Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

ps2512 wrote:
Pippo_cz wrote:
ps2512 wrote:Asi tak, jako když hraješ 5 utkání po sobě venku :mrgreen:
Pri pohledu na tvuj tym a na tvoje soupere bych asi rekl ze te nejvic stve vstupny. Tipuju dobre? :D Kolik tak na jednom takovym zapase prodelavas? :)
cca 400 000
No to si někdo žije.. :mrgreen:
JPD - B.3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by ps2512 »

Topik jak stvořený pro mě :mrgreen:

Můžu měnit trenéra i když jsem v mínuse na účtě? :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
drumm.xxt
Groundsman
Posts: 8
Joined: Sun Aug 22, 2010 9:21 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by drumm.xxt »

Caute, nedavno jsem zacal hrat SP a mam proctenou velkou cast ruznych navodu tady na foru. Ve FAQu od uzivatele Xixora jsem se docetl nasledujici:
"Pokud si myslíte, že ve vyšší lize byste většinou nevyhrávali, tak raději nepostupujte. Zůstaňte v současné lize tak dlouho, dokud si budete myslet, že ve vyšší lize nebudete opět úspěšní a konkurenceschopní."

Je tady po odehrani ligove sezony pri umisteni na postupove pricce moznost zvolit, zda-li chci postoupit nebo ne? Je tam jeste nejake jine pravidlo napr. ze v tabulce nize musi byt nejaky dalsi lidsky hrac, ktery postoupi za me?

dik za radu ;)
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

drumm.xxt wrote:Je tady po odehrani ligove sezony pri umisteni na postupove pricce moznost zvolit, zda-li chci postoupit nebo ne? Je tam jeste nejake jine pravidlo napr. ze v tabulce nize musi byt nejaky dalsi lidsky hrac, ktery postoupi za me?

dik za radu ;)
Nie, nie je žiadna možnosť výberu, postupuješ automaticky pri dosiahnutí 1. alebo 2. miesta v divízii.
Ide len o to, že keď si myslíš, že nemáš na danú vyššiu divíziu, posledné ligové zápasy vypustíš (naschvál prehráš) a pustíš tým pred seba ďalší tím v poradí. Nesmieš ale vypustiť príliš veľa, aby si dosiahol aspoň na niektorú z platených pozícii (s odmenou).
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

drumm.xxt wrote:Caute, nedavno jsem zacal hrat SP a mam proctenou velkou cast ruznych navodu tady na foru. Ve FAQu od uzivatele Xixora jsem se docetl nasledujici:
"Pokud si myslíte, že ve vyšší lize byste většinou nevyhrávali, tak raději nepostupujte. Zůstaňte v současné lize tak dlouho, dokud si budete myslet, že ve vyšší lize nebudete opět úspěšní a konkurenceschopní."

Je tady po odehrani ligove sezony pri umisteni na postupove pricce moznost zvolit, zda-li chci postoupit nebo ne? Je tam jeste nejake jine pravidlo napr. ze v tabulce nize musi byt nejaky dalsi lidsky hrac, ktery postoupi za me?

dik za radu ;)
Podle mých výpočtů bys měl postoupit do G.474 (doufám, že jsou správné), nevím no jak rychle se dají hráči vytrénovat na konkurence schopnost v té soutěži, no nicméně si ju trošku prozkoumej ať víš do čeho deš.

P.S. A jetli můžu poradit, tak ty hráče cos koupil 31 let 29 let a podobně staré nekupuj to ti je uplně na nic radši si zatím vytrénuj ty tvoje cos dostal a potom začni nakupovat mladé a prespektivní.. :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
drumm.xxt
Groundsman
Posts: 8
Joined: Sun Aug 22, 2010 9:21 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by drumm.xxt »

puzzle wrote:
drumm.xxt wrote:Caute, nedavno jsem zacal hrat SP a mam proctenou velkou cast ruznych navodu tady na foru. Ve FAQu od uzivatele Xixora jsem se docetl nasledujici:
"Pokud si myslíte, že ve vyšší lize byste většinou nevyhrávali, tak raději nepostupujte. Zůstaňte v současné lize tak dlouho, dokud si budete myslet, že ve vyšší lize nebudete opět úspěšní a konkurenceschopní."

