Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Hippopotamus »

Netris1 wrote:
puzzle wrote: Podle mě by to mělo být takto: Rumunsko 1, Polsko 1, Belgie = Sjarel, A potom buď Česko+Slovensko 2 nebo Česko 1 a Slovensko 1.
Belgii bych nedával jen Sjarela. Ten je spíš game creator a admin je až v druhý řadě. Belgii bych dal jednoho nromálního admina a Sjarela.
Ono tí traja Belgičania asi by mali ostať, keďže Sjarel (ako už Netris spomenul) je skôr gamecreator, jeden je potom pre Belgičanov (možno aj Holanďanov, neviem, ako to majú podelené) a ešte jeden určite tam je aj pre "zvyšok sveta". Spomínam si, že keď som so svojim prvým tímom dostal ban a hral som pod škandinávskou vlajkou, zabanoval ma BadBuffalo.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

Stává se opravdu zřídkakdy, že by byl zabanován nevinný. Spíše se stane, že šerifové se rozhodnou poskytnout manažerovi druhou šanci a v méně závažných případech ho odbanují.

Tvůrce hry nastavil pravidla tak, že podvodníkům se uděluje ve hře ten nejpřísnější trest, a to zákaz účtu. Viz FAQy: Co se stane podvodníkům? Každý podvodník bude okamžitě vyhozen, tým bude smazán!

Osobně si však myslím, že případů, kdy by se bany mohly nahrazovat pokutami, by mohlo být více.

Počty šerifů a jejich národnostní složení stanovuje tvůrce hry a je to jeho výsadní právo – tak to prostě je. Nicméně Foxovi jsem psal ohledně jeho možného návratu už také, poněvadž jeden šerif na takový počet manažerů je vážně málo.

Již jsem to tady dříve uváděl, ale zopakuji se – jsem přesvědčený, že šerif Razvanica není nijak zaměřený proti Čechům a Slovákům. Odvádí pro soccerproject obrovské penzum práce.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

tom17 wrote:......
Určitě s tebou souhlasím...dokonce se domnívám,že ted tady zatím ani nikdo neprská :lol: ....spíš se z toho rozvinula debata o tom,co se ví už dlouho , že 1 šerif v zastoupení česko-slovenska je opravdu málo.

Spíš jsem ted tak přemýšlel o tom co napsal Netris (zablokování určitých možností v týmu v případě podezření a ponechání účtu)............když to shrnu, v téhle hře se už prakticky nic nevyvíjí a už asi vyvíjet ani nebude,,,pak se nabízí otázka, proč alespon pořádně nedopilovat to , co máme stávající , stejně tak jako jsme My prosadili (zmrazení smluv hráčů a zaměstnanců v případě banu) , tak by se dalo dopilovat spousty dalších drobností .
Dám příklad z nedávné minulosti: ........jsme česká komunita, nejrozšírenější národ na SP a spousta z nás chodí i pravidelně na forum.
Pořádáme soukromé turnaje, které už mnohdy překročili rámec urovně ligového SP a spousta z nás jim přikládá duležitost a i díky těmto turnajům a foru,se spousta lidí (včetně mě) tehle hře stále věnuje .......ALE...........tahle komunita také využívá vzájemě toho,že si především během prázdnin hlídáme týmy , proč bych se já , jakožto poctivý manažer měl třást, že jsem hlídal toho a onoho a proto ho nemužu pozvat do turnaje a naopak ?....pak dochází k situacím,že manažeři hrající přes 3 roky platící si SPFA (Jančařík,Andrew)dostanou pokutu "400K" , za nesmysl o hlídání týmu......tady se přiznám,že by měl zasáhnout český šerif a uvedst vše na pravou míru ....nejde o těch 400k,ale o princip věci , když se podívám sám na sebe,tak já už hlídal kde koho a kdyby si na mě chtěl někdo v tomhle směru vyšlápnout , tak si taky svoje určitě najde.
Toto by mělo být ošetřeno a podle mě se to mělo ošetřit už po tom incidentu , ale nedělo se a neděje nic ....já jakožto řadový manager nemužu jen tak jít a napsat mail Sjarelovi,že jsme česká komunita, že tu hrajem turnaje a si prostě hlídáme týmy přes dovolené ...to musí udělat osoba k tomu kompetentní a tím se zase dostáváme k jádru pudla, že by to chtělo ještě alespon jednoho člověka z našich luhů a hájů :wink:
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by puzzle »

