Divize A

Moderator: Czech Moderators

Matteo76
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1357
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:45 pm
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by Matteo76 »

amoszamba wrote:... v Těšíně vyvěsili černou vlajku a už pomalu studují jiné online manažéry. Vím že Xixi by o tom mohl napsat slohovku, ale já na to prostě nemám nemám nervy. Jen lituji těch třech let ... Kde už jsem mohl být v jiném manažéru, který by byl na rozdíl od tohoto spravedlivý...
Se ti ani nedivím, poslední dobou mám podobné myšlenky (s velkými výkyvy randomu mám taky své zkušenosti) :roll:

Jen mě zarazilo, že píšeš, že lituješ těch třech let - přece jenom si myslím, že něco ti ta hra i dala,
dotáhl jsi to až do A, což je víc než sis dříve plánoval a poznal jsi (teda přinejmenším alespoň virtuálně) nové,
stejně zaměřené (zblázněné do SP) lidi. :|
Jen doufám, že za nějakou dobu nebudete s Mantelíkem oba stát před mými dveřmi a budete chtít si to se mnou
vyřídit ručně za to, že jsem vás k SPčku vůbec kdy přivedl :) :wink:
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

Tři roky jsou vniveč protože jsem mohl hrát jiný spravedlivý manažér a ne ten "Sjarelův haluzák".
Já nikdy neměl extra problémy s randomem, kdysi jsem si myslel že má na to vliv trenér a když byly problémy tak jsem vyměnil trenéra pro klid duše a byla pohoda. Jenže teď jsem byl seznámen kolegou, že jsem si to jen namlouval a že to tak vůbec nefungíruje.
Kdybych remízoval při rozdílu 4 bodů tak bych byl nasraný, ale při rozdílu 13 bodů už ta hra pro mne nemá smysl hrát.
Původní můj plán byl po této nebo max příští sezóně tým rozprodat, postupně postavit kvalitnější tým a zkusit znovu Áčko. Ale teď když vím že i když budu lepší o 13 bodů tak vůbec nemám jistotu že vyhraju, se raději poohlédnu po jiném manažéru, kde když budu lepší tak budu vyhrávat a ne naopak :evil: :evil: :evil:
Je to hnus velebnosti :mrgreen:
Last edited by amoszamba on Tue Aug 31, 2010 8:00 am, edited 1 time in total.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Jen to Amosi dohraj do konce sezóny prosím. Ať je liga regulérní.
Dynamo 3-4 Fresh
Výkony: 146 - 146
Co random v 1.zápase dal, ve 2.vzal.
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

Neboj, já to dohraju. I když o regulérní lize se nedá mluvit když bude Sjarel pořád ovlivňovat výsledky tím randomem.
Pokud se Mantelík dostane do Áčka tak tam ještě sezónu vydržím (jestli teď nespadnu) no ale hlavní je že SP už pro mne neznamená to co znamenalo.
Připadám si jako při rozchodu s holkou. Nezbývá než si najít novou :cry:
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

amoszamba wrote:Připadám si jako při rozchodu s holkou. Nezbývá než si najít novou :cry:
Alebo dať tomu ešte jednu šancu... :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

No on se Amos časem uklidní, horší bude , jestli začnu nadávat i já. Letos mně taky random pěkně sesekal a už to vypadalo na konec nadějí na postup. Teď mi ještě svitla šance na postup, i když mám o hodně těžší los než soupeř ve zbytku utkání. Pokud si postup pohnojím, protože zahraju míň, tak mně to štvát nebude. Ale pokud v tom zase bude mít prsty CML, tak s Amosem založíme klub, Xixora zvolíme čestným předsedou a budem nadávat až se budou hory zelenat. :lol: :lol:
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

PaToM wrote:
amoszamba wrote:Připadám si jako při rozchodu s holkou. Nezbývá než si najít novou :cry:
Alebo dať tomu ešte jednu šancu... :wink:
To je jak s holkama a nevím jaké kdo má zkušenosti s druhou šancí :mrgreen:
Last edited by amoszamba on Tue Aug 31, 2010 10:23 am, edited 1 time in total.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