Je tady po odehrani ligove sezony pri umisteni na postupove pricce moznost zvolit, zda-li chci postoupit nebo ne? Je tam jeste nejake jine pravidlo napr. ze v tabulce nize musi byt nejaky dalsi lidsky hrac, ktery postoupi za me?

dik za radu ;)
Podle mých výpočtů bys měl postoupit do G.474 (doufám, že jsou správné), nevím no jak rychle se dají hráči vytrénovat na konkurence schopnost v té soutěži, no nicméně si ju trošku prozkoumej ať víš do čeho deš.

P.S. A jetli můžu poradit, tak ty hráče cos koupil 31 let 29 let a podobně staré nekupuj to ti je uplně na nic radši si zatím vytrénuj ty tvoje cos dostal a potom začni nakupovat mladé a prespektivní.. :wink:
a tedy odpoved na puvodni otazku jestli se postupuje automaticky nebo se to da odmitnout...? :)

PS: S tema hracema uz jsem na to prisel ;)
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

drumm.xxt wrote:
a tedy odpoved na puvodni otazku jestli se postupuje automaticky nebo se to da odmitnout...? :)
Jak už ti tu psal PaToM, při dosáhnutí 1 nebo 2. místa postupuješ o divizi výše, a odmítnout to nejde. :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by PaToM »

drumm.xxt wrote:a tedy odpoved na puvodni otazku jestli se postupuje automaticky nebo se to da odmitnout...? :)
Na tú som ti odpovedal tu: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 6#p1393286 :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Netris1 »

Stejně bych uvítal něco jako prodej licencí na ligy. Kromě zmiňovaného příkladu, kdy manažer nestojí o postup, by to bylo užitečné u přestavujících týmů. Třeba céčkař začne s přestavbou a místo postupného pádu a nepřetržitých proher prodá licenci a poputuje do G/H, kde by měl i přes přestavbu celkem často vyhrávat :) A zároveň nebude zabírat místo v C divizi.
Ale ještě to chce dořešit, jak přistupovat k nákupu licencí. Asi by bylo ideální prodávat o divizi níž (i několikrát za sebou, aby se dalo ten hypotetický céčkař mohl jít až do géčka :) ), aby si začínající háčkař nekoupil licenci na C divizi. :)

P.S.: To bylo jen takové zasnění, vím, že Sjarel už zde nikdy žádnou změnu neudělá :)
Netris->Hell Riders->E.21
drumm.xxt
Groundsman
Posts: 8
Joined: Sun Aug 22, 2010 9:21 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by drumm.xxt »

PaToM wrote:
drumm.xxt wrote:a tedy odpoved na puvodni otazku jestli se postupuje automaticky nebo se to da odmitnout...? :)
Na tú som ti odpovedal tu: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 6#p1393286 :wink:
Jezis sorry, vecer jsem dal jen refresh a cetl posledni post :) Kdyz uz jsem se rozepsal mam jeste jednu otazku. Vytipoval jsem si relativne mladeho hrace (22) a poradilo se mi ho koupit, nez jsem podal nabidku, zkontroloval jsem si jestli uz naaahodou nema hrac sve schopnosti na max. a vypadal velice perspektivne, nic cerveneho (az na tusim moralku a agresivitu ze...) ale jakmile se mi objevil na soupisce, vsechny jeho skilly zcervenali, tim padem hrac mi bude pro pristi sezony k nicemu. Jsem jen blby a spatne jsem se na zacatku podival, nebo je to tak opravdu udelane ze to proste nekdy nejde videt?
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

