapadlo :lol: dík.
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by oliwapol »

K čemu dobrý Skaut?
Skaut Vám pomáhá hledat hráče na přestupové listině. ....tohle se pise,ale ma cenu ho platit kdyz me zadny nabidky neprichazeji.
To samy Asistent manažera ... mimo to kdy me konci smlouvy,k cemu je vic?
ACS Pardubice
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by oliwapol »

K čemu dobrý Skaut?
Skaut Vám pomáhá hledat hráče na přestupové listině. ....tohle se pise,ale ma cenu ho platit kdyz me zadny nabidky neprichazeji.
To samy Asistent manažera ... mimo to kdy me konci smlouvy,k cemu je vic?
ACS Pardubice
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Netris1 »

Bez skauta bys nemohl podávat žádné nabídky na hráče a ani žádné hráče prodávat.
Asistent je k ničemu...
Netris->Hell Riders->E.21
dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by dann11 »

caute dnes mi prisiel mladik a napisali mi ye nie je dost dobry abi sa stal futbalistom a neviete preco mam aj seftrenera na 100 percent
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Netris1 »

dann11 wrote:caute dnes mi prisiel mladik a napisali mi ye nie je dost dobry abi sa stal futbalistom a neviete preco mam aj seftrenera na 100 percent
random, někdy přijde, někdy ne... To že máš 100% trenéra pouze zvyšuje pravděpodobnost, že přijde...
Netris->Hell Riders->E.21
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Len jedna otázočka: Akú najnižšiu hodnotu môže mať vlastnosť "energia", keď je naplno dotrénovaná? 50 ako ostatné alebo až 70 ako skrytá?
Díky :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
zyp
Team Board Member
Posts: 325
Joined: Wed Jan 27, 2010 2:33 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by zyp »

Hippopotamus wrote:Len jedna otázočka: Akú najnižšiu hodnotu môže mať vlastnosť "energia", keď je naplno dotrénovaná? 50 ako ostatné alebo až 70 ako skrytá?
Díky :-)
Naštěstí 70 :mrgreen:
Live - D.14
s.32-3. H1129
s.33-1.H1129
s.34-2.G377
s.35-2.F126
s.36-8.E42
s.37-8E42
s.38-2E42
s.39-8D14

Velký výprodej hráčů na všech možných pozicích!!!
dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by dann11 »

Netris1 wrote:
dann11 wrote:caute dnes mi prisiel mladik a napisali mi ye nie je dost dobry abi sa stal futbalistom a neviete preco mam aj seftrenera na 100 percent
random, někdy přijde, někdy ne... To že máš 100% trenéra pouze zvyšuje pravděpodobnost, že přijde...
to je skoda teray abi som cakal yase 30 dni
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Pokud vyhodím hráče z týmu a dám mu odstupné pujde nálada v týmu dolů? A taky pokud hráč odejdu s tím, že mu končí smlouva tak pujde nálada dolů?... díkes.. :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

puzzle wrote:Pokud vyhodím hráče z týmu a dám mu odstupné pujde nálada v týmu dolů? A taky pokud hráč odejdu s tím, že mu končí smlouva tak pujde nálada dolů?... díkes.. :wink:
nejde :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
werule
Assistant Manager
Posts: 57
Joined: Sat Jul 10, 2010 9:36 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by werule »

mam na stadione 8 miest pre reklamne putace ale stale mozem mat zaplnenych len 7 neviete preco?
FC Tokaj Mala Trna
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

werule wrote:mam na stadione 8 miest pre reklamne putace ale stale mozem mat zaplnenych len 7 neviete preco?
já jich mám 5/25...takže si z toho nic nedělej. SP prostě momentálně nabízí všem jen 7 reklam :(
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”