amoszamba wrote:Tři roky jsou vniveč protože jsem mohl hrát jiný spravedlivý manažér a ne ten "Sjarelův haluzák".
Já nikdy neměl extra problémy s randomem, kdysi jsem si myslel že má na to vliv trenér a když byly problémy tak jsem vyměnil trenéra pro klid duše a byla pohoda. Jenže teď jsem byl seznámen kolegou, že jsem si to jen namlouval a že to tak vůbec nefungíruje.
Kdybych remízoval při rozdílu 4 bodů tak bych byl nasraný, ale při rozdílu 13 bodů už ta hra pro mne nemá smysl hrát.
Původní můj plán byl po této nebo max příští sezóně tým rozprodat, postupně postavit kvalitnější tým a zkusit znovu Áčko. Ale teď když vím že i když budu lepší o 13 bodů tak vůbec nemám jistotu že vyhraju, se raději poohlédnu po jiném manažéru, kde když budu lepší tak budu vyhrávat a ne naopak :evil: :evil: :evil:
Je to hnus velebnosti :mrgreen:
Meleš nesmysly. Systém je nastaven stejně pro všechny, což znamená že je zcela spravedlivý. Nespravedlivý by byl, kdyby např. manažerům hrajícím pod Singapůrskou vlajkou generoval lepší výsledky.
A že je v systému zakomponován prvek náhody? No to je přeci zcela namístě! Vždyť by to bylo o ničem, kdyby rozhodovalo jen vyšší číslo. Mě se třeba tuto sezónu stalo asi 6x, že se mi náhoda vyloučila či zranila klíčového hráče, což mě definitivně poslalo do sestupových vod. Na druhou stranu můj B-tým zvládl ubránit remízu proti Jeremymu a to se mi líbí. Je to jako ve skutečném fotbale - favoritem je vždy někde pouze na papíře, ale rozhodne se až na trávníku. Tým amatérů, kteří chodí trénovat večer po práci (Zulte Waregen) dokázal vypráskat i profesionály z týmu x-násobného vítěze české a československé ligy (Sparta Praha) v poháru UEFA. To je fotbal voe, se prober a přestaň tu spamovat fňukáním.
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

dawron wrote: Je to jako ve skutečném fotbale
Už živě vidím výslede zápasu FC BARCELONA vs TJ MILÍKOV 0:2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

My máme slabý kádr jako hovado!
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

dawron wrote:
amoszamba wrote:Tři roky jsou vniveč protože jsem mohl hrát jiný spravedlivý manažér a ne ten "Sjarelův haluzák".
Já nikdy neměl extra problémy s randomem, kdysi jsem si myslel že má na to vliv trenér a když byly problémy tak jsem vyměnil trenéra pro klid duše a byla pohoda. Jenže teď jsem byl seznámen kolegou, že jsem si to jen namlouval a že to tak vůbec nefungíruje.
Kdybych remízoval při rozdílu 4 bodů tak bych byl nasraný, ale při rozdílu 13 bodů už ta hra pro mne nemá smysl hrát.
Původní můj plán byl po této nebo max příští sezóně tým rozprodat, postupně postavit kvalitnější tým a zkusit znovu Áčko. Ale teď když vím že i když budu lepší o 13 bodů tak vůbec nemám jistotu že vyhraju, se raději poohlédnu po jiném manažéru, kde když budu lepší tak budu vyhrávat a ne naopak :evil: :evil: :evil:
Je to hnus velebnosti :mrgreen:
Meleš nesmysly. Systém je nastaven stejně pro všechny, což znamená že je zcela spravedlivý. Nespravedlivý by byl, kdyby např. manažerům hrajícím pod Singapůrskou vlajkou generoval lepší výsledky.
A že je v systému zakomponován prvek náhody? No to je přeci zcela namístě! Vždyť by to bylo o ničem, kdyby rozhodovalo jen vyšší číslo. Mě se třeba tuto sezónu stalo asi 6x, že se mi náhoda vyloučila či zranila klíčového hráče, což mě definitivně poslalo do sestupových vod. Na druhou stranu můj B-tým zvládl ubránit remízu proti Jeremymu a to se mi líbí. Je to jako ve skutečném fotbale - favoritem je vždy někde pouze na papíře, ale rozhodne se až na trávníku. Tým amatérů, kteří chodí trénovat večer po práci (Zulte Waregen) dokázal vypráskat i profesionály z týmu x-násobného vítěze české a československé ligy (Sparta Praha) v poháru UEFA. To je fotbal voe, se prober a přestaň tu spamovat fňukáním.
Myslím, že nesmysly tu píšeš ty. Faktor náhody už je obsažen vy vylučování hráčů, což je naprosto v pohodě. Navíc ho můžeš do určité míry eliminovat koupí vhodných hráčů a určováním týmové agrese. Co se týče výsledků, tak systém je sice nastaven spravedlivě, ale výsledky spravedlivé neprodukuje. Čistě v mém případě tým , který se mnou soutěží o postup do A-, má díky randomu (CML) body navíc (počítáno čistě matematicky -vyšší výkon=výhra atd.), kdežto já mám body do mínusu. Navíc ve vzájemném zápase jsem u něj uhrál stejný výsledek, leč body měl všechny on. Tohle se ovlivnit prostě nedá a proto to spoustu lidí štve, včetně mně. Proto bych přivítal, kdyby v tomhle ohledu byl random omezen. Zahrát o 13 bodů lepší výkon a mít bod je prostě divné a poněvadž se mi to stalo taky a vícekrát, tak vím, jak se Amos cítí.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

amoszamba wrote:
dawron wrote: Je to jako ve skutečném fotbale
Už živě vidím výslede zápasu FC BARCELONA vs TJ MILÍKOV 0:2 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2003, predkolo LM: Matador Púchov 1 - 1 FC Barcelona ;-)
2005, skupinová fáza LM: FC Porto (víťaz LM spred 2 rokov) 2 - 3 Artmedia Petržalka, pomer striel 26:4 v prospech Porta, pomer rohov 13:1, pomer faulov 15:25. Ak to môžem prirovnať k číselným výkonom SP, tak to bolo asi tak 140-100 :-D

