Divize A

Moderator: Czech Moderators

tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Ehm… tak se mi podařilo zachránit s odřenýma ušima…
Jak jsem měl po třech čtvrtinách z mého výkonu dobrý pocit, tak závěrečná čtvrtina se mi manažersky nevyvedla - především jsem zapomněl nastavit dva přátelské zápasy, což mělo za následek, že někteří hráči šli do zápasu s Milkem a pak s Lucky Spike s nižší morálkou, taky jsem zapomněl prodloužit smlouvu jednomu z mých nejmladších hráčů (27 let), který mi tak bez náhrady utekl… :oops:

Gratulace bráchům na Slovensko ke krásným 3. a 4. místům, gratulace též mantelovi – z této trojky mne nejvíce překvapil Dajo, toho jsem tak vysoko nečekal :)
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Zhodnotenie ligy

Liga skončila pre mňa úspešne :wink: Pre sezónou som si prial trošku znepríjemniť Deportivu a Sampdorii cestu za titulom, takže body som naháňal kde sa dalo a nakoniec to vyústilo do krásneho 3.miesta. Teší ma aktívna bilancia s Dajom, resim, Palom :P , ale čo ma rozhodne najviac ser...je negatívna bilancia s Mantelom :oops: To bolo dúfam naposledy :!: :!: :!: Ako resi písal, jeho prekvapil Dajo, čo sa týka umiestnenia (mňa už tento chlapec z Trenčína prekvapil veľmi dávno - s jeho slabými managerskými schopnosťami to dotiahol do Á-čka - to len tak mimochodom :mrgreen: ), ale mňa si prekvapil najviac ty resi :!: Úprimne - pred ligou som ťa považoval za vážneho adepta na zostup. Opäť sa ukázalo, že si výborný manager a aj s troškou šťastia si sa zachránil. Výborná práca!!! Palo nám odchádza, bude nám smutno - ale ty sa vrátiš :wink: Takže do budúcej sezóny sme zostali trošku oklieštení, ale keď sa pozerám, kto prichádza, možno sa k nám na fóre pripoja nováčikovia v Á - divízii:-).
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak i já přidám své hodnocení. Sezonu považuji za velmi úspešnou, lehce se nepovedl jen závěr, kde se mi zranilo pár třicátníků a musel jsem nerad pustit Daja před sebe. Milko nepřekvapil, čekal jsem že bude dotírat na špici a asi by byl ještě dotěrnější, kdyby zvládl lépe zápasy se mnou :-) . Zápasy s CZ/SK elitou mně bavili nejvíce, výsledky mi po dlouhé době přály, Random mi navíc v těchto zápasech překvapivě pomáhal (uvědomil si, že to loňskou sezonu opravdu přehnal - hlavně v zápasech s palem :-) a výsledkem by byla tabulka CZ/SK miniligy s krásným prvním místem, kdybych ovšem nebyl lenivý ji udělat :mrgreen: .Resi mně taky překvapil, myslím, že já bych to s jeho týmem asi nedokázal. Budu mít možnost si to příští sezonu vyzkoušet, rapidně mi to zestárnulo, ale zadarmo svou kůži nedám a pár bodíků budu chtít urvat. Tak snad se mi budou vyhýbat zranění u starochů. Díky všem za krásné zápasy v lize i příspěvky tady, je vidět že si lze užívat i SP na pokraji zhroucení (případně ve stavu klinické smrti nebo jak nazvat hru pro současných 3195 hráčů).
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak dneska jsem po dlouhé době zažil na SP deja vu, akorát obráceně :-) Dnešní zápas s lesbuffalos měl dopadnout jednoznačně, hrál jsem venku, dle odhadů výkon -2 ve prospěch soupeře a rozhodčí 25% nedával moc nadějí na nějaký zázrak shora. Ráno koukám na výsledek a musel jsem se podívat dvakrát, 0:1 v můj prospěch po stejných výkonech a tři body vezu domů. A hned mi svitlo, že to už tady bylo, akorát obráceně. Sezona 79 , těsně před koncem kalendářního roku, stejný stadion, stejní soupeři a +1 v můj prospěch a přesto jsem jel domů bez bodu. Sralo mně to hodně, nepomohlo ani Hippovo vysvětlení s výpočtem, že to vlastně mohlo být úplně v pořádku. Takže asi vím, jak se dneska cítí Visje, navíc by potřeboval každý bodík, protože je pod čarou ponoru a začíná nabírat ztrátu. Ale SP už je takový , nikdy nevíte kdy vám udělá radost (málokdy), zato máte pořád pocit, že vás může každý den nasrat :mrgreen:
P.S. Ale to třetí místo v tabulce vypadá s těmi mými starochy jako malý zázrak :-)
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

