Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Moderator: Czech Moderators

MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by MilanSLOVAKIA »

Fiiiiha kukam jak somar a netusim o com sa bavite? Nechcete mi niekto vysvetlit co je to ta alpha beta? Viem ze su to pismena gretskej abecedy a to je vsetko :lol: :lol: :lol:

No a na tvojom mieste by som tiez neriskoval ten prestup :wink:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

MilanSLOVAKIA wrote:Fiiiiha kukam jak somar a netusim o com sa bavite? Nechcete mi niekto vysvetlit co je to ta alpha beta? Viem ze su to pismena gretskej abecedy a to je vsetko :lol: :lol: :lol:

No a na tvojom mieste by som tiez neriskoval ten prestup :wink:
Alfa verzia je hlavná hra (ktorú hrám ja, ty, oni a ďalších cca 16,5k hráčov). Betu verziu hrá len 64 hráčov a slúži na testovanie nových upgradov, čo znamená, že ak sa má implikovať do hry niečo nové, najprv to bude len v bete, kde otestujú, či to funguje, či tam nie sú žiadne chyby a pod a až potom sa to zavedie do hlavnej hry (alfy). Druhá vec je, že v eSPéčku sa okrem vylepšenia SPFA platieb nič nevyvíja (a zrovna na tie netreba žiadnych testerov z bety), takže beta je viac-menej na hovno :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

Hippopotamus wrote:
MilanSLOVAKIA wrote:Fiiiiha kukam jak somar a netusim o com sa bavite? Nechcete mi niekto vysvetlit co je to ta alpha beta? Viem ze su to pismena gretskej abecedy a to je vsetko :lol: :lol: :lol:

No a na tvojom mieste by som tiez neriskoval ten prestup :wink:
Alfa verzia je hlavná hra (ktorú hrám ja, ty, oni a ďalších cca 16,5k hráčov). Betu verziu hrá len 64 hráčov a slúži na testovanie nových upgradov, čo znamená, že ak sa má implikovať do hry niečo nové, najprv to bude len v bete, kde otestujú, či to funguje, či tam nie sú žiadne chyby a pod a až potom sa to zavedie do hlavnej hry (alfy). Druhá vec je, že v eSPéčku sa okrem vylepšenia SPFA platieb nič nevyvíja (a zrovna na tie netreba žiadnych testerov z bety), takže beta je viac-menej na hovno :)
A jak se dá dostat ke hraní Bety?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
HugoBoss
Team Manager
Posts: 189
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

puzzle wrote:
Hippopotamus wrote:
MilanSLOVAKIA wrote:Fiiiiha kukam jak somar a netusim o com sa bavite? Nechcete mi niekto vysvetlit co je to ta alpha beta? Viem ze su to pismena gretskej abecedy a to je vsetko :lol: :lol: :lol:

No a na tvojom mieste by som tiez neriskoval ten prestup :wink:
Alfa verzia je hlavná hra (ktorú hrám ja, ty, oni a ďalších cca 16,5k hráčov). Betu verziu hrá len 64 hráčov a slúži na testovanie nových upgradov, čo znamená, že ak sa má implikovať do hry niečo nové, najprv to bude len v bete, kde otestujú, či to funguje, či tam nie sú žiadne chyby a pod a až potom sa to zavedie do hlavnej hry (alfy). Druhá vec je, že v eSPéčku sa okrem vylepšenia SPFA platieb nič nevyvíja (a zrovna na tie netreba žiadnych testerov z bety), takže beta je viac-menej na hovno :)
A jak se dá dostat ke hraní Bety?
Na hovno to nie je ale je tam taká rodinná atmosféra lebo tam poznáš všetky tímy a ja tam mám dosť veľa kamarátov ;) A máš tam väčšiu šancu presadiť sa ako tu, kde musíš prejsť od H až po A...momentálne sú všetky ligy plné ale skús o niekoľko dní na beta.soccerproject.com
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by puzzle »

a to možu hrát na alfě i na betě? současně?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

No zajímavá otázka.. :wink:
JPD - B.3
HugoBoss
Team Manager
Posts: 189
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

puzzle wrote:a to možu hrát na alfě i na betě? současně?
jasné, aj BartSimpson so Sokolom Oldřicovce hrá betu aj Foxir tam hrá =) A ešte mnoho ďalších...
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Ataner »

puzzle wrote:a to možu hrát na alfě i na betě? současně?
Nemůžeš protože je to pouze pro vyvolené.. :wink:
JPD - B.3
future? lsd is future!
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1190
Joined: Mon Dec 31, 2007 2:12 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by future? lsd is future! »

co muzes mit z uspechu na bete, ani ten dobrej pocit ne :)

ps. a jestli se na bete muze regnout kdokoli tak je to celkem vtipny :lol:
driv to bylo tak ze ti to sjarel nabidl a ty si TESTOVAL a mel si za to spfa
tady na foru je sekce pro betatestery a tak
Image

