Divize A

Moderator: Czech Moderators

acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Gratulace Jeremymu k zisku titulu a hodne stesti do obhajoby, kde ho asi bude cekat nejvetsi boj s rumunskou smeckou postupujicich z B lig.
Na ceste do propadliste dejin.
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

Ještě jednou děkuju všem gratulantům. Vážím si toho!

28. kolo FC JEREMY - buhal 2:0 (148-126)

Poklidný zápas. Chlapci byli v dobrém rozmaru po mistrovských oslavách. :)

29. kolo kandziai - FC JEREMY 2:3 (145-147)

To Litevec se snažil o dobrý výsledek o poznání víc. Beton však tentokrát předčil totální ofenzívu a soupeře jsme tak definitivně poslali do 2. ligy.


Zítra nás čeká lahůdka na závěr, tak snad si to nepokazíme. Manažer i fanoušci očekávají vítězné zakončení mistrovské sezóny! 8)
FC JEREMY
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: Divize A

Post by dawron »

Gratuluji Oslíčkovi, dílem za to že znovu protáhl šňůru a pak také za osobní výdrž. :)
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
rexus
Coach
Posts: 43
Joined: Sun Oct 01, 2006 9:38 pm

Re: Divize A

Post by rexus »

Po 8.11 : Fresh - SK Vysoké Žibřidovice 1:9 (70:134)

Cíl hostů při jistém vítězství byl jediný : Dragiša Petković musí dohnat a předehnat uruguayského strakapouda Romera v čele tabulky střelců ! Dragiša nakonec svého rivala, který v souběžně hraném zápase neskóroval, dostihl svým čtvrtým gólem až v 90.minutě. O branku víc než on vstřelil nekolegiálně druhý člen balkánského útoku Niksa Javor a věru za to nebyl po zápase pochválen.

Út 9.11 : SK Vysoké Žibřidovice - FC Remedy 2:1 (142:137)

Oběma soupeřům už o mnoho v lize nešlo a tak při koncipování sestavy manageři mysleli spíš na středeční boje v SP Cupu. S vědomím slabšího složení nastoupili hosté v sestavě 5-4-1, ryzím holandským betonem a nulovou útočností. Taktika jim vycházela dlouho, domácí zvolili složení zcela opačné - 4-3-3, protiútoky a totální ofenzívu a na vedoucí gól hostů z 60.minuty odpověděli až v poslední desetiminutovce, kdy stihli vyrovnat, inkasovat červenou kartu a v deseti vstřelit vítězný gól.

Čt 11.11 : FC Jančařík Šterboholy- SK Vysoké Žibřidovice 0:10 (50:131)

Poslední utkání sezóny probíhalo pro hosty s vědomím, že poté, co její většinu strávili v sestupovém pásmu, nakonec získají 6. nebo 7. místo a docílí tak největšího úspěchu v dějinách žibřidovického sportu. Zbývalo už jen vyřešit tajenku tabulky nejlepších střelců divize A a Dragiša Petković se ukázal být rázným luštitelem : po poločase měl na kontě o gól víc než Romero a v druhé půli přidal další dva. Dragiša prožil téměř celou svou kariéru v Jeseníkách, do vrcholové kopané však vstoupil jako dorostenec v dnes již zaniklém týmu kundičky. Tak tedy : KUNDIČKY, DÍKY !




Gratuluju Jeremymu k titulu a kamarádovi Oslíčkovi, jemuž při svojí cestě do divize A za hodně vděčím, k záchraně. Tým SK Vysoké Žibřidovice se v nejbližších dnech pokusí uspět v loterii SP Cup. Probíhají různá jednání (zejména ohledně platby členství v SPFA, odpovíš, Foxire ? :-) ), podle jejichž výsledku poté tým buď zcela skončí anebo bude přemístěn na druhý konec republiky, aby mateřskému městu svého managera umožnil kochat se svým prvním zástupcem v nejvyšší divizi. Tam však vzhledem k gerontologické směsi pánů v kabině bude účinkovat pouze symbolicky, než definitivně zanikne.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Divize A

Post by PaToM »

Jeremy si v tejto sezóne pripísal dve víťazstvá. Viete aké? Okrem prvenstva v A-divízii dokázal vyhrať aj našu tipovačku!
Gratulujeme!

1. Jeremy 21 B [2 zápasy]

2. puzzle 20 B [0 z.]
(3. oslicek 18 B [2 z.])
3. amoszamba 18 B [-]
4. H.Crespo 15 B [2 z.]
5. koster 15 B [1 z.]
6. Papa Bouba Diop 12 B [2 z.]
7. PaToM 12 B [1 z.]
8. mantel 9 B [2 z.]
9. acskncl 9 B [1 z.]
9. léblík 9 B [1 z.]

Jeremy uhádol správne 9 tímov do Top 10, jediný koho netipol správne bol tím Fresh, podcenil oslíčkov tím Totemo Baka (... a to se nevyplatí, Bobe! :mrgreen:). Správne tipol na umiestnenie svoj tím, Michalov FC Strakapůd, FC Remedy a Mikefov tím.
Na túto sezónu sa súťažne zúčastnilo tipovačky o 2 manažérov viac ako na minulú sezónu (spolu 10).