pupajdi13 wrote:.....
Čteš mi z duše :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Netris1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2320
Joined: Fri Oct 19, 2007 6:13 pm
Location: Ostrov, Czech Republic
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Netris1 »

tom17 wrote:...
Díky za vysvětlení situace. Samozřejmě jsem neočekával, že většina zablokovaných manažerů jsou nevinní a oběti systému. Uznávám, že by bylo asi šílené řešit odvolání každého, co si založí tři účty v jeden den.
Nicméně by to chtělo vytvořit nějaký klíč, podle kterého by se řešilo, zda tým zablokovat hned, nebo dát šanci na obhajobu, zkrátka nějaké pravidlo o rovných a rovnějších :)
U týden existujícího manažera hrajícího v divizi H, který hraje přáteláky s jedním a tím samým soupeřem na svém vlastním hřišti a ještě má stejnou IP jak ten soupeř, není co řešit.
Ale co třeba takového manažera myky0-, který hraje divizi C, je vlastníkem SPFA a SP hraje přes tři roky. Mělo by s ním být zacházeno stejně a dát mu okamžitý ban, bez žádné šance na obhajobu (myšleno před zabanováním)? Nemluvě o tom, že ještě stále nikdo neví, za co ten ban dostal. Proč se nenapíše rovnou důvod banu do emailu, kterým se ban oznamuje ? Proč se na to musím vyptávat? Ale možná je ten ban mikyho úplně stejně jasný jako ban toho hypotetického háčkaře, to já nevím.
Tedy shrňme to:
Přál bych si nějaký klíč, který by určoval, koho rovnou zabanovat s dodatečným nárokem na odvolání a komu dát oznámení o hrozícím banu, nějakou lhůtu na odvolání, projednání a až následný ban. Tím klíčem by mohlo být cokoliv - divize, doba hraní, vlastnictví SPFA, bezúhonnost...
Netris->Hell Riders->E.21
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by tom17 »

pupajdi13 wrote: spíš se z toho rozvinula debata o tom,co se ví už dlouho , že 1 šerif v zastoupení česko-slovenska je opravdu málo.
Pupajdí, toto já nijak nezpochybňuji. Nebo by to možná chtělo alespoň šerifa, který by u toho mohl trávit více času a vkládat více energie.
pupajdi13 wrote: já jakožto řadový manager nemužu jen tak jít a napsat mail Sjarelovi,že jsme česká komunita, že tu hrajem turnaje a si prostě hlídáme týmy přes dovolené ...to musí udělat osoba k tomu kompetentní a tím se zase dostáváme k jádru pudla, že by to chtělo ještě alespon jednoho člověka z našich luhů a hájů
To byl také jeden z důvodů, proč jsem tu funkci přijmul - doufal jsem, že by se některé věci mohly posunout dál...
pupajdi13 wrote: Dám příklad z nedávné minulosti: ........jsme česká komunita, nejrozšírenější národ na SP a spousta z nás chodí i pravidelně na forum.
Pořádáme soukromé turnaje, které už mnohdy překročili rámec urovně ligového SP a spousta z nás jim přikládá duležitost a i díky těmto turnajům a foru,se spousta lidí (včetně mě) tehle hře stále věnuje .......ALE...........tahle komunita také využívá vzájemě toho,že si především během prázdnin hlídáme týmy , proč bych se já , jakožto poctivý manažer měl třást, že jsem hlídal toho a onoho a proto ho nemužu pozvat do turnaje a naopak ?....pak dochází k situacím,že manažeři hrající přes 3 roky platící si SPFA (Jančařík,Andrew)dostanou pokutu "400K" , za nesmysl o hlídání týmu......tady se přiznám,že by měl zasáhnout český šerif a uvedst vše na pravou míru ....nejde o těch 400k,ale o princip věci , když se podívám sám na sebe,tak já už hlídal kde koho a kdyby si na mě chtěl někdo v tomhle směru vyšlápnout , tak si taky svoje určitě najde.

Tady se trochu stydím, že jsem to zatím nijak neřešil. Spolehnul jsem se totiž na kofiho, který mě dvakrát ujistil, že pošle odvolání proti Razvanicově rozhodnutí, kde sesumíruje argumenty, které používal, když s ním komunikoval a se kterými jsem vesměs souhlasil. S tím, že pak to hodím na šerifské fórum, kde o tom podebatujeme s dalšími šerify.
Netris1 wrote: Proč se nenapíše rovnou důvod banu do emailu, kterým se ban oznamuje ? Proč se na to musím vyptávat?
Je to usnadnění práce pro šerify. Spousta manažerů, kteří jsou potrestáni, se na důvod banu neptá. Pakliže se zeptáš, tak je Ti to většinou záhy sděleno.

