Divize A

Moderator: Czech Moderators

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Moc se mi do toho nechce, nicméně polovinu týmů už jsem zkouknul. Grady není sám, kdo má v týmu většinu gerontů, z těch 8 týmů je na tom polovina úplně stejně.Hodně bude záležet od rozhodčích, které jsem ještě ani neviděl, nicméně co psal Hippo potěšilo. Rozhodně může počítat, že do toho půjdu po hlavě, jak je mým dobrým zvykem. :D I když s řezníkama fasuju více redek, než je mi milé, tak nějaký bodík by to přece jen hodit mohlo. Ještě tak dokoupit ze 2 solidní hráče a budu spokojen. Zítra tady hodím tip na pořadí, uvidíme koho potěším a koho ne. To datum tady píšu záměrně, abych měl motivaci to dodělat. :lol:
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

1. Noldor
2. FC Remedy
3. Fresh
4. Chelsea champion
5. Fc Steenkist
6. FK Kulca Brno
7. rogiboys
8. FC MORMAIALA
9. Fc Mantel
10. Mccgrady City Football team
11. 1.SK Carl Kozojidky
12. PANATHINAIKOS 2010
13. UMBRA
14. Neviditelni sniperi
15. Almette
16. IFK Jednota Dlouhá Třebová

Tak takhle nějak to vidím já, nedělal jsem žádný detailní průzkum, takže tam můžou být i pořádné seky, ale plus mínus by to mohlo odpovídat. Někdo v posledních dnech solidně nakupoval a to se v Áčku trestá, část managerů má poměrně staré týmy, bude záležet jak to s nima budou manageři umět a jak ty staříky budou kosit zranění. Plus samozřejmě rozhodčí, random a hlavně účast v poháru, takže proměnných je dost a ty budou s pořadím asi solidně míchat. První týden budu mít velmi těžký, hodně napoví o mých ambicích v této sezoně. Všem účastníkům přeji, ať o konečném umístění rozhodne managerský um a ne zasraný random. Hodně štestí v nadcházející sezoně.
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

To snad není možné !!!

10 zápasů v první polovině mam rozhodčí do 40% ! VRCHOL, to tu ještě nebylo :-(
- pomalu se mi uzavírá rakev :-(
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Mccgrady wrote:To snad není možné !!!

10 zápasů v první polovině mam rozhodčí do 40% ! VRCHOL, to tu ještě nebylo :-(
- pomalu se mi uzavírá rakev :-(
Nebreč, zas tak tragické to není. Agresi tu má stejně většina týmů pořešenou solidně a ten zbytek by to napálil tak jako tak :-).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Mccgrady wrote:To snad není možné !!!

10 zápasů v první polovině mam rozhodčí do 40% ! VRCHOL, to tu ještě nebylo :-(
- pomalu se mi uzavírá rakev :-(
1. zápas - doma s Mormaialou - rozhodca 32% - na hovno, uznávam
2. zápas - vonku s Panathinaikos - máte rovnakú agre, rozhodca ti je u prdele
3. zápas - doma s Almette - rovnako ako s panathinaikos
4. zápas - vonku s Remedym - ten zápas vypustíš, rozhodca je nepodstatný
5. zápas - doma s Chelsea - rozhodca 88% - trochu nevýhodné, ale aj tak asi bude šetriť sily na ďalšie zápasy
6. zápas - vonku s Kozojídkami - rozhodca 33% - tvoja výhoda
7. zápas - vonku so Steenkistom - rozhodca 95% - tvoja výhoda
8. zápas - doma s Freshom - rozhodca 75% - tvoja výhoda
9. zápas - vonku s Umbrou- máte rovnakú agre, rozhodca ti je opäť u prdele
10. zápas - doma s Rogiboys - rozhodca 38% - na hovno
11. zápas - u mňa - máme rovnakú agre...
12. zápas - doma s Jednotou - rozhodca 56% - asi tvoja výhoda, u súpera to už smrdí redkou pri 100% agr
13. zápas - vonku so Snipermi - rozhodca 54% - ako predošlé, ale redka je ešte s väčšou šancou
14. zápas - doma s Kulcou - rozhodca 52% - na hovno
15. zápas - vonku s Mantelom - rozhodca 34% - to moc neviem, ako Mantel hrá na takúto agre

Celkovo: Delegovaní rozhodcovia sú v priemere pre teba neutrálni. A celkovo je také množstvo neagresívnych rozhodcov pre teba lepšie, keďže máš zostavu už takú všelijakú a takto budeš mať výrazne menej vykartovaných hráčov.