Chces se vsadit? vyhrat az statisice (vstupne za pratelaky:)?! Pojd to zkusit : http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 1&t=148144
5zizou5
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1062
Joined: Thu Aug 17, 2006 12:20 pm
Location: Plzeň

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by 5zizou5 »

HugoBoss :mrgreen:
beta není na hraní, ale na testování -> dokázat tam není co, když tam napíšeš aktivním testerům, že bys od nich chtěl koupit hráče, tak ti ho půlka z nich prodá za korunu, ikdyž je to jejich nej hráč, protože tam jsou z účelu testování a soutěžně hrají alfa verzi...

takže chci jen napsat, abys pak nebyl zklamanej, kdyby Tě Sjarel z bety smazal při uvolňování místa nějakýmu betatesteru, kterých je celkem dost, kteří se v SP vyznají a mají zde přístup na betaforum, coz ty podle me teda nemas. Jsi jen vyplnil volne misto na bete a kdyz bude treba, tak tam Sjarel pusti misto tebe betatestera, coz bude zrejme hned jak prijde nejaka novinka, kterou by Sjarel chtel oznamit az po otestovani - coz vzhledem k situaci posledni doby na SP asi az tak nehrozi, ale kdyby se neco zase zaclo vyvijet, tak se na betu muze vratit nekolik betatesteru, kteri maji pristup na betaforum a nejsou registrovani na beta serveru z duvodu, ze za posledni dobu se tam nebylo treba logovat, kdyz prakticky nebylo co testovat a nebo proste se jen domluvili na beta foru, ze na bete konci, kdyz neni moc co testovat, a kdyby neco vetsiho bylo, tak se vetsina urcite rada vrati

Proste ty jsi tam jen vyplnil volny misto, ktery bez tvyho vedomi a souhlasu muze byt zase obsazeno na tvuj ukor betatesterem a ty s tim nic nenadelas. Proste logujes se kam nemas. Nicmene dokud tam nevadis, tak tam zustanes - hlavni je, ze vadit tam zacnes jakmile se zacne testovat neco vyznamnejsiho a kdyz te tam smazou, tak s tim nic nenadelas ;)

pozn. bat se o ban na bete nemusis, serifove testery nehlidaji, tam se spis jako hrac, co tam prakticky ani nema co delat, muzes bat akorat toho, ze ti rovnou smazou tym, takze to nebude hlasit, ze mas ban, ale ze tvuj ucet neexistuje xD
You will never drink alone!
LŽÍCE TU NENÍ Image
Foxir
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2146
Joined: Thu Dec 29, 2005 4:37 pm
Location: Praha, Czech Republic

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Foxir »

I když je beta prvotně na testování (poslední dobou ale není co testovat, že...), probíhají tam i tak líté boje a zisk titulu či poháru je tam celkem prestižní záležitost. Řeže se to tam pěkně, Bart může potvrdit :mrgreen:
Samozřejmě netřeba zdůrazňovat, že na alfě je zisk vavřínů o poznání složitějším úkolem než na betě :)
Bohemians forever !!!

Statistiky Českomoravských SoccerProject soutěží na http://cmspl.webnode.cz/

Hrajete Memoriál Tomáše Pospíchala ???
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by impossible »

Ahoj, nevite nekdo presne po jake dobe se mazou neaktivni manazeri? U me v lize je borec s poslednim prihlasenim Po 31 Led 2011 (10:49 CET) a stale tam je, myslel jsem ze to jsou 3 tydny a pak ucet zmizi (leda by si nahlasil dovolenou, ale to neoverim) Dik za upresneni
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hadis »

impossible wrote:Ahoj, nevite nekdo presne po jake dobe se mazou neaktivni manazeri? U me v lize je borec s poslednim prihlasenim Po 31 Led 2011 (10:49 CET) a stale tam je, myslel jsem ze to jsou 3 tydny a pak ucet zmizi (leda by si nahlasil dovolenou, ale to neoverim) Dik za upresneni
Pokud vím, tak se to maže v půlce a na konci sezony
AC Had Bozak

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by Hippopotamus »

impossible wrote:Ahoj, nevite nekdo presne po jake dobe se mazou neaktivni manazeri? U me v lize je borec s poslednim prihlasenim Po 31 Led 2011 (10:49 CET) a stale tam je, myslel jsem ze to jsou 3 tydny a pak ucet zmizi (leda by si nahlasil dovolenou, ale to neoverim) Dik za upresneni
Tímy sa mažú len v polovici a na konci sezóny (kvôli vyššej spravodlivosti v ligách), takže, ak je práve koniec sezóny a daný manažér sa neprihlásil "len" 2 a pol týždňa, zmazaný ešte nebude, lebo nesplnil podmienku troch týždňov neaktivity, takže zmizne až v polovici ďalšej sezóny ap.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
HugoBoss
Team Manager
Posts: 189
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Jsi na SoccerProjectu novy? Potrebujes pomoci?