Netris1 wrote: Přál bych si nějaký klíč, který by určoval, koho rovnou zabanovat s dodatečným nárokem na odvolání a komu dát oznámení o hrozícím banu, nějakou lhůtu na odvolání, projednání a až následný ban. Tím klíčem by mohlo být cokoliv - divize, doba hraní, vlastnictví SPFA, bezúhonnost...
Nejsem příznivcem dělení na “důvěryhodné” a “méně důvěryhodné”
Netris1 wrote: Nemluvě o tom, že ještě stále nikdo neví, za co ten ban dostal (myšlen myky0-).
Záleží na mykym, zda tu chce svůj případ prezentovat. Předpokládám, že vysvětlení od Razvanici už dostal.
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Milko »

Zdravim,
chcel by som poinformovať o nemilej situacii, ktora nastala prednedávnom. Vyše 20 top managerov Slovenska dostalo ban, vratane mňa. Niektori z nich sa čudujú a nevedia za čo...pripomeniem managera husatka, ktorý končil zo soccerom a napisal nam pošty, že kúpi hráčov. Otázka znie...Je podvod, keď si s nim dohodnem predaj hrača za trhovú cenu, opakujem trhovú cenu (mladík z centra, agr. 27, LB, 1,5M)??? Mne išlo o urýchlenie obchodu, nie o zbohatnutie. Veď keby som chcel zbohatnúť, tak si nedám takú smiešnu sumu predsa. Nikde v pravidlách nie je napísané, že je zakázané dohodnúť sa s managerom na predaji za trhovú cenu!!! Niektorí manageri to však zneužili a predali mu hráčov za nekresťanské peniaze...No, ale všetkých nás hodili do jedného vreca. Ak som porušil, nejaké pravidlo, tak nech som sankcionovaný, ale hrám to vyše 2,5 roka a dostanem hneď ban a hrozí mi zmazanie teamu??? :(
Manager Milko
Team The Last Mohycan
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by mantel »

Milko wrote:Zdravim,
chcel by som poinformovať o nemilej situacii, ktora nastala prednedávnom. Vyše 20 top managerov Slovenska dostalo ban, vratane mňa. Niektori z nich sa čudujú a nevedia za čo...pripomeniem managera husatka, ktorý končil zo soccerom a napisal nam pošty, že kúpi hráčov. Otázka znie...Je podvod, keď si s nim dohodnem predaj hrača za trhovú cenu, opakujem trhovú cenu (mladík z centra, agr. 27, LB, 1,5M)??? Mne išlo o urýchlenie obchodu, nie o zbohatnutie. Veď keby som chcel zbohatnúť, tak si nedám takú smiešnu sumu predsa. Nikde v pravidlách nie je napísané, že je zakázané dohodnúť sa s managerom na predaji za trhovú cenu!!! Niektorí manageri to však zneužili a predali mu hráčov za nekresťanské peniaze...No, ale všetkých nás hodili do jedného vreca. Ak som porušil, nejaké pravidlo, tak nech som sankcionovaný, ale hrám to vyše 2,5 roka a dostanem hneď ban a hrozí mi zmazanie teamu??? :(
Manager Milko
Team The Last Mohycan
Tohle se určitě vysvětlí, holt někteří šerifové jedou podle hesla"když se kácí les, létají třísky" a moc nerozlišují podrobnosti. Prostě zabanují všechny kolem a postupně odbanují ty, jež se dikážou obhájit. Obrat se na toho, kdo tě zabanoval , v případě potíží s angličtinou se obrať na českého šerifa. Hrajeme spolu už dlouho, potkali jsme se v mnoha divizích, takže myslím, že už tě trochu znám. Věřím, že se spravedlnosti dočkáš.
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by šutr »

