zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

oliwapol wrote:Dnes jsem remizoval v turnaji 1:1 (následně prohral na penalty) i přesto že sem měl lepší výkon o 20 bodu. Vyhoda domacího prostředí byla. Stává se to někomu taky? Mě poslední dobou bohužel docela často,že mam lepší výkony a stejně ztrácím body.
To se stává hodně lidem. Prostě random ti někdy veme, někdy dá - třeba se ti to vrátí v lize nebo SP Poháru, je to o štěstí, ale tvé pocity chápu.
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

No tak konečně opět plný barák.. :mrgreen:
23 Srp 2010 + € 25.622,00 JPD-kandziai 0-0 Příjem z televizních práv
23 Srp 2010 + € 630.000,00 JPD-kandziai 0-0 Příjem z prodeje vstupenek (50000 tickets)
23 Srp 2010 + € 100.830,00 JPD-kandziai 0-0 Výnos z domácího zápasu

No až na ty platy krásný.. :lol:
JPD - B.3
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

Slanec wrote:
oliwapol wrote:Dnes jsem remizoval v turnaji 1:1 (následně prohral na penalty) i přesto že sem měl lepší výkon o 20 bodu. Vyhoda domacího prostředí byla. Stává se to někomu taky? Mě poslední dobou bohužel docela často,že mam lepší výkony a stejně ztrácím body.
To se stává hodně lidem. Prostě random ti někdy veme, někdy dá - třeba se ti to vrátí v lize nebo SP Poháru, je to o štěstí, ale tvé pocity chápu.
Ono se spíše lidem stává, že jim random (CML) vezme a posléze jim vezme zase a zase a vrátí jim to v okamžiku, kdy už to vlastně vůbec nepotřebují, protoře sezona je v tahu. Možná to někteří znají i jinak,ale moje zkušenost je přesně taková. A platí , že čím vyšší liga, tím je to horší. A to znám i ještě větší smolaře, takový Xixor by mohl vyprávět.
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

mantel: Ano, máš pravdu, v podstatě jsem to i tak myslel, jen jsem to špatně napsal, mé zkušenosti jsou takové, jaký jsi napsal a to zná hodně lidí, ale taky sem tam random vrátí i v důležitým zápase... .
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: zajimavosti

Post by oliwapol »

Mě se z těch výsledků poslední dobou valej oči,často dělám (i v lize) výkony lepší o 6 a stejně ztrácím body. Když sem kouknul na letošní ligový zápasy tak mě venku stačilo být lepší o 2-3 body někdy a vyhraval jsem.
Je to podivný a zajímavý z určitýho hlediska,že se nemůže počítat s ničím najisto.
ACS Pardubice
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: zajimavosti

Post by puzzle »

oliwapol wrote:Mě se z těch výsledků poslední dobou valej oči,často dělám (i v lize) výkony lepší o 6 a stejně ztrácím body. Když sem kouknul na letošní ligový zápasy tak mě venku stačilo být lepší o 2-3 body někdy a vyhraval jsem.
Je to podivný a zajímavý z určitýho hlediska,že se nemůže počítat s ničím najisto.
Co máš kde jisté...? :mrgreen:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

mantel wrote:O víkendu jsem při prodlužování smlouvy neodhadnul počet nul - místo 7K platím borcovi 70K. Čistě jako zajímavost by mě zajímalo, jestli je tu ještě nějaký větší pitomec než já neboli jestli někdo platí nějakému hráči vyšší základní plat než 70 000 ?
Mám dobrou zprávu pro všechny pitomce, kteří udělali stejnou pitomost jako já. Ta částka se snížit dá a to dost výrazně.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: zajimavosti

Post by Hippopotamus »

Ja len dva také malé postrehy: Pokiaľ si dobre spomínam, po založení klubu nie je manažérovi prvý týždeň umožnené obchodovať (mne, teda, určite nebolo), akurát tak priviesť hráčov na voľný prestup, napriek tomu som však už videl viacero tímov, ktoré kupovali hráčov už v prvom týždni (napr. http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... ?tid=44613).
No, a ten druhý ma prekvapil ešte viac. Hoci je všade písané, že počet možných nákupov/predajov je 50/50, minulú sezónu som videl tím, ktorý mal túto štatistiku na 49/51. Žiaľ, neuložil som si ho a neviem, ktorý to bol, ale určite sa niečo také stalo. Tak by ma aj zaujímalo, či to nie je náhodou 100 transferov dokopy alebo či sa len jemu podarilo nejakou náhodou osrať program a predať jedného hráča navyše...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hák
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1819
Joined: Sun Jan 13, 2008 9:15 pm
Location: Kobeřice, okr. Opava

