Divize A

Moderator: Czech Moderators

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

palo wrote:
Hippopotamus wrote:
ps2512 wrote:hrej 3-4-3 a když dostane redku, tak to na výkonu moc nebere :wink:
Keby som nemal zranené jedno z dvoch najlepších CM, tal hrám...
Tak už přestaň skrblit a kup jim nějaké vitamíny... :wink:
On jim to platí ve mzdě (mají si je kupovat sami), ale ti šmejdi místo vitamínů všechno prochlastají. A tak to pak dopadá. :lol:
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Divize A

Post by Brisingr »

mantel wrote: On jim to platí ve mzdě (mají si je kupovat sami), ale ti šmejdi místo vitamínů všechno prochlastají. A tak to pak dopadá. :lol:
Já to slyšel jinak, prý jim dává na ty vitamíny stravenky, ale stravenky přijímají i prostitutky, takže končí u nich. No, alespoň že holky budou zdravé :-)
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Divize A

Post by tomkycz »

dobře hippo i přes zranění !!!
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Divize A

Post by Brisingr »

tomkycz wrote:dobře hippo i přes zranění !!!
No jo, to von si jenom dělal alibi :lol:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Noldor 1 - 0 FC Remedy

výkony: 152 - 150
agresivita: 90 - 100 (rozhodca 84%)
redky: 0 - 1 (84.min)
zranenia: 1 (67.min, výkon 66 miesto 75) - 0


Tak sa to podarilo. Nedal som na Azorovu radu a riskol som hru na istotu s menej agresívnymi hráčmi. Agresivita 90% a CBčko na pozícii RB (zahralo 67). Remedy riskol agre (nič iné mu ani neostávalo) a v podstate mu to vyšlo. Redku dostal až ku koncu zápasu. Domáca výhoda ale nakoniec rozhodla a vyhral som, aj napriek zraneniu môjho LMka (to už je trošku na pováženie...13 zápasov, 8 zranených, plus deviaty v tréningu).
Z výkonu 152 som sa vzhľadom na vyššie uvedené fakty takmer posral, keby som nevedel, že môj tím 156 nezahrá, tak po dnešku si rozhodne myslím, že zahrá :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Divize A

Post by Brisingr »

Hippopotamus wrote:keby som nevedel, že môj tím 156 nezahrá, tak po dnešku si rozhodne myslím, že zahrá :lol:
:lol: :lol: :lol:

Přeju, aby Tě Tvůj tým překvapil a skutečně to zahrál. :wink:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

Hippopotamus wrote:Noldor 1 - 0 FC Remedy

výkony: 152 - 150
agresivita: 90 - 100 (rozhodca 84%)
redky: 0 - 1 (84.min)
zranenia: 1 (67.min, výkon 66 miesto 75) - 0


Tak sa to podarilo. Nedal som na Azorovu radu a riskol som hru na istotu s menej agresívnymi hráčmi. Agresivita 90% a CBčko na pozícii RB (zahralo 67). Remedy riskol agre (nič iné mu ani neostávalo) a v podstate mu to vyšlo. Redku dostal až ku koncu zápasu. Domáca výhoda ale nakoniec rozhodla a vyhral som, aj napriek zraneniu môjho LMka (to už je trošku na pováženie...13 zápasov, 8 zranených, plus deviaty v tréningu).
Z výkonu 152 som sa vzhľadom na vyššie uvedené fakty takmer posral, keby som nevedel, že môj tím 156 nezahrá, tak po dnešku si rozhodne myslím, že zahrá :lol:
Máš ještě kamaráde motivaci? :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Mccgrady wrote: Máš ještě kamaráde motivaci? :-)
Myslíš, že po jednom áčkovom titule už nie je motivácia? :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V utorok som zašiel do Grécka na pôdu posledného tímu tabuľky, takže nič iné ako 3 body som si nepripúšťal. Po výkonoch 136 - 146 som už klasicky vyhral jednogólovým rozdielom a to v pomere 0:1.
Dnes to mala byť ďalšia povinná výhra, nakoľko som hral doma s predposledným tímom. Po výkonoch 150 - 137 to opäť raz skončilo výsledkom 1:0, avšak keď som videl, že ten jeden gól som dal z penalty, trošku mi stislo prdel, nakoľko som si hneď spomenul na Remedyho remízu proti Rogimu po výkone o 10 lepšom a nepremenenej penalte.