Post by HugoBoss »

5zizou5 wrote:HugoBoss :mrgreen:
beta není na hraní, ale na testování -> dokázat tam není co, když tam napíšeš aktivním testerům, že bys od nich chtěl koupit hráče, tak ti ho půlka z nich prodá za korunu, ikdyž je to jejich nej hráč, protože tam jsou z účelu testování a soutěžně hrají alfa verzi...

takže chci jen napsat, abys pak nebyl zklamanej, kdyby Tě Sjarel z bety smazal při uvolňování místa nějakýmu betatesteru, kterých je celkem dost, kteří se v SP vyznají a mají zde přístup na betaforum, coz ty podle me teda nemas. Jsi jen vyplnil volne misto na bete a kdyz bude treba, tak tam Sjarel pusti misto tebe betatestera, coz bude zrejme hned jak prijde nejaka novinka, kterou by Sjarel chtel oznamit az po otestovani - coz vzhledem k situaci posledni doby na SP asi az tak nehrozi, ale kdyby se neco zase zaclo vyvijet, tak se na betu muze vratit nekolik betatesteru, kteri maji pristup na betaforum a nejsou registrovani na beta serveru z duvodu, ze za posledni dobu se tam nebylo treba logovat, kdyz prakticky nebylo co testovat a nebo proste se jen domluvili na beta foru, ze na bete konci, kdyz neni moc co testovat, a kdyby neco vetsiho bylo, tak se vetsina urcite rada vrati

Proste ty jsi tam jen vyplnil volny misto, ktery bez tvyho vedomi a souhlasu muze byt zase obsazeno na tvuj ukor betatesterem a ty s tim nic nenadelas. Proste logujes se kam nemas. Nicmene dokud tam nevadis, tak tam zustanes - hlavni je, ze vadit tam zacnes jakmile se zacne testovat neco vyznamnejsiho a kdyz te tam smazou, tak s tim nic nenadelas ;)

pozn. bat se o ban na bete nemusis, serifove testery nehlidaji, tam se spis jako hrac, co tam prakticky ani nema co delat, muzes bat akorat toho, ze ti rovnou smazou tym, takze to nebude hlasit, ze mas ban, ale ze tvuj ucet neexistuje xD
Ahoj
1. mám pocit že ma z pre mňa nevysvetliteľného dôvodu podceňuješ a myslíš si o mne že som sa na SP regol asi tak pred týždňom a som tu zo všetkého celkom vybúraný a vôbec sa tu nevyznám...To však určite nie je pravda, SP hrávam už veľmi dlho a neviem prečo máš teda o mne takúto mienku
2. čo sa týka toho zmazania tímu, čo si v tvojom príspevku spomenul asi tisíckrát tak tu sa zase mýliš...vzhľadom na to, že patrím do najlepších desiatich tímov na serveri by ma určite len tak zo dňa na deň nezmazali lebo "zaberám miesto" ;) Je tam kopa tímov, ktoré tam zaberajú miesto tým, že sa prihlásia a viac sa na SP neobjavia alebo je tam viac mužstiev vlastnených jedným hráčom alebo nejakým iným spôsobom porušujú pravidlá. Takže takýto ľudia určite majú väčšiu šancu na zmazanie tímu ako ja alebo nejaký iný dobrý tím z A ;)
3. ja si myslím že šerifovia sledujú aj betu, o čom svedčí aj fakt, že som jednému napísal a už to spolu riešime...ako som spomenul, keby to šerifovia nesledovali, bola by tam apokalypsa
4. do bodky súhlasím s Foxirom, ktorý je pravidelne v A do 4. miesta, že Beta je taká istá ako Alpha len ju hrá menej ľudí, čo mne úplne vyhovuje. A kvôli tomuto faktu nemôžeš tvrdiť že "keď napíšem akémukoľvek manažérovi tak mi svojho najlepšieho hráča predá za korunu" pretože jednak tam nehrávaš a tým pádom ani nemáš prehľad ako to tam funguje a beží a jednak že slúži LEN na testovanie...opäť sa obrátim na Foxira ktorý tvrdí, že tam prebiehajú normálne súboje o udržanie sa či o postup, či o zisk poháru alebo titulu
5. povieš mi ČO chce Sjarel testovať? Všetci vieme aký má k novinkám prístup takže to, že je Beta zaplnená mu určite nevadí...

To je asi všetko čo som chcel povedať. Pomerne dosť si ma nahneval tým svojím prístupom ku mne ale čo už, rád si s tebou pokecám o SP na FB, ICQ, Skype alebo iným spôsobom cez internet aby si videl, že zas taký nováčik na SoccerProjecte nie som a rozhodne NEZAPĹŇAM NIEKOMU MIESTO ;)

Každopádne ďakujem za reakciu

S pozdravom

HugoBoss
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”