Zaujímavosti tipovačky:

:arrow: Jeremy odoslal svoj tip 35 hodín a 7 minút pred uzavretím stávok (to pre poverčivých - zapíšte si to na budúcu tipovačku :mrgreen:)
:arrow: takmer každý si tipol do Top 10 správne 9 tímov, väčšinou manažéri neverili tímom Totemo Baka a FCB Mikef. Jediný puzzle mal len 8 správnych tipov do Top 10, ale vďaka 4 správnym tipom na umiestnenie to napokon stačilo na pekné 2. miesto. :wink:
:arrow: neúspešný obhajca víťazstva tipovačky, puzzle, je taktiež jediný, kto si tipol výsledky 3 určených zápasov a neuhádol ani jeden :mrgreen:
:arrow: prvý tip zaslal H.Crespo a stačilo mu to na 4. miesto
:arrow: prvý tip po rozlosovaní sezóny zaslal koster, stačilo mu to na 5. miesto
:arrow: pät tipov bolo odoslaných pred a päť po rozlosovaní sezóny, vrátane tipu Jeremyho, celkovo boli úspešnejší tí, čo tipovali pred rozlosovaním sezóny
:arrow: posledný tip prišiel od PaToMa, a to doslova v hodine dvanástej - 19.9. o 23:59 SELČ (podľa toho ten tip aj vyzeral :mrgreen:)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jeremy74
Team President
Posts: 643
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:21 pm
Location: Praha

Re: Divize A

Post by Jeremy74 »

No velmi pěkně! Toto jsem ani netušil - děkuju! :)

Jinak ještě k poslednímu kolu:

FC JEREMY - FC Strakapůd 2:1 (151-143)

Moc jsem si přál tenhle zápas vyhrát, aby zakončení sezóny bylo tak nějak symbolické a povedlo se! :)


Už se těším na sezónu příští. Čeká nás invaze rumunských nájezdníků, tak doufám, že se s nimi úspěšně popasujeme!


Chtěl jsem se zeptat, zda si někdo náhodou nearchivujete konečné tabulky A divize? Jsem milovník čísel a statistik a rád bych zkusil sestavit nějakou historickou tabulku Áčka. K dispozici mám bohužel jen poslední 3 sezóny.
FC JEREMY
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Hodnocení sezony
V uplynulé sezoně se mi splnil sen všech manažerů a zahrál jsem si A-divizi. Nikdy mně nenapadlo, že se jednou prokoušu až tady. Nicméně se to stalo skutečností a já jsem narychlo před sezonou dokupoval pár staříků, abych si netrhnul ostudu hned první sezonu. Velmi drzý tip na osmé místo se mi nakonec podařilo ještě trochu překonat a konečné 4. místo nelze označit jinak než jako fantastické. A to přesto, že těsně před začátkem sezony jsem byl co do hodnoty nej výkonu až na 13. místě a většina manažerů mně tipovala na boj o sestup do posledního kola. V sezoně jsem dokázal, že body se od mantelů nevozí snadno a prohrál doma jen 2 zápasy a dokonce i vítěz Jeremy tady nechal všechny body. Nějaké body se podařilo přivézt i z venku (hlavně od kolegů, jež hráli pohár). Výsledných 58 bodů vysoce předčilo můj předsezónní plán a myslím, že už jich nikdy tolik v Áčku nezískám. Díky všem a hlavně Amosovi za bezvadnou zábavu, kterou mi tato hra poskytovala a stále poskytuje.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Divize A

Post by Ataner »

mantel wrote:Hodnocení sezony
V uplynulé sezoně se mi splnil sen všech manažerů a zahrál jsem si A-divizi. Nikdy mně nenapadlo, že se jednou prokoušu až tady. Nicméně se to stalo skutečností a já jsem narychlo před sezonou dokupoval pár staříků, abych si netrhnul ostudu hned první sezonu. Velmi drzý tip na osmé místo se mi nakonec podařilo ještě trochu překonat a konečné 4. místo nelze označit jinak než jako fantastické. A to přesto, že těsně před začátkem sezony jsem byl co do hodnoty nej výkonu až na 13. místě a většina manažerů mně tipovala na boj o sestup do posledního kola. V sezoně jsem dokázal, že body se od mantelů nevozí snadno a prohrál doma jen 2 zápasy a dokonce i vítěz Jeremy tady nechal všechny body. Nějaké body se podařilo přivézt i z venku (hlavně od kolegů, jež hráli pohár). Výsledných 58 bodů vysoce předčilo můj předsezónní plán a myslím, že už jich nikdy tolik v Áčku nezískám. Díky všem a hlavně Amosovi za bezvadnou zábavu, kterou mi tato hra poskytovala a stále poskytuje.
Gratulka pane.. :wink:
JPD - B.3
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: Divize A

Post by léblík »

Gratulace všem,kteří se udrželi a Jeremymu k tisku titulu.. 8) Koukám tipér moc dobrý nejsem... :mrgreen:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Divize A