...tak som ti práve spravil pekný rozpis, ešte by som sa mohol takto detailnejšie pozrieť aj na moje zápasy, ale to sa mi proste nechce :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Divize A

Post by Brisingr »

Hippopotamus wrote:
...tak som ti práve spravil pekný rozpis, ešte by som sa mohol takto detailnejšie pozrieť aj na moje zápasy, ale to sa mi proste nechce :mrgreen:
Tohle celkem chápu, prostě dáte do toho srdíčko, půjdete od zápasu k zápasu a budete si hrát svoji hru bez ohledu na soupeře :P

Jinak mi to připomíná jednoho scrabblového hráče. Většinou bývá na turnajích první nasazený (protože je po většinu času na 1.místě žebříčku), takže na začátku nového kola se nechodí podívat na rozpis a jde vždy posadit k prvnímu stolu a čeká, kdo k němu přijde 8) (děsně mu tenhle přístup závidím :lol: )
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Paraguajský tréner, ktorý môj tím doviedol v práve skončenej sezóne k historickému úspechu, sa musel porúčať. Bol to pre neho šok. Už sa videl, ako u mňa pôjde až do dôchodku a to s doživotnou rentou. Ale prdlajs. Predstavenstvo klubu bolo výrazne nespokojné s jeho výsledkom v prvom kole, keď som doma vyhral pravdepodobne nad najslabším tímom áčka stupidných 1:0, tak si chlapec na hodinu balil kufre :mrgreen: Prišla k nám vychádzajúca hviezda trénerských stoličiek z Anguilly a hneď s tímovým výkonom 151 sfúkla na horúcej holandskej pôde Fresha 2:1 8)
Last edited by Hippopotamus on Tue May 06, 2014 8:18 am, edited 1 time in total.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Divize A

Post by Brisingr »

Hippopotamus wrote:Predstavenstvo klubu bolo výrazne nespokojné s jeho výsledkom v prvom kole, keď som doma vyhral pravdepodobne nad najslabším tímom áčka stupidných 1:0...
To chápu. 1:0 je prostě ostuda. :lol:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

Hippopotamus wrote:
Mccgrady wrote:To snad není možné !!!

10 zápasů v první polovině mam rozhodčí do 40% ! VRCHOL, to tu ještě nebylo :-(
- pomalu se mi uzavírá rakev :-(
1. zápas - doma s Mormaialou - rozhodca 32% - na hovno, uznávam
2. zápas - vonku s Panathinaikos - máte rovnakú agre, rozhodca ti je u prdele
3. zápas - doma s Almette - rovnako ako s panathinaikos
4. zápas - vonku s Remedym - ten zápas vypustíš, rozhodca je nepodstatný
5. zápas - doma s Chelsea - rozhodca 88% - trochu nevýhodné, ale aj tak asi bude šetriť sily na ďalšie zápasy
6. zápas - vonku s Kozojídkami - rozhodca 33% - tvoja výhoda
7. zápas - vonku so Steenkistom - rozhodca 95% - tvoja výhoda
8. zápas - doma s Freshom - rozhodca 75% - tvoja výhoda
9. zápas - vonku s Umbrou- máte rovnakú agre, rozhodca ti je opäť u prdele
10. zápas - doma s Rogiboys - rozhodca 38% - na hovno
11. zápas - u mňa - máme rovnakú agre...
12. zápas - doma s Jednotou - rozhodca 56% - asi tvoja výhoda, u súpera to už smrdí redkou pri 100% agr
13. zápas - vonku so Snipermi - rozhodca 54% - ako predošlé, ale redka je ešte s väčšou šancou
14. zápas - doma s Kulcou - rozhodca 52% - na hovno
15. zápas - vonku s Mantelom - rozhodca 34% - to moc neviem, ako Mantel hrá na takúto agre

Celkovo: Delegovaní rozhodcovia sú v priemere pre teba neutrálni. A celkovo je také množstvo neagresívnych rozhodcov pre teba lepšie, keďže máš zostavu už takú všelijakú a takto budeš mať výrazne menej vykartovaných hráčov.

...tak som ti práve spravil pekný rozpis, ešte by som sa mohol takto detailnejšie pozrieť aj na moje zápasy, ale to sa mi proste nechce :mrgreen:
Moc děkuji za luxusní sumář! Tobě ho dělat nebudu, protože to je zbytečné. Tvůj titul je zcela jasný a zasloužený...tentokrát to už nebude o prsa korejské ženy ale o parník. Ty se jen snaž udržet motivaci!
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

1. zápas - doma s Mormaialou - rozhodca 32% - na hovno, uznávam
2. zápas - vonku s Panathinaikos - máte rovnakú agre, rozhodca ti je u prdele
3. zápas - doma s Almette - rovnako ako s panathinaikos
4. zápas - vonku s Remedym - ten zápas vypustíš, rozhodca je nepodstatný

