Divize A

Moderator: Czech Moderators

sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Hippopotamus wrote:
Mccgrady wrote: Snad tě tahle veliká chyba nebude stát titul !!!
Ja ti neviem, či to bola chyba. Teda, bola, tá, že hrám skupinové turnaje, inak sa tomu zabrániť nedalo. Ale hrať len ligu celú sezónu, to by ma nebavilo...
To je úděl skupinových turnajů při maximálně možném blokování termínů. Dřív nebo později tam ta neděle skočí :? Víc mrzet musí ta zbytečná remíza.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V polke sezóny 14 výhier a jedna remíza. Vlastná chyba ma stála 2 body, takže zatiaľ vládne celkom sklamanie a nespokojnosť so sebou samým.
Asi takmer v každej sezóne, čo bola, by som mal už slušný náskok, teraz mám však náskok len 1 bod a vzhľadom na to, že budem hrať u Remedyho a zápasy proti 4 najsilnejším mám za sebou, pričom trikrát sú nepríjemní rozhodcovia, bude to ešte veľký boj, v ktorom sa ako favorit rozhodne nevidím. Uvidíme, čo prinesie druhá polka...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

Hippopotamus wrote:V polke sezóny 14 výhier a jedna remíza. Vlastná chyba ma stála 2 body, takže zatiaľ vládne celkom sklamanie a nespokojnosť so sebou samým.
Asi takmer v každej sezóne, čo bola, by som mal už slušný náskok, teraz mám však náskok len 1 bod a vzhľadom na to, že budem hrať u Remedyho a zápasy proti 4 najsilnejším mám za sebou, pričom trikrát sú nepríjemní rozhodcovia, bude to ešte veľký boj, v ktorom sa ako favorit rozhodne nevidím. Uvidíme, čo prinesie druhá polka...
Zajímavá zpráva :-)

14-1-0 a vládne nespokojenost ??? Bláááázníš? :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Mccgrady wrote: Zajímavá zpráva :-)

14-1-0 a vládne nespokojenost ??? Bláááázníš? :-)
Keby to bolo aj 10-5-0 a mal by som 10bodový náskok pred druhým, tak som spokojný. Ale keď mám jednobodový náskok a viem, že to mohlo byť 15-0-0 a ten náskok mohol byť trojbodový, tak áno, vládne nespokojnosť, a dosť veľká :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

Hippopotamus wrote:
Mccgrady wrote: Zajímavá zpráva :-)

14-1-0 a vládne nespokojenost ??? Bláááázníš? :-)
Keby to bolo aj 10-5-0 a mal by som 10bodový náskok pred druhým, tak som spokojný. Ale keď mám jednobodový náskok a viem, že to mohlo byť 15-0-0 a ten náskok mohol byť trojbodový, tak áno, vládne nespokojnosť, a dosť veľká :wink:
já bych byl taky nespokojený :lol: :lol: :lol:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

Nechci předčasně dělat závěry...ale již v 16 kole to vypadá, že se v osmé sezoně v řadě opět udržíme v divizi A
Díky Razvanicovi a United, jejich týmy mi k tomu moc pomůžou.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

FC MORMAIALA 1 - 2 Noldor

výkony: 147 - 150

Rumunský súper nečakane v sobotu skončil v SP pohári, takže včera mal voľno. Mne sa ako grátis v utorok zranili 3 hráči z áčka (na postoch, kde rezervy sú najslabšie), takže z dnešného zápasu som mal dosť strach, ktorý napokon vyústil v predlžovaní niektorých zmlúv hráčom. Napriek večerným prognózam SPinfa, ktoré tvrdilo, že Rumun zahrá o pol bodu viac, zahral napokon o 3 menej (zápas bol bez rediek a zranení a so 100% agr na oboch stranách) a nejako som to víťazstvo ušmudlal.

A teraz začína to najťažšie.
Zajtra doma Steenkist, v pondelok vonku Remedy, v utorok vonku Umbra, vo štvrtok doma Fresh (medzitým ako bonus v stredu v SP pohári Irina vonku). 4 najťažší súperi za sebou, 3 zápasy prísnejší rozhodca, áčkové LF (jediné menej agresívne) na prvé 3 zápasy mimo, v nedeľu pred Remedym mám zápas,... Bude sranda, chcelo by to aspoň 13 bodov, ale aj za 10 by som bol veľmi rád...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Azor »

Hippopotamus wrote:FC MORMAIALA 1 - 2 Noldor

výkony: 147 - 150

Rumunský súper nečakane v sobotu skončil v SP pohári, takže včera mal voľno. Mne sa ako grátis v utorok zranili 3 hráči z áčka (na postoch, kde rezervy sú najslabšie), takže z dnešného zápasu som mal dosť strach, ktorý napokon vyústil v predlžovaní niektorých zmlúv hráčom. Napriek večerným prognózam SPinfa, ktoré tvrdilo, že Rumun zahrá o pol bodu viac, zahral napokon o 3 menej (zápas bol bez rediek a zranení a so 100% agr na oboch stranách) a nejako som to víťazstvo ušmudlal.