mantel wrote: Mon May 07, 2018 6:10 am Tak dneska jsem po dlouhé době zažil na SP deja vu, akorát obráceně :-) Dnešní zápas s lesbuffalos měl dopadnout jednoznačně, hrál jsem venku, dle odhadů výkon -2 ve prospěch soupeře a rozhodčí 25% nedával moc nadějí na nějaký zázrak shora. Ráno koukám na výsledek a musel jsem se podívat dvakrát, 0:1 v můj prospěch po stejných výkonech a tři body vezu domů. A hned mi svitlo, že to už tady bylo, akorát obráceně. Sezona 79 , těsně před koncem kalendářního roku, stejný stadion, stejní soupeři a +1 v můj prospěch a přesto jsem jel domů bez bodu. Sralo mně to hodně, nepomohlo ani Hippovo vysvětlení s výpočtem, že to vlastně mohlo být úplně v pořádku. Takže asi vím, jak se dneska cítí Visje, navíc by potřeboval každý bodík, protože je pod čarou ponoru a začíná nabírat ztrátu. Ale SP už je takový , nikdy nevíte kdy vám udělá radost (málokdy), zato máte pořád pocit, že vás může každý den nasrat :mrgreen:
P.S. Ale to třetí místo v tabulce vypadá s těmi mými starochy jako malý zázrak :-)
Mantelík, v prvom rade gratulka k dnešnému víťazstvu, ale aj k celkovému umiestneniu po 9.kole :wink: Treba si to ešte dnes vychutnať, lebo zajtra to bude už pre teba horšie :mrgreen: Treba to však brať reálne, zajtra je tvoj súper príliš silný :P
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Milko wrote: Mon May 07, 2018 8:53 am
mantel wrote: Mon May 07, 2018 6:10 am Tak dneska jsem po dlouhé době zažil na SP deja vu, akorát obráceně :-) Dnešní zápas s lesbuffalos měl dopadnout jednoznačně, hrál jsem venku, dle odhadů výkon -2 ve prospěch soupeře a rozhodčí 25% nedával moc nadějí na nějaký zázrak shora. Ráno koukám na výsledek a musel jsem se podívat dvakrát, 0:1 v můj prospěch po stejných výkonech a tři body vezu domů. A hned mi svitlo, že to už tady bylo, akorát obráceně. Sezona 79 , těsně před koncem kalendářního roku, stejný stadion, stejní soupeři a +1 v můj prospěch a přesto jsem jel domů bez bodu. Sralo mně to hodně, nepomohlo ani Hippovo vysvětlení s výpočtem, že to vlastně mohlo být úplně v pořádku. Takže asi vím, jak se dneska cítí Visje, navíc by potřeboval každý bodík, protože je pod čarou ponoru a začíná nabírat ztrátu. Ale SP už je takový , nikdy nevíte kdy vám udělá radost (málokdy), zato máte pořád pocit, že vás může každý den nasrat :mrgreen:
P.S. Ale to třetí místo v tabulce vypadá s těmi mými starochy jako malý zázrak :-)
Mantelík, v prvom rade gratulka k dnešnému víťazstvu, ale aj k celkovému umiestneniu po 9.kole :wink: Treba si to ešte dnes vychutnať, lebo zajtra to bude už pre teba horšie :mrgreen: Treba to však brať reálne, zajtra je tvoj súper príliš silný :P
No já si velké naděje nedělám. Ale to jsem si nedělal ani před dnešní ligou :twisted: .
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak jsem se nějakým zázrakem ještě zachránil v divizi nejvyšší a budu tu strašit ještě jednu sezonu. Tentokrát už jako čistý dárce bodů. Ale jsem přesto rád, že se mi to povedlo, i když jsem tomu nedával velké naděje.
Gratulace Milkovi k třetímu místu, Dajovi k nule blahopřát nebudu, protože ji tam budu mít za dva měsíce taky :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Gratuluju Milkovi k bronzu i mantelovi k záchraně! :)
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Ďakujem Mantelovi i Palovi za gratulku :wink: Mantelík - super job! Súperi boli nároční, ale ty si to zvládol bravúrne...nasledujúci ročník bude pre mňa posledný, kde ešte môžeme niečo uhrať, potom bude nasledovať prestavba a pripojím sa k Palovi a Dajovi pri zbieraní megaprasiat :wink: . Nechcem predsa urobiť hanbu Hippovi (ktorý príde už onedlho) a vyplieskať ho s mojimi starými hráčmi - to by psychicky chlapec neuniesol :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