Post by mouven »

Jeremy74 wrote: Chtěl jsem se zeptat, zda si někdo náhodou nearchivujete konečné tabulky A divize? Jsem milovník čísel a statistik a rád bych zkusil sestavit nějakou historickou tabulku Áčka. K dispozici mám bohužel jen poslední 3 sezóny.
Muzu ti nabidnout printy konecnych tabulek v sezone 31 a 32
FK Bolka FOREVER
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

mouven wrote:
Jeremy74 wrote: Chtěl jsem se zeptat, zda si někdo náhodou nearchivujete konečné tabulky A divize? Jsem milovník čísel a statistik a rád bych zkusil sestavit nějakou historickou tabulku Áčka. K dispozici mám bohužel jen poslední 3 sezóny.
Muzu ti nabidnout printy konecnych tabulek v sezone 31 a 32
Já to hledal na netu ale nikde nic........někdo tu házel jen přehled všech vítězů SP, jen ten němec mě zase zlobí, takže nevím kdo :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
jancarik
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2481
Joined: Mon Jun 09, 2008 9:07 pm
Location: praha-sterboholy

Re: Divize A

Post by jancarik »

No nic kluci tak ja padam doufam ze zase nekdy :wink:
FC Jančařík Šterboholy

VSICHNI NA PRODEJ
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

jancarik wrote:No nic kluci tak ja padam doufam ze zase nekdy :wink:
moje slova......teda až na poslední.....to u mě zní nikdy :(
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: Divize A

Post by oslicek »

PaToM wrote:Jeremy si v tejto sezóne pripísal dve víťazstvá. Viete aké? Okrem prvenstva v A-divízii dokázal vyhrať aj našu tipovačku!
Gratulujeme!

1. Jeremy 21 B [2 zápasy]

2. puzzle 20 B [0 z.]
(3. oslicek 18 B [2 z.])
3. amoszamba 18 B [-]
4. H.Crespo 15 B [2 z.]
5. koster 15 B [1 z.]
6. Papa Bouba Diop 12 B [2 z.]
7. PaToM 12 B [1 z.]
8. mantel 9 B [2 z.]
9. acskncl 9 B [1 z.]
9. léblík 9 B [1 z.]

Jeremy uhádol správne 9 tímov do Top 10, jediný koho netipol správne bol tím Fresh, podcenil oslíčkov tím Totemo Baka (... a to se nevyplatí, Bobe! :mrgreen:). Správne tipol na umiestnenie svoj tím, Michalov FC Strakapůd, FC Remedy a Mikefov tím.
Na túto sezónu sa súťažne zúčastnilo tipovačky o 2 manažérov viac ako na minulú sezónu (spolu 10).


Zaujímavosti tipovačky:

:arrow: Jeremy odoslal svoj tip 35 hodín a 7 minút pred uzavretím stávok (to pre poverčivých - zapíšte si to na budúcu tipovačku :mrgreen:)
:arrow: takmer každý si tipol do Top 10 správne 9 tímov, väčšinou manažéri neverili tímom Totemo Baka a FCB Mikef. Jediný puzzle mal len 8 správnych tipov do Top 10, ale vďaka 4 správnym tipom na umiestnenie to napokon stačilo na pekné 2. miesto. :wink:
:arrow: neúspešný obhajca víťazstva tipovačky, puzzle, je taktiež jediný, kto si tipol výsledky 3 určených zápasov a neuhádol ani jeden :mrgreen:
:arrow: prvý tip zaslal H.Crespo a stačilo mu to na 4. miesto
:arrow: prvý tip po rozlosovaní sezóny zaslal koster, stačilo mu to na 5. miesto
:arrow: pät tipov bolo odoslaných pred a päť po rozlosovaní sezóny, vrátane tipu Jeremyho, celkovo boli úspešnejší tí, čo tipovali pred rozlosovaním sezóny
:arrow: posledný tip prišiel od PaToMa, a to doslova v hodine dvanástej - 19.9. o 23:59 SELČ (podľa toho ten tip aj vyzeral :mrgreen:)

Díky za vyhodnocení, teď absolutně nestíhám. S Jeremym to proberu přes SP poštu. Tipovačku na novou sezónu vyhlašovat nebudu, nechám to tuhle sezónu na někoho jiného.

Jedu teď víc jak na měsíc mimo Evropu, tak s vámi prvních 15.kolo nové sezóny nebude hrát oslíček, ale jeden velice protřelý a zkušený áčkový manažer, momentálně se nadechující k bouřlivému návratu do áčka spojeným s jeho výhrou, za což mu tisíceronásobně děkuji. Uvidíme, jestli to ještě dokážu pokazit ve druhé půlce natolik, abych spadnul :-).
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Moc se těším na zítřejší los, běhěm dvou dní se mi vykartovalo 6 hráčů, začátek sezony bude moc prima. Na druhou stranu je to lepší 2 dny před začátkem sezony než někde uprostřed. Mimochodem počet zraněných se tuhle sezonu vyšplhal na 44, což je na můj vkus trochu moc. Další sezonu by si mohl dát CML oraz :mrgreen:
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”