drumm.xxt wrote: Jezis sorry, vecer jsem dal jen refresh a cetl posledni post :) Kdyz uz jsem se rozepsal mam jeste jednu otazku. Vytipoval jsem si relativne mladeho hrace (22) a poradilo se mi ho koupit, nez jsem podal nabidku, zkontroloval jsem si jestli uz naaahodou nema hrac sve schopnosti na max. a vypadal velice perspektivne, nic cerveneho (az na tusim moralku a agresivitu ze...) ale jakmile se mi objevil na soupisce, vsechny jeho skilly zcervenali, tim padem hrac mi bude pro pristi sezony k nicemu. Jsem jen blby a spatne jsem se na zacatku podival, nebo je to tak opravdu udelane ze to proste nekdy nejde videt?
Pokud kupuješ hráče z TL, resp. všichni hráči, kteří nejsou v Tvém kádru, ty vidíš jejich skilly normálně modře. Pouze svoje hráče vidíš červeně.
Jestli chceš zjistit, jestli je ten, či onem skill na max, musíš denně sledovat trénink toho hráče, jestli se jednotlivé skilly pohybují, či nikoliv. U hráče, který má přes 22 let je to ale dost obtížný úkol a zkušenost velí, že hráč je na max.
Další možnost je kontaktovat majitele klubu a slušně se ho zeptat, jaké skilly jsou na max.
Pokud tě nehce oškubat, většinou popravdě odpoví... Nebo aspoň já tak činím, pokud se mě někdo zeptá ( i když to bylo asi 2x :) )
AC Had Bozak

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

drumm.xxt wrote:
PaToM wrote:
drumm.xxt wrote:a tedy odpoved na puvodni otazku jestli se postupuje automaticky nebo se to da odmitnout...? :)
Na tú som ti odpovedal tu: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 6#p1393286 :wink:
Jezis sorry, vecer jsem dal jen refresh a cetl posledni post :) Kdyz uz jsem se rozepsal mam jeste jednu otazku. Vytipoval jsem si relativne mladeho hrace (22) a poradilo se mi ho koupit, nez jsem podal nabidku, zkontroloval jsem si jestli uz naaahodou nema hrac sve schopnosti na max. a vypadal velice perspektivne, nic cerveneho (az na tusim moralku a agresivitu ze...) ale jakmile se mi objevil na soupisce, vsechny jeho skilly zcervenali, tim padem hrac mi bude pro pristi sezony k nicemu. Jsem jen blby a spatne jsem se na zacatku podival, nebo je to tak opravdu udelane ze to proste nekdy nejde videt?
Keď je hráč na transferliste (a vôbec, hocijaký hráč, ktorého nemáš v tíme), nikde nevieš, ktoré vlastnosti má na maxime a ktoré nie (aj keby bola vlastnosť na 100%, červenou ti ju nezobrazí). Je ale viac než pravdepodobné, že ak daná vlastnosť je vytrénovaná nad 50%, tak už je na maxime (pre energiu je to až od 70%). Kým je pod 50, na maxime určite nie je (ak je však napr. 45-49, môže byť len spadnutá a na nejakých 50-54 sa ti aj tak zastaví (tzn. že predtým už bola vytrénovaná, ale spadla o 5% a predávajúci manažér ju spätne nedotrénoval).
Mimochodom, ak ti je ten hráč, čo si ho kúpil, zbytočný, môžeš ho skúsiť predať za nejakých 500k, po 3 dňoch nastav aj okamžitú cenu za prestup rovnakú a mohol by sa predať. Aspoň trošku zarobíš :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Gorfall
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Sun Apr 11, 2010 9:29 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Gorfall »

Co delat kdyz mi chodí na zapas vzdy presne 4200 lidi . Stadion mam vetsi , fanklub taky , zkousel jsem menit ceny vstupenek ale vzdy prijde 4200 divaku :( Co s tim ? dik
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

Gorfall wrote:Co delat kdyz mi chodí na zapas vzdy presne 4200 lidi . Stadion mam vetsi , fanklub taky , zkousel jsem menit ceny vstupenek ale vzdy prijde 4200 divaku :( Co s tim ? dik
Keby si napísal, aký máš tím, nech sa na to pozriem. Takto vôbec netuším kapacitu tvojho štadiónu ani veľkosť fans základne, v každom prípade, ak očakávaš viac ľudí, buď máš stále vysoké vstupné alebo aj smolu a dlhodobe mávaš zlé počasie, čo výrazne znižuje počty fanúšikov na zápasoch...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Gorfall
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Sun Apr 11, 2010 9:29 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Gorfall »

1.FC ZIZKOV je muj tym
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”