FC Rovinka má za sebou svoju druhú sezónu v A divízii v histórii klubu. Vo svojej prvej sezóne som ligu neudržal, tentokrát to teda bolo úspešnejšie.
So ziskom 46 bodov sme obsadili 9. miesto, pozitívne je, že som sa vlastne nejak nemusel triasť o záchranu, o tom bolo rozhodnuté v podstate už po víťazstve na pôde El Pandos Brutos v 25. kole. Zahrali sme aj svoje historické maximum - 147, hoci tento výkon mi žiadne body nepriniesol, keďže Inter Bytom vtedy u mňa zahral 149 a vyhral 2:1.
Na druhej strane, pred sezónou som mal trochu vyššie očakávania a chcel som bojovať o Top 5, čo však bolo trochu naivné, keďže väčšine hráčov ešte stále chýba trochu skúseností (len štyria hráči boli na maxime) a niektoré posty stále nemám adekvátne zdvojené.
K tomu sa prirátalo zopár zbytočných chybičiek a niekedy trochu prísnych červených kariet, čoho výsledkom bolo spomínané 9. miesto. Ak by som nevypustil zápas posledného kola, mohol som byť o jednu priečku vyššie. Ale priority boli v danom čase inde, takže to zas tak nemrzí :)
Aj SP pohár priniesol zatiaľ najväčší úspech - skončil som vo štvrťfinále na lopate FC Weed, ktorý sa druhýkrát v rade prebojoval do finále.

Budúca sezóna bude veľmi zaujímavá, do ligy sa vracia Noldor, po prvýkrát tam budeme mať aj dvoch nováčikov zo Slovenska - MŠK Žilina a FC TRENCIN STARS. Mojím cieľom bude (tenotkrát už naozaj :) tá Top 5.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Tak aspoň v áčkovom fóre sa pokúsim byť akčnejší, už keď mi to poslednou dobou nejak nešlo. A dúfam, že tu nebudem sám :-)

Na úvod: Po 18. sezónach som v áčku opäť. Postup divíziami bol bez problémov, asi podľa očakávania. Môj top výber je síce slabší ako v minulosti bolo moje béčko, ale zase, tiež nemám súpera ako Remedy, takže boj o titul je reálny a vlastne iný cieľ ani mať nemôžem. Hlavným súperom by malo byť Deportivo, ktorého potenciálny top výkon je trošku vyšší ako môj, ale zase v môj prospech určite hovorí lepšia agresivita tímu a možno aj vek. V jeho prospech môže hovoriť druhý Poliak, ktorý mu zatiaľ v celku pomáha. Uvidíme, čo bude.
Trošku škoda, že našlapané tímy ako Last Mohycan a U.C. Sampdoria už zostárli a rozpredávajú, zľahčilo by mi to situáciu, keby ešte hrali (keďže Deportivo už má hodne starý tím).
Okrem "bežných" súperov si však zahrám aj pre mňa veľmi zaujímavé derby: s Peťom a jeho Trenčín Stars, ktorého som spoznal minulý rok osobne na zraze, s Hugom a jeho Žilinou, s ktorým sa sem-tam stretneme na kofole a hlavne s Michalom a jeho Eruveom, čo bude pre mňa neskutočný zápas, nakoľko práve on bol jediný môj kamarát pred vyše 60 sezónami, s ktorým sme sa navzájom hecovali a na tímy z áčka sa pozerali ako na bohov. A zrazu si ho spolu kopneme :-)
Malou zaujímavosťou je, že v áčku hrá až 8 rôznych vlajok a asi prvýkrát v histórii má najväčšie zastúpenie slovenská.

