IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgické)??

Moderator: Czech Moderators

IV. sraz chci uspořádat v termínu:

Poll ended at Tue Nov 27, 2012 7:25 pm

1 ) od 17. & 24. května 2013
7
25%
2 ) od 31.5. & 7. června 2013
4
14%
3 ) 14.-16. června 2013
2
7%
4 ) 21.-23. června 2013
5
18%
5 ) 28.-30. června 2013
10
36%
 
Total votes: 28

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by mantel »

Tak sraz bude letos opravdu velmi komorní. Aspoň nezapadne mezi ty ostatní. Pokud jsem dobře četl, tak chlampat budeme v hospodě v salonku. A nebude problém, když budeme popíjet hodně dlouho do noci ? Vždycky jsme byli na hospodě prakticky nezávislí, nebude to teď problém ? Já třeba na diskotéku určitě nepojedu, tak abych nemusel jít v deset hodin spát :-) A ještě jak to bude s papáním ?
Jinak díky organizátorům za to, že to nevzdali, letos byla ta organizace opravdu lahůdka.
Za sebe mi asi nezbude, než vzít auto, předpokládám, že Matteo a Azor pojedou se mnou. Je to tak nebo se pletu ?
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by palo »

Spát v 10 nepůjdeš,kdyby nás vyhodili z hospody tak budem venku nebo na cimře koštovat slívu... :wink:
Na disko taky nejdu tak mne můžeš u štamprlí konečně naučit hrát soccerproject... :)
Já auto neberu - nepředpokládám že bych vystřízlivěl - už jsem se díval jak tam jezdí vlaky.

No a jenom připomínám (je to už docela těžko dohledatelné a první stranu aktualizovanou nemáme) že je to
27.-29.6.

teda doufám... :wink:
Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Hadis »

Musím zavolat panu Koubkovi ( nepamatuju si, jestli si s ním netykám :D ) a zeptat se na ten salonek.
Pokud by to byl nějaký problém, sál je stále zamluven.

Takže suma sumárum :

Jídlo domluvím následovně :
pátek :
večeře - nějaký ty řízečky, ovar, pečený maso, okurek chleba a ostatní - jako loni.
pivo - tady bych to nechal tak na třicítku, tj. 60 piv / 12 = pět piv na osobu - ostatní kořalka

sobota :
snídaně - česnečka, rohlík, prostě studenej bufet.
oběd - guláš

večeře - musím zavolat do sklípku a domluvit se co a jak. Jak jsem slyšel, sklípek by se měl ponechat, takže domluvím co bude možné, když nás nebude tolik, jako obvykle.

Neděle - snídaně


Pokud někdo s něčím nějak nesouhlasí, dejte vědět.

Btw. Hippo reaguje všude, jen ne tady :-)
AC Had Bozak

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Hippopotamus »

Hadis wrote: Btw. Hippo reaguje všude, jen ne tady :-)
A bolo tu k niečomu treba reagovať? :mrgreen:
No v každom prípade, teraz idem reagovať - dozvedel som sa, že v nedeľu mám nejaké povinnosti, takže ani do tretice neostanem dve noci, ale len jednu, dúfam, že s tým nie je problém.
Chlapci, už sa teším! A Georgova borovička taktiež :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Azor »

mantel wrote:Tak sraz bude letos opravdu velmi komorní. Aspoň nezapadne mezi ty ostatní. Pokud jsem dobře četl, tak chlampat budeme v hospodě v salonku. A nebude problém, když budeme popíjet hodně dlouho do noci ? Vždycky jsme byli na hospodě prakticky nezávislí, nebude to teď problém ? Já třeba na diskotéku určitě nepojedu, tak abych nemusel jít v deset hodin spát :-) A ještě jak to bude s papáním ?
Jinak díky organizátorům za to, že to nevzdali, letos byla ta organizace opravdu lahůdka.
Za sebe mi asi nezbude, než vzít auto, předpokládám, že Matteo a Azor pojedou se mnou. Je to tak nebo se pletu ?
jo, já budu v ten pátek v Ostravě, tak se pak domluvíme kde dáme sraz atd. A dle mého s tím, že bysme byli v sálonku do kdo ví kdy, nebude problém je to přeci jen pátek. No a jako loni to bude pánská jízda. Si tak říkám, byla vůbec na nějakém srazu ženská? Asi ne že? No, to je tak, když se jedna s mála aktivních manažerek Radůza, zdráhá jít mezi nás chlapy :mrgreen:
Matteo76
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1357
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:45 pm
Location: Český Těšín
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Matteo76 »

mantel wrote:Tak sraz bude letos opravdu velmi komorní. Aspoň nezapadne mezi ty ostatní. Pokud jsem dobře četl, tak chlampat budeme v hospodě v salonku. A nebude problém, když budeme popíjet hodně dlouho do noci ? Vždycky jsme byli na hospodě prakticky nezávislí, nebude to teď problém ? Já třeba na diskotéku určitě nepojedu, tak abych nemusel jít v deset hodin spát :-) A ještě jak to bude s papáním ?
Jinak díky organizátorům za to, že to nevzdali, letos byla ta organizace opravdu lahůdka.
Za sebe mi asi nezbude, než vzít auto, předpokládám, že Matteo a Azor pojedou se mnou. Je to tak nebo se pletu ?
Zdar Mantelíku, se mnou taky prosím pěkně počítej do auta :wink:

Dojedu nějak vlakem do Ostravy a tam bych někde počkal na nádru (ještě se tel. domluvíme)

Díky !!

p.s. Těším se fest :D
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Hadis »

Takže jídlo a salonek, eventuálně sál bude zajištěn zítra, takže dm vědět během zítřka.
Sklípek je domluven pro cca deset lidí včetně servisu jako obvykle.

Čím víc lidí se sežene, tím líp ;)
AC Had Bozak

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by palo »

Azor wrote:Si tak říkám, byla vůbec na nějakém srazu ženská? Asi ne že? No, to je tak, když se jedna s mála aktivních manažerek Radůza, zdráhá jít mezi nás chlapy :mrgreen:
Ona by se ani tak nezdráhala,ale vysvětlit manželovi že jede na víkend kalit s 12 chlapama není úplně nejjednodušší... :wink:

Loni jedna ženská na srazu byla ale moc aktivní manažerka to teda nebyla... :twisted:
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by palo »

Hadis wrote:Takže jídlo a salonek, eventuálně sál bude zajištěn zítra, takže dm vědět během zítřka.
Sklípek je domluven pro cca deset lidí včetně servisu jako obvykle.

Čím víc lidí se sežene, tím líp ;)
Nejede oliwapol a Grady,to už je jisté.
Furt věřím v toho Foxira,s jančou se nějak domlouvali a i mně psal že by rád přijel ale pak už se neozval.Tak snad ho janča s pupajdim přitáhnou...
Image
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Azor »

palo wrote:
Azor wrote:Si tak říkám, byla vůbec na nějakém srazu ženská? Asi ne že? No, to je tak, když se jedna s mála aktivních manažerek Radůza, zdráhá jít mezi nás chlapy :mrgreen:
Ona by se ani tak nezdráhala,ale vysvětlit manželovi že jede na víkend kalit s 12 chlapama není úplně nejjednodušší... :wink:

Loni jedna ženská na srazu byla ale moc aktivní manažerka to teda nebyla... :twisted:
A jó, vidíš, na tu dámu jsem zapomněl. No a sice to aktivní manažerka nebyla, zato byla celkem aktivní v jiné věci :mrgreen: Tož to jsem zvědav, zda letos taky někdo sežene nějakou babu, či dokonce více :lol:
mouven
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Wed Apr 09, 2008 9:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by mouven »

paráda, že jste to dali dohromady!!! Tak si to pořádně užijte a těším se na fotky :-) a hlavně se někdo starejte o Azora!!! respektive Jancariku ukaž mu, co to je život :-)
FK Bolka FOREVER
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Azor »

mouven wrote:paráda, že jste to dali dohromady!!! Tak si to pořádně užijte a těším se na fotky :-) a hlavně se někdo starejte o Azora!!! respektive Jancariku ukaž mu, co to je život :-)
Ha, ha, fakt moc vtipný :mrgreen: No holt nejsem prostě ještě dostatečně "vychlastaný" a taky poněkud štíhlejší, tož prostě nevydržím tolik jako třeba Hadis to dá rozum :lol: Navíc by mě zajímalo, zda někdo ze zdejšího osazenstva si i v mládí mohl říct, že toho vydrží fakt hodně.
Ale nyní se budu snažit krotit v sobotu (v pátek jsem loni nebyl kantáre :mrgreen: ), bo si chci pamatovat vše ze sklípku a taky případně jet do Zaječí, pokud by se tam jelo v sobotu, tam jsem ještě nebyl :twisted:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by palo »

mouven wrote:paráda, že jste to dali dohromady!!! Tak si to pořádně užijte a těším se na fotky :-) a hlavně se někdo starejte o Azora!!! respektive Jancariku ukaž mu, co to je život :-)
no že se taky ozveš,včera mi přišlo upozornění že "vykazuješ neaktivitu",už jsem myslel že budeš dalším odpadlíkem...
Tak moc nepřej a v pátek až přijedu do Pavlovic tak ať už tam sedíš u piva! :wink:
Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by Hadis »

přesně za týden bude Azor na plech :mrgreen:
AC Had Bozak

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7872
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: IV. SP Sraz české komunity (případně i slovenské,belgick

Post by palo »

Hadis wrote:přesně za týden bude Azor na plech :mrgreen:
a kdo ne ??? :wink:
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”