A teraz začína to najťažšie.
Zajtra doma Steenkist, v pondelok vonku Remedy, v utorok vonku Umbra, vo štvrtok doma Fresh (medzitým ako bonus v stredu v SP pohári Irina vonku). 4 najťažší súperi za sebou, 3 zápasy prísnejší rozhodca, áčkové LF (jediné menej agresívne) na prvé 3 zápasy mimo, v nedeľu pred Remedym mám zápas,... Bude sranda, chcelo by to aspoň 13 bodov, ale aj za 10 by som bol veľmi rád...
Ti nejlepších z nejlepších prostě musí někdy prokázat své kvality v několika zápasech jdoucí po sobě :wink: Nicméně já si myslím, že nedáš 13 bodů, ale všech 15 :wink:
Mccgrady wrote:Nechci předčasně dělat závěry...ale již v 16 kole to vypadá, že se v osmé sezoně v řadě opět udržíme v divizi A
Díky Razvanicovi a United, jejich týmy mi k tomu moc pomůžou.
Sice to máš nyní hodně ulehčené, ale za to, že tam v Áčku válčíš už tak dlouho, s kádrem, ve kterém jsou jen 2 mladíci, zbytek má už 29 let a výš, si to zcela zasloužíš :wink:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Noldor 3 - 3 Fc Steenkist

výkony: 151 - 150

Holanďan na mňa menil trénera (ktovie prečo, keď mu bolo jasné, že zahrá nižší výkon ako ja :idea: ) a žiaľ, skončilo to remízou. Na tento zápas som mal zranených 3 najlepších hráčov z celého tímu, čo sa mi ešte nikdy nestalo, to bude asi nejaké mnou nepochopené šťastie, čo?

Už o 9 hodín hrám proti Remedymu. Zápas, ktorý môže rozhodnúť o víťazovi áčka v tejto sezóne. Z tých 3 hráčov je už jeden fit, ďalší dvaja (tí úplne najlepší) sú s nízkou fyzičkou stále mimo, Remedy má však v súpiske tiež nejaké problémy. Rozhodca s prísnosťou 66% môže veľmi ľahko rozhodnúť zápas, uvidíme, ako sa predvedie a ako sa predvedieme ja a Remedy, s rovnakou nastavenou agresivitou a bez rediek a zranení Remedy zahrá samozrejme viac, ale ja potrebujem vyhrať, takže stále verím...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize A

Post by Raduuza »

Hippopotamus wrote:Noldor 3 - 3 Fc Steenkist

výkony: 151 - 150

Holanďan na mňa menil trénera (ktovie prečo, keď mu bolo jasné, že zahrá nižší výkon ako ja :idea: ) a žiaľ, skončilo to remízou. Na tento zápas som mal zranených 3 najlepších hráčov z celého tímu, čo sa mi ešte nikdy nestalo, to bude asi nejaké mnou nepochopené šťastie, čo?

Už o 9 hodín hrám proti Remedymu. Zápas, ktorý môže rozhodnúť o víťazovi áčka v tejto sezóne. Z tých 3 hráčov je už jeden fit, ďalší dvaja (tí úplne najlepší) sú s nízkou fyzičkou stále mimo, Remedy má však v súpiske tiež nejaké problémy. Rozhodca s prísnosťou 66% môže veľmi ľahko rozhodnúť zápas, uvidíme, ako sa predvedie a ako sa predvedieme ja a Remedy, s rovnakou nastavenou agresivitou a bez rediek a zranení Remedy zahrá samozrejme viac, ale ja potrebujem vyhrať, takže stále verím...

a my držíme pěsti, abys měl štěstí a věříme, že to zítra dáš :wink:
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

FC Remedy 0 - 0 Noldor

výkony: 148 - 148
agresivita: 90 - 100 (rozhodca 66%)
redky: 1 (66.min) - 1 (78.min)
zranenia: žiadne


Lepšie remíza ako prehra, ale stále je to o hovne. Škoda tej redky, škoda včerajšieho priateľského zápasu, ktorý mi o ten potrebný bodík znížil výkon, škoda posratého zápasu s Umbrou. Takže stále bod za Remedym, uvidíme, čo prinesie sezóna ďalej, nádej, hoc malá, ešte ostáva...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Umbra 1 - 1 Noldor

výkony: 147 - 145
agresivita: 100 - 85 (rozhodca 78%)
redky: 0 - 1 (81.min)