A teraz už úvodný duel:
Na privítanie som dostal vlastne teoreticky najťažší zápas sezóny. Zápas u hlavného rivala Deportivo. So zraneným najlepším hráčom tímu a ešte jedným áčkovým hráčom to nebolo moc príjemné (navyše súper vďaka skorému termínu zápasu stihol postaviť hráčov, ktorí mu už o pár dní zostárnu), avšak 91%-ný rozhodca mi dával nádej na prekvapenie. Poliak hral s agre na svojej klasickej úrovni (80%), mne pochopiteľne ostalo tresnúť stovku a dúfať. A zázrak sa konal. Zápas skončil bez rediek, bez zranení, s najvyššími výkonmi kola: 149-149. Bol som ale ja ten šťastný, korého stredný útočník Vanderlinden strelil jediný gól zápasu a tak úvod sezóny nemohol pre mňa začať lepšie :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Prvé dva týždne sezóny za nami a s výsledkami spokojný veľmi nie som. Vstup do súťaže vyšiel výborne - prvé tri zápasy som vyhral, 2:0 na ihrisku rozpredávajúcej U.C.SAMPDORIA a potom dvakrát doma s nováčikmi - 3:2 s AC Fiorentinna a 2:1 s FC TRENCIN STARS. Potom však prišla štvorzápasová séria bez víťazstva. Začal som ju v Žiline, Hugo v predchádzajúcom zápase pošetril áčko a na mňa vymenil trénera, vďaka čomu zahral o 3 viac ako ja a zápas vyhral 2:1. Potom prišli domáce remízy s RAIDERS 0:0 a vc el bourgemestro 1:1, medzitým som podľa predpokladov vyšiel naprázdno na pôde majstra (1:2, výkon -5). Dnes som konečne vyhral 5:0 na ihrisku druhej rozpadavúcej SAMPDORIE.

Tie dve prehry vonku boli celkom ok, ale mrzia najmä domáce remízy. S RAIDERS som fasol červenú kartu a vďaka tomu zahral najnižší výkon v sezóne (139), s bourgemestrom ma vycvičil random, keďže som zahral o 12 lepší výkon a napriek tomu uhral iba remízu. Penalta v zápase nebola, súper išiel pri 100% rozhodcovi do zápasu s plnou agresivitou - čím bol síce odmenený dvoma redkami, ale vydoloval šťastný bodík.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Ahojte, premiérový súhrn v tomto topicu vďaka premiérovej sezóne v A divízii :) Som veľmi šťastný a chcel by som sa poďakovať Hippovi za veľkú a mnohonásobnú pomoc, bez neho by som sem nepísal :)

Môj postup bol prekvapivý, slovami Hippa z ríše snov :D Nemám nijak extra silný tím, štandardne som v B hrával výkony okolo 141, neskôr 143...Hoci som druhú priečku okupoval väčšinu času, stále som sa bál mojich prenasledovateľov, ktorí mali kvalitatívne lepšie tímy...nakoniec sa však záverom sezóny na to vyprdli a asi hlavne vďaka tomu som postúpil :D

Tešil som sa, že si zahrám Áčko spolu s Hippom, ktorý ma už spomenul vyššie, s gregoricom, s ktorým si príležitostne píšeme a sezónu 81 sme spolu bojovali v B, s Milkom, ktorý nikdy v správach nezabudne popriať pekný deň a FC TRENCIN STARS, ktorého som spoznal na nedávnom SP zraze :)

No a teraz poďme na zhodnotenie prvých dvoch týždňov medzi elitou :)

FC Wonder Who 1-0 MŠK Žilina 141-140
Sezónu som začal priam kurióznym zápasom na pôde Wondera, ten bol v tej dobe totiž 5 dní neaktívny. Napriek tlačovke o avizovanom výpredaji sa u neho žiadne obchody nediali. Keďže nemohol nastaviť zostavu ani agresivitu, bolo otázne, kto na mňa vlastne vybehne, či plná sila alebo výber náhradníkov. Wonder však na mňa vyrukoval s plnou paľbou a tak som zahanbujúco prehral s 5 dní neaktívnym tímom :D

MŠK Žilina 3-0 SAMPDORIA 137-113
Následne som doma privítal prvý rozpredávajúci tím. V zápase som mierne šetril agresivitou, nechcel som to však prehnať a náhodou zaváhať keďže súper bol ešte len na začiatku s rozpredávaním, tak som volil taký zlatý stred. Napriek tomu dostala pomerne prísno karty komplet celá obranná štvorica. :D

The Last Mohycan 1-7 MŠK Žilina 46-97
Milkov tím bol v podstatne horšom stave, takže som kľudne mohol nasadiť mladíkov a náhradníkov...