Za první týden se pokusím o 6 bodů...uvidíme co dál. Výhra ve čtvrtek nad Almette by mohla být reálná, ikdyž nemám tým vůbec připravený protože jsem se zbořil v pondělí jako prase.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Remedy jako čtvrtý zahrál 153 venku, ale moc radosti z toho asi neměl :mrgreen:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

sexy kote wrote:Remedy jako čtvrtý zahrál 153 venku, ale moc radosti z toho asi neměl :mrgreen:
A to mal naladu len 98%. Myslim, ze on raz da 156. V kazdom pripade, ta remiza bola moc kruta, taketo vykony by mali vyhravat...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Azor »

Mccgrady wrote:...
Za první týden se pokusím o 6 bodů...uvidíme co dál. Výhra ve čtvrtek nad Almette by mohla být reálná, ikdyž nemám tým vůbec připravený protože jsem se zbořil v pondělí jako prase.
Jojo, to znám :lol: V pondělí po návratu z Olomouce jsem hned šel do jedné knajpy, tam na oslavu obratu jsem dal jedno pivko, pak druhé a tak dále :lol: Výsledkem bylo to, že jsem po návratu při návratu sice pomyslel na SP, ale v trošku jiném významu: Super, postel :mrgreen: takže úterní ligu s Milkem hrálo přednastavené Áčko. V úterý jsem to zase přetáhl až do 3h, po návratu domů jsem byl ve stavu, že bych mohl nastavit na 10h, jneže jsem si věřil že vstanu do školy na 7h. No, vstal jsem až v 10:30 :oops: :lol: Takže člověk na ně 2x nedohlídne a oni už někteří dělají, jako kdyby běhali maraton :lol: No a včera jsem na Majálesu měl piva a rumy, ale v rozumné měřítku, ale přišel jsem až po 4h, v době kdy běžela simulace a čekat půlhodinu se mi nechtělo(ale už jsem si na 10h nastavil předem), takže z pohledu SP jsem se vrátil úplně na pikaču :lol: Nicméně, jelikož to vypadá že se SP sraz možná nakonec uskuteční, tak ty 3 večery byli důležité, vzhledem k tréninku na sraz :twisted: :mrgreen:
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Azor wrote:
Mccgrady wrote:...
Za první týden se pokusím o 6 bodů...uvidíme co dál. Výhra ve čtvrtek nad Almette by mohla být reálná, ikdyž nemám tým vůbec připravený protože jsem se zbořil v pondělí jako prase.
Jojo, to znám :lol: V pondělí po návratu z Olomouce jsem hned šel do jedné knajpy, tam na oslavu obratu jsem dal jedno pivko, pak druhé a tak dále :lol: Výsledkem bylo to, že jsem po návratu při návratu sice pomyslel na SP, ale v trošku jiném významu: Super, postel :mrgreen: takže úterní ligu s Milkem hrálo přednastavené Áčko. V úterý jsem to zase přetáhl až do 3h, po návratu domů jsem byl ve stavu, že bych mohl nastavit na 10h, jneže jsem si věřil že vstanu do školy na 7h. No, vstal jsem až v 10:30 :oops: :lol: Takže člověk na ně 2x nedohlídne a oni už někteří dělají, jako kdyby běhali maraton :lol: No a včera jsem na Majálesu měl piva a rumy, ale v rozumné měřítku, ale přišel jsem až po 4h, v době kdy běžela simulace a čekat půlhodinu se mi nechtělo(ale už jsem si na 10h nastavil předem), takže z pohledu SP jsem se vrátil úplně na pikaču :lol: Nicméně, jelikož to vypadá že se SP sraz možná nakonec uskuteční, tak ty 3 večery byli důležité, vzhledem k tréninku na sraz :twisted: :mrgreen:
Azor, ale Grady mal fakt seriózny dôvod sa ožrať, ty nie, takže to tu neporovnávaj a začni pekne napravovať, čo si v SP posral ;)
Btw. nespamuj áčkový topic príbehmi, ako sa ožieraš, tu sa riešia dôležitejšie veci!
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize A

Post by Raduuza »

Hippopotamus wrote: Azor, ale Grady mal fakt seriózny dôvod sa ožrať, ty nie, takže to tu neporovnávaj a začni pekne napravovať, čo si v SP posral ;)
Btw. nespamuj áčkový topic príbehmi, ako sa ožieraš, tu sa riešia dôležitejšie veci!
No když se Martin nepochlubí, jaká radostná událost ho potkala, tak se nesmíš divit :mrgreen: . Tímto mu veřejně gratulujeme k narození prvního potomka a ještě se mu povedl syn :wink: :)
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”