mantel wrote:
Milko wrote:Zdravim,
chcel by som poinformovať o nemilej situacii, ktora nastala prednedávnom. Vyše 20 top managerov Slovenska dostalo ban, vratane mňa. Niektori z nich sa čudujú a nevedia za čo...pripomeniem managera husatka, ktorý končil zo soccerom a napisal nam pošty, že kúpi hráčov. Otázka znie...Je podvod, keď si s nim dohodnem predaj hrača za trhovú cenu, opakujem trhovú cenu (mladík z centra, agr. 27, LB, 1,5M)??? Mne išlo o urýchlenie obchodu, nie o zbohatnutie. Veď keby som chcel zbohatnúť, tak si nedám takú smiešnu sumu predsa. Nikde v pravidlách nie je napísané, že je zakázané dohodnúť sa s managerom na predaji za trhovú cenu!!! Niektorí manageri to však zneužili a predali mu hráčov za nekresťanské peniaze...No, ale všetkých nás hodili do jedného vreca. Ak som porušil, nejaké pravidlo, tak nech som sankcionovaný, ale hrám to vyše 2,5 roka a dostanem hneď ban a hrozí mi zmazanie teamu??? :(
Manager Milko
Team The Last Mohycan
Tohle se určitě vysvětlí, holt někteří šerifové jedou podle hesla"když se kácí les, létají třísky" a moc nerozlišují podrobnosti. Prostě zabanují všechny kolem a postupně odbanují ty, jež se dikážou obhájit. Obrat se na toho, kdo tě zabanoval , v případě potíží s angličtinou se obrať na českého šerifa. Hrajeme spolu už dlouho, potkali jsme se v mnoha divizích, takže myslím, že už tě trochu znám. Věřím, že se spravedlnosti dočkáš.
I já se musím k tomuhle vyjádřit-příjde mi naprosto nesmyslné aby dostal manažer ban za prodej hráče z centra nevytrénovaného s agr.27% za 1,5m(Milko- Last Mohycans), ať už to bylo domluvené či ne! Myslím si že ta cena mohla být klidně i o něco vyšší, ne? Jeho bratr Dajo z FC Trabant-velmi podobný případ.Manažer týmu Ráďostka prodal do BarcaTT GK 22let agr 1% s hodnocením okolo 77% za směšných 700k a dostal za to ban! Jestli to je ohledně té domluvy, no ruku na srdce-pokud některým z nás všech nějaký kamarád s SP končil-neudělali jste něco podobného??? Jsem přesvědčený že skoro všichni, rozdíl je v tom že v tichosti a ne tak velké míře.
Myslím si že šerif Razvanica tuhle situaci vyřešil hodně necitlivě a jak píše Milko absolutně nevzal v potaz co z toho který Slovenský manažer měl. Dovedu si představit, že funkce šerifa není jednoduchá, ale zabanovat manažera který hraje SP tři roky, tak za takovou blbost :?: určitě ne :!:
Šutr
Šutrteam B3
myky0-
Team President
Posts: 541
Joined: Sat Sep 20, 2008 2:39 pm
Location: Olcnava

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by myky0- »

Tak sa k tomu vyjadrim aj ja.

Ja som dostal ban za to ze som predal CF Taiono do tímu BarcaTT (husatko)...za 4,5M na rýchly prestup, pričom cena bola primerana hracovmu veku, agresivite, výkonu a skusenostiam a nastavena bola den predtym ako som obdrzal spravu od husatka. Ako som pisal aj razvanicovi, mne je to jedno kto kupi mojho hraca, pretoze viem ze cena je primerana a nie je prehnana.

Ale co uz soccer ma uz aj tak prestaval bavit a to co sa teraz stalo ma uba ubezpecilo ze mam s nim vazne skoncit..ale jedina vec co mi bude chybat najviac su slovenske a slovensko-ceske ligy a pohare a komuta ludi s ktorymi sme to hravali......

Soccer ako hra nie je vobec zaujimava ked clovek vie o co tam vlastne ide, ked zisti ze najvyssiu ligu je mozne najlahsie vyhrat najma chorobnym obchodovanim na hranici a dokonca aj za hranicou pravidiel, tak chut ho ihned prejde...jedine co moze cloveka drzat tak dlho v takejto hre je vazne iba komunita ludi, ktora hlada tiez iny dovod preco hrat SP ako je iba obchodovanie a neustale preratavanie vykonov.