MŠK Žilina 2-1 FC Rovinka 143-140
...a túto skutočnosť som využil na výmenu trénera, vďaka ktorej sa mi podarilo opäť v domácom ligovom zápase nad Rovinkou vyhrať :)

:!: Po prvom týždni som mal tak bilanciu 3-0-1, teda 9 bodov. V zápasoch som nedostal žiadnu redku ak nerátam tú z duelu s Milkom, ktorú dostal 17-ročný odchovanec s najvyššou možnou agresivitou :D

SC Rotterdam 1-0 MŠK Žilina 141-141
V zápase som dostal dosť prísnu redku, kvôli čomu som zahral rovnaký výkon ako súper. Napriek tomu som prehral, penalta v zápase nebola. Čo už, veď Fiorentinu doma hádam porazím...

MŠK Žilina 1-2 AC Fiorentinna 134-138
Do zápasu som išiel so 4 vykartovanými hráčmi a nedostatkom CB/CM. Narýchlo som kúpil super CF od Milka, ktoré mi malo pomôcť, veď dokonca bolo také dobré, že svojim výkonom prekrylo klesnutých 5% tímovej nálady...Bum, ešte prísnejšia redka v 47. minúte a Fiorentinne sme darovali 3 body...celkovo ich má aktuálne 6...Druhý zbrabraný zápas po sebe ma neskutočne nasral a namotivoval :D

FCB Eruveo 2-3 MŠK Žilina 140-142
Po odhade tímovej nálady súpera, ktorý urobil dosť veľa obchodov v krátkom čase, som si na Eruveo veril. Karma mi to vrátila a zaknihoval som krásne vonkajšie víťazstvo, ktorému asi podstatne dopomohol fakt, že domácim musel hrať celý druhý polčas náhradník s výkonom 61 miesto zraneného RB s výkonom 72. Razom ma chytila dobrá nálada a prognózy na piatok vyzerali rovnako dobre :)

MŠK Žilina 2-1 RAIDERS 137-134
Stratené body zo začiatku týždňa som získal späť keď som porazil RAIDERS, víťaza mojej B divízie. Hostia dostali síce prísnu redku ale až v 81. minúte. Dve víťazstvá za sebou mi spravili dobrú náladu pred víkendom :)

:!: Bilancia druhého týždňa 2-0-2, teda 6 bodov.

Aktuálne som na nádhernom 5. mieste v A s 15 bodmi (5-0-3). Budúci týždeň však bude veľmi náročný, keď okrem vopred stratených zápasov s Deportivom a Hippom hrám aj vonku u štvrtého a šiesteho....Uvidíme, či sa zadarí aspoň nejaký bodík :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Divize A

Post by gregoric »

Tretí týždeň priniesol zatiaľ najbohatšiu bodovú úrodu, v štyroch zápasoch som s bilanciou 3-1-0 zaknihoval pekných 10 bodov.

FC Rovinka - FC Wonder Who 2:0 (142 - 123)
Súper končí v hre a rozpredáva káder, ale v tomto zápase ešte stále mohol hrýzť, keďže hráči boli už pár dní na transferliste, ale morálku už mali späť na maxime. A viacero z transferov mali byť skompletizované hneď po tomto zápase. Do zápasu preto išla celkom silnejšia zostava, rozhodca mi navyše vylúčil hráča. Napriek tomu to stačilo na pohodlné víťazstvo, keďže súper nakoniec do zápasu nešiel naplno.

Inter Bytom - FC Rovinka 1:1 (148 - 144)
Bodový zisk som neočakával, súperov tím bol v lepšej kondícii - čo aj potvrdili na ihrisku. Avšak keďže môj brankár Simões v 75' zneškodnil za stavu 1:1 penaltu, z Poľska som priviezol cenný bodík. U mňa to bol v tejto sezóne v lige najlepší výkon vonku.

FC Rovinka - SC Rotterdam 2:1 (142 - 135)
Vo štvrtok som potvrdil úlohu favorita a napriek prísnej červenej karte som zahral o 7 viac ako súper.

The Last Mohycan - FC Rovinka 1:10 (37 - 134)
Tu nebolo veľmi o čom, do zápasu išlo béčko, agresivitu som nastavil celkom nízko - no a zaknihovali sme naše najvyššie víťazstvo v sezóne.

Po 12 kolách držím veľmi pekné štvrté miesto so stratou 4 body na Inter Bytom. Prvá dvojka si hrá svoju vlastnú ligu (podľa očakávania). Posledný týždeň prvej polovice bude náročnejší, hneď zajtra hrám na ihrisku Valterovíc. Súper je v tabuľke hneď za mnou so stratou 1 bod. Potom hrám doma s lídrom a vo štvrtok na pôde FCB Eruveo.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Koukám, že si hippo zase začíná dělat polský kámoše :lol:
ACS Pardubice
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”