Zaujímavý zápas dnes odohrali Holanďania. Fresh predlžoval zmluvy, Remedy menil trénera. Dosť senzačne sa hralo bez redky (agresivita 90-100, rozhodca 81%!!!) a po výkonoch 150-150 si chlapci delili body za remízu. Nebyť Remedyho zranenia, zahral by viac...

Tak som sa ocitol na čele s 5bodovým náskokom na Fresha, 6bodovým na Frankiho a 7bodovým na Remedyho.

Zajtra idem mrknúť k Mantelíkovi do Ostravy, očakávam kurva ťažký zápas, ale v priateľskej atmosfére :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: Divize A

Post by Mccgrady »

Velké přecevzetí :
- příští týden musíme ukopat 9 bodů z 12 (jeden zápas tam je proti Noldoru) tak proto jen 9 :-)

Jediná možnost jak bojovat o záchranu, jinak je konec! :-(
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

No, 42 zápasov som odohral v áčku bez prehry, ten 43. už nie. Raz to muselo prísť, ale že to bude v zápase, kde zahrám výkon 153 (vonku) a súper 151, to ma zrovna nenapadlo :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V áčku 7 Čechov plus ja a áčkový topic na fóre zomiera...

Po trošku nečakanej prehre v 13.kole som mal ťažké zápasy vonku u Chelsea Champion (15.kolo), doma s Freshom (17.kolo) a vonku u Steenkista (dnes, 18.kolo). Na oba zápasy vonku si moji chlapci finančne polepšili a našťastie to dopadlo fajn. Hlavne zápas s Chelsea bol kurva tesný, keď som vyhral o gól po výkonoch 148-148. Je nutné však povedať, že rovnaké výkony spôsobilo zaokrúhľovanie, podľa všetkého som zahral o cca bodík lepší výkon.
Obavy boli aj z pondelkového zápasu proti Dlouhej Třebovej, avšak ten zápas napokon vypustil. Ako som sa z holandského fóra následne dozvedel, dokonca mi aj poslal v nedeľu správu, že to pustí, nech pošetrím hráčov na utorok (na Fresha), avšak správu omylom poslal Freshovi a nie mne. Za čo som rád...
Keďže Remedy od 13.kola (kedy som ja prehral po lepšom výkone a on remízoval po lepšom) tiež nezaváhal, rozdiel medzi nami je stále 8 bodov. V pondelok hrám u neho pri rozhodcovi s prísnosťou 70%. Pri mojej výhre otváram šampanské, remíza ma poteší, z prehry sa neposeriem, ale pochopiteľne, že si idem po 3 body :wink:
Zajtra si doma kopnem proti Mormaialy, snáď random nebude robiť žiadne sprostosti :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Asi bych to nenazval umíráním, nicméně určitě by to mělo vypadat jinak. A svůj díl viny na tom mám i já, původně jsem si chtěl účast v divizi nejvyšší užít jinak a psát hromadu příspěvků. Nicméně z výkonů a hlavně výsledků těch mých řezníků jsem byl celkem rozčarovaný a chuť do psaní byla v prd... Nicméně tento týden zatím výsledky hodně slušné (a uvidíme, jestli se po haluzi nepodaří urvat bodík třeba i zítra), tak něco napsat můžu. První půlka sezony byla ve znamení hledání ideální hranice mezi zrdavým riskem a hraním hop trop. Podle množství záskaných redek to vypadá, že jsem hrál to druhé, nicméně opak je pravdou. Snažil jsem se hrát na hranici rizika, za což mě většinou odměnili 1-2 redky, získané poměrně dost brzy a výkony celkem tragické. Čekal jsem popravdě více, většinou hraje sestava s agresí v rozmezí 6-7% a redek je opravdu hodně. Už jsem se obracel s radou i na největší odborníky na SP (hádejte na koho :-). Něco jsem si z toho snad vzal, tak snad se povede sezonu ukopat do zdárného konce.