Re: zajimavosti

Post by Hák »

Hippopotamus wrote:Ja len dva také malé postrehy: Pokiaľ si dobre spomínam, po založení klubu nie je manažérovi prvý týždeň umožnené obchodovať (mne, teda, určite nebolo), akurát tak priviesť hráčov na voľný prestup, napriek tomu som však už videl viacero tímov, ktoré kupovali hráčov už v prvom týždni (napr. http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... ?tid=44613).
No, a ten druhý ma prekvapil ešte viac. Hoci je všade písané, že počet možných nákupov/predajov je 50/50, minulú sezónu som videl tím, ktorý mal túto štatistiku na 49/51. Žiaľ, neuložil som si ho a neviem, ktorý to bol, ale určite sa niečo také stalo. Tak by ma aj zaujímalo, či to nie je náhodou 100 transferov dokopy alebo či sa len jemu podarilo nejakou náhodou osrať program a predať jedného hráča navyše...
Ohledně těch přestupů je to naprosto jednoduché, je to stanoveno 50/50, ale dá se to překročit. Systém nedovolí dát nabídku nebo hráče prodávat při dosažení této kvóty, ale když je prodáno(nakoupeno) 49 hráčů a méně, tak je možnost dát na TL další hráče při prodeji, respektive další nabídky na nákup. Takže příklad, mám nakoupených 46 hráčů, dám na dalších 8 hráčů nabídku a mi 8 jich příjde, takže budu mít celkem 54 nakoupených hráčů, ale dál už mě to nakupovat nepustí.....
SK Kobeřice - E.36
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Netris1 »

Hippopotamus wrote:Ja len dva také malé postrehy: Pokiaľ si dobre spomínam, po založení klubu nie je manažérovi prvý týždeň umožnené obchodovať (mne, teda, určite nebolo), akurát tak priviesť hráčov na voľný prestup, napriek tomu som však už videl viacero tímov, ktoré kupovali hráčov už v prvom týždni (napr. http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... ?tid=44613).
Nakupovat hráče v prvním týdnu možné je. Pouze se zvedá částka (asi každou simulaci), kterou můžu utratit. 5. dubna jsem si účet založil a 7. dubna ke mně přišel tento hráč za 109.518, což byla maximální částka, kterou jsem mohl dát za jeden přestup dva dny po založení účtu. 10. dubna jsem pak už za 400k koupil dalšího hráče.
Netris->Hell Riders->E.21
zajdaz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1713
Joined: Wed Feb 14, 2007 5:48 pm

Re: zajimavosti

Post by zajdaz »

Dnes můj klub opustil trenér, který u mě trénoval od registrace na SP. Bohužel mu už nešla prodloužit smlouva, protože šel do důchodu. :-( A za dva dny to bude 4 roky od registrace na SP.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

Přišla mi tahle nabídka na prodej od polského managera psycho_hools:
http://www.soccerproject.com/spnewl_tra ... d=23737674
age : 19
agr : 57 %
ocena : 57 ??? SW=CB

Konečně jsem se po třech letech hraní dozvěděl, že CB lze adekvátně nahradit SW-éčkem. Kolik jsem mohl ušetřit peněz, kdybych to věděl dříve. :mrgreen: Nicméně mě zaráží, že se o tomhle bludu snaží přesvědčit v B-divizi.
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: zajimavosti

Post by amoszamba »

mantel wrote:Přišla mi tahle nabídka na prodej od polského managera psycho_hools:
http://www.soccerproject.com/spnewl_tra ... d=23737674
age : 19
agr : 57 %
ocena : 57 ??? SW=CB

Konečně jsem se po třech letech hraní dozvěděl, že CB lze adekvátně nahradit SW-éčkem. Kolik jsem mohl ušetřit peněz, kdybych to věděl dříve. :mrgreen: Nicméně mě zaráží, že se o tomhle bludu snaží přesvědčit v B-divizi.
Mi to taky přišlo :mrgreen:
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

No tak CB s hodnocením 78 a výkonem 60 opravdu lze adekvátně nahradit SW s hodnocením 86% a výkonem 67 :mrgreen: Ale je pravda, že člověk se stále učí a i v B divizi se může dozvědět "novinky" :mrgreen:
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: zajimavosti

Post by mrakoplas44 »

Tak jsem narazil na názor že vyhrát ligu (né že by se mě to týkalo) je možné jenom když si nastřádáš cca 500mil a pak uděláš velký nákup. Doufám že mi někdo tento názor vyvrátí, protože takhle to nemám v plánu dělat. Chtěl bych dělat a dělám přestupy za pochodu asi kolem dvaceti za sezonu.
Uvidíme Čus
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”