A k tym serifom...jednoznacne by mali byt urcene ine pravidla na zabanovanie. Nie okamzite zablokovanie.....
MYKY FC
C.7

Komisár a štatistik II. SR ligy

Stránka SR ligy http://slovenskaliga.onlinegamesbt.eu/
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by PaToM »

Myky, ak sa dá, tak to ešte skús... to mám sám viesť slovenské súťaže? :roll:
Ale nie len kvôli tomu, aj kvôli tomu, že si tu na fóre jeden z mála Slovákov, aj kvôli tomu, že čím viac ľudí, tým viac srandy. :wink:

Žiaľ, pravdepodone sa obeťou tohto masakru nestal len myky, ale aj ďalší SLOVENSKÍ manažéri, ako už písal Milko. Prezrel som si históriu tímu Barca T.T. a zistil, že 17 z 19 Slovákov, vrátane mykyho, ktorí si od manažéra husatko kúpili alebo predali hráča, sa od piatku neprihlásili, čiže pravdepodobne sú zabanovaní. Dosť smutné je, že je to slovenská elita, tímy známe aj tu na fóre z turnajov a líg: MYKY FC, FC Jancefalogram, Gemer Original, FC Conoco, ACM Sharks, TJ Spartak Medzilaborce, FC Mouse-ear, Silver Eagles, FC Arsenal Radôstka, mike74's Team a ďalší. :cry:
Všetko čisté obchody, neviem, čo za tým mám iné hľadať ako spiknutie proti slovenskej prípadne česko-slovenskej komunite. Možno sa mýlim, možno malo Razvanicove konanie nejaký rozumnejší dôvod, napr. že sa mu nepáčilo, že sa dohodol so slovenskými manažérmi, ale ja tom nevidím nič zlé, často sa hocikto s kým dohodne, že od neho kúpi hráča. To, že dá za svojich hráčov ponuky Slovákom, nie je vôbec v rozpore s pravidlami, takže to naozaj nechápem.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
myky0-
Team President
Posts: 541
Joined: Sat Sep 20, 2008 2:39 pm
Location: Olcnava

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by myky0- »

Skusam, skusam PaToM, ale Razvanica nevie prekusnut ze sme boli oboznameni s tym ze husatko konci.....aj ked boli ceny hracov primerane stale vytahuje ze to bolo zneuzitie pravidiel, kedy slovensky manager kupil hracov od dalsich slovakov z dovodu ze nechce aby mu po zaniku timu zanikli aj peniaze....
MYKY FC
C.7

Komisár a štatistik II. SR ligy

Stránka SR ligy http://slovenskaliga.onlinegamesbt.eu/
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

myky0- wrote:Skusam, skusam PaToM, ale Razvanica nevie prekusnut ze sme boli oboznameni s tym ze husatko konci.....aj ked boli ceny hracov primerane stale vytahuje ze to bolo zneuzitie pravidiel, kedy slovensky manager kupil hracov od dalsich slovakov z dovodu ze nechce aby mu po zaniku timu zanikli aj peniaze....
Nejvyšší instance "Sjarel" i kdybych končil za těchto podmínek,jako máte ted Vy, tak bych si neodpustil mu vysvětli co si o tom myslím, předně je to jeho hra a měl by se zajímat co si o ní lidé hrající 3 roky myslí.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Dajo »

pupajdi13 wrote:
myky0- wrote:Skusam, skusam PaToM, ale Razvanica nevie prekusnut ze sme boli oboznameni s tym ze husatko konci.....aj ked boli ceny hracov primerane stale vytahuje ze to bolo zneuzitie pravidiel, kedy slovensky manager kupil hracov od dalsich slovakov z dovodu ze nechce aby mu po zaniku timu zanikli aj peniaze....
Nejvyšší instance "Sjarel" i kdybych končil za těchto podmínek,jako máte ted Vy, tak bych si neodpustil mu vysvětli co si o tom myslím, předně je to jeho hra a měl by se zajímat co si o ní lidé hrající 3 roky myslí.
Pozdravujem.
Mám takisto ban.Dajo FC Trabant. Takisto za transfer s husatkom. S bráchom Milkom (The last Mohycan) sme už poslali vyjadrenie a vysvetlenie všetkým šerifom . Samozrejme ,že nie je v pravidlách aby sme nemohli urobiť dohodnutý obchod za rozumnú cenu s kýmkoľvek. Ale tento problém berie Razvanica tak ako hovoril myky0. Že sme boli zvýhodnení pred ostatnými manažérmi ,ktorí takú ponuku nedostali.
Dajo
FK Laugaricio
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Dajo »

A teraz trochu špekulácie. Čo by sa stalo keď by husátko napísal verejnú tlačovú správu ,že bude pravdepodobne končiť a,že ide utratiť nejaké milióny pre povedzme Českých a Slovenských manažérov. Ja si myslím,že by sa transfer list asi pekne naplnil.S prosbou aby to so sumami príliš nepreháňal a aby dal reálne prachy. Neviem si predstaviť to množstvo banov .
Dajo
FK Laugaricio
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”