Pondělní zápas u Remedy byla formalita, bez šance bych byl i v kompletní sestavě, takhle chyběla polovina Áčka a na LB neměl vůbec kdo hrát, takže vyběhlo Béčko a ukopalo důstojnou prohru o 2 fíky. V úterý jsem hodně počítal, abych nemusel hrát 100% agresi, nakonec jsem dal relativně bezpečných 90%.Snipeři to narvali na 100% a odměnou jim byla redka o 17 minut dříve, než jsem ji fasnul já a mi zůstali doma důležité 3 bodíky.
Ve středu jsem zjistil, že Kulca Brno stále zkouší štestí v poháru a navíc má 3 turnaje a začal jsem větřit tři bodíky (původne jsem na začátku sezony věřil v tomto zápase max. na bodík). Rozhodčí 51% nedal jinou šanci, než hrát agresi naplno a ustál jsem to bez redky. Výkon 149 bez 3 hráčů základu by mohl značit brzké zdolání hranice 150 bodů. Soupeř zahrál o 4 body méně a odjel domů s prázdnou. Momentální 7. místo v tabulce je super, kdyby se ho povedlo udržet, bylo by to skvělé. Ale jsem realista a cílem zůstává záchrana, pokud možno alespoň jedno kolo před koncem sezony, jsem už starší pán, tak bych nemusel nějaké nepříjemnéí překvapení v posledním kole přežít ve zdraví. Mějte se a ho´dte občas do našeho topicu nějaký ten spam, ať to tu nemusí zachraňovat Hippo. Slibuju, že i já se budu snažit trochu více než doposud.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Hippopotamus wrote:Zajtra si doma kopnem proti Mormaialy, snáď random nebude robiť žiadne sprostosti :lol:
Random sprostosti robil, ale našťastie nie mne :mrgreen: Môj B/C výber (bez nových zmlúv či nového trénera) si v pohode kopol výkon 150, čo je asi hodne slušné a na rumunských 137 to stačilo.
Grady hostil Remedyho a asi nik nepochyboval o výhre hostí. Avšak tí po dvoch nečakaných redkách zahrali zúfalý výkon 139 a len vďaka chytenej penalte uhrali u Gradyho (výkon 143) remízu.
Mantelíka mi je ľúto - jemu, keď tá agresivita aj vyjde, tak je to väčšinou v zápase, kde mu je to k hovnu a aj tak ho prehrá, takže dnes výkon 146 na Frankiho 148čku nestačil ani na bod :(
mantel wrote:...
S Kulcou si odohral super zápas, napokon, aj dnes s Frankim. Myslím, že o záchranu sa báť nemusíš :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Hippopotamus wrote: Mantelíka mi je ľúto - jemu, keď tá agresivita aj vyjde, tak je to väčšinou v zápase, kde mu je to k hovnu a aj tak ho prehrá, takže dnes výkon 146 na Frankiho 148čku nestačil ani na bod :(

S Kulcou si odohral super zápas, napokon, aj dnes s Frankim. Myslím, že o záchranu sa báť nemusíš :wink:
Ten páteční zápas mi i přes prohru udělal radost. Nehrála totiž ideální jedenáctka, rozptyl agrese byl 13% a čekal jsem smršť redek. Nepřišly a žlutých bylo dokonce "jen" 10, což je super pro nastavování zápasů do budoucna. Doted jsem hráče z B týmu nasazoval podle agrese a někteří si v Áčku ještě ani neškrtnuli, protože ji měli trochu víc vzdálenou od zbytku týmu. No a vyzkoušel jsem po mnoha a mnoha letech můj kdysi oblíbený systém 3-5-2 a dopadlo to dobře. Nějaký náskok na propadlištěm tam je, tak pokud nebude random vyvádět psí kusy, tak by to vyjít mohlo. Ale uvidíme v reálu, jak to bude, v téhle hře člověk nikdy dopředu nic neví a týmy kolem sestupu jsou celkem vyrovnané, rozdíl je spíše ve stáří hráčů, což už si zkušení matadoři většinou umí ohlídat.
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”