Tým som nechcel nič zľahčovať, ten blbý random mi zrovna tiež oveľa viac uškodil ako pomohol. Ja len, že stať sa môže čokoľvek...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

amoszamba wrote:... v Těšíně vyvěsili černou vlajku a už pomalu studují jiné online manažéry. Kde už jsem mohl být v jiném manažéru, který by byl na rozdíl od tohoto spravedlivý...
protože hraju i jiné fotbalové manažery, tak bych tě chtěl ubezpečit, že mě připadá Soccerproject nejspravedlivější. např. tuto sezónu v OSM sem ze sedmi zápasů pětkrát výrazně přehrál soupeře, přestřílel ho o někdy i o 10 střel a výsledkem sou z těchhle zápasů dvě remízy a tři prohry. Na Hattricku teď začala sezóna - ve druhém zápase sem vyhrál při 163:169 2:0 a v posledním třetím kole sem uplichtil 1:1 při výkonech 137:190...

na téma proher/remíz s lepšími výkony - takový Michal a Julius a jejich věčné apokalypsy v SP cupu - opakované nepostupy při výkonech o 20 lepší atd., myslím, že na tom nejseš určitě nejhůř.

jak tu psal i dawron - SP je z dlouhodobého hlediska podle mě docela vyvážený. pokud máš ve své divizi nadprůměrný tým, tak ti bude připadat, že tě CML zařezává, protože určitě vícekrát zahraješ lepší výkon než soupeř a dle pravděpodobnosti tě i víckrát zařízne - myslím, že julius by sem mohl dát nějaké svoje stats během svých pěti titulů (vsadím cokoliv, že mu CML vzal mnohem vícekrát body než mu k nim pomohl...). ze své pozice průměrného/podprůměrného manažera v áčku můžu třeba říci, že mě v posledních sezónách random určitě víckrát pomohl než mě zařízl...
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: Divize A

Post by amoszamba »

oslicek wrote:protože hraju i jiné fotbalové manažery, tak bych tě chtěl ubezpečit, že mě připadá Soccerproject nejspravedlivější.
Hmmm tak to jsi mne docela hodně zklamal... :(
No nic budu si muset najít nějakou jinou zálibu ...
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

oslicek wrote:
amoszamba wrote:... v Těšíně vyvěsili černou vlajku a už pomalu studují jiné online manažéry. Kde už jsem mohl být v jiném manažéru, který by byl na rozdíl od tohoto spravedlivý...
......ze své pozice průměrného/podprůměrného manažera v áčku můžu třeba říci, že mě v posledních sezónách random určitě víckrát pomohl než mě zařízl...
Je to tak jak píšeš, pokud v divizi jen v klidu přežíváš, tak ti random nemá proč vadit. Ale pokud hraješ ve vyrovnané divizi o postup, tak osud celé sezony závisí třeba jen na jediném utkání a pokud tě v něm random zařízne, tak tě to určitě spolehlivě nasere. Jinak díky za reference z ostatních managerů, určitě si Amosovi ušetřil spoustu času při zkoušení. :mrgreen: :mrgreen:
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

mantel wrote:Myslím, že nesmysly tu píšeš ty. Faktor náhody už je obsažen vy vylučování hráčů, což je naprosto v pohodě. Navíc ho můžeš do určité míry eliminovat koupí vhodných hráčů a určováním týmové agrese. Co se týče výsledků, tak systém je sice nastaven spravedlivě, ale výsledky spravedlivé neprodukuje. Čistě v mém případě tým , který se mnou soutěží o postup do A-, má díky randomu (CML) body navíc (počítáno čistě matematicky -vyšší výkon=výhra atd.), kdežto já mám body do mínusu. Navíc ve vzájemném zápase jsem u něj uhrál stejný výsledek, leč body měl všechny on. Tohle se ovlivnit prostě nedá a proto to spoustu lidí štve, včetně mně. Proto bych přivítal, kdyby v tomhle ohledu byl random omezen. Zahrát o 13 bodů lepší výkon a mít bod je prostě divné a poněvadž se mi to stalo taky a vícekrát, tak vím, jak se Amos cítí.
Když už na to chceš nahlížet matematicko-statisticky, tak je zapotřebí vzít v úvahu, že jedna sezóna statistiku nedělá. Čím déle budeš faktor náhody sledovat z pozice jednoho týmu působícího kontinuálně např. v divizi A, tím zřetelněji by ti měla data odkrývat fakt, že ti náhoda dává stejně jako ti bere. Ano, někdy zkazí celou sezónu, ale jindy zase z té sezóny zařídí nečekaný úspěch.

Já chápu i lidské zklamání, sám jsem ho na SP zažil několikrát. Naposledy dnes ráno, když jsem kvůli vyloučení hráče místo stažení odskoku soupeřů pouze remizoval a definitivně si tak pohřbil teoretickou šanci na záchranu. Ale ani ta Barca nevyhrává pořád... :-)
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”