Mám pocit, že túto sezónu sa serie, čo sa môže. V piatok so Steenkistom remíza po lepšom výkone, včera s Remedym dosť prísna redka na mojej strane a zase remíza, dnes súper bez redky, hoci nastavil agre o 15 vyššiu ako ja a ja s redkou. A zase remíza. Už ani nie som schopný vyhrať. Teoreticky ešte môžem byť dnes rád za remízu, keďže som zahral o 2 body nižší výkon, ale z tej mám radosť asi ako keby mi niekto odsekol všetky prsty a s úsmevom povedal, že jeden malíček mi nechal :lol: (len pre info: keď Umbra hrala s Remedym, na rozhodcu 85% nastavila agre 90%, takže súčet mala o 3% nižší ako dnes proti mne, a dohrala bez dvoch hráčov, pričom prvý dostal redku už v 48.min)
Na Remedyho strácam 3 body, a keďže v tejto sezóne som mu body zobral zatiaľ len ja, neviem si moc dobre predstaviť, akoby som ho dobehol.
Vo štvrtok hrám doma s Freshom. Rozhodca 80%. Očakávam, že súper nastaví agre 110% a zápas dohrá s 12-imi hráčmi...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13992
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Divize A

Post by ps2512 »

hezky jsem se u toho pobavil Hippo.....nic si z toho nedělej :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Azor »

Hippopotamus wrote: ...
Vo štvrtok hrám doma s Freshom. Rozhodca 80%. Očakávam, že súper nastaví agre 110% a zápas dohrá s 12-imi hráčmi...
Rozhodčí hodí po nějakém hráči od Freshe kopačák a za to vyloučí Tvého hráče. Pak nařídí smyšlenou penaltu proti Tobě, jeho asistent nemávne při dalším gólu do Tvé sítě ofsajd a nakonec Ti i dá gól. No, ale v zápise z utkání to vypadat, že jsi měl nehoráznou smůlu, bo si to ta sviňa v černém posichruje :mrgreen: :wink:
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

Hippopotamus wrote:Umbra 1 - 1 Noldor

výkony: 147 - 145
agresivita: 100 - 85 (rozhodca 78%)
redky: 0 - 1 (81.min)


Mám pocit, že túto sezónu sa serie, čo sa môže. V piatok so Steenkistom remíza po lepšom výkone, včera s Remedym dosť prísna redka na mojej strane a zase remíza, dnes súper bez redky, hoci nastavil agre o 15 vyššiu ako ja a ja s redkou. A zase remíza. Už ani nie som schopný vyhrať. Teoreticky ešte môžem byť dnes rád za remízu, keďže som zahral o 2 body nižší výkon, ale z tej mám radosť asi ako keby mi niekto odsekol všetky prsty a s úsmevom povedal, že jeden malíček mi nechal :lol: (len pre info: keď Umbra hrala s Remedym, na rozhodcu 85% nastavila agre 90%, takže súčet mala o 3% nižší ako dnes proti mne, a dohrala bez dvoch hráčov, pričom prvý dostal redku už v 48.min)
Na Remedyho strácam 3 body, a keďže v tejto sezóne som mu body zobral zatiaľ len ja, neviem si moc dobre predstaviť, akoby som ho dobehol.
Vo štvrtok hrám doma s Freshom. Rozhodca 80%. Očakávam, že súper nastaví agre 110% a zápas dohrá s 12-imi hráčmi...
Do konce je ještě spoustu možností, kde může Remedy ztratit:

Remedy - Mccgrady (kdyby se mi dneska ráno nezranil hráč, jel bych tam i pro vítězství, takle budu doufat v remízu 0-0)
pravděpodobnost : 35%

FC Remedy - 1.SK Carl Kozojidky (spíše nějaký haluz by pomohl)
pravděpodobnost : 10%

Fc Steenkist - FC Remedy (Pokud půjde Steenkist do zápasu na plno a Remedy bude hrát ve středu pohár)
pravděbodobnost : 85 %

Fresh - FC Remedy (Fresh je doma téměř neporazitelný a pokud bude chtít bodovat, podaří se mu to)
pravděpodobnost : 75 %

FC MORMAIALA - FC Remedy (ikdyž Mormaiale už vůbec o nic s největší pravděpodobností nepůjde, bude schopen pokud bude Remedy stále v poháru body sebrat)
pravděpodobnost : 45%

Dělal jsem to horkou jehlou, nekoukal jsem jaký mají ostatní los, jestli se mohou nebo nemohou připravit. Chtěl jsem tím jen říct, že v žádném případě nění rozhodnuto !!!!!!!
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”